Apartmány

Lucia&Laura

151 Jadranska Magistrala, 23207 Turanj, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Lucia&Laura se nachází ve městě Turanj (Chorvatsko - Zadarská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma. Apartmány Lucia&Laura se nachází v regionu Zadarská župa.

Lucia&Laura - Fotografie

Lucia&Laura - Adresa

Booking.com

Lucia&Laura - Popis

Ubytování se nachází v Turanji v Zadarské župě, u pláží Krča a Lučica. Lucia&Laura se nachází nedaleko města Turanj a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Všechny klimatizované apartmány mají vlastní koupelnu, obývací pokoj, TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň a balkon.

K dispozici je také zahrada a terasa.

Lucia&Laura stojí 2,1 km od pláže Morovićka Turanj a 6,2 km od přístavu Kornati. Na letiště Zadar je to 19 km.

Lucia&Laura - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Terasa
 • Balkon
 • Zahrada

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Klimatizace
 • Topení

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky
 • anglicky

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Exteriér a výhled

 • Výhled

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Další ubytování ve městě Turanj

Apartments Roko
Apartments Roko

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Roko se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Lučica Turanj a 100 metrů od pláže Morovićka Turanj, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Apartment Turanj 6197c
Apartment Turanj 6197c

4,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Turanj 6197c se nachází v Turanji, pouhých 300 metrů od pláže Krča, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také soukromá terasa.

House near beach
House near beach

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Ubytování se nachází v Turanji v Zadarské župě, u pláží Krča a Lučica. House near beach se nachází nedaleko města Turanj a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartman Vito
Apartman Vito

Apartman Vito se nachází v Turanji, 400 metrů od pláže Krča a necelý 1 km od pláže Lučica Turanj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Apartmán má balkon a výhled na moře.

Poolside Mobile Home
Poolside Mobile Home

8 / 10 (3 hodnocení)

Poolside Mobile Home se nachází v Turanji, 600 metrů od pláže Krča a 1,9 km od pláže Lučica Turanj. Nabízí wellness centrum a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment 1 with the swimming pool
Apartment 1 with the swimming pool

Apartment 1 with the swimming pool se nachází v Turanji, pouhých 200 metrů od pláže Morovićka Turanj, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments M&R
Apartments M&R

9,1 / 10 (110 hodnocení)

Apartments M&R se nachází 400 metrů od pláže Krča a nabízí ubytování, restauraci, zahradu, terasu a bar. Tento bed and breakfast poskytuje bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Alexa
Apartment Alexa

9,4 / 10 (8 hodnocení)

Apartment ALEXA se nachází u pláže v Turanji, 300 metrů od pláže Krča a 400 metrů od pláže Morovićka Turanj. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 60 metrů od pláže Lučica Turanj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Turanj, Biograd - 6445
Apartments by the sea Turanj, Biograd - 6445

9 / 10 (20 hodnocení)

Ubytování se nachází v Turanji v Zadarské župě, u pláží Krča a Lučica. Turanj v blízkosti, Apartmány u moře Turanj, Biograd - 6445 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartman Deković
Apartman Deković

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Deković se nachází jen pár kroků od pláže Krča a 700 metrů od pláže Lučica Turanj v Turanji a nabízí ubytování s kuchyní. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Turanj with WiFi and 1 Bedrooms
Amazing apartment in Turanj with WiFi and 1 Bedrooms

Úžasný apartmán v Turanji se nachází v Turanji, 300 metrů od pláže Krča, 1,1 km od pláže Lučica Turanj a 1,5 km od pláže Morovićka Turanj, a nabízí Wi-Fi a 1 Bedrooms.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Lu-Ma
Villa Lu-Ma

9,8 / 10 (39 hodnocení)

Villa Lu-Ma se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Krča. Nabízí ubytování u pláže, sezónní venkovní bazén, sdílený lounge, zahradu a bezplatné Wi-Fi. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Apartmani Erlic
Apartmani Erlic

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmani Erlic se nachází v Turanji, pouhých 450 metrů od pláže Lučica Turanj a necelý 1 km od pláže Chorvatsko, a nabízí balkon. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Turanj with 6 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool
Amazing home in Turanj with 6 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Turanj s venkovním bazénem, bbbbbbbbvířivkou a saunou se nachází v Turanji a nabízí ubytování s vlastním bazénem a výhledem na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Turanj, Biograd - 364
Apartments by the sea Turanj, Biograd - 364

