Penzion

Soba Arena

8,6 / 10 (12 hodnocení)

8 Flavijevska ulica, 52100 Pula, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Soba Arena se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie) a nabízí svým hostům parkoviště a klimatizace. Ubytování Soba Arena se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. S klientským hodnocením 8.6 / 10 je ubytováníSoba Arena jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Istrie.

Soba Arena - Fotografie

Soba Arena - Adresa

Booking.com

Soba Arena - Popis

Soba Arena nabízí klimatizované pokoje v centru Puly, 400 metrů od pulského amfiteátru. Ubytování je vzdálené asi 35 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 12 km od archeologického naleziště Vižula a 25 km od hradu Morosini-Grimani. Ubytování je vzdálené 700 metrů od centra města a 35 km od přístavu Rovinj.

Pokoje v penzionu mají šatní skříň. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu, fén a ložní prádlo.

Mezi zajímavosti v okolí penzionu Soba Arena patří muzeum MEMO, Archeologické muzeum Istrie a hrad Kastel v Pule. Na letiště Pula je to 7 km.

Soba Arena - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Sprcha

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna
 • Zvláště dlouhé postele (> 2 metry)

Vaření

 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička

Obecné

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Soukromý vchod

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Výhled

 • Výhled na památku
 • Výhled

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Parkování

 • Veřejné parkování je možné za € 2 na hodinu na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Další ubytování ve městě Pula

Apartment Razum - Three Bedroom apartment
Apartment Razum - Three Bedroom apartment

Apartment Razum - Three Bedroom apartment se nachází v Pule, necelý 1 km od pláže Valsaline a 14 minut chůze od pláže Saccorgiana, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. K dispozici je také soukromé patio.

Stunning apartment in Pula with WiFi and 3 Bedrooms
Stunning apartment in Pula with WiFi and 3 Bedrooms

10 / 10 (1 hodnocení)

Úžasný apartmán v Pule s WiFi a 3 ložnicemi se nachází v Pule, 39 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj, 3,5 km od muzea MEMO a 3,6 km od archeologického muzea Istrie.3,7 km od pulského amfiteátru.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

D&A Apartment with private swimming pool
D&A Apartment with private swimming pool

9 / 10 (21 hodnocení)

D&A Apartment with private swimming pool se nachází v Pule a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Mihael
Mihael

Nachází se v Pule na Istrii, s Lost Beach a Štinjan Beach Mihael se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

N2
N2

10 / 10 (3 hodnocení)

N2 se nachází v Pule, 4,4 km od muzea MEMO, 4,6 km od archeologického muzea Istrie a 4,9 km od hradu Kastel. 4,6 km od amfiteátru Pula Arena a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj.

Apartments Antons
Apartments Antons

9,7 / 10 (64 hodnocení)

Apartments Antons se nachází v centru Puly na pěší zóně a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 3 km od veřejné pláže u Jaderského moře, 600 metrů od amfiteátru Pula Arena a pouhých 100 metrů od oblouku Sergiů.

Travel City Suite
Travel City Suite

9,5 / 10 (47 hodnocení)

Travel City Suite se nachází v Pule, 500 metrů od amfiteátru Pula Arena a 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Tento apartmán sídlí v budově z roku 1968, 11 km od archeologického naleziště Vižula a 26 km od hradu Morosini-Grimani.

Apartments with a parking space Pomer, Medulin - 13565
Apartments with a parking space Pomer, Medulin - 13565

Tento apartmán se nachází v Pule, 6 km od amfiteátru. K dispozici je terasa.

Schöne Ferienwohnung mit Außenpool, Klimaanlage, WLAN, BBQ und toller Außenterrasse
Schöne Ferienwohnung mit Außenpool, Klimaanlage, WLAN, BBQ und toller Außenterrasse

Odehrává se v Pule, 2.9 km od pláže Hidrobaza a 3.Schöne Ferienwohnung mit Außenpool, Klimaanlage, WLAN, BBQ a toller Außenterrasse se nachází 6 km od arény v Pule a nabízí klimatizaci.Nachází se 2.8 km od pláže Valmaggiore a nabízí terasu a bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Manu
Apartment Manu

9,6 / 10 (43 hodnocení)

Apartment Manu se nachází v Pule a nabízí zahradu, terasu, bar, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 1,1 km od pláže Valsaline a nabízí neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Tania
Apartment Tania

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartmán Tania s terasou se nachází v Pule, 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, necelý 1 km od muzea MEMO a 12 minut chůze od archeologického muzea Istrie. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Stinjan, Pula - 7369
Apartments with a parking space Stinjan, Pula - 7369

Tento apartmán s terasou se nachází v Pule, 3,8 km od amfiteátru Arena. 3,5 km od oblouku Sergiů.

