Vila

Holiday home Paligan

7 / 10 (1 hodnocení)

114 Ulica Braće Radić, 21210 Solin, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (vila) Holiday home Paligan se nachází ve městě Solin (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma, wi-fi zdarma a rodinné pokoje. Ubytování Holiday home Paligan se svými službami a kvalitou řadí mezi 4 hvězdičkové hotely. Vila Holiday home Paligan se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Holiday home Paligan - Fotografie

Holiday home Paligan - Adresa

Booking.com

Holiday home Paligan - Popis

Holiday home Paligan se nachází v Solinu, 8,1 km od stadionu Mladezi Park a 10 km od Diokleciánova paláce. Nabízí zahradu a výhled na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Vila má 3 ložnice, 1 koupelnu, ložní prádlo, ručníky, TV s plochou obrazovkou, jídelní kout, plně vybavenou kuchyň a balkon s výhledem do zahrady.

Vila má terasu.

Holiday home Paligan stojí 9,1 km od stadionu Spaladium Arena a 9,2 km od sochy Gregora Ninského. Na letiště Split je to 18 km.

Holiday home Paligan - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Vana

Vybavení pokoje

 • Sušák na prádlo
 • Moskytiéra
 • Soukromý vchod
 • Koberec
 • Žehlička

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Lednička

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení

Exteriér

 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada

Exteriér a výhled

 • Výhled na hory
 • Výhled do zahrady
 • Výhled

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Aktivity

 • Pěší turistika
 • Tenisový kurt

Různé

 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Další ubytování ve městě Solin

Solin apartments Praetorium
Solin apartments Praetorium

9,8 / 10 (33 hodnocení)

Solin apartments se nachází 1,1 km od archeologického parku Salona. Praetorium nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Villa Clissa
Villa Clissa

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Villa Clissa se nachází v Solinu a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 7,4 km od stadionu Mladezi Park a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Stunning apartment in Solin with WiFi and 2 Bedrooms
Stunning apartment in Solin with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning apartment in Solin se nachází v Solinu, 7,6 km od stadionu Mladezi Park, 9,1 km od Diokleciánova paláce a 8,5 km od arény Spaladium.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Hotel President Solin
Hotel President Solin

8,4 / 10 (379 hodnocení)

Nedávno postavený Hotel President má výhodnou polohu v centru půvabného města Solin, které leží 6 km od starobylého města Split a známého Diokleciánova paláce.

Apartments with a parking space Solin, Split - 14251
Apartments with a parking space Solin, Split - 14251

6 / 10 (26 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Solinu a má balkon s výhledem na moře. 1,4 km od archeologického parku Salona.

Beautiful home in Solin with 4 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool
Beautiful home in Solin with 4 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool

Amazing home in Solin with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází v Solinu, 1,3 km od archeologického parku Salona, bbbbbbbb6,7 km od stadionu Mladezi Park a 8,2 km od Diokleciánova paláce.Nabízím vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Karla
Apartman Karla

9,5 / 10 (50 hodnocení)

Apartman Karla se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,5 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Studio Apartment in Solin
Studio Apartment in Solin

10 / 10 (1 hodnocení)

Studio Apartment in Solin se nachází v Solinu, 7,5 km od stadionu Mladezi Park a 9 km od Diokleciánova paláce, a nabízí výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Luxury Apartment Solinka With Private Parking
Luxury Apartment Solinka With Private Parking

10 / 10 (13 hodnocení)

Luxury Apartment Solinka With Private Parking se nachází v Solinu, 5,7 km od stadionu Mladezi Park, 7,2 km od Diokleciánova paláce a 6,6 km od Spaladium Areny. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Apartment in Solin
Two-Bedroom Apartment in Solin

Two-Bedroom Apartment in Solin se nachází v Solinu.2,1 km od archeologického parku Salona.Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Nice home in Split with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice home in Split with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

7 / 10 (7 hodnocení)

Úchvatný dům ve Splitu se 4 ložnicemi, vířivkou a venkovním bazénem se nachází ve městě Solin, pouhých 1,6 km od pláže Stobreč a 1,7 km od pláže Plaža Stobreč Jug. Beach Camp Stobrec se nachází 1,6 km od pláže a nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment in Solin, near Split
Apartment in Solin, near Split

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Apartment in Solin, near Split se nachází v Solinu, 1,4 km od archeologického parku Salona, bbbbbbbba nabízí ubytování s Wi-Fi a klimatizací.

