Apartmány

Apartment Davor

8,4 / 10 (19 hodnocení)

Lina Bolmarcica 18, 51511 Malinska, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartment Davor se nachází ve městě Malinska (Chorvatsko - Krk) a nabízí svým hostům wi-fi zdarma a nekuřácké pokoje. Ubytování Apartment Davor je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartment Davor svou lokalitou patří do regionu Krk.

Apartment Davor - Fotografie

Apartment Davor - Adresa

Booking.com

Apartment Davor - Popis

Apartment Davor se nachází v letovisku Malinska, nedaleko pláží Rupa, Maestral a Draga, a nabízí zázemí pro grilování a bezplatné Wi-Fi.

Klimatizované apartmány mají dlážděnou podlahu, vlastní koupelnu, TV, šatní skříň, obývací pokoj, vybavenou kuchyň, balkon a výhled na město. Všechny apartmány mají posezení a jídelní kout.

Apartmán je vzdálený 700 metrů od autobusového nádraží Malinska a necelý 1 km od pláže Malin. 19 km od rijeckého letiště.

Apartment Davor - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Mikrovlnná trouba
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka
 • Lednička

Koupelna

 • Ručníky
 • Toaleta
 • Toaletní papír
 • Vlastní koupelna
 • Vana

Exteriér

 • Gril
 • Balkon
 • Gril

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení
 • Pohovka

Různé

 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Dlážděná/Mramorová podlaha

Exteriér a výhled

 • Výhled na město

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Wellness

 • Slunečníky

Internet

 • Internet

Parkování

 • Parkování

Další ubytování ve městě Malinska

Apartman Mauro
Apartman Mauro

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Mauro se nachází asi 750 metrů od pláže Haludovo a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Maestral a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Two-Bedroom Apartment in Malinska XVI
Two-Bedroom Apartment in Malinska XVI

8 / 10 (2 hodnocení)

Two-Bedroom Apartment in Malinska XVI se nachází v letovisku Malinska, 800 metrů od pláže Maestral, 800 metrů od pláže Haludovo a méně než 1 km od pláže Rupa.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Vantacici, Krk - 19257
Apartments by the sea Vantacici, Krk - 19257

Apartments by the sea Vantacici, Krk - 19257 se nachází v obci Malinska, 500 metrů od pláže Rova, 500 metrů od pláže Dubanjak Bay a 17 km od františkánského kláštera Kosljun. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Lastavica
Apartments Lastavica

Apartments Lastavica se nachází v obci Malinska, 600 metrů od pláže Draga a 700 metrů od pláže Rova. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené asi 1,7 km od zátoky Valica, 2,4 km od kříže na kopci Fumak a 2,5 km od kláštera sv. Máří Magdalény v Poratu. Všechny pokoje mají balkon.

Apartments with a parking space Malinska, Krk - 19276
Apartments with a parking space Malinska, Krk - 19276

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí v letovisku Malinska na ostrově Krk, nedaleko pláží Maestral a Rupa. Malinska, Krk - 19276 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Oja
Apartment Oja

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Oja se nachází v obci Malinska, 50 metrů od pláže Draga a 350 metrů od pláže Rupa. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na moře a je vzdálen necelý 1 km od pláže Maestral a 3 minuty chůze od pláže Malin.

Apartments Dragica- with playground
Apartments Dragica- with playground

9,2 / 10 (44 hodnocení)

Apartments Dragica se nachází v letovisku Malinska na ostrově Krk, 1,9 km od pláže Rova a 1,9 km od pláže Malin. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Momcilovic
Holiday Home Momcilovic

8,4 / 10 (35 hodnocení)

Holiday Home Momcilovic se nachází v letovisku Malinska, pouhých 100 metrů od nejbližší pláže, a nabízí zahradu a terasu s venkovním nábytkem. Do Rijeky dojedete autem za pouhých 45 minut.

Apartments Green Oasis
Apartments Green Oasis

8,8 / 10 (21 hodnocení)

Apartments Green Oasis se nachází 200 metrů od pláže Rova a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Nedeljka
Apartments Nedeljka

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartmány Nedeljka se nacházejí v obci Malinska na ostrově Krk, 350 metrů od pláže Draga, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Nice home in Malinska with WiFi, Outdoor swimming pool and Heated swimming pool
Nice home in Malinska with WiFi, Outdoor swimming pool and Heated swimming pool

Apartmán Awesome home in Malinska se nachází v letovisku Malinska a nabízí ubytování s Wi-Fi, venkovním bazénem a vyhřívaným bazénem, bbbbbbbb soukromým bazénem a výhledem na moře.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Burnik
Apartment Burnik

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Burnik se nachází v Malinské, necelý 1 km od pláže Rupa a 11 minut chůze od pláže Maestral, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Malinska, Krk - 19254
Apartments with a parking space Malinska, Krk - 19254

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí v letovisku Malinska na ostrově Krk, nedaleko pláží Rupa a Draga. Malinska, Krk - 19254 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Nice house apartment with balcony 50 m distant from the beach
Nice house apartment with balcony 50 m distant from the beach

Nice house apartment with balcony 50 m distance from the beach se nachází v letovisku Malinska, 400 metrů od pláže Tunjera Bay a 700 metrů od pláže Uhlić. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Tento apartmán se nachází 19 km od přístavu Punat a 41 km od hradu Trsat.

