Apartmán

Momentum

8 / 10 (1 hodnocení)

15 Dramalj, 51265 Dramalj, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Momentum se nachází ve městě Dramalj (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma. Ubytování Momentum se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmán Momentum se nachází v regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Momentum - Adresa

Booking.com

Momentum - Popis

Momentum nabízí ubytování s výhledem do zahrady v Dramalji, 1 km od pláže Dramalj a 1,1 km od pláže Riviera. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán je vzdálený 1,2 km od pláže Omorika a 2,1 km od pláže Crni Molo. Na letiště Rijeka je to 16 km.

Momentum - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Vaření

 • Kuchyň

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér

 • Balkon

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké

Další ubytování ve městě Dramalj

Apartment Lor
Apartment Lor

Apartment Lor se nachází asi 600 metrů od pláže Riviera a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Dramalj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Dramalj 41383
Apartment in Dramalj 41383

Apartment in Dramalj 41383 se nachází v Dramalji, nedaleko pláže Dramalj, Riviera a Kacjak, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

One-Bedroom Apartment Crikvenica 14
One-Bedroom Apartment Crikvenica 14

6 / 10 (1 hodnocení)

One-Bedroom Apartment Crikvenica 14 se nachází v Dramalji, pouhých 500 metrů od pláže Omorika, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán je vzdálený 31 km od hradu Trsat a Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

Apartments Ivana & Ante
Apartments Ivana & Ante

8,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Ivana & Ante se nachází v Dramalji, 2,4 km od pláže Kacjak. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Perhat
Apartment Perhat

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Perhat se nachází v Dramalji a nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Mario
Apartment Mario

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Mario se nachází 700 metrů od pláže Dramalj a nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments in Dramalj 39257
Apartments in Dramalj 39257

Apartments in Dramalj 39257 se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Riviera a Omorika.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

Apartment in Dramalj 5788
Apartment in Dramalj 5788

Apartment in Dramalj 5788 se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Dramalj a Riviera.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

Princess Condo
Princess Condo

Princess Condo se nachází v Dramalji, 350 metrů od pláže Riviera a 500 metrů od pláže Omorika. Nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment 2 Niko 21 pax
Apartment 2 Niko 21 pax

Apartment 2 Niko 21 pax nabízí ubytování v Dramalji, 500 metrů od pláže Riviera a necelý 1 km od pláže Omorika. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Keka
Apartment Keka

9 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Keka se nachází v Dramalji a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Pirinus 1
Apartment Pirinus 1

8,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartmán Pirinus 1 se nachází v Dramalji, 350 metrů od pláže Dramalj a 700 metrů od pláže Omorika. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 350 metrů od pláže Riviera a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Juanita
Juanita

Juanita se nachází v Dramalji, 400 metrů od pláže Kacjak, 1,3 km od pláže Dramalj a 1,9 km od pláže Riviera. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Beautiful Apartment in Dramalj Croatia with Swimming Pool
Beautiful Apartment in Dramalj Croatia with Swimming Pool

Beautiful Apartment in Dramalj Croatia with Swimming Pool se nachází v Dramalji, 300 metrů od pláže Dramalj a 500 metrů od pláže Riviera.Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce a Námořní a historické muzeum chorvatského pobřeží jsou vzdálené 30 km.

Apartment Manestar - CKV221
Apartment Manestar - CKV221

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Manestar - CKV221 se nachází u pláže Dramalj, 500 metrů od pláže Riviera a necelý 1 km od pláže Omorika. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment GREEN AND BLUE
Apartment GREEN AND BLUE

Apartment GREEN AND BLUE se nachází v Dramalji, 800 metrů od pláže Riviera, 1,1 km od pláže Omorika a 2,1 km od pláže Crni Molo. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Dramalj a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Studio Dramalj 5519b
Studio Dramalj 5519b

3 / 10 (1 hodnocení)

Studio Dramalj 5519b se nachází v Dramalji, 31 km od Opatije a 22 km od Rijeky.

One-Bedroom Apartment Crikvenica
One-Bedroom Apartment Crikvenica

One-Bedroom Apartment Crikvenica se nachází v Dramalji, pouhých 300 metrů od pláže Dramalj, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Hrad Trsat a Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce jsou vzdálené 29 km.

Sun Villa
Sun Villa

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Sun Villa se nachází v Dramalji, necelý 1 km od pláže Kacjak a 20 minut chůze od pláže Dramalj. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Vila Chiara
Vila Chiara

7,8 / 10 (5 hodnocení)

Vila Chiara se nachází 450 metrů od pláže Dramalj a nabízí ubytování s balkonem, sezónní venkovní bazén a zahradu.

Apartment in Dramalj with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4623-2
Apartment in Dramalj with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 4623-2

Apartmán v Dramalj s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, WiFi 4623-2 se nachází v Dramalj, 1 km od pláže Kacjak, 1.2 km od pláže Dramalj a 1.6 km od pláže Riviera.Nabízí výhled na bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a prostorách.

