Penzion

Nosan 1

9 / 10 (3 hodnocení)

Vergal ulica, 52466 Novigrad – Istrie, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Nosan 1 se nachází ve městě Novigrad – Istrie (Chorvatsko - Istrie) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a terasa. Ubytování Nosan 1 se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Nosan 1 hodnoceno 9 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Istrie.

Nosan 1 - Adresa

Booking.com

Nosan 1 - Popis

Nosan 1 se nachází v Novigradu na Istrii, 450 metrů od pláže Karpinjan a 1 km od pláže Maestral. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán s terasou se nachází kousek od pláže Sirena, přístavu Novigrad a autobusového nádraží Novigrad. Muzeum Lapidarium v Novigradu a kostel sv. Pelagia a sv. Maximiliána jsou vzdálené 1,1 km.

Pokoje mají šatní skříň. Nosan 1 poskytuje pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou.

Mezi zajímavosti v okolí patří městský přístav Mandrac, patricijský palác Rigo a historické centrum Novigradu. Na letiště Pula je to 55 km.

Nosan 1 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Sprcha

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Výhled

 • Výhled do vnitřního dvora
 • Výhled

Exteriér

 • Terasa
 • Zahrada

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Kuchyňské potřeby

Obecné

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Aktivity

 • Pláž

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Služby na recepci

 • Možnost vystavení faktury

Další ubytování ve městě Novigrad – Istrie

Sabina
Sabina

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Sabina se nachází v Novigradu na Istrii, 150 metrů od pláže Maestral a 600 metrů od pláže Sirena. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 500 metrů od městského přístavu Mandrac a 600 metrů od historického centra Novigradu.

Villa Jessica
Villa Jessica

8,8 / 10 (79 hodnocení)

Villa Jessica se nachází v Novigradu na Istrii a nabízí ubytování s terasou nebo patiem, bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou, restaurací a barem.

Apartment Liam
Apartment Liam

8,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Liam se nachází v Novigradu na Istrii a nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Bed & Breakfast Grgic
Bed & Breakfast Grgic

8,7 / 10 (417 hodnocení)

Rooms Grgic se nachází 800 metrů od oblázkové pláže i od centra města Novigrad. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartment Nena
Apartment Nena

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Nena se nachází v Novigradu na Istrii, 6 km od přístavu Novigrad, autobusového nádraží Novigrad a 7 km od městského přístavu Mandrac. Nabízí zahradu a zázemí pro grilování. Klimatizované ubytování je vzdálené 2,2 km od pláže AC Mareda a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Hotel Makin
Hotel Makin

8,4 / 10 (293 hodnocení)

Hotel Makin má venkovní bazén a saunu. Najdete v něm elegantní klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a restauraci s terasou. Stojí 300 metrů od pláže Pineta. Každý pokoj je vybaven satelitní TV.

Stella Apartments
Stella Apartments

8,3 / 10 (140 hodnocení)

Stella Apartments se nachází v Novigradu na Istrii, 500 metrů od pláže Maestral, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu.

Leona
Leona

9,1 / 10 (18 hodnocení)

Leona se nachází v Novigradu na Istrii, 700 metrů od pláže Maestral a pláže Karpinjan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Tento apartmán sídlí v budově z roku 2003, 200 metrů od městského přístavu Mandrac a 200 metrů od kostela sv. Pelagia a sv. Maximiliána.

Awesome apartment in Novigrad with 1 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Novigrad with 1 Bedrooms and WiFi

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Úžasný apartmán v Novigradu s 1 ložnicemi a WiFi se nachází v Novigradu na Istrii, 1,3 km od pláže FKK, 1,4 km od pláže Kastanija a 6 km od aquaparku Istralandia.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Karpinjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with WiFi Novigrad - 14743
Apartments with WiFi Novigrad - 14743

Apartments with WiFi Novigrad - 14743 se nachází v Novigradu na Istrii, 650 metrů od pláže Karpinjan a 1 km od pláže Maestral. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 2,1 km od městského přístavu Mandrac a kostela sv. Pelagia a sv. Maximiliána.

Amazing apartment in Novigrad with 1 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Amazing apartment in Novigrad with 1 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Úžasný apartmán v Novigradu s 1 ložnicí, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Novigradu na Istrii, 700 metrů od pláže Karpinjan a 1 km od pláže Maestral.Nabízí ubytování s Wi-Fi a TVPřístav Mandrac a kostel sv.Pelagia a sv.Maximiliána jsou vzdálené 2,1 km.

Nice apartment in Novigrad with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice apartment in Novigrad with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Pěkný apartmán v Novigradu se 2 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Novigradu na Istrii, 1 km od pláže Karpinjan a 17 minut chůze od pláže FKK.Nabízí ubytování s Wi-Fi a TVNabízí výhled na moře a je vzdálen 1,6 km od pláže Maestral a 5,9 km od aquaparku Istralandia.

