Apartmán

Happy days

9,2 / 10 (4 hodnocení)

38 Ulica VIII Dalmatinske Udarne Brigade, 22000 Šibenik, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Happy days se nachází ve městě Šibenik (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Happy days se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Happy days hodnoceno 9.2 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Šibenciko-kninská župa.

Happy days - Fotografie

Happy days - Adresa

Booking.com

Happy days - Popis

Happy days se nachází v Šibeniku, 3 km od radnice, 3,2 km od pevnosti Barone a 49 km od přístavu Kornati. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán stojí 49 km od historického muzea Biograd a 2,9 km od kostela sv. Barbory. Na letiště Split je to 55 km.

Happy days - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Exteriér

 • Balkon

Další ubytování ve městě Šibenik

Poolincluded - Seaview - Apartment Roza
Poolincluded - Seaview - Apartment Roza

Poolincluded - Seaview - Apartment Roza se nachází v Šibeniku, 400 metrů od pláže Maratuša, 2,1 km od pláže Solaris Family a 6,1 km od radnice. Nabízí zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Rezalište a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Shabby Chic Apartments
Shabby Chic Apartments

9,3 / 10 (73 hodnocení)

Shabby Chic Apartments se nachází v centru města Šibenik, jen 5 minut chůze od historického centra a katedrály, která je na seznamu UNESCO. Na místě je neplacené parkoviště. V celém areálu lze bezplatně využívat Wi-Fi.

Apartman Breza
Apartman Breza

9,7 / 10 (41 hodnocení)

Apartman Breza se nachází v Šibeniku, 5,2 km od pevnosti Barone, 4,9 km od kostela sv. Barbory a 5 km od městského muzea. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 5 km od radnice v Šibeniku a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Šime
Apartments Šime

9,2 / 10 (75 hodnocení)

Apartments Šime se nachází jen 450 metrů od pláže v Brodarice, 5 km od Šibeniku. Nabízí klimatizované apartmány s terasou nebo patiem a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Santina
Apartment Santina

9,2 / 10 (32 hodnocení)

Apartment Santina se nachází v Šibeniku, 700 metrů od pevnosti Barone a 600 metrů od radnice. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Providenca
Villa Providenca

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Providenca se nachází 4,1 km od pevnosti Barone a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Marionella
Villa Marionella

Villa Marionella se nachází v Šibeniku a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Starlight Apartment
Starlight Apartment

10 / 10 (6 hodnocení)

Starlight Apartment se nachází v Šibeniku, 2 km od pláže Rezalište a pláže Maratuša. Nabízí gril a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Sebenico Luxury Rooms
Sebenico Luxury Rooms

9,1 / 10 (401 hodnocení)

Sebenico Luxury Rooms se nachází v Šibeniku, 1,2 km od pláže Banj a 300 metrů od radnice. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

Deluxe Villa in ibenik near Lake
Deluxe Villa in ibenik near Lake

9 / 10 (1 hodnocení)

Deluxe Villa in Ibenik near Lake se nachází v Šibeniku, 2,7 km od pláže Banj a 4,4 km od Pevnosti Barone.Nabízím ubytování s Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.Vila má také vlastní bazén.

Apartment Joy II
Apartment Joy II

9,6 / 10 (28 hodnocení)

Apartments Joy se nachází asi 9 km od pevnosti Barone a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem na bazén. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nika
Apartment Nika

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Nika se nachází v Šibeniku, 8 km od radnice a 7 km od pevnosti sv. Michala, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Anchor
Apartment Anchor

9,8 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Anchor se nachází v Šibeniku, jen 1,8 km od radnice. Hosté mohou využívat soukromé parkoviště a dětské hřiště.

Sibenik City Beach
Sibenik City Beach

9,3 / 10 (61 hodnocení)

Šibenik City Beach se nachází v Šibeniku, necelý 1 km od pevnosti Barone a 16 minut chůze od radnice. Nabízí zahradu a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Banj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Volat
Apartment Volat

9,4 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Volat se nachází přímo v centru Šibeniku, kousek od pláže Banj a radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je sporák a rychlovarná konvice. Nabízí výhled na město a stojí 500 metrů od pevnosti Barone a 60 metrů od kostela sv. Barbory v Šibeniku.

The Garden of Elaïs
The Garden of Elaïs

9,1 / 10 (17 hodnocení)

The Garden of Elaïs se nachází v Šibeniku a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a šipkám.

