Penzion

Joker

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Ulica Velimira Terzića, 21000 Split, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Joker se nachází ve městě Split (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří letištní transfer, parkování zdarma a terasa. Penzion Joker svou lokalitou patří do regionu Splitsko-dalmátská župa.

Joker - Adresa

Booking.com

Joker - Popis

Joker se nachází ve Splitu, 2,3 km od pláže Bacvice, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Hotel stojí v blízkosti arény Spaladium, sochy Řehoře Ninského a Lidového náměstí Pjaca. Ubytování je nekuřácké a nachází se 2,5 km od Firule.

Pokoje mají balkon. Každý pokoj má vlastní koupelnu se sprchou, toaletními potřebami zdarma a fénem. Joker má pokoje vybavené šatní skříní a TV s plochou obrazovkou.

Mezi zajímavosti v okolí patří stadion Mladezi Park, Diokleciánův palác a Archeologické muzeum ve Splitu. Letiště ve Splitu je vzdálené 21 km. Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště.

Joker - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Další koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Sprcha

Vaření

 • Společná kuchyně
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Myčka na nádobí
 • Toustovač
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka

Vybavení pokoje

 • Zásuvka u postele
 • Věšák na oblečení
 • Sušák na prádlo

Služby

 • Kyvadlová doprava
 • Letištní transfer
 • Společenská místnost

Obecné

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Ventilátor
 • Topení

Exteriér

 • Terasa
 • Balkon

Ložnice

 • Skříň nebo šatna

Výhled

 • Výhled

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky

Další ubytování ve městě Split

Apartment Josip Split
Apartment Josip Split

9,6 / 10 (16 hodnocení)

Apartmán Josip Split se nachází asi 1,8 km od psí pláže Duilovo a nabízí výhled na moře, balkon a rychlovarnou konvici. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Znjanski vidici Franka
Znjanski vidici Franka

9,2 / 10 (16 hodnocení)

Znjanski vidici Franka se nachází ve Splitu, necelý 1 km od psí pláže Duilovo a 12 minut chůze od pláže Duilovo. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Znjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Luka
Apartment Luka

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Apartmán Luka se nachází ve Splitu, 5 km od Diokleciánova paláce a 400 metrů od nákupního centra City Center One Split. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Comfortable apartment with balcony & garden view
Comfortable apartment with balcony & garden view

10 / 10 (1 hodnocení)

Comfortable apartment with balcony & garden view se nachází 1,7 km od pláže Ovcice, 1,7 km od firmy Firule a 600 metrů od stadionu Mladezi Park. Ubytování se nachází ve Splitu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,5 km od pláže Bacvice a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Luxury apartment Toni
Luxury apartment Toni

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Luxury apartment Toni se nachází v centru Splitu, 1,4 km od pláže Bacvice a 1,8 km od pláže Ovcice. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Obojena Svjetlost je vzdálená 2,5 km a Trstenik 2,6 km.

Apartment Splite Moj
Apartment Splite Moj

9,7 / 10 (53 hodnocení)

Apartment Splite Moj se nachází ve Splitu, 600 metrů od pláže Bacvice a 700 metrů od firmy Firule. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí terasu.

APARTMENT SUNNY PARADISE, Center of Split
APARTMENT SUNNY PARADISE, Center of Split

7 / 10 (3 hodnocení)

APARTMENT SUNNY PARADISE, Center of Split se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Prva Voda a 2,1 km od pláže Jezinac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. K dispozici je také balkon.

Apartments Moni
Apartments Moni

7,6 / 10 (59 hodnocení)

Apartments Moni se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže Bacvice, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Apartment in OLD TOWN with CITY VIEW
Apartment in OLD TOWN with CITY VIEW

8,8 / 10 (12 hodnocení)

Apartmán na STARÉM MĚSTĚ s VÝHLEDEM NA MĚSTO se nachází v historickém centru Splitu a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizace.Ubytování je vzdálené 250 metrů od promenády Riva, 300 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO a 1,5 km od pláže Bacvice.

Apartment Lana
Apartment Lana

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Lana se nachází v centru Splitu, 1,9 km od pláže Prva Voda, 1,9 km od pláže Bacvice a 2,3 km od pláže Jezinac. Obojena Svjetlost je vzdálená 2,3 km a nabízí turistické informace.

Old Town Apartment Nina Split
Old Town Apartment Nina Split

8,9 / 10 (19 hodnocení)

Old Town Apartment Nina Split se nachází v centru Splitu, v blízkosti pláže Bacvice. Nabízí terasu a pračku. Trstenik je vzdálený 2,3 km a Obojena Svjetlost 2,5 km.

Apartment Park Marjan
Apartment Park Marjan

4,6 / 10 (78 hodnocení)

Apartment Park Marjan se nachází ve splitské čtvrti Marjan a nabízí sluneční terasu a výhled na moře.

Villa Desideria
Villa Desideria

9,1 / 10 (303 hodnocení)

Villa Desideria se nachází v centru Splitu, 6 minut chůze od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Kousek pěšky odtud je neplacené parkoviště.

