Prázdninový dům

Villa Casa Royal

7,5 / 10 (2 hodnocení)

51253 Bribir, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Villa Casa Royal se nachází ve městě Bribir (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). Ubytování Villa Casa Royal je řazeno mezi 5 hvězdičkové hotely. Prázdninový dům Villa Casa Royal svou lokalitou patří do regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Villa Casa Royal - Fotografie

Villa Casa Royal - Adresa

Booking.com

Villa Casa Royal - Popis

Nastaveno v Bribir ve Villa Casa Royal má terasu.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Prázdninový dům má 5 ložnic, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 5 koupelen se sprchou.Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Prázdninový dům má venkovní bazén.

Villa Casa Royal stojí 30 km od letiště Rijeka.

.

Villa Casa Royal - Vybavení ubytování

Vaření

 • Toustovač
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Varná deska
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • francouzsky
 • maďarsky
 • polsky
 • česky
 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky
 • slovensky

Koupelna

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Vana
 • Další toaleta
 • Fén
 • Sprcha

Média a technologie

 • DVD přehrávač
 • TV
 • Satelitní programy
 • Rádio

Vybavení pokoje

 • Topení
 • Žehlička

Parkování

 • Parkoviště

Ložnice

 • Povlečení

Exteriér

 • Terasa

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Různé

 • Klimatizace

Zabezpečení

 • Trezor

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Venkovní bazén

 • Venkovní bazén

Další ubytování ve městě Bribir

Stella
Stella

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Nachází se v Bribir v Stella má balkon a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,7 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday house Marea
Holiday house Marea

Holiday house Marea se nachází v Bribiru a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Crikvenica je vzdálená 6 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Holiday House Julija
Holiday House Julija

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Holiday House Julija se nachází v Bribiru a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Mountain star
Apartman Mountain star

Apartman Mountain star se nachází v Bribiru, 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží, a nabízí zahradu a klimatizaci. 40 km od hradu Trsat. Nabízí bar a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Peaceful nature
Apartment Peaceful nature

Nachází se v Bribir v Apartmán Peaceful nature se nachází v Přímořsko-gorskokotarské župě a má balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Greenhouse Adria
Greenhouse Adria

Greenhouse Adria se nachází v Bribiru, pouhých 34 km od hradu Trsat, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment in Bribir 15452
Apartment in Bribir 15452

7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment in Bribir 15452 se nachází v Bribiru, 40 km od hradu Trsat, 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a 41 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Providence
Villa Providence

Nachází se v Bribir v Villa Providence má terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,5 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Lavender Cottage Bribir Lukovo
Lavender Cottage Bribir Lukovo

10 / 10 (17 hodnocení)

Lavender Cottage Bribir Lukovo se nachází v Bribiru, 39 km od národního parku Risnjak, a nabízí terasu. Tato chata má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Valentina
Villa Valentina

7 / 10 (9 hodnocení)

Villa Valentina se nachází v Bribiru, 2,6 km od pláže The View, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

VILLA BRIBIR
VILLA BRIBIR

VILLA BRIBIR se nachází v Bribiru a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 4,4 km od města Novi Vinodolski a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beautiful home in Bribir with 3 Bedrooms, WiFi and Jacuzzi
Beautiful home in Bribir with 3 Bedrooms, WiFi and Jacuzzi

Ohromující dům v Bribir se 3 ložnicemi a Wi-Fi se nachází v Bribiru, 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 45 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nice home in Bribir with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice home in Bribir with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Pěkný dům v Bribiru se 3 ložnicemi, WiFi a venkovním bazénem se nachází v Bribiru a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments step from the sea, two from the snow
Apartments step from the sea, two from the snow

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartments step from the sea, two from the snow se nachází v Bribiru, 2,7 km od pláže FKK Selce a 2,7 km od pláže Uvala Slana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou.

Śumska kuća
Śumska kuća

9,7 / 10 (15 hodnocení)

Śumska kuća se nachází v Bribiru a nabízí restauraci, gril a terasu. 23 km od města Novi Vinodolski. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Stella - CKV300
Apartment Stella - CKV300

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Stella - CKV300 se nachází v Bribiru a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Olivia
Holiday Home Olivia

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Olivia se nachází v Bribiru a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 34 km od hradu Trsat. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Four-Bedroom Holiday Home in Bribir
Four-Bedroom Holiday Home in Bribir

Four-Bedroom Holiday Home in Bribir se nachází v Bribiru a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,8 km od pláže The View a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Vallis
Villa Vallis

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Vallis se nachází mezi zalesněnými horami a mořem. Nabízí panoramatický výhled ze své jedinečné polohy v malé vesnici Kričina, ve vinařském údolí Vinodol. Odpočiňte si ve vyhřívaném venkovním bazénu, ubytujte se v rustikální vile nebo v moderním apartmánu, kde veškeré vybavení poskytuje maximální pohodlí.