Apartman Scalierova 9
Apartman Scalierova 9

Apartman Scalierova 9 se nachází v centru Puly a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. Nachází se 2,4 km od pláže Valkane a nabízí společnou kuchyň.

Apartment in Pula with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine 633-1
Apartment in Pula with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine 633-1

Apartmán v Pule s terasou, klimatizací, WiFi, pračka 633-1 se nachází v Pule, 1,3 km od pláže Valsaline a 1,4 km od pláže Saccorgiana.Nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací a terasou.Ubytování je vzdálené 39 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj a 3,5 km od muzea MEMO.

Pula,Apartment Old Diver
Pula,Apartment Old Diver

8,8 / 10 (19 hodnocení)

Apartmán Old Diver se nachází v Pule a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň.

Apartments with a parking space Pula - 10429
Apartments with a parking space Pula - 10429

Apartments with a parking space Pula - 10429 se nachází v Pule na Istrii, nedaleko pláží Valsaline a Saccorgiana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Zepina
Apartman Zepina

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Apartman Zepina se nachází v Pule, 2,1 km od pláže Gortan Cove a 2,3 km od pláže Valsaline. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. 2,3 km od pláže Valkane a 37 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj.

Apartments with a parking space Pula - 7646
Apartments with a parking space Pula - 7646

Apartmán Pula 7646a se nachází v Pule, 2,7 km od amfiteátru Arena a 2,8 km od archeologického muzea. 2,8 km od Herkulovy brány.

3 Bedroom Villa in Pula
3 Bedroom Villa in Pula

Pěkný dům v Pule s venkovním bazénem a 2 ložnicemi se nachází v Pule a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Tina
Apartments Tina

9,8 / 10 (26 hodnocení)

Apartmány Tina se nacházejí v Pule na Istrii, 1,1 km od pláže Valbandon, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Pula with 2 Bedrooms
Amazing apartment in Pula with 2 Bedrooms

Úžasný apartmán v Pule se 2 ložnicemi se nachází v Pule, 1,3 km od pláže Pješčana Uvala a 2,6 km od amfiteátru.Nabízí terasu a klimatizaci.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Valsaline je vzdálená necelý 1 km a pláž Saccorgiana 14 minut chůze.

Pula beach holiday home
Pula beach holiday home

10 / 10 (2 hodnocení)

Prázdninový dům Pula beach se nachází v Pule a nabízí restauraci, bar, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště a pokojovou službu.

Apartment Arena Center Pula
Apartment Arena Center Pula

9,1 / 10 (24 hodnocení)

Apartment Arena Center Pula se nachází v Pule, 1,2 km od amfiteátru Pula Arena a 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 11 km od archeologického naleziště Vižula a 26 km od hradu Morosini-Grimani.

Apartman I & B
Apartman I & B

8,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartman I & B se nachází v Pule, 1,4 km od amfiteátru Pula Arena a 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Aleksandra 1345
Apartment Aleksandra 1345

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Aleksandra 1345 se nachází v Pule, 1,4 km od pláže Saccorgiana, 1,5 km od pláže Pješčana Uvala a 3,6 km od amfiteátru Pula Arena, a nabízí zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Se-Na
Se-Na

7,7 / 10 (25 hodnocení)

Se-Na se nachází v Pule, 2,1 km od pláže Gortan Cove, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Morena
Morena

9,5 / 10 (60 hodnocení)

Morena se nachází asi 1,1 km od pláže Valsaline a nabízí ubytování s terasou, patiem a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Apartman ''Nicole''
Studio Apartman ''Nicole''

9,5 / 10 (77 hodnocení)

Studio Apartman ''Nicole'' se nachází v Pule, jen 1,8 km od amfiteátru Pula Arena. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Sídlí v budově z roku 1905, 37 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 8,9 km od archeologického naleziště Vižula.

Apartment Dollar
Apartment Dollar

9,8 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Dollar se nachází v Pule, 1 km od amfiteátru Pula Arena a 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Tento apartmán se nachází 12 km od archeologického naleziště Vižula a 25 km od hradu Morosini-Grimani.

Studio Apartment Oliva
Studio Apartment Oliva

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Studio Apartment Oliva se nachází v Pule, 1,6 km od amfiteátru Pula Arena a 35 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, barem a zahradou. Muzeum MEMO je vzdálené 1,7 km a poskytuje službu hlídání dětí.

