Apartmán

Ema

9,9 / 10 (7 hodnocení)

13 Ivana Meštrovića, 22202 Primošten, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Ema se nachází ve městě Primošten (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří wi-fi zdarma, parkování zdarma a terasa. Ubytování Ema se nachází v regionu Šibenciko-kninská župa a s hodnocením 9.9 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Ema - Adresa

Booking.com

Ema - Popis

Ema se nachází v Primoštenu, 600 metrů od pláže Velika Raduca a 1,1 km od Popoza, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán je vzdálený 2,7 km od pláže Rtic a 28 km od šibenické radnice. Na letiště Split je to 39 km.

Ema - Vybavení ubytování

Vaření

 • Pračka
 • Kuchyň
 • Kuchyňský kout

Exteriér

 • Terasa
 • Balkon

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Klimatizace

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady
 • Výhled

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Další ubytování ve městě Primošten

Apartment Primosten with Sea View 04
Apartment Primosten with Sea View 04

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Primosten with Sea View 04 se nachází v Primoštenu, méně než 1 km od Popoza, 27 km od radnice a pevnosti Barone. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Velika Raduca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Ninsky
Apartman Ninsky

9 / 10 (13 hodnocení)

Apartman Ninsky se nachází asi 200 metrů od Popoza a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 200 metrů od pláže Velika Raduca.

Kuća za odmor Angelina
Kuća za odmor Angelina

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Kuća za odmor Angelina se nachází v Primoštenu, pouhých 25 km od radnice, a nabízí venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Mobilehome Primošten | Camp Adriatic
Mobilehome Primošten | Camp Adriatic

6,5 / 10 (22 hodnocení)

Mobilehome Primošten | Camp Adriatic se nachází v Primoštenu, nedaleko pláží Rtic, Boxer Club a Bila Lucica. Nabízí výhled na moře, restauraci a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Primosten (54)
Holiday Home Primosten (54)

Holiday Home Primosten (54) se nachází v Primoštenu, 700 metrů od pláže Rtic a 1,2 km od pláže Boxer Club, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 1,3 km od pláže Velika Raduca.

Ristovic
Ristovic

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Ristovic se nachází asi 700 metrů od Popoza a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Velika Raduca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Laura
Apartman Laura

9,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartman Laura se nachází v Primoštenu, v blízkosti pláže Boxer Club a 2 km od pláže Bila Lucica. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Svetinka
Apartment Svetinka

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Svetinka se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Konoba Primošten With Heated Pool
Villa Konoba Primošten With Heated Pool

9,7 / 10 (7 hodnocení)

ViLLA KONOBA WITH HEATED POOL se nachází v Primoštenu a nabízí zahradu, celoroční venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Vesa
Apartmani Vesa

8,4 / 10 (29 hodnocení)

Apartmani Vesa se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Rtic, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Days@Sea
Days@Sea

9 / 10 (27 hodnocení)

Days@Sea se nachází 700 metrů od pláže Velika Raduca a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12868
Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12868

9,3 / 10 (4 hodnocení)

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 12868 se nachází v Primoštenu, 300 metrů od pláže Lokvica. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Marin
Apartment Marin

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Marin se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Cobanov
Apartments Cobanov

5,4 / 10 (5 hodnocení)

Nachází se v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, u pláže Velika Raduca a Popoza. Apartments Cobanov se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Primosten - 4169
Apartments by the sea Primosten - 4169

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Primoštenu, 42 km od Splitu. 27 km od Trogiru.

Apartments and Rooms Jakov
Apartments and Rooms Jakov

7,1 / 10 (49 hodnocení)

Apartments and Rooms Jakov se nachází v Primoštenu, 200 metrů od Popoza a 600 metrů od pláže Velika Raduca, a nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi.

Stunning apartment in Primosten with WiFi and 1 Bedrooms
Stunning apartment in Primosten with WiFi and 1 Bedrooms

Úchvatný apartmán v Primoštenu s WiFi a 1 ložnicí se nachází v Primoštenu, 1,6 km od pláže Velika Raduča, 1,7 km od Popoza a 1,9 km od pláže Rtic.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Marica Primošten
Villa Marica Primošten

8,7 / 10 (70 hodnocení)

Vila Marica se nachází v malebném dalmatském městečku Primošten, 300 metrů od pláže a nabízí bazén, klimatizované apartmány a studia, saunu, vířivku a internetový koutek zdarma.

Apartments Frane
Apartments Frane

9 / 10 (2 hodnocení)

Ubytování se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, u pláže Velika Raduca a Popoza. Apartments Frane nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi v blízkosti.

Apartment Rita
Apartment Rita

9,2 / 10 (24 hodnocení)

Apartment Rita se nachází v centru Primoštenu, jen pár kroků od nejbližší pláže. Nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi. V okolí najdete celou řadu barů a restaurací.

Apartment Rozika
Apartment Rozika

9,8 / 10 (19 hodnocení)

Apartment Rozika se nachází asi 200 metrů od pláže Velika Raduca a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Rooms Tepli Bok
Rooms Tepli Bok

8,6 / 10 (90 hodnocení)

Rooms Tepli Bok se nachází přímo u moře a nabízí soukromý venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a krytou terasu, na které se podávají snídaně. Hosté mají k dispozici 2 lehátka a slunečník zdarma, které mohou používat na soukromé pláži pod ubytováním.

