Apartmán

Apartment 200m from the beach

8,7 / 10 (4 hodnocení)

2 Vergarola ulica, 52100 Pula, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartment 200m from the beach se nachází ve městě Pula (Chorvatsko - Istrie) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a klimatizace. Ubytování Apartment 200m from the beach se nachází v regionu Istrie a s hodnocením 8.7 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Apartment 200m from the beach - Fotografie

Apartment 200m from the beach - Adresa

Booking.com

Apartment 200m from the beach - Popis

Apartment 200m from the beach se nachází v Pule, 600 metrů od pláže Stoja, necelý 1 km od pláže Valkane a 14 minut chůze od pláže Seagull's Rocks. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán je vzdálený 1,3 km od pláže Cyclon a 2,4 km od pláže Valsaline. Na letiště Pula je to 11 km.

Apartment 200m from the beach - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • španělsky
 • italsky
 • anglicky
 • chorvatsky

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Vaření

 • Kuchyň

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér

 • Balkon

Exteriér a výhled

 • Výhled

Další ubytování ve městě Pula

Apartment SeaSoul
Apartment SeaSoul

Apartment SeaSoul se nachází u pláže v Pule, necelý 1 km od pláže Valkane a 12 minut chůze od pláže Valsaline. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Gortan Cove v Pule a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Igor 1364
Apartment Igor 1364

5,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Igor 1364 se nachází v Pule, 2,6 km od pláže Valsaline, 2,9 km od pláže Gortan Cove a 2,6 km od pulského amfiteátru. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Pleasant Oriana Apartment near the sea-Pula
Pleasant Oriana Apartment near the sea-Pula

8,7 / 10 (7 hodnocení)

Pleasant Oriana Apartment near the sea-Pula se nachází v Pule, nedaleko pláží Valsaline, Pješčana Uvala a Saccorgiana, a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu.

Lovely 3 Bedroom Apartment In Quiet Area w/ Pool
Lovely 3 Bedroom Apartment In Quiet Area w/ Pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Lovely 3 Bedroom Apartment se nachází v Pule, 3,6 km od amfiteátru a 39 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. V klidné oblasti W/ Pool nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Mimi
Apartment Mimi

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Mimi se nachází v Pule, v blízkosti pláže Hidrobaza a 1,7 km od pláže Lost. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,4 km od pláže Valmaggiore a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Nora near the beach
Apartment Nora near the beach

9 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Nora near the beach se nachází v Pule, 400 metrů od pláže Valsaline, 500 metrů od pláže Gortan Cove a necelý 1 km od pláže Valkane. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Ines
Villa Ines

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Ines se nachází v Pule, 2,6 km od pláže Lost a 2,9 km od pláže Štinjan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Villa Zara
Holiday Home Villa Zara

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Villa Zara se nachází v Pule a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 7,6 km od pulského amfiteátru. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

City Centre Apartment with terrace
City Centre Apartment with terrace

City Centre Apartment with terrace se nachází v Pule, 2,6 km od pláže Gortan Cove, 2,7 km od pláže Valsaline a 200 metrů od amfiteátru. 2,5 km od pláže Valkane. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartman Basic
Apartman Basic

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartman Basic se nachází v Pule, 2,2 km od pláže Bi Val a 2,3 km od pláže Lost. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

APARTMANI KAROCA 2
APARTMANI KAROCA 2

9,4 / 10 (15 hodnocení)

APARTMANI KAROCA 2 se nachází v Pule, 2,7 km od amfiteátru Pula Arena a 37 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Pješčana uvala app. Tea
Pješčana uvala app. Tea

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Aplikace Pješčana uvala se nachází v Pule, 200 metrů od pláže Pješčana Uvala a 1,1 km od pláže Histria. Tea nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. K dispozici je balkon a terasa.

Stay Inn Arena Center
Stay Inn Arena Center

9,3 / 10 (90 hodnocení)

Stay Inn Arena Center se nachází v centru Puly, 190 metrů od amfiteátru Pula Arena a necelých 600 metrů od Istrijského muzea současného umění. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Výhled směřuje na moře.