Apartment Nina Marie II
Apartment Nina Marie II

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartmán Nina Marie II se nachází ve Splitu, 1,6 km od Trsteniku a 2 km od psí pláže Duilovo, a nabízí výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od pláže Znjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Priska Heritage Rooms
Priska Heritage Rooms

9,4 / 10 (166 hodnocení)

Priska Heritage Rooms se nachází ve Splitu, 300 metrů od Diokleciánova paláce. Všechny pokoje mají satelitní TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Pláž Znjan je vzdálená 5 km.

Super Horizont Apartments
Super Horizont Apartments

8,4 / 10 (257 hodnocení)

Super Horizont Apartments se nachází uprostřed středomořského lesa na klidném místě u obce Stobreč, s výhledem na oblázkovou pláž, která je vzdálená pouhých 120 metrů Nabízí klimatizované apartmány, apartmá a studia s balkonem a bezplatným Wi-Fi připojením.

Apartments with a parking space Split - 15433
Apartments with a parking space Split - 15433

Apartmány s parkovacím místem Split - 15433 se nachází ve čtvrti Znjan ve Splitu, 1,3 km od psí pláže Duilovo, 1,3 km od pláže Duilovo a 4,1 km od Diokleciánova paláce. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment NITERONI
Apartment NITERONI

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartment NITERONI se nachází ve Splitu, 850 metrů od městského muzea a 750 metrů od sochy Řehoře Ninského, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 1 km od Lidového náměstí - Pjaca a 850 metrů od Diokleciánova paláce.

Apartments with WiFi Split - 15213
Apartments with WiFi Split - 15213

Apartments with WiFi Split - 15213 se nachází ve Splitu, 2 km od pláže Bacvice a 2,2 km od Obojena Svjetlost. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Ovcice a 2,6 km od pláže Jezinac.

Le Lu Luxury Apartment
Le Lu Luxury Apartment

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Le Lu Luxury Apartment se nachází ve Splitu, 700 metrů od pláže Bacvice a 800 metrů od Firule. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen necelý 1 km od pláže Ovcice a 11 minut chůze od Diokleciánova paláce.

Bepo Luxury Apartments
Bepo Luxury Apartments

9,4 / 10 (107 hodnocení)

Bepo Luxury Apartments se nachází ve Splitu, 700 metrů od Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s klimatizací. Náměstí Republiky - Prokurative je vzdálené 400 metrů. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Apartments with WiFi Split - 12843
Apartments with WiFi Split - 12843

Studio Split 12843a se nachází ve čtvrti Znjan ve Splitu, 2,7 km od Diokleciánova paláce.

Sea La Vie Studio 3
Sea La Vie Studio 3

10 / 10 (2 hodnocení)

Sea La Vie Studio 3 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve Splitu, 800 metrů od pláže Bacvice, 1,2 km od pláže Firule a Ovcice. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1900, 8,4 km od archeologického parku Salona a 400 metrů od katedrály sv. Domnia.

No.5 Luxury Studio
No.5 Luxury Studio

9,7 / 10 (33 hodnocení)

No.5 Luxury Studio se nachází ve Splitu, 500 metrů od Diokleciánova paláce, 3,7 km od pláže Znjan a 1 km od archeologického muzea ve Splitu. 1,8 km od stadionu Poljud.

Beautiful appartment with garden and terrace
Beautiful appartment with garden and terrace

9 / 10 (5 hodnocení)

Beautiful appartment with garden and terrace se nachází ve Splitu, 1,2 km od Trsteniku a 1,8 km od pláže Znjan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 2 km od firmy Firule a 3,2 km od Diokleciánova paláce.

Apartment Dora
Apartment Dora

9,1 / 10 (47 hodnocení)

Apartment Dora se nachází ve Splitu, 2 km od pláže Bacvice a 2,2 km od Firule. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Pláž Ovcice je vzdálená 2,3 km a Trstenik 2,7 km.

RIno Luxury
RIno Luxury

9,7 / 10 (10 hodnocení)

RIno Luxury se nachází ve Splitu, 1,2 km od pláže Znjan a 3,1 km od Diokleciánova paláce. Apartmán sídlí v budově z roku 2019, 2,4 km od nákupního centra Mall of Split a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Tri Lava Luxury Living
Tri Lava Luxury Living

9 / 10 (137 hodnocení)

Tri Lava Luxury Living se nachází v tradiční kamenné budově, pouhých 500 metrů od Diokleciánova náměstí zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí stylově zařízená studia se satelitní TV s plochou obrazovkou, klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Elly apartments Split
Elly apartments Split

9,7 / 10 (61 hodnocení)

Elly apartments Split se nachází v centru Splitu, 1,7 km od pláže Bacvice a 2,1 km od pláže Jezinac. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. K dispozici je balkon a terasa.

Anna Apartments
Anna Apartments

9,2 / 10 (38 hodnocení)

Anna Apartments jsou moderní apartmány s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, LCD TV a plně vybavenou kuchyní. Diokleciánova památka zapsaná na seznamu UNESCO Palác je vzdálený 800 metrů a na oblíbenou promenádu Riva s mnoha bary, restauracemi a obchody dojdete za 10 minut.