Holiday House Fantasy With Pool
Holiday House Fantasy With Pool

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Holiday House Fantasy With Pool se nachází v Šibeniku a nabízí soukromý bazén, kuchyň a výhled do zahrady. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Apartment Portal
Studio Apartment Portal

9,5 / 10 (22 hodnocení)

Studio Apartment Portal se nachází v centru Šibeniku, kousek od pláže Banj a radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice. 1 km od pevnosti Barone a 46 km od přístavu Kornati.

Apartment Marinero
Apartment Marinero

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Marinero se nachází v Šibeniku, 500 metrů od pláže Banj a 1,2 km od pevnosti Barone, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Apartments Marina
Apartments Marina

9,4 / 10 (180 hodnocení)

Apartmány Marina se nachází 2 km od centra Šibeniku a 900 metrů od pláže. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Pevnost svatého Mikuláše je 4 km daleko.

Apartments by the sea Jadrija, Sibenik - 918
Apartments by the sea Jadrija, Sibenik - 918

5 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Jadrija 918a se nachází v Šibeniku, 3,9 km od šibenické radnice. Na místě je terasa.

Mimi
Mimi

8,9 / 10 (16 hodnocení)

Mimi se nachází v Šibeniku, 2,3 km od rodinné pláže Solaris a 2,8 km od pláže Rezalište. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nabízí výhled do zahrady a na moře a stojí 2,2 km od pevnosti Barone.

Apartment Lavender Dream
Apartment Lavender Dream

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Lavender Dream se nachází v Šibeniku, jen 1,7 km od pevnosti Barone a 2 km od radnice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

City Center Apartment - parking included
City Center Apartment - parking included

Ubytování se nachází v Šibeniku, 1,6 km od pláže Banj a 700 metrů od pevnosti Barone. City Center Apartment - parkování v ceně nabízí klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Central rooms
Central rooms

9,6 / 10 (90 hodnocení)

Central rooms se nachází v Šibeniku, 1,7 km od pláže Banj, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování je vzdálené asi 47 km od přístavu Kornati, 48 km od historického muzea Biograd a 1 km od městského muzea Šibenik. Katedrála sv. Jakuba je vzdálená 1 km a pevnost sv. Michala 1,2 km.

Guesthouse Merla
Guesthouse Merla

9,4 / 10 (99 hodnocení)

Guesthouse Merla se nachází v Šibeniku, 1,2 km od pláže Banj a 300 metrů od radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 47 km od přístavu Kornati, 48 km od historického muzea Biograd a 300 metrů od katedrály sv. Jakuba. Mezi zajímavosti v okolí patří 600 metrů vzdálená pevnost sv. Michala a 4,2 km vzdálená pevnost sv. Mikuláše.

Memory Box Apartman - Šibenik
Memory Box Apartman - Šibenik

9 / 10 (4 hodnocení)

Memory Box Apartman - Šibenik se nachází v Šibeniku, pouhých 1,8 km od radnice a 1,9 km od pevnosti Barone, a nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od pláže Banj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Family friendly holiday home
Family friendly holiday home "Ana"

9 / 10 (7 hodnocení)

Rodinný prázdninový dům Ana se nachází asi 24 km od pevnosti Barone a nabízí výhled na hory, balkon a rychlovarnou konvici. Nabízí přístup na terasu, squash na squashovém kurtu, bezplatné parkování a Wi-Fi zdarma.

Awesome apartment in Sibenik with WiFi and 2 Bedrooms
Awesome apartment in Sibenik with WiFi and 2 Bedrooms

Apartmán Awesome in Sibenik se nachází v Šibeniku, necelý 1 km od pláže Banj a 3 minuty chůze od Pevnosti Barone, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizace.Nabízí výhled na moře a stojí 400 metrů od radnice v Šibeníku a 300 metrů od pevnosti sv.Michala.

Apartment Sunset
Apartment Sunset

9 / 10 (93 hodnocení)

Apartment Sunset se nachází v Šibeniku, 12 km od pevnosti sv. Mikuláše, a nabízí pokoje s možností vlastního stravování a výhledem na záliv i na město a ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.

Casa Arx
Casa Arx

8 / 10 (1 hodnocení)

Casa Arx se nachází v centru Šibeniku, kousek od pláže Banj a radnice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je sporák a rychlovarná konvice. Sídlí v budově z roku 1930, 200 metrů od kostela sv. Barbory a městského muzea v Šibeniku.