Luna
Luna

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Luna se nachází v Pule, 5 km od pulského amfiteátru, 4 km od muzea MEMO a 5 km od archeologického muzea Istrie, a nabízí zahradu a gril. 2,8 km od pláže Bi Val. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Rose
Studio Rose

9,7 / 10 (97 hodnocení)

Studio Rose se nachází v centru Puly, 400 metrů od amfiteátru Pula Arena a 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán se nachází 11 km od archeologického naleziště Vižula a 26 km od hradu Morosini-Grimani.

Villa PerLe
Villa PerLe

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa PerLe se nachází asi 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. 4,3 km od pulského amfiteátru. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Cinkopan
Apartman Cinkopan

9,6 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Cinkopan se nachází v Pule, 600 metrů od amfiteátru Pula Arena a 35 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen 700 metrů od muzea MEMO a necelý 1 km od archeologického muzea Istrie.

Rooms K&T sea side luxury
Rooms K&T sea side luxury

8,8 / 10 (184 hodnocení)

Čtyřhvězdičkový Rooms K&T sea side luxury se nachází v Pule a nabízí výhled na pláž. Tento 4hvězdičkový penzion nabízí restauraci a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Ubytování je nekuřácké a je vzdálené 800 metrů od pláže Stoja.

City Center Rooms
City Center Rooms

8,9 / 10 (218 hodnocení)

City Centre Rooms sídlí v historické budově v centru Puly a nabízí moderně zařízené pokoje s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a TV s plochou obrazovkou. V pěší vzdálenosti najdete různé památky, stejně jako mnoho barů a restaurací.

Diconi
Diconi

9,1 / 10 (29 hodnocení)

Diconi se nachází 1,2 km od amfiteátru v Pule a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartman INCIS
Apartman INCIS

9,7 / 10 (40 hodnocení)

Apartman INCIS se nachází v Pule, 35 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. 400 metrů od pulského amfiteátru. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Pula Center Arena Belvedere Apartments and Rooms
Pula Center Arena Belvedere Apartments and Rooms

8,7 / 10 (223 hodnocení)

Pula Center Belvedere Apartments and Rooms se nachází v Pule, 100 metrů od amfiteátru Arena, 2,5 km od pláže Valkane a 400 metrů od Istrijského muzea současného umění. Ubytování se nachází v blízkosti několika známých atrakcí, 600 metrů od hradu v Pule, 300 metrů od Twin Gates a 400 metrů od Herkulovy brány. Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených atrakcí, jako je malé římské divadlo Pula, muzeum olivového oleje Pula a Historické a námořní muzeum Istrie.

Beautiful home in Pula with 7 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool
Beautiful home in Pula with 7 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Úžasný dům v Pule se 7 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Pule a nabízí soukromý bazén.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,3 km od pláže Pomer a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Jadranka Ivana Pula
Apartments Jadranka Ivana Pula

8,9 / 10 (59 hodnocení)

Apartments Jadranka Ivana Pula se nachází 300 metrů od pláže Gortan Cove v Pule a nabízí ubytování s balkonem a terasou.

Atelier
Atelier

8,9 / 10 (10 hodnocení)

Atelier se nachází v centru Puly, nedaleko pulského amfiteátru, a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Villa Giò
Villa Giò

9,5 / 10 (30 hodnocení)

Villa Giò se nachází 11 km od amfiteátru v Pule a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Villa Lora
Apartment Villa Lora

9,8 / 10 (26 hodnocení)

Apartment Villa Lora se nachází v Pule, 1,2 km od pláže Gortan Cove, 1,5 km od pláže Valkane a 2,6 km od amfiteátru Arena, a nabízí zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Valsaline a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 12387
Apartments with a parking space Premantura, Medulin - 12387

Tento apartmán s balkonem se nachází v Pule, 9 km od pulského amfiteátru. Apartmán Premantura 12387a poskytuje výhled na moře a je vzdálený 7 km od pulského akvária.

Pula Bay View apartment
Pula Bay View apartment

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Pula Bay View se nachází v centru Puly, kousek od pulského amfiteátru a muzea MEMO. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je myčka nádobí a rychlovarná konvice. Nabízí výhled na město a je vzdálen 35 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 800 metrů od archeologického muzea Istrie.

Apartments Violete 742
Apartments Violete 742

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Ubytování se nachází v Pule na Istrii, necelý 1 km od pláže Lost.Apartmány Violete 742 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Tana
Apartment Tana

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Tana se nachází v Pule, 2,6 km od pláže Valsaline a 2,7 km od pláže Gortan Cove. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled do zahrady a na město a je vzdálen 2,7 km od pláže Valkane.