Dramalj apartman 4+1
Dramalj apartman 4+1

7 / 10 (2 hodnocení)

Dramalj apartman 4+1 se nachází v Dramalji, 550 metrů od pláže Dramalj, necelý 1 km od pláže Riviera a 16 minut chůze od pláže Kacjak. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Alenka
Apartments Alenka

8,3 / 10 (10 hodnocení)

Apartmány Alenka se nacházejí v obci Dramalj v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Dramalj a Riviera, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Villa Vai
Villa Vai

9,5 / 10 (37 hodnocení)

Villa Vai se nachází 600 metrů od pláže Dramalj a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Dolloree
Apartments Dolloree

10 / 10 (1 hodnocení)

House Dolloree se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Dramalj a Riviera. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Tropez
Apartments Tropez

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány Tropez se nacházejí v letovisku Dramalj, pouhých 300 metrů od pláže Dramalj, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. K dispozici je také soukromá terasa.

Guesthouse Dramalj about 100m to sea for a large families
Guesthouse Dramalj about 100m to sea for a large families

Guesthouse Dramalj se nachází v Dramalji v Primorsko-Goranské župě, nedaleko pláží Dramalj a Riviera, asi 100 metrů od moře pro velké rodiny. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Pretty Villa in Dramalj with Swimming Pool
Pretty Villa in Dramalj with Swimming Pool

Krásná vila v Dramalji s bazénem se nachází v Dramalji, 300 metrů od pláže Dramalj a 500 metrů od pláže Riviéra.Nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací a grilem.Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce a Námořní a historické muzeum chorvatského pobřeží jsou vzdálené 30 km.

Horizont
Horizont

7 / 10 (1 hodnocení)

Horizont se nachází v Dramalji, 250 metrů od pláže Dramalj, 600 metrů od pláže Riviera a 1 km od pláže Omorika, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartmani Jasminka
Apartmani Jasminka

9,3 / 10 (23 hodnocení)

Apartmani Jasminka se nachází v Dramalji v Primorsko-goranské župě, 600 metrů od pláže Dramalj. Nabízí Wi-Fi zdarma, dětské hřiště a soukromé bezplatné parkoviště.

Ljiljana D
Ljiljana D

Ljiljana D nabízí zahradu a výhled na moře a nachází se v Dramalj, 1.4 km od pláže Dramalj a 1.8 km od pláže Riviera.Klimatizované ubytování je 1.4 km od pláže Kacjak a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Studio Sanja
Studio Sanja

9,7 / 10 (19 hodnocení)

Studio Sanja se nachází v Dramalji, 600 metrů od pláže Dramalj a pláže Riviera. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. Tento apartmán sídlí v budově z roku 1986, 800 metrů od pláže Omorika a 1,7 km od pláže Crni Molo.

Apartment Djusi
Apartment Djusi

9,7 / 10 (13 hodnocení)

Apartment Djusi se nachází v Dramalji a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Dramalj with 2 Bedrooms and WiFi
Amazing home in Dramalj with 2 Bedrooms and WiFi

9 / 10 (1 hodnocení)

Úžasný dům v Dramalji se 2 ložnicemi se nachází v Dramalji, 300 metrů od pláže Dramalj a 700 metrů od pláže Riviéra.Nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci.Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,1 km od pláže Omorika a 2,1 km od pláže Crni Molo.

Apartment and Rooms Anne
Apartment and Rooms Anne

Apartment and Rooms Anne se nachází v Dramalji, 300 metrů od pláže Dramalj a pláže Riviera, a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Božana
Apartments Božana

9,2 / 10 (15 hodnocení)

Apartmány Božana se nacházejí v obci Dramalj v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Kacjak, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Bianca
Apartment Bianca

9,2 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Bianca se nachází u pláže v Dramalji, 300 metrů od pláže Omorika a 550 metrů od pláže Dramalj. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 50 metrů od pláže Riviera a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Dramalj 41517
Apartment in Dramalj 41517

Apartmán v Dramalji 41517 se nachází v Dramalji, 300 metrů od pláže Dramalj, 700 metrů od pláže Riviéra a 1,1 km od pláže Omorika, a nabízí ubytování s Wi-Fi.Tento apartmán se nachází 29 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 33 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Diana Apartment
Diana Apartment

9,3 / 10 (10 hodnocení)

Diana Apartment se nachází v Dramalji, 400 metrů od pláže Omorika a 550 metrů od pláže Dramalj. Nabízí terasu a klimatizaci. Stojí 100 metrů od pláže Riviera a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments in Crikvenica 39154
Apartments in Crikvenica 39154

Apartments in Crikvenica 39154 se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Riviera a Omorika.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

Apartmani Belajec
Apartmani Belajec

8,5 / 10 (10 hodnocení)

Apartmani Belajec se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, 300 metrů od pláže Dramalj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Sunny Apartment with Seaview
Sunny Apartment with Seaview

10 / 10 (1 hodnocení)

Sunny Apartment with Seaview se nachází v Dramalji, 2,8 km od pláže Dramalj a 2,8 km od pláže Kacjak. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Mona
Apartmani Mona

Apartmani Mona se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Dramalj a Riviera. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartmani E&G
Apartmani E&G

8,4 / 10 (22 hodnocení)

Apartmani E&G se nachází v Dramalji, 550 metrů od pláže Dramalj, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Porto
Apartments Porto

5,7 / 10 (10 hodnocení)

Apartmány PORTO se nacházejí v obci Dramalj v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Dramalj a Kacjak, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Turudic 4,5 (216 A)
Turudic 4,5 (216 A)

Turudic 4,5 (216 A) se nachází 800 metrů od pláže Dramalj a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments and Room Mirjana
Apartments and Room Mirjana

6,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartments and Room Mirjana se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Kacjak a Dramalj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Dragica
Apartment Dragica

9,6 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Dragica se nachází v Dramalji v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Kacjak a Dramalj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.