Apartments Elvi - amazing position
Apartments Elvi - amazing position

9 / 10 (13 hodnocení)

Apartmány Elvi - amazing position se nacházejí v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Popozo a Velika Raduca, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Primosten Center
Apartment Primosten Center

8,6 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Primosten Center se nachází v Primoštenu, 200 metrů od pláže Velika Raduca, 27 km od radnice a pevnosti Barone. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 90 metrů od lanovky Popozo.

Apartmani Ljubo
Apartmani Ljubo

Apartmani Jurin se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Popozo a Velika Raduca. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Tonka-Marta
Villa Tonka-Marta

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Villa Tonka-Marta se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě a nabízí zahradu. 38 km od Vodice. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Ziva
Apartments Ziva

8,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Ziva se nachází v Primoštenu, 300 metrů od Popoza a necelý 1 km od pláže Velika Raduca, a nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi.

Mala kuća ispod borova
Mala kuća ispod borova

10 / 10 (1 hodnocení)

Mala kuća ispod borova se nachází v Primoštenu, nedaleko pláže Velika Raduca a 27 km od šibenické radnice, a nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Kure
Apartments Kure

8,3 / 10 (9 hodnocení)

Apartmány Kure se nacházejí v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Popozo a Velika Raduca, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Matejka I
Apartments Matejka I

8,1 / 10 (7 hodnocení)

Apartments Matejka se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláže Velika Raduca a Popoza. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

HOUSE Kod dide
HOUSE Kod dide

10 / 10 (1 hodnocení)

Kod dide se nachází v Primoštenu, 350 metrů od pláže Lokvica a 1,4 km od pláže Bila Lucica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Primošten Seaview Studio
Primošten Seaview Studio

1 / 10 (1 hodnocení)

Primošten Seaview Studio se nachází v Primoštenu, 400 metrů od Popoza a 750 metrů od pláže Velika Raduca, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Gracin Zorka
Apartmani Gracin Zorka

9,2 / 10 (45 hodnocení)

Apartmani Gracin Zorka se nachází v Primoštenu, 700 metrů od pláže Velika Raduca, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Apartman Lokvice
Studio Apartman Lokvice

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Studio Apartman Lokvice se nachází asi 2,1 km od pláže Bila Lucica a nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Lokvica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Bolanca
Apartments Bolanca

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Bolanca se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, 200 metrů od Popoza. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Grozdana
Apartments Grozdana

7,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartmány Grozdana se nacházejí v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Popozo a Velika Raduca, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Gloria
Apartments Gloria

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Apartmány Gloria se nacházejí v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, 600 metrů od pláže Rtić, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartman Darica Vid
Apartman Darica Vid

9,8 / 10 (37 hodnocení)

Apartman Darica Vid se nachází v Primoštenu, 600 metrů od pláže Velika Raduca, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Primosten - 17975
Apartments by the sea Primosten - 17975

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartments by the sea Primosten - 17975 se nachází v Primoštenu, 100 metrů od lanovky Popozo, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Beautiful apartment in Primosten with WiFi and 1 Bedrooms
Beautiful apartment in Primosten with WiFi and 1 Bedrooms

Krásný apartmán v Primoštenu s WiFi a 1 ložnicí se nachází v Primoštenu, 1,6 km od pláže Velika Raduča, 1,7 km od Popoza a 1,9 km od pláže Rtic.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment LuNi
Apartment LuNi

9,8 / 10 (18 hodnocení)

Apartment LuNi se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Dajana
Apartmani Dajana

9 / 10 (32 hodnocení)

Ubytování se nachází v Primoštenu v Šibenicko-kninské župě, u pláže Velika Raduca a Popoza. Apartmani Dajana nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartment Bilo 8364b
Apartment Bilo 8364b

Apartmán Bilo 8364b se nachází v Primoštenu, 800 metrů od pláže Lokvica a necelý 1 km od pláže Bila Lucica, a nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Ivica
Ivica

7 / 10 (4 hodnocení)

Ivica se nachází v Primoštenu, 200 metrů od Popoza, 600 metrů od pláže Velika Raduca a 27 km od radnice Šibenik. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Zorka Primosten
Apartments Zorka Primosten

9,8 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Zorka Primosten se nachází 350 metrů od pláže Lokvica a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Kamenar
Apartment Kamenar

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Kamenar se nachází v Primoštenu, 1,5 km od Popoza a 1,9 km od pláže Velika Raduca, a nabízí pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou.

Apartment Jure
Apartment Jure

8,9 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Jure se nachází v Primoštenu, 600 metrů od Popoza a 650 metrů od pláže Velika Raduca. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Některé pokoje mají terasu s výhledem na město.

Apartment Bore
Apartment Bore

9,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Bore se nachází v Primoštenu, 1,4 km od Popoza, 2,4 km od pláže Rtic a 26 km od radnice Šibenik. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.