Apartmán

Apartman Nina 3

9,6 / 10 (9 hodnocení)

9 Ulica Matije Ivanića, 23000 Zadar, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartman Nina 3 se nachází ve městě Zadar (Chorvatsko - Zadarská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma, zahrada a klimatizace. Klienty je ubytování Apartman Nina 3 hodnoceno 9.6 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Zadarská župa.

Apartman Nina 3 - Fotografie

Apartman Nina 3 - Adresa

Booking.com

Apartman Nina 3 - Popis

Apartman Nina 3 se nachází v Zadaru, pouhých 1,7 km od pláže Kolovare a 1,9 km od pláže Karma, a nabízí balkon. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má samostatnou ložnici, obývací pokoj, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Apartmán je vzdálený 2,3 km od pláže Bajlo a 26 km od přístavu Kornati. Na letiště v Zadaru je to 9 km.

Apartman Nina 3 - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Terasa
 • Balkon
 • Zahrada

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Vaření

 • Kuchyň

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Wellness

 • Vířivka/jacuzzi

Další ubytování ve městě Zadar

Apartments Tanja & Bianca
Apartments Tanja & Bianca

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Apartments Tanja & Bianca se nachází v Zadaru, nedaleko pláže Bajlo a přístaviště trajektů Zadar Gazenica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Marul
Apartment Marul

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Marul se nachází asi 400 metrů od pláže Puntamika a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Antisin with Heated Pool
Villa Antisin with Heated Pool

9 / 10 (2 hodnocení)

Villa Antisin with vyhřívaným bazénem se nachází v Zadaru, 2,6 km od Mořských varhan. Hosté mohou využívat terasu a gril.

Entire rental unit LIMA *free parking space
Entire rental unit LIMA *free parking space

8,3 / 10 (4 hodnocení)

Ubytování se nachází v Zadaru, 3 km od pláže Uskok. LIMA *free parking space has a living room with a flat-screen TV. 2,1 km od pláže Maestrala. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Dalti Center Apartment
Dalti Center Apartment

9,8 / 10 (53 hodnocení)

Dalti Center Apartment se nachází přímo v centru Zadaru, jen 1,2 km od pláže Maestrala a 1,3 km od pláže Kolovare. Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento 4hvězdičkový apartmán je vzdálený 1,8 km od pláže Karma.

Apartments with WiFi Zadar - 14959
Apartments with WiFi Zadar - 14959

8 / 10 (53 hodnocení)

Apartments with WiFi Zadar - 14959 se nachází v centru Zadaru, 1,1 km od pláže Maestrala a 1,4 km od pláže Kolovare. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 2,7 km od pláže Podbrig a 29 km od přístavu Kornati.

Lux Luna apartments & rooms - AE1442
Lux Luna apartments & rooms - AE1442

8,1 / 10 (81 hodnocení)

Ubytování se nachází v Zadaru, v blízkosti pláží Kolovare, Maestrala a Karma. Lux Luna apartments & rooms - AE1442 poskytuje bezplatné Wi-Fi.

La Musica
La Musica

8,2 / 10 (124 hodnocení)

La Musica se nachází v Zadaru, 600 metrů od pláže Kolovare a necelý 1 km od pláže Karma. Nabízí ubytování se zahradou a bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování se nachází v blízkosti několika známých atrakcí, 1,2 km od kostela sv. Chrysogona, 1,2 km od Náměstí lidu a 1,2 km od zadarského muzea iluzí. Všechny pokoje mají terasu.

Estera Camping
Estera Camping

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Estera Camping se nachází v Zadaru a nabízí soukromý bazén. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Vila Luna Apartments
Vila Luna Apartments

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Vila Luna Apartments se nachází v Zadaru a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, bar a gril. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Triana
Villa Triana

8,2 / 10 (312 hodnocení)

Villa Triana se nachází přímo na pláži Borik/Diklo.Nabízí klimatizované pokoje a apartmá s bezplatným Wi-Fi a satelitní TV.K vybavení patří také venkovní vyhřívaný bazén.

HACIENDA Mia
HACIENDA Mia

8,3 / 10 (24 hodnocení)

HACIENDA Mia se nachází asi 2,1 km od pláže Maestrala a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

The Felice Apartment
The Felice Apartment

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Felice Apartment se nachází v Zadaru, necelý 1 km od paláce generálního guvernéra a 15 minut chůze od vévodova paláce, a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od pláže Maestrala a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Amaros Apartment
Amaros Apartment

8,6 / 10 (7 hodnocení)

Amaros Apartment se nachází 1,2 km od mostu pro pěší vedoucího do historického centra Zadaru a nabízí bezplatné Wi-Fi a plně vybavený apartmán. Parkování na místě je zdarma.