Happy Stay
Happy Stay

9,4 / 10 (65 hodnocení)

Happy Stay se nachází ve Splitu, 1,1 km od firmy Firule a 1,2 km od pláže Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,3 km od Trsteníku a pláže Bacvice.

Apartments Varos
Apartments Varos

8,8 / 10 (171 hodnocení)

Apartmani Varos nabízí apartmány na různých místech Veli Varoš, čtvrti s klikatými uličkami. Všechny apartmány jsou vybaveny klimatizací a jsou vzdáleny necelých 700 metrů od pláže Bacvice.

Apartman 4 kilometar to city centar
Apartman 4 kilometar to city centar

7,4 / 10 (37 hodnocení)

Apartman 4 kilometar to city centar se nachází ve Splitu, 3,5 km od archeologického parku Salona a 3,6 km od stadionu Mladezi Park, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. K dispozici je balkon a terasa.

Studio apartman V
Studio apartman V

7 / 10 (1 hodnocení)

Studio apartman V se nachází v centru Splitu, 1,4 km od pláže Bacvice a 1,7 km od pláže Ovcice. Tento apartmán se nachází 1,9 km od pláže Jezinac a 2,1 km od pláže Kastelet.

Attic Split apartment near city centre
Attic Split apartment near city centre

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Attic Split apartment near city centre se nachází ve Splitu, 1,7 km od pláže Bacvice a 1,9 km od pláže Ovcice, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 2,6 km od Diokleciánova paláce a 3,7 km od pláže Jezinac.

Sunny Apartment
Sunny Apartment

9,2 / 10 (36 hodnocení)

Sunny Apartment se nachází ve Splitu, 1,9 km od pláže Bacvice a 2,3 km od Firule. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Tento 3hvězdičkový apartmán má výhled do zahrady a je vzdálený 2,3 km od pláže Ovcice.

Luxury Apartment Lulu
Luxury Apartment Lulu

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Luxury Apartment Lulu se nachází přímo v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice. Výhled směřuje na moře a město. Obojena Svjetlost je vzdálená 1,8 km.

Apartments Lovret Flowers
Apartments Lovret Flowers

8,9 / 10 (42 hodnocení)

Apartmán se nachází 1,9 km od pláže Bacvice a 2,3 km od pláže Ovcice. Apartments Lovret Flowers se nachází ve Splitu a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

Luxurious Apartment Majda, 2 bathrooms and free parking
Luxurious Apartment Majda, 2 bathrooms and free parking

9,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Majda se nachází ve Splitu a nabízí klimatizované ubytování s terasou. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Amazing View
Apartment Amazing View

8,6 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Amazing View se nachází ve Splitu, 400 metrů od pláže Bacvice a 700 metrů od pláže Ovcice, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. K dispozici je také balkon.

Beachside Apartment Attico
Beachside Apartment Attico

9,9 / 10 (17 hodnocení)

Beachside Apartment Attico se nachází ve Splitu, necelý 1 km od firmy Firule, 12 minut chůze od pláže Znjan a 3 km od pláže Duilovo, a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od Trsteníku a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Central Luxury apartment Xenia
Central Luxury apartment Xenia

10 / 10 (5 hodnocení)

Central Luxury apartment Xenia se nachází ve Splitu, 750 metrů od pláže Bacvice a 1 km od pláže Ovcice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Poskytuje výhled do zahrady a na město a je vzdálen 1,1 km od Firule.

Apartments with WiFi Split - 17515
Apartments with WiFi Split - 17515

Apartments with WiFi Split - 17515 se nachází ve Splitu, 2,3 km od Trsteníku a 2,5 km od Firule. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 2,6 km od Diokleciánova paláce a 5,9 km od archeologického parku Salona.

Apartments with WiFi Split - 11784
Apartments with WiFi Split - 11784

Apartments with WiFi Split - 11784 se nachází ve Splitu, 1,8 km od Trsteniku a 2 km od pláže Znjan. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 3,3 km od Diokleciánova paláce a 6 km od archeologického parku Salona.

Apartment La Le with big terrace
Apartment La Le with big terrace

8,9 / 10 (33 hodnocení)

Apartment La Le with big terrace se nachází asi 2,3 km od pláže Znjan a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od Trsteníku a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Feel like an Emperor Apartments
Feel like an Emperor Apartments

9,2 / 10 (81 hodnocení)

Feel like an Emperor Apartments se nachází v centru Splitu, v Diokleciánově paláci a jen pár kroků od městského muzea. Tento 4hvězdičkový apartmán se nachází 90 metrů od sochy Řehoře Ninského.

Studio Seaside Apartment Amphora
Studio Seaside Apartment Amphora

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Studio Seaside Apartment Amphora se nachází u pláže ve Splitu, necelý 1 km od Trsteniku a 16 minut chůze od psí pláže Duilovo. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Znjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Mućo Varoš
Mućo Varoš

8,6 / 10 (81 hodnocení)

Mućo Varoš se nachází ve Splitu, 1,3 km od pláže Bacvice a 1,4 km od Obojeny Svjetlost. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.