Apartmán

Apartment APARTMAN MIA

10 / 10 (1 hodnocení)

22010 Brodarica, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartment APARTMAN MIA se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartment APARTMAN MIA je řazeno mezi 3 hvězdičkové hotely. Ubytování Apartment APARTMAN MIA se nachází v regionu Šibenciko-kninská župa a s hodnocením 10 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Apartment APARTMAN MIA - Fotografie

Apartment APARTMAN MIA - Adresa

Booking.com

Apartment APARTMAN MIA - Popis

Apartment APARTMAN MIA se nachází v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Rezalište, 14 minut chůze od pláže Brodarica a 2,2 km od pláže Luka. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán má 2 ložnice, obývací pokoj se satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a koupelnu se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Apartmán je vzdálený 6,9 km od šibenické radnice a 7 km od pevnosti Barone. Apartment APARTMAN MIA leží 57 km od letiště ve Splitu.

Apartment APARTMAN MIA - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • německy
 • anglicky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • maďarsky
 • italsky
 • polsky
 • slovensky

Vaření

 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Koupelna

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Vybavení pokoje

 • Klimatizace

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Další ubytování ve městě Brodarica

Apartmani Savin
Apartmani Savin

9,4 / 10 (35 hodnocení)

Apartmani Savin se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 600 metrů od pláže Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Cace
Apartments Cace

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Cace se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Luka a Goldfish. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

BRODARICA AL
BRODARICA AL

8,9 / 10 (14 hodnocení)

BRODARICA AL se nachází v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Rezalište a 12 minut chůze od pláže Maratuša, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a potápění.

Villa Milena
Villa Milena

9 / 10 (19 hodnocení)

Villa Milena nabízí sdílený lounge, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Close to beach-Apartment
Close to beach-Apartment

8,3 / 10 (4 hodnocení)

Close to beach-Apartment se nachází v obci Brodarica, nedaleko pláže Rezalište a 1,2 km od pláže Brodarica. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Inizio
Villa Inizio

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Inizio se nachází na pláži v obci Brodarica a nabízí soukromý bazén. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Maratuša a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Home4U
Home4U

9,8 / 10 (8 hodnocení)

Home4U se nachází v obci Brodarica, 600 metrů od pláže Luka a 750 metrů od pláže Brodarica. Nabízí gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 550 metrů od pláže Goldfish a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Nevena
Apartmani Nevena

9,8 / 10 (27 hodnocení)

Apartmani Nevena se nachází v obci Brodarica, 50 metrů od pláže Goldfish. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4221
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4221

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4221 se nachází v Brodarici, 400 metrů od pláže Maratuša. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Nena
Apartments Nena

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Apartments Nena se nachází 300 metrů od pláže Goldfish a nabízí restauraci, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Casa Franka
Casa Franka

9,2 / 10 (36 hodnocení)

Casa Franka se nachází 300 metrů od pláže Maratuša a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartmani Hortenzija
Apartmani Hortenzija

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmani Hortenzija nabízí ubytování s terasou v obci Brodarica, pouhých 650 metrů od pláže Luka a 650 metrů od pláže Brodarica. 500 metrů od pláže Goldfish. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Brodarica with WiFi and 1 Bedrooms
Awesome apartment in Brodarica with WiFi and 1 Bedrooms

Apartmán Awesome se nachází v obci Brodarica a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i bezplatné soukromé parkoviště. 1 Bedrooms se nachází v obci Brodarica, pouhých 500 metrů od pláže Brodarica. Tento apartmán se nachází 7,3 km od radnice v Šibeniku a 7,5 km od pevnosti Barone.

Appartmani Dzandara
Appartmani Dzandara

10 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Appartmani Dzandara se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Belak
Apartments Belak

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Belak se nachází v obci Brodarica, jen pár kroků od pláže Brodarica a 400 metrů od pláže Goldfish. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a zázemím pro vodní sporty.

Apartments Frane
Apartments Frane

Ubytování se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, u pláží Maratuša a Brodarica. Apartments Frane se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Blue Chill
Villa Blue Chill

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Blue Chill se nachází v obci Brodarica, pouhých 600 metrů od pláže Luka a 700 metrů od pláže Brodarica, a nabízí soukromý bazén. 500 metrů od pláže Goldfish. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Holiday home Brodarica 2
Holiday home Brodarica 2

Prázdninový dům Brodarica 2 se nachází v obci Brodarica, pouhých 500 metrů od pláže Brodarica a 800 metrů od pláže Luka, a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 919
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 919

7 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 919 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Brodarica a Goldfish. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Tudić
Apartments Tudić

9,2 / 10 (43 hodnocení)

Apartmány Tudić se nachází vedle pláže ve vesničce Brodarica. Nabízí panoramatický výhled na moře a ubytování s možností vlastního stravování a zařízenou terasou nebo balkonem. K dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi a bezplatné soukromé parkoviště.

Three-Bedroom Holiday Home in Brodarica
Three-Bedroom Holiday Home in Brodarica

10 / 10 (1 hodnocení)

Three-Bedroom Holiday Home in Brodarica se nachází v Brodarici, necelý 1 km od pláže Maratuša a 2,1 km od pláže Solaris Family, a nabízí výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Amaris
Villa Amaris

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Villa Amaris se nachází v Šibeniku, 5 km od radnice. Nabízí ubytování s kuchyní, klimatizaci a balkon.

