Vila

Villa Salvia

36 Barat, 52463 Višnjan, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (vila) Villa Salvia se nachází ve městě Višnjan (Chorvatsko - Istrie) a nabízí svým hostům bazén a parkování zdarma. Vila Villa Salvia se nachází v regionu Istrie.

Villa Salvia - Fotografie

Villa Salvia - Adresa

Booking.com

Villa Salvia - Popis

Villa Salvia se nachází 19 km od aquaparku Istralandia a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Tato klimatizovaná vila má 4 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Vila stojí 41 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 15 km od hlavního náměstí v Poreči. Villa Salvia stojí 33 km od letiště Portorož.

Villa Salvia - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Soukromý bazén
 • Balkon
 • Terasa

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky

Vybavení pokoje

 • Topení
 • Vířivka

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Vaření

 • Kuchyň

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady

Bazén

 • Bazén

Další ubytování ve městě Višnjan

Holiday home in Visnjan - Istrien 41014
Holiday home in Visnjan - Istrien 41014

8 / 10 (15 hodnocení)

Holiday home in Visnjan - Istrien 41014 se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování s venkovním bazénem.Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Villa Pepe and Lynn
Villa Pepe and Lynn

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Pepe and Lynn se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday house with a swimming pool Cerion, Central Istria - Sredisnja Istra - 16332
Holiday house with a swimming pool Cerion, Central Istria - Sredisnja Istra - 16332

Holiday house with a swimming pool Cerion, Central Istria - Sredisnja Istra - 16332 se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 30 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Diana
Apartman Diana

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Diana se nachází ve Višnjanu, 40 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 14 km od hlavního náměstí v Poreči. Nabízí zahradu, bar a gril. 18 km od aquaparku Istralandia. Nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Begonia
Villa Begonia

8,3 / 10 (7 hodnocení)

Villa Begonia se nachází ve Višnjanu a nabízí venkovní bazén, fitness centrum a bar. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Casa Roza
Casa Roza

9,9 / 10 (13 hodnocení)

Casa Roza se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Parenzana
Villa Parenzana

9,9 / 10 (11 hodnocení)

Elegantní vila Parenzana se nachází v obci Višnjan, poblíž turistické a cyklistické stezky Parenzana, 15 minut chůze od Aquaparku Istralandia, a nabízí klidné prostředí, venkovní bazén se slanou vodou a lehátky, výhled na okolní zeleň a bezplatné Wi-Fi.

Poolincluded Seaview Villa Adriana
Poolincluded Seaview Villa Adriana

Poolincluded Seaview Villa Adriana se nachází ve Višnjanu, 18 km od aquaparku Istralandia a 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Ciano
Villa Ciano

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Villa Ciano se nachází ve Višnjanu, 39 km od katedrály sv. Eufemie a 13 km od hlavního náměstí v Poreči. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 17 km od aquaparku Istralandia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home Malisi Croatia
Holiday home Malisi Croatia

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Malisi Croatia se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. 25 km od aquaparku Istralandia. Nabízí klimatizované ubytování, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Romana
Villa Romana

Nachází se ve Višnjanu, do 20 km od Aquaparku Istralandia a 41 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj, Villa Romana nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a venkovním bazénem.Tento prázdninový dům má soukromý bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Gašparini
Holiday Home Gašparini

10 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Gašparini se nachází pouhých 5 minut jízdy od Višnjanu a nabízí vířivku, soukromou zeleninovou zahradu a terasu. Na pobřeží dojedete za 20 minut. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Oaza - surrounded by nature
Oaza - surrounded by nature

8 / 10 (1 hodnocení)

Oaza - obklopen přírodou se nachází ve Višnjanu a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Santina
Villa Santina

10 / 10 (3 hodnocení)

Villa Santina se nachází ve Višnjanu na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Family friendly house with a swimming pool Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 20274
Family friendly house with a swimming pool Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 20274

Ubytování se soukromým bazénem, bbRodinný dům s bazénem Višnjan, Střední Istrie - Sredisnja Istra - 20274 se nachází ve Višnjanu.Klimatizované ubytování se nachází 18 km od Aquaparku Istralandia a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Beautiful home in Visnjan with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Beautiful home in Visnjan with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Amazing home in Visnjan se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, bbbbbbbb3 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Imagine
Villa Imagine

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Imagine se nachází ve Višnjanu, 19 km od aquaparku Istralandia a 41 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Pepe&Lynn
Pepe&Lynn

9,1 / 10 (7 hodnocení)

Pepe&Lynn se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na město a terasou. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home in Visnjan - Istrien 43254
Holiday home in Visnjan - Istrien 43254

Holiday home in Visnjan - Istrien 43254 se nachází ve Višnjanu, 26 km od Aquaparku Istralandia a 38 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj, stejně jako 22 km od hradu Pazin.Tato nemovitost nabízí přístup na balkon, bezplatné soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home lynn
Holiday Home lynn

8,2 / 10 (18 hodnocení)

Holiday Home Lynn se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem na bazén. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Villa di Piazza
Villa di Piazza

9,6 / 10 (100 hodnocení)

Villa di Piazza se nachází ve Višnjanu, 18 km od aquaparku Istralandia a 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s grilem.