Polai Panorama Apartments with FREE Parking
Polai Panorama Apartments with FREE Parking

9,7 / 10 (241 hodnocení)

Polai Panorama Apartments with FREE Parking se nachází na atraktivním místě v Pule, nedaleko amfiteátru Pula Arena, Herkulovy brány a římského divadla. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

City Center Studio 4 Two
City Center Studio 4 Two

8,8 / 10 (28 hodnocení)

City Center Studio 4 Two se nachází v centru Puly, v blízkosti pulského amfiteátru. Nabízí zahradu a pračku. 2 km od pláže Valkane. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Apartment Lumen
Studio Apartment Lumen

9 / 10 (60 hodnocení)

Apartment Lumen se nachází v Pule, 300 metrů od amfiteátru a Istrijského muzea současného umění, a nabízí klimatizaci. Nabízí výhled do zahrady a stojí 400 metrů od Herkulovy brány a Historického muzea Istrie.

JAN 2
JAN 2

8,8 / 10 (10 hodnocení)

JAN 2 se nachází v Pule a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Nabízí terasu.

Apartment Natalia
Apartment Natalia

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Natalia nabízí bezplatné Wi-Fi, neplacené parkoviště a ubytování s možností vlastního stravování v Pule. Nachází se 2,4 km od pulské arény a 1,2 km od archeologického muzea v Pule.

Apartmani ROZA
Apartmani ROZA

7,9 / 10 (123 hodnocení)

Apartmani ROZA se nachází v Pule, v blízkosti pulského amfiteátru, muzea MEMO a archeologického muzea Istrie, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Puntižela-Patty
Puntižela-Patty

9,7 / 10 (26 hodnocení)

Puntižela-Patty se nachází v Pule, necelý 1 km od pláže Lost a 14 minut chůze od pláže Štinjan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, fitness centrem a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Vintage Garden Apartment
Vintage Garden Apartment

9,6 / 10 (27 hodnocení)

Vintage Garden Apartment se nachází v Pule, 33 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 2,5 km od muzea MEMO a Archeologického muzea Istrie. Nabízí zahradu, gril a terasu. 2,8 km od pulského amfiteátru. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Eda
Apartment Eda

9,6 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Eda se nachází v Pule, 1,4 km od pláže Gortan Cove, 1,7 km od pláže Valsaline a 2,9 km od pláže Seagull's Rocks. Ubytování je vzdálené 1,2 km od pláže Valkane a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman ELMA Pula
Apartman ELMA Pula

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartman ELMA Pula se nachází v Pule, 2,6 km od amfiteátru Pula Arena a 2,3 km od muzea MEMO. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Suzi 5
Apartment Suzi 5

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Suzi 5 se nachází v Pule, 1,5 km od pláže Centinera a 2,2 km od pláže Pješčana Uvala, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Banjole a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Jasna 739
Apartments Jasna 739

9 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází v Pule na Istrii, 1,1 km od pláže Valbandon. Apartments Jasna 739 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Villa Kristina
Apartments Villa Kristina

8,9 / 10 (158 hodnocení)

Apartments Villa Kristina leží 150 metrů od oblázkové pláže a 3 km od Puly. Nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné parkování a ubytování v klimatizovaných apartmánech.

Apartments Zdenka 1897
Apartments Zdenka 1897

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartments Zdenka 1897 se nachází v Pule, 3,6 km od amfiteátru Pula Arena a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartman VIP
Apartman VIP

9,7 / 10 (133 hodnocení)

Apartman VIP se nachází v Pule, 2,3 km od pláže Gortan Cove a 2,6 km od pláže Valsaline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, fitness centrem a barem.

Old Town Rooms 1
Old Town Rooms 1

8,2 / 10 (41 hodnocení)

Apartmán se nachází v Pule, v blízkosti pulského amfiteátru, muzea MEMO a archeologického muzea Istrie. Old Town Rooms 1 poskytuje bezplatné Wi-Fi.

Luxusvilla in Pula mit privatem Pool, Tischtennis, BBQ, WLAN
Luxusvilla in Pula mit privatem Pool, Tischtennis, BBQ, WLAN

Luxusvilla in Pula mit privatem Pool, Tischtennis, BBQ, WLAN se nachází v Pule, 2.6 km od arény v Pule a 38 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj, v oblasti, kde sa môžete venovať cyklistike.Nacházíte se 2.8 km od pláže Valsaline a nabízí terasu a bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Ivan 535
Apartment Ivan 535

9 / 10 (21 hodnocení)

Apartment Ivan 535 se nachází v Pule na Istrii, 500 metrů od pláže Hidrobaza. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Rotor
Rotor