Pinna Nobilis Penthouse
Pinna Nobilis Penthouse

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Pinna Nobilis Penthouse se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Goldfish a 700 metrů od pláže Luka. Nabízí zahradu a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239
Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Rezalište a Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Scolari
Apartment Scolari

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Scolari se nachází u pláže v obci Brodarica, 200 metrů od pláže Goldfish a 700 metrů od pláže Brodarica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Luka a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Sara & Kike With Sea View
Apartments Sara & Kike With Sea View

9,7 / 10 (8 hodnocení)

Apartments Sara & Kike With Sea View se nachází 400 metrů od pláže Rezalište a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Pinna Nobilis Apartments
Pinna Nobilis Apartments

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Pinna Nobilis Apartments se nacházejí v obci Brodarica, 47 km od Splitu. Do Trogiru je to odtud 33 km.

House Sebenico
House Sebenico

9,9 / 10 (7 hodnocení)

House Sebenico se nachází asi 700 metrů od pláže Maratuša a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nachází se 350 metrů od pláže Rezalište a nabízí zahradu a bezplatné parkování.

Studio Apartments Marica
Studio Apartments Marica

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Studio Apartments Marica se nachází 400 metrů od pláže Goldfish a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Mia Mara
Apartments Mia Mara

9,2 / 10 (50 hodnocení)

Apartmány Mia Mara se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 500 metrů od pláže Maratuša, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Edi + Minja
Edi + Minja

8,4 / 10 (25 hodnocení)

Apartmán Edi + Minja se nachází v obci Brodarica. K dispozici je zdarma dostupné Wi-Fi.

Apartments Jurić
Apartments Jurić

9,6 / 10 (95 hodnocení)

Apartments Jurić se nachází jen pár kroků od pláže Goldfish a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Mare
Mare

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Mare se nachází v obci Brodarica, v blízkosti pláže Goldfish a 600 metrů od pláže Brodarica. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Terra Mare Apartments
Terra Mare Apartments

7 / 10 (5 hodnocení)

Terra Mare Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 450 metrů od pláže Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 466
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 466

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 466 se nachází v Brodarici, jen pár kroků od pláže Goldfish. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman sharo
Apartman sharo

9,6 / 10 (22 hodnocení)

Apartman sharo se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od pláže Brodarica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Lumaka Sun
Villa Lumaka Sun

9,7 / 10 (6 hodnocení)

Villa Lumaka Sun se nachází v obci Brodarica a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na bazén. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Dragovic
Apartmani Dragovic

9,4 / 10 (20 hodnocení)

Apartments Dragovic se nachází v osadě Brodarica, 3 km od Šibeniku, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Nejbližší oblázková pláž je vzdálená pouhých 250 metrů a všechny apartmány mají klimatizaci.

Apartments Crljen
Apartments Crljen

9,1 / 10 (41 hodnocení)

Apartments Crljen se nachází 400 metrů od pláže Rezalište a nabízí ubytování s barem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Orlov
Holiday Home Orlov

9,9 / 10 (7 hodnocení)

Holiday Home Orlov se nachází v obci Brodarica, 700 metrů od pláže Maratuša a 1,1 km od rodinné pláže Solaris. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Rezalište a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Grebastica-2
Apartment Grebastica-2

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Grebastica-2 se nachází u pláže v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Banovci a 12 minut chůze od pláže Mirine. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Galesnica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 921
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 921

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 921 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4242
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4242

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4242 se nachází v obci Brodarica, pouhých 200 metrů od pláže Brodarica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K šibenické radnici je to 7,8 km a k pevnosti Barone 8 km.

Holiday home Obala Gaja Croatia
Holiday home Obala Gaja Croatia

9 / 10 (2 hodnocení)

Holiday home Obala Gaja Croatia se nachází v obci Brodarica, 1,2 km od pláže Luka a 7,8 km od radnice Šibenik, a nabízí klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Brodarica je vzdálená 200 metrů a pláž Goldfish necelý 1 km.

Studio Brodarica 12405a
Studio Brodarica 12405a

7 / 10 (1 hodnocení)

Studio Brodarica 12405a se nachází v Šibeniku, 7 km od pevnosti Šubičevac a 7 km od radnice v Šibeniku.

Apartments Beader
Apartments Beader

9,8 / 10 (31 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Apartments Beader nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Laura Apartments
Laura Apartments

9,6 / 10 (51 hodnocení)

Laura Apartments se nachází v obci Brodarica, 5 km od Šibeniku a 150 metrů od pláže. Na místě je k dispozici bezplatné Wi-Fi, neplacené soukromé parkoviště a zahrada s grilem.

APARTMAN FRANE 6+2
APARTMAN FRANE 6+2

7,9 / 10 (13 hodnocení)

APARTMAN FRANE 6+2 se nachází v obci Brodarica, 500 metrů od pláže Brodarica a 1,1 km od pláže Goldfish. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.