Villa Kadore
Villa Kadore

7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Kadore se nachází ve Višnjanu na Istrii a nabízí terasu. 22 km od Rovinje. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Ulika&Malvazija&Ruza
Ulika&Malvazija&Ruza

9 / 10 (9 hodnocení)

Ulika&Malvazija&Ruza se nachází 21 km od aquaparku Istralandia a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Zara
Apartment Zara

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Zara se nachází ve Višnjanu, 40 km od katedrály sv. Eufemie a 14 km od hlavního náměstí v Poreči, a nabízí zahradu a výhled na hory. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Hrast Bacva
Villa Hrast Bacva

9 / 10 (3 hodnocení)

Villa Hrast Bacva se nachází ve Višnjanu, 20 km od aquaparku Istralandia a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Hosté si mohou zaplavat v soukromém bazénu.

Casa Collini - Luxuriöse Ferienvilla mit Meerblick
Casa Collini - Luxuriöse Ferienvilla mit Meerblick

7 / 10 (11 hodnocení)

Casa Collini - Luxuriöse Ferienvilla mit Meerblick se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem, balkonem a výhledem na jezero. 24 km od Rovinje. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 11585
Apartments with a parking space Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 11585

Apartmány s parkovacím místem Visnjan, Central Istria - Sredisnja Istra - 11585 se nachází ve Višnjanu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Vita
Villa Vita

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Vita se nachází ve Višnjanu, 24 km od aquaparku Istralandia a 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday home Bacva III
Holiday home Bacva III

Holiday home Bacva III se nachází ve Višnjanu, 20 km od aquaparku Istralandia a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, a nabízí klimatizaci. Aquapark Aquacolours Poreč je vzdálený 14 km.

Apartments Villa Mimi
Apartments Villa Mimi

9,4 / 10 (18 hodnocení)

Apartments Villa Mimi stojí 10 minut jízdy od centra Višnjanu a 20 minut jízdy od Poreče a tamního přístavu. Jde o ubytování zasazené v zahradě a s venkovním bazénem.

Villa GF25
Villa GF25

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa GF25 se nachází ve Višnjanu, pouhých 39 km od katedrály sv. Eufemie a 13 km od hlavního náměstí v Poreči. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Bacva II
Apartment Bacva II

Apartment Bacva II se nachází ve Višnjanu, 20 km od aquaparku Istralandia a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 13 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči.

Holiday house in Višnjan with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4840-1)
Holiday house in Višnjan with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4840-1)

Holiday house in Višnjan se nachází ve Višnjanu a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, bbbbbbbbvýhled na s terasou, terasou, klimatizací a Wi-Fi (4840-1).Tento prázdninový dům se nachází 17 km od aquaparku Istralandia a 39 km od katedrály sv.Eufemie v Rovinji.

Family friendly house with a swimming pool Visnjan - Strpacici, Central Istria - Sredisnja Istra - 3351
Family friendly house with a swimming pool Visnjan - Strpacici, Central Istria - Sredisnja Istra - 3351

Rodinný dům s vlastním bazénem, výhledem na moře, terasou a bazénem Visnjan - Strpacici. Central Istria - Sredisnja Istra - 3351 se nachází ve Višnjanu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home Anzici I
Holiday home Anzici I

9 / 10 (1 hodnocení)

Prázdninový dům Anzici nabízí ubytování se soukromým bazénem.I sídlí v Višnjan.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Eco-friendly Villa Aria with a pool and a party room
Eco-friendly Villa Aria with a pool and a party room

10 / 10 (1 hodnocení)

Ekologická Villa Aria se nachází ve Višnjanu a nabízí zahradu, bazén a společenskou místnost. K dispozici je venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Jurican - KST417
Holiday Home Jurican - KST417

9 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Jurican - KST417 se nachází ve Višnjanu, 18 km od aquaparku Istralandia a 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a na místě je soukromé parkoviště.

Holiday Home Villa Radovani
Holiday Home Villa Radovani

10 / 10 (6 hodnocení)

Holiday Home Villa Radovani se nachází ve Višnjanu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nice home in Visnjan with 7 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice home in Visnjan with 7 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Six-Bedroom Holiday Home in Visnjan se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Tento klimatizovaný soukromý apartmán se nachází 30 km od obce Strunjan a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Fontanella
Villa Fontanella

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Fontanella se nachází ve Višnjanu na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 29 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Gemini
Villa Gemini

8 / 10 (2 hodnocení)

Villa Gemini se nachází ve Višnjanu a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Astera
Villa Astera

10 / 10 (6 hodnocení)

Villa Astera se nachází ve Višnjanu, 18 km od aquaparku Istralandia a 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Large villa with private swimming pool and enclosed garden
Large villa with private swimming pool and enclosed garden

Velká vila s vlastním bazénem a uzavřenou zahradou se nachází ve Višnjanu a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi. 23 km od Rovinje.

Ninas
Ninas

9,5 / 10 (17 hodnocení)

Ninas se nachází ve Višnjanu, 23 km od aquaparku Istralandia a 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Holiday home Anzici Cr
Holiday home Anzici Cr

8 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Anzici Cr se nachází ve Višnjanu a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Visnjan Residence 2
Villa Visnjan Residence 2

9,1 / 10 (29 hodnocení)

Villa Visnjan Residence 2 se nachází 18 km od aquaparku Istralandia a nabízí ubytování s restaurací, zahradou a bankomatem. Aparthotel poskytuje bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Complex Villa Visnjan with Pool
Apartment Complex Villa Visnjan with Pool

9,3 / 10 (38 hodnocení)

Apartment Complex Villa Visnjan with Pool se nachází ve Višnjanu, 18 km od aquaparku Istralandia a 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. K dispozici je venkovní bazén a 13 km od hlavního náměstí v Poreči.

Maja Apartment
Maja Apartment

9,1 / 10 (66 hodnocení)

Maja Apartment se nachází ve Višnjanu na Istrii, 18 km od aquaparku Istralandia. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.