9,8 / 10 (15 hodnocení)

Rotor se nachází v Pule, 1,7 km od muzea MEMO, 2,1 km od archeologického muzea Istrie a 2,3 km od hradu v Pule. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Ana and Vesna
Apartments Ana and Vesna

9,6 / 10 (38 hodnocení)

Apartments Ana and Vesna se nachází v Pule, necelý 1 km od pláže Valsaline a 13 minut chůze od pláže Saccorgiana, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

House Ankica 1818
House Ankica 1818

9 / 10 (8 hodnocení)

House Ankica 1818 se nachází v Pule, 4,8 km od amfiteátru Pula Arena a 41 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí zahradu a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 5,2 km od hradu v Pule a 7,5 km od archeologického naleziště Vižula.

Apartments with a parking space Pula - 7646
Apartments with a parking space Pula - 7646

Apartmán Pula 7646a se nachází v Pule, 2,7 km od amfiteátru Arena a 2,8 km od archeologického muzea. 2,8 km od Herkulovy brány.

Apartments Villa Laura
Apartments Villa Laura

8,3 / 10 (24 hodnocení)

Apartments Villa Laura se nachází v Pule na Istrii, 3,6 km od pulského amfiteátru, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Sea Dreams Apartment
Sea Dreams Apartment

9,3 / 10 (27 hodnocení)

Sea Dreams Apartment se nachází u pláže v Pule, 3,3 km od amfiteátru a 1,6 km od promenády Lungomare. Nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu.

Apartments By The Sea
Apartments By The Sea

8,5 / 10 (154 hodnocení)

Apartments By The Sea se nachází v Pule v části Pješćana uvala, 50 metrů od oblázkové a 200 metrů od písečné pláže a nabízejí prostornou zahradu a terasu s grilem.

Apartman Monte Rizzi
Apartman Monte Rizzi

9,5 / 10 (8 hodnocení)

Apartman Monte Rizzi se nachází v Pule, 1,5 km od pláže Gortan Cove a 1,7 km od pláže Valsaline. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,8 km od pláže Valkane a 1,9 km od pulského amfiteátru.

Apartments with a parking space Pula - 7034
Apartments with a parking space Pula - 7034

Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází v Pule. Pula Arena je vzdálená 1,7 km.

Ferienhaus Brcina
Ferienhaus Brcina

8,7 / 10 (15 hodnocení)

Ferienhaus Brcina se nachází v letovisku Pula, asi 1,2 km od letiště. Nabízí terasu s prostorným venkovním bazénem a lehátky. Za příznivého počasí můžete grilovat na zahradě. Na místě je zdarma dostupné Wi-Fi.

jan 4
jan 4

8,6 / 10 (12 hodnocení)

jan 4 se nachází asi 1,1 km od amfiteátru v Pule a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu, terasu, výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartment Mikulic
Apartment Mikulic

9,3 / 10 (47 hodnocení)

Apartment Mikulic se nachází v Pule, 3,8 km od pulského amfiteátru a 3,7 km od muzea MEMO, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Sweet Suite with free private parking
Sweet Suite with free private parking

9,4 / 10 (133 hodnocení)

Sweet Suite with free private parking se nachází v Pule, jen 2,7 km od pláže Gortan Cove. Nabízí ubytování s výhledem na město, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1906, 2,9 km od pláže Valsaline a 2,9 km od pláže Valkane.

Villa mit privatem Pool, Spielplatz, WLAN, Klima, BBQ
Villa mit privatem Pool, Spielplatz, WLAN, Klima, BBQ

Villa mit privatem Pool, Spielplatz, WLAN, Klima, BBQ se nachází v Pule, 4 km od pulského amfiteátru, 4,1 km od muzea MEMO a archeologického muzea Istrie. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Morena
Villa Morena

Villa Morena se nachází v Pule, 3,3 km od amfiteátru Pula Arena a 40 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome home in Pula with 4 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi
Awesome home in Pula with 4 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi

Pěkný dům v Pule s vířivkou, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Pule.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,4 km od pláže Valbandon a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nice apartment in Pula with 2 Bedrooms and WiFi
Nice apartment in Pula with 2 Bedrooms and WiFi

Pěkný apartmán v Pule se 2 ložnicemi a WiFi se nachází v Pule, 35 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj, 3,4 km od muzea MEMO a 3,4 km od archeologického muzea Istrie.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.