Vacation home Vesna
Vacation home Vesna

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Nachází se v Bribir v Vacation home Vesna má zahradu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 3,8 km od města Novi Vinodolski a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Mountain View Sea-Forest Valley Villa with 5 Terraces
Mountain View Sea-Forest Valley Villa with 5 Terraces

7,2 / 10 (4 hodnocení)

Mountain View Sea-Forest Valley Villa with 5 Terraces se nachází asi 2 km od pláže Uvala Slana a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na hory. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže FKK Selce a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Casa Royal
Casa Royal

Casa Royal se nachází v Bribiru, asi 2,9 km od pláže FKK Selce, a nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Varelija
Apartment Varelija

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Apartmán Varelija s výhledem na moře nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 37 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. 36 km od hradu Trsat. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Mera
Mera

Mera se nachází v Bribiru, 35 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, 35 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 38 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Stojí 34 km od hradu Trsat a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Old stone house in quiet location
Old stone house in quiet location

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Starý kamenný dům v klidné lokalitě se nachází v Bribiru, 2 km od pláže FKK Selce a 2,3 km od pláže Uvala Slaná.Nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

CASA VISTA
CASA VISTA

CASA VISTA se nachází v Bribiru v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Eva’s Castle
Villa Eva’s Castle

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Eva se nachází v Bribiru, 40 km od hradu Trsat a Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.’s Castle nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a barem. Tato vila má vlastní bazén, gril a neplacené soukromé parkoviště.

Paun
Paun

Paun se nachází v Bribiru a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Agava
Apartment Agava

6 / 10 (3 hodnocení)

Nastaveno v Bribiru v Apartmánu Agava má terasu.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 40 km od hradu Trsat a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Maestral
Maestral

8,1 / 10 (17 hodnocení)

Nachází se v Bribir v Maestral nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v Přímořsko-gorskokotarské župě.

SV. VID
SV. VID

SV má terasu. VID nabízí ubytování v Bribiru s bezplatným Wi-Fi a výhledem na moře. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Cocoon
Villa Cocoon

9,9 / 10 (15 hodnocení)

Villa Cocoon se nachází v Bribiru, 40 km od hradu Trsat a 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Nabízí bar a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Kuca Margareta
Kuca Margareta

Kuca Margareta se nachází v Bribiru a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Mazor - NOV400
Holiday Home Mazor - NOV400

9 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Mazor - NOV400 se nachází v Bribiru a nabízí soukromý bazén. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,6 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome home in Bribir with 4 Bedrooms, Jacuzzi and Heated swimming pool
Awesome home in Bribir with 4 Bedrooms, Jacuzzi and Heated swimming pool

Three-Bedroom Holiday Home in Bribir se nachází v Bribiru a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa 21
Villa 21

10 / 10 (4 hodnocení)

Villa 21 se nachází v Bribiru a nabízí sezónní venkovní bazén, fitness centrum a zahradu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Awesome home in Bribir with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome home in Bribir with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Bribir with 3 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází v Bribiru a nabízí soukromý bazén.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Three-Bedroom Holiday Home in Bribir
Three-Bedroom Holiday Home in Bribir

7 / 10 (1 hodnocení)

Three-Bedroom Holiday Home in Bribir se nachází v Bribiru, 40 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, 40 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 44 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Summer Residence Illyria
Summer Residence Illyria

8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Velebit se nachází na klidném místě v Bribiru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatným Wi-Fi a parkováním zdarma. Nabízí zařízenou sluneční terasu a zahradu s výhledem na moře.

Villa Noha
Villa Noha

Villa Noha se může pochlubit sezónním venkovním bazénem, bbzahradou a terasou a nabízí ubytování v Bribiru s bezplatným Wi-Fi a výhledem na město.Vila s bezplatným soukromým parkovištěm se nachází v oblasti, kde se hosté mohou věnovat aktivitám, jako je šnorchlování a cyklistika.

Holiday home in Bribir 39114
Holiday home in Bribir 39114

Holiday home in Bribir 39114 nabízí ubytování v Bribiru, 2,5 km od pláže The View.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Zelena Oaza Mira Bribir
Zelena Oaza Mira Bribir

8,7 / 10 (6 hodnocení)

Zelena Oaza Mira Bribir se nachází v Bribiru a nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home in Bribir 39440
Holiday home in Bribir 39440

9 / 10 (7 hodnocení)

Holiday home in Bribir 39440 se nachází v Bribiru, 42 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 46 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.41 km od hradu Trsat.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Blue
Blue

9,8 / 10 (45 hodnocení)

Blue se nachází v Bribiru, 40 km od hradu Trsat a 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Villa 72
Villa 72

9 / 10 (2 hodnocení)

Villa 72 se nachází v Bribiru a nabízí balkon s výhledem na moře a hory, sezónní venkovní bazén, krytý bazén a fitness centrum. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Beautiful apartment in Bribir with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Beautiful apartment in Bribir with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

6 / 10 (1 hodnocení)

Krásný apartmán v Bribiru se 2 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Bribiru a nabízí soukromý bazén.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 41 km od hradu Trsat a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Bribir with 1 Bedrooms and WiFi
Stunning apartment in Bribir with 1 Bedrooms and WiFi

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Stunning apartment in Bribir s 1 ložnicí a Wi-Fi se nachází v Bribiru, 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce, Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 45 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Bribir, Novi Vinodolski - 19862
Apartments with a parking space Bribir, Novi Vinodolski - 19862

Apartments with a parking space Bribir, Novi Vinodolski - 19862 nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře, asi 40 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.