Casa Torci
Casa Torci

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Casa Torci nabízí ubytování s výhledem na moře, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 200 metrů od kostela sv. Pelagia a sv. Maximiliána a necelý 1 km od pláže Maestral. Zahrnuje také klimatizaci, soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma.

Apartment Bellavista
Apartment Bellavista

9,9 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Bellavista nabízí ubytování s výhledem na město, terasou a rychlovarnou konvicí, asi 1,7 km od pláže Maestral. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Alte-Mühle
Villa Alte-Mühle

Villa Alte-Mühle se nachází asi 450 metrů od pláže Maestral a nabízí výhled na jezero, restauraci a balkon. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Reinić
Apartments Reinić

8,5 / 10 (75 hodnocení)

Apartments Reinić se nachází jen 500 metrů od oblázkové pláže v Novigradu. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi. K dispozici je i terasa s grilem.

Villa Antoniana
Villa Antoniana

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Villa Antoniana se nachází v Novigradu na Istrii, 2,8 km od pláže Karpinjan a 4 km od aquaparku Istralandia. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Olga Apartment Near the Beach
Olga Apartment Near the Beach

9,2 / 10 (20 hodnocení)

Olga Apartment Near the Beach se nachází v Novigradu na Istrii, 600 metrů od pláže Dalja a 2 km od pláže Canova Park Umag. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Mateja
Apartman Mateja

7,1 / 10 (8 hodnocení)

Apartman Mateja se nachází v Novigradu na Istrii, v blízkosti pláže Maestral a 1,4 km od pláže Sirena. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Karpinjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Corsy
Apartment Corsy

9,9 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Corsy se nachází v Novigradu na Istrii, 1,7 km od pláže Maestral a 2 km od pláže Sirena. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,4 km od pláže Karpinjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Belvedere Holidays Villas
Belvedere Holidays Villas

9,6 / 10 (18 hodnocení)

Belvedere Holidays Villas se nachází 1,2 km od pláže Karpinjan a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Istria Apartment - 3 minutes from the beach
Istria Apartment - 3 minutes from the beach

8,7 / 10 (8 hodnocení)

Istria Apartment - 3 minutes from the beach se nachází v Novigradu na Istrii, necelý 1 km od pláže Maestral a 15 minut chůze od pláže Sirena. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,5 km od pláže Karpinjan a 2,1 km od pláže FKK.

Apartment Tessa met Airco Wifi en Zwembad
Apartment Tessa met Airco Wifi en Zwembad

7,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Tessa met Airco Wifi se nachází v Novigradu na Istrii, 650 metrů od pláže Karpinjan a 1,1 km od pláže Maestral. Zwembad nabízí terasu a klimatizaci. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Novigrad - 7135
Apartments with a parking space Novigrad - 7135

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v Novigradu na Istrii, 600 metrů od přístavu Novigrad. Autobusové nádraží Novigrad je vzdálené 700 metrů.

Hotel Cittar
Hotel Cittar

9,1 / 10 (561 hodnocení)

Hotel Cittar se nachází v centru Novigradu, pouhých 50 metrů od přístavu a pláže. Nabízí pokoje s Wi-Fi zdarma, klimatizací, kabelovou TV a fénem.

Apartment Ljiljana 1553
Apartment Ljiljana 1553

9,5 / 10 (30 hodnocení)

Apartment Ljiljana 1553 se nachází v Novigradu na Istrii, 400 metrů od pláže Maestral a necelý 1 km od pláže Sirena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Nice home in Novigrad with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice home in Novigrad with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Pěkný dům v Novigradu se 4 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází ve městě Novigrad Istria a nabízí ubytování se soukromým bazénem.2,6 km od pláže Sirena.Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Dajla 35
Holiday Home Dajla 35

7,3 / 10 (11 hodnocení)

Holiday Home Dajla 35 se nachází v Novigradu na Istrii, jen pár kroků od pláže Dalja a 700 metrů od pláže Šćunac. Nabízí terasu a výhled na moře. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Diana
Apartmani Diana

9,6 / 10 (40 hodnocení)

Apartmani Diana se nachází 800 metrů od pláže Maestral a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Orange 167
Apartments Orange 167

9 / 10 (8 hodnocení)

Apartmány Orange 167 se nacházejí v istrijském Novigradu, necelý 1 km od pláže Karpinjan, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Stancija Rosello
Apartment Stancija Rosello

9,2 / 10 (27 hodnocení)

Apartmán Stancija Rosello je vzdálený 2 km od centra Novigradu. Má možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. Hosté mohou využívat zahradu.