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartments by the sea s výhledem na moře Turanj, Biograd - 364 se nachází v Turanji, 200 metrů od pláže Morovićka Turanj a 400 metrů od pláže Lučica Turanj. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Island of love
Island of love

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Island of love se nachází v Turanji, 150 metrů od pláže Krča a 300 metrů od pláže Lučica Turanj. Nabízí gril a výhled do zahrady. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Blue Wave Apartments
Blue Wave Apartments

8,1 / 10 (90 hodnocení)

Blue Wave Apartments se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Krča. Nabízí restauraci, neplacené soukromé parkoviště, bar a gril. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi. Turanj je méně než 1 km daleko.

Studio Turanj 6445b
Studio Turanj 6445b

7,7 / 10 (3 hodnocení)

Studio Turanj 6445b se nachází v Turanji, 600 metrů od pláže Lučica Turanj, necelý 1 km od pláže Morovićka Turanj a 5,3 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Krča a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Maša
Apartman Maša

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Maša se nachází v Turanji, 400 metrů od pláže Krča, a nabízí ubytování s bezplatnou půjčovnou jízdních kol, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Seaside apartment Andrea
Seaside apartment Andrea

10 / 10 (4 hodnocení)

Seaside apartment Andrea se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Morovićka Turanj a 300 metrů od pláže Lučica Turanj, a nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

White House
White House

7,8 / 10 (9 hodnocení)

White House se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Morovićka Turanj a 100 metrů od pláže Lučica Turanj. Nabízí gril a klimatizaci. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Blue Sky 2
Villa Blue Sky 2

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Villa Blue Sky 2 se nachází v Turanji a nabízí ubytování s vlastním bazénem, výhledem na moře a balkonem. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Pirović
Apartment Pirović

9,5 / 10 (20 hodnocení)

Apartment Pirović se nachází v Turanji v Zadarské župě, 400 metrů od pláže Lučica Turanj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Blue Sky 1
Villa Blue Sky 1

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Blue Sky 1 se nachází v Turanji a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem na moře. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Camp Turanj
Camp Turanj

9 / 10 (1 hodnocení)

Camp Turanj se nachází u pláže v Turanji, 300 metrů od pláže Krča, a nabízí kuchyňský kout a TV. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Lučica Turanj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Lusy
Apartman Lusy

Apartman Lusy se nachází v Turanji, 1,5 km od pláže Morovićka Turanj, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Krča je vzdálená 100 metrů a pláž Lučica Turanj 1,2 km.

Amazing home in Turanj with Jacuzzi, Sauna and Private swimming pool
Amazing home in Turanj with Jacuzzi, Sauna and Private swimming pool

Pěkný dům v Turanji s 8 ložnicemi, saunou a soukromým bazénem se nachází v Turanji, pouhých 200 metrů od pláže Morovićka Turanj a 500 metrů od pláže Krča.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Turanj with WiFi and 2 Bedrooms
Awesome apartment in Turanj with WiFi and 2 Bedrooms

Úžasný apartmán v Turanji s Wi-Fi a 2 ložnicemi se nachází v Turanji, 2,1 km od pláže Turkljaca, 2,3 km od pláže Lučica Turanj a 6,6 km od přístavu Kornati.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 800 metrů od pláže Krča a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome apartment in Turanj with WiFi
Awesome apartment in Turanj with WiFi

Apartmán Awesome apartment in Turanj se nachází u pláže v Turanji, 1,1 km od pláže Lučica Turanj.Nabízím Wi-Fi zdarma, kuchyň a TV.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Lavanda
Apartments Lavanda

9,4 / 10 (24 hodnocení)

Apartments Lavanda se těší poloze jen 100 metrů od písčité pláže a centra letoviska Turanj a hostům nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Všechny apartmány mají zařízený balkon a TV s plochou obrazovkou.