Apartmani Sunset Zadar
Apartmani Sunset Zadar

9,2 / 10 (44 hodnocení)

Apartmani Sunset Zadar se nachází v Zadaru, 24 km od přístavu Kornati a 26 km od historického muzea Biograd. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.

Apartmani Natali
Apartmani Natali

9,8 / 10 (256 hodnocení)

Apartmani Natali se nachází v Zadaru, nedaleko pláží Uskok a Maestrala. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

One-Bedroom Apartment in Zadar
One-Bedroom Apartment in Zadar

9,9 / 10 (9 hodnocení)

One-Bedroom Apartment in Zadar se nachází v Zadaru, 2 km od pláže Kolovare, 2,5 km od pláže Karma a 2,6 km od pláže Uskok.Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý km od pláže Maestrala a nabízí bezplatné Wi-Fi a parkoviště.

Rooms Bura i Jugo
Rooms Bura i Jugo

9,2 / 10 (62 hodnocení)

Rooms Bura se nachází v Zadaru. i Jugo nabízí 4hvězdičkové ubytování se soukromou terasou. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat. Hotel stojí méně než 1 km od pláže Maestrala a 200 metrů od centra města.

Apartment Mareta
Apartment Mareta

9,2 / 10 (91 hodnocení)

Apartment Mareta se nachází asi 2,5 km od historického centra Zadaru a nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu. K moři a nejbližší pláži je to asi 400 metrů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Apartment Grey&Yellow
Apartment Grey&Yellow

8,4 / 10 (25 hodnocení)

Apartment Grey&Yellow se nachází v Zadaru, 2,6 km od pláže Puntamika a 2,7 km od pláže Borik, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Maestrala je vzdálená necelý 1 km a pláž Uskok 2,1 km.

Apartment Linda
Apartment Linda

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Linda se nachází v Zadaru, 2,7 km od pláže Kolovare a 2,9 km od pláže Karma. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 2,9 km od pláže Maestrala a 27 km od přístavu Kornati.

Apartments with a parking space Zadar - 17355
Apartments with a parking space Zadar - 17355

Apartments with a parking space Zadar - 17355 se nachází v Zadaru, pouhých 400 metrů od paláce generálního guvernéra a 1,2 km od vévodova paláce. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Maestrala a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Vanja
Apartmani Vanja

9,6 / 10 (34 hodnocení)

Apartmani Vanja se nachází 2,7 km od pláže Maestrala a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Vila Siega
Vila Siega

9,5 / 10 (786 hodnocení)

Vila Siega se nachází v Zadaru, 90 metrů od pláže Maestrala a 1,8 km od pláže Uskok. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené asi 2,3 km od pláže Puntamika, 2,3 km od pláže Borik a 2,8 km od pláže Diklovac. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a za příplatek je k dispozici doprava na letiště.

City Galleria apartment with balcony & parking - AE1578
City Galleria apartment with balcony & parking - AE1578

Apartmán City Galleria s balkonem a parkováním - AE1578 s výhledem na město nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi necelý 1 km od pláže Kolovare.Ubytování je 1.1 km od pláže Karma a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartments Joso
Apartments Joso

9,4 / 10 (22 hodnocení)

Apartments Joso se nachází v Zadaru, 1,3 km od pláže Diklovac a 1,4 km od pláže Uskok. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem do zahrady.

Apartments Luka & Sara
Apartments Luka & Sara

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Apartments Luka & Sara se nachází v Zadaru, 1 km od pláže Uskok a 1,3 km od pláže Maestrala. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.

Apartman La maison
Apartman La maison

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Apartman La maison se nachází v Zadaru, 41 km od přístavu Kornati, 42 km od historického muzea Biograd a 14 km od paláce generálního guvernéra. Nabízí zahradu a terasu. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Solemar Luxury Rooms
Solemar Luxury Rooms

9,3 / 10 (81 hodnocení)

Solemar Luxury Rooms se nachází v Zadaru, 1,4 km od pláže Maestrala, a nabízí expresní check-in a check-out a bezplatné Wi-Fi. Ubytování se nachází v blízkosti několika známých atrakcí, 1 km od zadarského muzea iluzí, 1 km od muzea antického skla a 1,2 km od kostela sv. Chrysogona. Výhled směřuje do zahrady.