Apartment Hilda Split Solin
Apartment Hilda Split Solin

9 / 10 (36 hodnocení)

Apartment Hilda Split Solin nabízí ubytování s terasou a výhledem na hory, asi 2,7 km od archeologického parku Salona. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Solin, Split - 18064
Apartments with a parking space Solin, Split - 18064

Apartments with a parking space Solin, Split - 18064 se nachází v Solinu, necelý 1 km od archeologického parku Salona. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také soukromá terasa.

Modern Apartment Stille-private pool
Modern Apartment Stille-private pool

10 / 10 (2 hodnocení)

Modern Apartment Stille-private pool se nachází asi 600 metrů od archeologického parku Salona a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén a terasu. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Klis, Split - 16670
Apartments with a parking space Klis, Split - 16670

Apartments with a parking space Klis, Split - 16670 se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu a výhled na moře. 3,7 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartman Mirica Solin
Apartman Mirica Solin

9,8 / 10 (42 hodnocení)

Apartman Mirica Solin se nachází asi 2,4 km od archeologického parku Salona a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento 3hvězdičkový apartmán je vzdálený 6,5 km od stadionu Mladezi Park.

Apartment Sika
Apartment Sika

9,8 / 10 (16 hodnocení)

Apartment Sika se nachází v Solinu, 1,7 km od archeologického parku Salona a 5,7 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen 7,2 km od Diokleciánova paláce a 6,7 km od arény Spaladium.

Apartman Solin 1
Apartman Solin 1

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Solin 1 se nachází v Solinu, 1,9 km od archeologického parku Salona a 7,3 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Luxury apartment Queen
Luxury apartment Queen

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Luxury apartment Queen se nachází v Solinu, 7,6 km od stadionu Mladezi Park a 9,1 km od Diokleciánova paláce. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Big apartment with garden
Big apartment with garden

8 / 10 (3 hodnocení)

Big apartment with garden se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. 500 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Sun Solin
Apartman Sun Solin

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartman Sun Solin se nachází v Solinu a nabízí zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,7 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Ivy
Ivy

6 / 10 (1 hodnocení)

Ivy se nachází v Solinu, 2,4 km od archeologického parku Salona, 6,5 km od stadionu Mladezi Park a 8 km od Diokleciánova paláce. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Tusculum apartment Solin
Tusculum apartment Solin

10 / 10 (32 hodnocení)

Tusculum apartment Solin se nachází v Solinu, 7,2 km od stadionu Mladezi Park, 8,7 km od Diokleciánova paláce a 8,2 km od arény Spaladium. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 600 metrů od archeologického parku Salona. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Split - 18214
Apartments with a parking space Split - 18214

Apartments with a parking space Split - 18214 se nachází v Solinu, 2,9 km od psí pláže Duilovo, 3 km od pláže Plaža Stobreč Jug a 2,6 km od archeologického parku Salona. 2,7 km od pláže Duilovo. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Split with Outdoor swimming pool, 2 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Split with Outdoor swimming pool, 2 Bedrooms and WiFi

Úžasný apartmán ve Splitu s venkovním bazénem, bbbbbbbb2 ložnicemi a Wi-Fi v Solinu nabízí ubytování s.Wi-Fi, 28 km od archeologického parku Salona, bbbbbbbb4.4 km od stadionu Mladezi Park a 5.9 km od Diokleciánova paláce.Tento apartmán má soukromý bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman MIG
Apartman MIG

9,6 / 10 (43 hodnocení)

Apartman MIG se nachází asi 7,3 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

SALONA HILLS with magical view of SPLIT
SALONA HILLS with magical view of SPLIT

10 / 10 (2 hodnocení)