Apartman Kallie
Apartman Kallie

9,2 / 10 (13 hodnocení)

Apartman Kallie se nachází v Turanji, v blízkosti pláže Lučica Turanj a 1 km od pláže Morovićka Turanj. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mobile Homes Dalmacija Turanj Robert''s & Helen''s
Mobile Homes Dalmacija Turanj Robert''s & Helen''s

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Mobile Homes Dalmacija Turanj Robert''s & Helen''s se nachází na pláži v Turanji a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mobile Home Daniel
Mobile Home Daniel

7,7 / 10 (4 hodnocení)

Mobile Home Daniel se nachází v Turanji a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home - Beach house 'Amarella'
Holiday home - Beach house 'Amarella'

9,4 / 10 (8 hodnocení)

Má zahradu, terasu a gril. Holiday home - Beach house 'Amarella' se nachází v Turanji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a cyklistice.

Apartment 2 with the swimming pool
Apartment 2 with the swimming pool

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartment 2 with the swimming pool se nachází v Turanji, v blízkosti pláže Morovićka Turanj a 400 metrů od pláže Lučica Turanj. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a terasu. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sunset
Apartment Sunset

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Sunset se nachází u pláže v Turanji, 300 metrů od pláže Lučica Turanj a 700 metrů od pláže Krča. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Morovićka Turanj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home RB Santini
Holiday Home RB Santini

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Holiday Home RB Santini se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Morovićka Turanj a 400 metrů od pláže Lučica Turanj, a nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Positive Vibes
Apartment Positive Vibes

7,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Positive Vibes se nachází v Turanji, pouhých 100 metrů od pláže Krča, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Nachází se 700 metrů od pláže Lučica Turanj a nabízí úschovnu zavazadel.

Apartments with a swimming pool Turanj, Biograd - 17564
Apartments with a swimming pool Turanj, Biograd - 17564

Apartments with a swimming pool se nachází v Turanji, 1,9 km od pláže Lučica Turanj, 2,2 km od pláže Morovićka Turanj a 6,3 km od přístavu Kornati. Turanj, Biograd - 17564 nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 500 metrů od pláže Krča. Nabízí venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sterna
Apartment Sterna

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Ubytování se nachází v Turanji v Zadarské župě, u pláží Krča a Lučica. Apartment Sterna se nachází nedaleko města Turanj a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment in Turanj with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 5075-1
Apartment in Turanj with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 5075-1

Apartmán v Turanji s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, WiFi 5075-1 v Turanji a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a výhledem na moře.Nabízí výhled na moře a je vzdálen 90 metrů od pláže Krča a 300 metrů od pláže Lučica Turanj.

Apartment Ana - BIG350
Apartment Ana - BIG350

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Ana - BIG350 se nachází u pláže v Turanji, 400 metrů od pláže Lučica Turanj a 700 metrů od pláže Morovićka Turanj. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Krča a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Valentino
Valentino

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Valentino se nachází v Turanji. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, balkonem a Wi-Fi zdarma. Hosté ubytovaní v tomto apartmánu mají k dispozici plně vybavenou kuchyni.

Apartman Deković L-pogled na more
Apartman Deković L-pogled na more

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Deković L-pogled na more se nachází v Turanji, jen pár kroků od pláže Krča a necelý 1 km od pláže Lučica Turanj, a nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home Turanj/Biograd Riviera 7997
Holiday home Turanj/Biograd Riviera 7997

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Turanj/Biograd Riviera 7997 se nachází v Turanji, pouhých 200 metrů od pláže Morovićka Turanj, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 4,8 km od přístavu Kornati a 6,2 km od historického muzea Biograd.

Villa Roberta
Villa Roberta

Villa Roberta se nachází v Turanji a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Nachází se na pláži a nabízí restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol a sezónní venkovní bazén.

Amazing home in Turanj with 3 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi
Amazing home in Turanj with 3 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi

Amazing home in Turanj se nachází v Turanji, necelý 1 km od pláže Lučica Turanj, 15 minut chůze od pláže Morovićka Turanj a 5,5 km od přístavu Kornati, nabízí 3 ložnice, vířivku a Wi-Fi.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Torretta Palace Hotel
Torretta Palace Hotel

9,2 / 10 (643 hodnocení)

Hotel Torretta Palace sídlí v historické budově v centru města Turanj, pouhých 70 metrů od oblázkové pláže. Nabízí moderní ubytování s vlastní restaurací a bezplatným Wi-Fi.