Apartment Bedenikovic
Apartment Bedenikovic

8,9 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Bedenikovic se nachází v letovisku Malinska, 500 metrů od pláže Vantacici a pláže Tunjera Bay, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 18 km od přístavu Punat a 40 km od hradu Trsat.

Spacious Apartment in Malinska with Terrace
Spacious Apartment in Malinska with Terrace

Prostorný v Malinské s terasou se nachází v Malinské, 350 metrů od pláže Maestral a pláže Rupa, nabízí ubytování s Wi-Fi a TV.Ubytování je vzdálené 3,5 km od zátoky Valica a 5 km od kláštera sv.Máří Magdalény v Poratu.

Apartment in Bogovici Insel Krk 36034
Apartment in Bogovici Insel Krk 36034

Apartment in Bogovici Insel Krk nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.36034 se nachází v letovisku Malinska, pouhých 300 metrů od pláže Draga.500 metrů od autobusového nádraží Malinska a 2,1 km od zátoky Valica.

Nice home in Malinska with 4 Bedrooms and WiFi
Nice home in Malinska with 4 Bedrooms and WiFi

Amazing home in Malinska with 4 Bedrooms se nachází v letovisku Malinska, necelý 1 km od pláže Rupa, 17 km od františkánského kláštera Kosljun a 19 km od přístavu Punat.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Maestral je vzdálená 700 metrů a pláž Haludovo 800 metrů.

Nice home in Malinska with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms
Nice home in Malinska with Outdoor swimming pool, WiFi and 3 Bedrooms

9 / 10 (3 hodnocení)

Pěkný dům v Malinské s venkovním bazénem, bbbbbbbbWi-Fi a 3 se nachází v obci Malinska, pouhých 800 metrů od pláže Rova.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Ubytování je vzdálené 2,9 km od pláže Maestral a 16 km od františkánského kláštera Kosljun.

Stipancic
Stipancic

9 / 10 (8 hodnocení)

Stipancic se nachází v Malinské, pouhých 800 metrů od pláže Rupa a necelý 1 km od pláže Malin, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. 700 metrů od pláže Draga. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Begic
Apartments Begic

6,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Begic se nachází v Malinské, 1,2 km od pláže Haludovo a pláže Maestral, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartments by the sea Cizici, Krk - 19177
Apartments by the sea Cizici, Krk - 19177

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments by the sea Cizici, Krk - 19177 se nachází v obci Malinska na ostrově Krk, nedaleko pláží Komoriška a Slamni. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sorelle
Apartment Sorelle

8,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Sorelle se nachází v obci Malinska, 650 metrů od pláže Draga, 800 metrů od pláže Vantacici a 1,6 km od pláže Malin, a nabízí gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Country Villa St Anton
Country Villa St Anton

10 / 10 (6 hodnocení)

Country Villa St Anton se nachází asi 2,2 km od pláže Rova a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Karmelić
Apartments Karmelić

9,2 / 10 (36 hodnocení)

Apartments Karmelić se nachází v obci Malinska a nabízí klimatizované ubytování s možností vlastního stravování, zahradu, gril i zařízenou terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a neplatí se ani za parkování u budovy.

Apartments in Malinska/Insel Krk 13213
Apartments in Malinska/Insel Krk 13213

8 / 10 (7 hodnocení)

Apartments in Malinska/Insel Krk 13213 se nachází v letovisku Malinska na Krk, nedaleko pláže Rupa a Draga.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

Papalinna Apartment
Papalinna Apartment

8,8 / 10 (26 hodnocení)

Papalinna Apartment se nachází asi 700 metrů od pláže Malin a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento 4hvězdičkový apartmán má výhled na moře a je vzdálen 600 metrů od pláže Rova.

Apartment Vista Mare with sea view
Apartment Vista Mare with sea view

7,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Vista Mare with sea view se nachází v Malinské, 450 metrů od pláže Rupa, 550 metrů od pláže Haludovo a 100 metrů od autobusového nádraží Malinska. Nabízí terasu a výhled na moře. 400 metrů od pláže Maestral. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Malinska 44
Apartment Malinska 44

Apartment Malinska 44 se nachází v letovisku Malinska na ostrově Krk, nedaleko pláží Maestral a Rupa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments SIMONETA
Apartments SIMONETA

8,5 / 10 (36 hodnocení)

Nachází se v letovisku Malinska na ostrově Krk, u pláží Draga a Rova. Apartments SIMONETA nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartments with a parking space Malinska, Krk - 19309
Apartments with a parking space Malinska, Krk - 19309