Villa Annamaria
Villa Annamaria

9 / 10 (4 hodnocení)

Villa Annamaria se nachází 26 km od přístavu Kornati a 27 km od historického muzea Biograd. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Mateo
Villa Mateo

8 / 10 (6 hodnocení)

Villa Mateo se nachází v Zadaru a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Diklovac je vzdálená 2,5 km a pláž Maestrala 2,7 km.

Tina
Tina

9,7 / 10 (15 hodnocení)

Tina se nachází v Zadaru, 1,9 km od pláže Podbrig, 2,1 km od pláže Karma a 2,9 km od přístaviště trajektů Zadar Gazenica, a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Diklo beach rooms
Diklo beach rooms

9,1 / 10 (60 hodnocení)

Všechny pokoje mají klimatizaci a balkon s výhledem na moře. Ubytování je vzdálené 3 km od historického centra Zadaru.

Apartment GIDAS
Apartment GIDAS

9,8 / 10 (19 hodnocení)

Apartment GIDAS se nachází v Zadaru, 2,3 km od pláže Uskok, 2,4 km od pláže Diklovac a 2,6 km od pláže Borik, a nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od pláže Maestrala a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Luxury apartment near the beach
Luxury apartment near the beach "RR"

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Luxury apartment near the beach "RR" se nachází v Zadaru, pouhých 750 metrů od pláže Borik a necelý 1 km od pláže Puntamika, a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Uskok a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Zadar Apartman Kristijan
Zadar Apartman Kristijan

9 / 10 (29 hodnocení)

Zadar Apartman Kristijan se nachází v Zadaru a nabízí ubytování s balkonem. 2,5 km od pláže Kolovare. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Downtown Boutique Hostel
Downtown Boutique Hostel

8,8 / 10 (1229 hodnocení)

Downtown Boutique Hostel se nachází v Zadaru. Nabízí zahradu, restauraci, bar a společný lounge. Na místě je k dispozici terasa a můžete se zde ubytovat také v rodinných pokojích. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.

Alluring Apartment in Zadar near Sea
Alluring Apartment in Zadar near Sea

9,2 / 10 (3 hodnocení)

Alluring Apartment Zadar near Sea se nachází v Zadaru, 200 metrů od pláže Podbrig a 500 metrů od pláže Karma, a nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací a grilem.2,4 km od Zadarského lidového náměstí a 3 km od vévodova paláce.

Town Center Apartments
Town Center Apartments

8,6 / 10 (124 hodnocení)

Town Center Apartments se nachází v samém srdci historického centra Zadaru a nabízí kompletně zařízené apartmány s klimatizací, dobře vybavenou kuchyní, satelitní TV a bezplatným Wi-Fi.

Marin
Marin

9,1 / 10 (18 hodnocení)

Marin se nachází v Zadaru, v blízkosti pláže Karma a 2 km od pláže Maestrala. Nabízí balkon s výhledem na město, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od pláže Kolovare a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Popona
Apartment Popona

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Popona se nachází v Zadaru, necelý 1 km od pláže Uskok a 11 minut chůze od pláže Maestrala, a nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Sunset Apartment
Sunset Apartment

9,5 / 10 (22 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán Sunset s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře se nachází v Zadaru, 4 km od architektonické instalace Mořské varhany.

Apartments by the sea Zadar - Diklo, Zadar - 5924
Apartments by the sea Zadar - Diklo, Zadar - 5924

Apartments by the sea Zadar - Diklo, Zadar - 5924 se nachází v Zadaru, pouhých 200 metrů od pláže Diklo. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Borik a 34 km od přístavu Kornati.

Apartment Zara
Apartment Zara

9 / 10 (15 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Zadaru, 100 metrů od pláže a 1 km od historického centra. Hosté mohou využívat klasickou i sluneční terasu a ve všech prostorách zdarma Wi-Fi.

Conclavia
Conclavia

8,9 / 10 (33 hodnocení)

Conclavia se nachází asi 2,3 km od pláže Kolovare a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Quest Croatia
Quest Croatia

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Quest Croatia se nachází asi 2,2 km od pláže Uskok a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,4 km od pláže Maestrala a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Pavin
Apartment Pavin

9,8 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Pavin se nachází v Zadaru, 1,1 km od pláže Uskok a 1,4 km od pláže Borik, a nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Maestrala a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Bajlo
Holiday Home Bajlo

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Holiday Home Bajlo se nachází v Zadaru, pouhých 400 metrů od pláže Podbrig, a nabízí zahradu, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a potápění.