SALONA HILLS WITH MAGICAL VIEW of SPLIT se nachází v Solinu, 2,8 km od archeologického parku Salona, a nabízí ubytování s klimatizací. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Villa Salona Sky
Apartments Villa Salona Sky

9,3 / 10 (55 hodnocení)

Apartments Villa Salona Sky se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě, 1,9 km od archeologického parku Salona. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Anteana with view and pool of 60m2
Villa Anteana with view and pool of 60m2

9 / 10 (4 hodnocení)

Prázdninový dům Villa Anteana with view and pool of 60m2 se nachází v Solinu, 8 km od Splitu. Hosté si mohou za pěkného počasí na grilu připravit vynikající jídla nebo si zaplavat v bazénu o velikosti 60 m².

Soba sa kupatilom
Soba sa kupatilom

Soba sa kupatilom se nachází v Solinu, 3,2 km od archeologického parku Salona a 5,2 km od stadionu Mladezi Park. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené 6,7 km od Diokleciánova paláce, 6,1 km od arény Spaladium a 6,3 km od sochy Gregora Ninského. Městské muzeum ve Splitu a katedrála sv. Domnia jsou vzdálené 6,6 km.

Luxury apartment Tusculum with jacuzzi
Luxury apartment Tusculum with jacuzzi

8 / 10 (48 hodnocení)

Luxury apartment Tusculum with jacuzzi se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Julie
Apartment Julie

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Julie se nachází v Solinu a nabízí zahradu, gril a terasu. 2,9 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Amazing home in Split with Outdoor swimming pool, 3 Bedrooms and WiFi
Amazing home in Split with Outdoor swimming pool, 3 Bedrooms and WiFi

Apartmán Awesome home in Split with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází ve městě Solin ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon.Nabízím vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Marincello
Holiday Home Marincello

9,2 / 10 (10 hodnocení)

Holiday Home Marincello se nachází v Solinu a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a šipkám.

Apartments with a parking space Solin, Split - 17669
Apartments with a parking space Solin, Split - 17669

Apartments with a parking space Solin, Split - 17669 se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon. 2,1 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Luxury apartment Salona
Luxury apartment Salona

9,6 / 10 (50 hodnocení)

Luxury apartment Salona se nachází v Solinu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 60 metrů od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 15525
Family friendly house with a swimming pool Solin, Split - 15525

7 / 10 (12 hodnocení)

Rodinný dům Solin, Split - 15525 se nachází v Solinu a nabízí fitness centrum. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Solin 17669a
Apartment Solin 17669a

Apartment Solin 17669a se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon. 2,1 km od archeologického parku Salona. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

One-Bedroom Apartment in Solin
One-Bedroom Apartment in Solin

One-Bedroom Apartment in Solin se nachází v Solinu, asi 7,5 km od stadionu Mladezi Park, a nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a kávovarem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Domjanovic Apartments
Villa Domjanovic Apartments

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Villa Domjanovic Apartments se nachází v Solinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday Home Rupotina with a large yard, pool and a beautiful view
Holiday Home Rupotina with a large yard, pool and a beautiful view

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Holiday Home Rupotina se nachází v Solinu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, zahradu, velký dvůr, bazén a krásný výhled na město. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Apartment Gabriel
Apartment Gabriel

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Gabriel se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon a výhled na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,8 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Apricus
Apartment Apricus

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Apricus se nachází v Solinu a nabízí vířivku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Luxury room Ekstaza
Luxury room Ekstaza

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Luxury room Ekstaza se nachází v Solinu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od archeologického parku Salona a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Smile
Apartment Smile

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Smile se nachází v Solinu a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Pool Mansion Salonae
Villa Pool Mansion Salonae

9,8 / 10 (14 hodnocení)

Villa Pool Mansion Salonae se nachází v Solinu a nabízí venkovní bazén, zahradu s grilem a ubytování s možností vlastního stravování. Volný Ve všech prostorách je dostupné Wi-Fi.

Apartman JAM
Apartman JAM

8,9 / 10 (15 hodnocení)

Apartman JAM se nachází v Solinu, 7,3 km od stadionu Mladezi Park a 8,8 km od Diokleciánova paláce, a nabízí výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.