Apartmány s parkovacím místem Malinska, Krk - 19309 se nachází v letovisku Malinska, necelý 1 km od pláže Malin, 12 minut chůze od pláže Draga a 16 km od františkánského kláštera Kosljun. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

apartments vengust
apartments vengust

9,7 / 10 (18 hodnocení)

Apartmány vengust se nacházejí v letovisku Malinska, 300 metrů od pláže Haludovo a 400 metrů od pláže Rupa, a nabízejí zahradu a výhled na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Maestral a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Galetic
Apartment Galetic

Apartmán Galetic se nachází v obci Malinska, jen 1 km od pláže Rupa a 1,1 km od pláže Haludovo, a nabízí patio. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od pláže Maestral a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Malinska, Krk 6
Apartment Malinska, Krk 6

Apartment Malinska, Krk 6 se nachází v letovisku Malinska, 100 metrů od pláže Draga, 200 metrů od pláže Rupa a 300 metrů od pláže Malin. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments & Room Matic
Apartments & Room Matic

8,2 / 10 (5 hodnocení)

Apartments & Room Matic se nachází v obci Malinska, 650 metrů od pláže Rupa a 700 metrů od pláže Draga. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí rodinné pokoje a gril. Zátoka Valica je vzdálená 3 km a klášter sv. Máří Magdalény v Poratu 4 km.

Spa & Wellness Hotel Pinia
Spa & Wellness Hotel Pinia

9,1 / 10 (455 hodnocení)

Wellness hotel Pinia se nachází přímo u moře, pár kroků od pláže a blízko borového háje ve městě Malinska na nádherném ostrově Krk.

Beautiful apartment in Malinska with Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms
Beautiful apartment in Malinska with Jacuzzi, WiFi and 3 Bedrooms

Krásný apartmán v Malinské s jacuzzi, Wi-Fi a 3 ložnice se nachází v letovisku Malinska, 700 metrů od pláže Vantacici a necelý 1 km od pláže Dubanjak Bay.Nabízí zahradu a výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Malinska with 2 Bedrooms and WiFi
Stunning apartment in Malinska with 2 Bedrooms and WiFi

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Ohromující apartmán v Malinské se 2 ložnicemi a WiFi se nachází v Malinské, necelý 1 km od pláže Kijac, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Ubytování je vzdálené 20 km od františkánského kláštera Kosljun a 21 km od přístavu Punat.

Apartments Maar
Apartments Maar

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Maar se nachází v obci Malinska na ostrově Krk, nedaleko pláží Draga a Malin. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Ozren
Apartment Ozren

8,3 / 10 (6 hodnocení)

Apartmán Ozren s balkonem se nachází v Malinské, pouhých 550 metrů od pláže Rova a necelý 1 km od pláže Rupa. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Kvarner 2
Apartments Kvarner 2

9,5 / 10 (71 hodnocení)

Apartments Kvarner 2 stojí 550 metrů od centra letoviska Malinska na ostrově Krk. Nabízí klimatizované apartmány, terasu, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště. Pláž s rekreačními zařízeními je vzdálená 600 metrů.

Holiday house SUNLIGHT with heated pool
Holiday house SUNLIGHT with heated pool

10 / 10 (2 hodnocení)

Holiday house SUNLIGHT se nachází v Malinské, 1,2 km od pláže Rupa a pláže Maestral, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

APARTMENT- Family Studio
APARTMENT- Family Studio

8,4 / 10 (13 hodnocení)

APARTMENT - Family Studio se nachází asi 1,5 km od pláže Haludovo a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,5 km od pláže Maestral a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Guest House Keti
Guest House Keti

7,8 / 10 (34 hodnocení)

Guest House Keti se nachází na pláži v letovisku Malinska, 350 metrů od pláže Uhlić a 1,1 km od pláže Rova. Ubytování je vzdálené asi 600 metrů od kříže na kopci Fumak, méně než 1 km od zátoky Valica a 3,6 km od pláže Malin. Na autobusové nádraží Malinska je to 4,3 km.

Marina
Marina

8,8 / 10 (45 hodnocení)

Marina se nachází v obci Malinska na ostrově Krk, nedaleko pláží Draga a Malin. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Malinska/Insel Krk 38643
Apartment in Malinska/Insel Krk 38643

Apartment in Malinska/Insel Krk 38643 se nachází ve městě Malinska, 700 metrů od pláže Draga, méně než 1 km od pláže Malin a 16 km od františkánského kláštera Kosljun.Ubytování je vzdálené 500 metrů od pláže Rupa a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Malinska - Insel Krk 43311
Apartment in Malinska - Insel Krk 43311

Apartment in Malinska - Insel Krk 43311 se nachází ve městě Malinska, 1 km od pláže Vantacici, 1 km od pláže Malin a 16 km od františkánského kláštera Košljun.Ubytování je vzdálené 300 metrů od pláže Rova a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Apartments Martin
Apartments Martin

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartments Martin se nachází v letovisku Malinska, nedaleko pláží Draga, Rupa a Rova, a nabízí bezplatné Wi-Fi.