Apartmani Rita Studio
Apartmani Rita Studio

9,3 / 10 (28 hodnocení)

Apartmani Rita Studio se nachází v Novigradu na Istrii, 500 metrů od pláže Karpinjan a méně než 1 km od pláže FKK. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Apartments by the sea Novigrad - 14296
Apartments by the sea Novigrad - 14296

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Novigrad 14296a se nachází v Novigradu na Istrii, 400 metrů od autobusového nádraží Novigrad, a nabízí ubytování s klimatizací. Nabízí výhled na moře a stojí 500 metrů od městského přístavu Mandrac a přístavu Novigrad.

Apartment Iriska
Apartment Iriska

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Iriska se nachází v Novigradu na Istrii, jen 1 km od pláže Maestral a 2 km od pláže Karpinjan. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Sirena a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Olea
Apartments Olea

9,9 / 10 (20 hodnocení)

Apartmán Olea se nachází na předměstí města Novigrad na Istrii, asi 3,5 km od centra. Nabízí zázemí pro grilování, zahradu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.

Apartment Vera, 80 m from the sea
Apartment Vera, 80 m from the sea

9 / 10 (27 hodnocení)

Apartment Vera, 80 m od moře, se nachází v Novigradu na Istrii, 700 metrů od pláže Sirena, 1,3 km od pláže Karpinjan a 2 km od pláže Kastanija. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Maestral a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beautiful apartment in Novigrad with 2 Bedrooms and WiFi
Beautiful apartment in Novigrad with 2 Bedrooms and WiFi

Two-Bedroom Apartment Novigrad 05 se nachází ve městě Novigrad Istria, pouhých 350 metrů od pláže Karpinjan, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází necelý 1 km od autobusového nádraží Novigrad a 1,8 km od městského přístavu Mandrac.

Superior Mobile Homes in Camping Kastanija
Superior Mobile Homes in Camping Kastanija

8,5 / 10 (827 hodnocení)

Superior Mobile Homes in Camping Kastanija se nachází jen 3 km od centra města Novigrad a historického centra města.V komplexu najdete venkovní bazén, restauraci, bar, obchod a mnoho pláží a míst na opalování.

Apartment Kati
Apartment Kati

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Kati se nachází v Novigradu na Istrii, v blízkosti pláže Maestral a 2 km od pláže AC Mareda. Nabízí terasu, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Karpinjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Cara
Apartment Cara

8,3 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Cara se nachází v Novigradu na Istrii, 600 metrů od pláže Maestral a necelý 1 km od pláže Karpinjan. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen necelý 1 km od pláže Sirena a 5 minut chůze od městského přístavu Mandrac.

Apartments Tomato
Apartments Tomato

9 / 10 (24 hodnocení)

Tento nekuřácký apartmánový hotel se nachází na nábřeží v centru města Novigrad a nabízí apartmány s vlastním stravováním a výhledem na Jadran. Každá ubytovací jednotka má soukromý vchod, k některým patří i vlastní balkon.

Awesome apartment in Novigrad with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome apartment in Novigrad with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Awesome se nachází v Novigradu na Istrii, 700 metrů od pláže Karpinjan a 1 km od pláže Maestral. Nabízí 3 ložnice, Wi-Fi zdarma, venkovní bazén a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,3 km od pláže Sirena a přístavu Novigrad.

Moreri Garden
Moreri Garden

9 / 10 (9 hodnocení)

Moreri Garden se nachází v istrijském Novigradu, 500 metrů od pláže Maestral, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, barem a neplaceným soukromým parkovištěm.

ROZY 80 m from the beach
ROZY 80 m from the beach

ROZY 80 m from the beach se nachází v Novigradu na Istrii, 700 metrů od pláže Maestral a 1,2 km od pláže Sirena. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 1,5 km od pláže Karpinjan a 2 km od pláže FKK.

Apartment Alenka
Apartment Alenka

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Alenka se nachází v Novigradu, 18 km od autobusového nádraží, a nabízí terasu, rychlovarnou konvici a výhled do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Delfin
Delfin

9,1 / 10 (255 hodnocení)

Delfin se nachází v Novigradu na Istrii, nedaleko pláží Dalja, Šćunac a Lokvina. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a terasu.

Holiday Home Villa Joy
Holiday Home Villa Joy

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Holiday Home Villa Joy se nachází v Novigradu na Istrii a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. 3 km od aquaparku Istralandia. Nabízí klimatizované ubytování, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Rustic apartments with sea view
Rustic apartments with sea view

9 / 10 (53 hodnocení)

Rustic apartments with sea view se nachází v Novigradu na Istrii, necelý 1 km od pláže Maestral a 16 minut chůze od pláže Sirena. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi.