Apartmány

Euromodus apartmani

7,5 / 10 (21 hodnocení)

15 Krvavica, 21320 Krvavica, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Euromodus apartmani se nachází ve městě Krvavica (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma, wi-fi zdarma a letištní transfer. Ubytování Euromodus apartmani je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Euromodus apartmani svou lokalitou patří do regionu Splitsko-dalmátská župa.

Euromodus apartmani - Fotografie

Euromodus apartmani - Adresa

Booking.com

Euromodus apartmani - Popis

Euromodus apartmani se nachází v Krvavici ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Bratuš a Žal. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány mají klimatizaci, plně vybavený kuchyňský kout, TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu s vanou nebo sprchou a fénem. K vybavení patří myčka nádobí, lednice, varná deska, rychlovarná konvice a kávovar.

K dispozici je také terasa.

Euromodus apartmani stojí necelý 1 km od pláže Bratus a 30 km od Modrého jezera. Na letiště Split je to 92 km a za příplatek je k dispozici kyvadlová doprava.

Euromodus apartmani - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kávovar
 • Čisticí prostředky
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Kuchyňský kout

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Fén

Exteriér

 • Venkovní krb
 • Venkovní nábytek
 • Sluneční terasa
 • Terasa

Vybavení pokoje

 • Sušák na prádlo
 • Soukromý vchod
 • Žehlička

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Doprava

 • Kyvadlová doprava
 • Letištní transfer

Různé

 • Klimatizace
 • Topení

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v hotelových pokojích zdarma.

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Služby na recepci

 • Možnost vystavení faktury

Zabezpečení

 • Hasicí přístroje

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky

Další ubytování ve městě Krvavica

Apartments Vlatko - afordable & cosy
Apartments Vlatko - afordable & cosy

7 / 10 (2 hodnocení)

Ubytování se nachází v Krvavici, necelý 1 km od pláže Bratus a 12 minut chůze od pláže Žal. Apartments Vlatko - afordable & cosy nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartments Krvavica
Apartments Krvavica

9,2 / 10 (54 hodnocení)

Apartmány Krvavica se nacházejí v obci Krvavica ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Bratuš a Žal, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Villa Marijeta
Villa Marijeta

9,7 / 10 (30 hodnocení)

Villa Marijeta se nachází v Krvavici ve Splitsko-dalmatské župě, 1,3 km od pláže Promajna. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Beautiful apartment in Krvavica with
Beautiful apartment in Krvavica with

8 / 10 (2 hodnocení)

Krásný apartmán v Krvavici se nachází v Krvavici, 1,8 km od pláže Ramova a 2,1 km od nudistické pláže Cvitačka Ramova FKK.Nabízí zahradu a výhled na hory.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 1 km od pláže Promajna a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

apart Lina
apart Lina

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Lina se nachází v obci Krvavica, 1,4 km od pláže Promajna a 1,6 km od pláže Ramova, a nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Adria Relax
Adria Relax

9 / 10 (15 hodnocení)

Adria Relax se nachází u pláže v Krvavici, 700 metrů od pláže Bratus a 800 metrů od pláže Žal. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Apartment Krvavica 07
Holiday Apartment Krvavica 07

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Holiday Apartment Krvavica 07 se nachází v Krvavici, pouhých 400 metrů od pláže Bratuš. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 30 km od Modrého jezera.

Lux Apartments Aestas
Lux Apartments Aestas

9,4 / 10 (9 hodnocení)

Lux Apartments Aestas se nachází v Krvavici, 1,4 km od pláže Promajna, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Igor
Apartments Igor

9,1 / 10 (17 hodnocení)

Apartments Igor se nachází v Krvavici, jen pár kroků od pláže Bratus. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Krvavica, Makarska - 6749
Apartments with a parking space Krvavica, Makarska - 6749

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartments with a parking space Krvavica, Makarska - 6749 se nachází v Krvavici, 1,2 km od pláže Promajna. Nabízí obývací pokoj s TV. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Pape
Apartment Pape

10 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Pape se nachází v Krvavici, necelý 1 km od pláže Bratus a 12 minut chůze od pláže Žal, a nabízí zahradu a výhled na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Krvavica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Vila Milena
Vila Milena

8,8 / 10 (34 hodnocení)

Vila Milena se nachází v Krvavici ve Splitsko-dalmatské župě, 1,3 km od pláže Promajna. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Two-Bedroom Apartment in Krvavica
Two-Bedroom Apartment in Krvavica

7,4 / 10 (5 hodnocení)

Two-Bedroom Apartment in Krvavica se nachází v Krvavici, pouhých 400 metrů od pláže Bratuš, nabízí bezplatné Wi-Fi a Neplacené soukromé parkoviště.29 km od Modrého jezera.

Mobile homes Cizmic with private jacuzzi
Mobile homes Cizmic with private jacuzzi

7 / 10 (4 hodnocení)

Mobilní domy Cizmic se soukromou vířivkou a výhledem na město nabízí ubytování s terasou a balkonem asi 700 metrů od pláže Ramova. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Biokovo
Apartment Biokovo

9,4 / 10 (28 hodnocení)

Apartment Biokovo se nachází v Krvavici ve Splitsko-dalmatské župě, 800 metrů od pláže Krvavica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Studio Apartment in Krvavica
Studio Apartment in Krvavica

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Studio Apartment in Krvavica se nachází v Krvavici, 500 metrů od pláže Žal a pláže Bratus, a nabízí výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Bratuš a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Stunning home in Krvavica with WiFi and 0 Bedrooms
Stunning home in Krvavica with WiFi and 0 Bedrooms

6,2 / 10 (8 hodnocení)

Stunning home in Krvavica se nachází v Krvavici, 1,9 km od pláže Ramova a 2,1 km od nudistické pláže Cvitačka Ramova FKK.Nabízí Wi-Fi a 0 ložnic.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Krvavica with
Amazing apartment in Krvavica with

8 / 10 (3 hodnocení)

Úžasný apartmán v Krvavici se nachází v Krvavici, 500 metrů od pláže Žal a 600 metrů od pláže Bratus, a nabízí zahradu a výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Adria Relax 2
Adria Relax 2

7 / 10 (16 hodnocení)

Adria Relax 2 se nachází v Krvavici, necelý 1 km od pláže Bratuš a 12 minut chůze od pláže Bratus, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Krvavica with
Awesome apartment in Krvavica with

1 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Úžasný apartmán v Krvavici se nachází v Krvavici, 1,8 km od pláže Ramova a 2,1 km od nudistické pláže Cvitačka Ramova FKK.Nabízí zahradu a výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

One-Bedroom Apartment in Krvavica
One-Bedroom Apartment in Krvavica

8,5 / 10 (4 hodnocení)

One-Bedroom Apartment in Krvavica se nachází v Krvavici, jen 1 km od pláže Promajna.Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a soukromé soukromé parkoviště.

Apartment MARE
Apartment MARE

10 / 10 (6 hodnocení)

Apartment MARE se nachází v Krvavici, pouhých 1,6 km od pláže Ramova a 1,9 km od Nudistické pláže Cvitačka Ramova FKK, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

House Katarina
House Katarina

8,7 / 10 (3 hodnocení)

House Katarina se nachází u pláže v Krvavici, 300 metrů od pláže Žal a 400 metrů od pláže Bratus. Tento klimatizovaný apartmán se nachází jen pár kroků od pláže Bratuš a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

APART-M KRVAVICA
APART-M KRVAVICA

9,2 / 10 (4 hodnocení)

APART-M KRVAVICA se nachází asi 1 km od pláže Bratus a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ra-Krvavica Studio
Ra-Krvavica Studio

9 / 10 (9 hodnocení)

Ra-Krvavica Studio se nachází v Krvavici a nabízí terasu s výhledem na moře a klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Na oblázkovou pláž je to 900 metrů.