Apartman Mare
Apartman Mare

9,5 / 10 (32 hodnocení)

Apartman Mare se nachází v Šibeniku v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon a výhled na moře. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Ema
Apartment Ema

8,3 / 10 (51 hodnocení)

Tříhvězdičkový apartmán Ema se nachází v Šibeniku v Šibenicko-kninské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento 3hvězdičkový apartmán má výhled do zahrady a je vzdálený 1,8 km od pláže Banj.

Apartments Laurus
Apartments Laurus

9,4 / 10 (70 hodnocení)

Apartments Laurus stojí hned u katedrály sv. Jakuba zapsané na seznamu chráněných památek UNESCO a nabízí ubytování v elegantně zařízených pokojích s klimatizací a bezplatným Wi-Fi. V okolí sídlí řada restaurací a oblíbená promenáda Riva vede pouhých 30 metrů odtud.

Apartments Galic
Apartments Galic

9,1 / 10 (121 hodnocení)

Apartments Galic se nachází 2,3 km od pláže Banj a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Kokolo
Apartments Kokolo

8 / 10 (174 hodnocení)

Apartments Kokolo se nachází v historickém centru Šibeniku, 500 metrů od nejbližší pláže a 250 metrů od katedrály sv. Jakuba zapsané na seznamu UNESCO. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a kabelovou LCD TV.

Apartments Palace Rialto
Apartments Palace Rialto

9 / 10 (129 hodnocení)

Čtyřhvězdičkový Apartments Palace Rialto se nachází v Šibeniku, 300 metrů od radnice a necelý 1 km od pevnosti Barone. Tento 4hvězdičkový penzion byl postaven ve 14. století a nachází se 46 km od přístavu Kornati a 47 km od historického muzea Biograd. Hotel stojí 200 metrů od centra města a 1,2 km od pláže Banj.

Luxury Apartment with Heating Pool
Luxury Apartment with Heating Pool

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Luxury Apartment with Topení Pool se nachází v Šibeniku, 2,5 km od pláže Banj a 3,6 km od pevnosti Barone. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a barem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a stolnímu tenisu.

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 16827
Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 16827

Ubytování se nachází v Šibeniku v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 16827 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Šibenik Palace
Šibenik Palace

9,7 / 10 (15 hodnocení)

Šibenik Palace se nachází v Šibeniku, 1,2 km od pláže Banj a 300 metrů od radnice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a půjčení jízdních kol zdarma. Ubytování je vzdálené asi 46 km od přístavu Kornati, 47 km od historického muzea Biograd a 300 metrů od městského muzea Šibenik. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartments with a parking space Jadrija, Sibenik - 18157
Apartments with a parking space Jadrija, Sibenik - 18157

Apartmány s výhledem na moře a parkovacím místem Jadrija, Sibenik - 18157 se nachází v Šibeniku, 1,9 km od pláže Sv Nikoloa a 2,5 km od pláže Grižine Cove. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Darinka
Apartment Darinka

9 / 10 (105 hodnocení)

Apartment Darinka se nachází v Šibeniku a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, bar, zahradu, Wi-Fi zdarma a výhled na město. Budova byla postavena v roce 1987 a nabízí klimatizované pokoje s balkonem.

Mara-Ana
Mara-Ana

Mara-Ana se nachází v Šibeniku, 2,5 km od pláže Šarina East Cove, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Toto ubytování v soukromí má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Heli
Apartment Heli

9 / 10 (49 hodnocení)

Apartment Heli se nachází ve městě Šibenik, 800 metrů od moře, a nabízí zahradu, terasu, výhled na moře a klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi připojením.

Amazing apartment in Sibenik with 2 Bedrooms and WiFi
Amazing apartment in Sibenik with 2 Bedrooms and WiFi

Úžasný apartmán v Šibeniku se 2 ložnicemi a Wi-Fi se nachází v Šibeníku, 1.3 km od pláže Peruč, 1.6 km od pláže Žaboric a 12 km od radnice v Šibeniku.Klimatizované ubytování se nachází necelý 1 km od pláže Jasenova a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4217
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4217

7 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4217 se nachází v Šibeniku, 400 metrů od pláže Maratuša a 650 metrů od pláže Brodarica. Nabízí klimatizaci. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Rada
Apartment Rada

8,5 / 10 (10 hodnocení)

Penzion Apartment Rada se nachází v Šibeniku, 700 metrů od pevnosti Subičevac, a nabízí gril i sluneční terasu. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Cvit od kamena
Cvit od kamena

7 / 10 (7 hodnocení)

Cvit od kamena se nachází v Šibeniku, 15 km od radnice, 3,7 km od vodopádů Krka a 13 km od pevnosti sv. Michala. Stojí 13 km od pevnosti Barone a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.