Apartmán

Apartment Marija

9,2 / 10 (5 hodnocení)

52440 Poreč, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartment Marija se nachází ve městě Poreč (Chorvatsko - Istrie). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartment Marija se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. S klientským hodnocením 9.2 / 10 je ubytováníApartment Marija jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Istrie.

Apartment Marija - Fotografie

Apartment Marija - Adresa

Booking.com

Apartment Marija - Popis

Apartment Marija nabízí ubytování v Poreči, 2,9 km od ulice Decumanus. 2,9 km od Eufraziovy baziliky.

Apartmán Marija je vzdálený 3 km od historického centra Poreče a 3,1 km od náměstí Marafor. Na letiště Pula je to 46 km.

Apartment Marija - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • německy
 • anglicky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • maďarsky
 • italsky
 • polsky
 • slovensky

Vaření

 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička

Koupelna

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Vana

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • Rádio
 • TV

Vybavení pokoje

 • Topení
 • Klimatizace

Parkování

 • Parkoviště

Ložnice

 • Povlečení

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Exteriér

 • Terasa

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování ve městě Poreč

Villa Radic
Villa Radic

9,3 / 10 (37 hodnocení)

Villa Radic se nachází v Poreči a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, TV, zahradou a terasou.

Apartments Villa Anton
Apartments Villa Anton

7,8 / 10 (67 hodnocení)

Apartments Villa Anton se nachází v Poreči na Istrii, 300 metrů od městské pláže Poreč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a neplaceným soukromým parkovištěm.

Wellness Studio D'Or - Exclusive NEW apartment With whirlpool, sauna, sunny terrace, private parking
Wellness Studio D'Or - Exclusive NEW apartment With whirlpool, sauna, sunny terrace, private parking

9,5 / 10 (26 hodnocení)

Wellness Studio D'Or - Exclusive NEW apartment se nachází v Poreči, 1,9 km od pláže Borik a 2,1 km od pláže Parentino. Nabízí vířivku, saunu, sluneční terasu, soukromé parkoviště, Wi-Fi zdarma, klimatizaci, bezplatné půjčení jízdních kol a zahradu. Tento 4hvězdičkový apartmán se nachází 2,5 km od městské pláže v Poreči a nabízí neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Mateo
Apartman Mateo

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Mateo se nachází v Poreči, necelý 1 km od pláže Borik a 1,9 km od městské pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Tento apartmán se nachází 2,1 km od pláže Oliva a 3,9 km od aquaparku Aquacolours Poreč.

Elena
Elena

8,7 / 10 (16 hodnocení)

Nachází se v Poreči na Istrii, s pláží Laguna a Spadici Materada. Elena nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm nedaleko.

Apartman Mila
Apartman Mila

9,2 / 10 (58 hodnocení)

Apartman Mila se nachází v Poreči a nabízí zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ubytování je vzdálené 27 km od aquaparku Istralandia a 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj.

Apartments Marko
Apartments Marko

9,5 / 10 (37 hodnocení)

Apartments Marko se nachází v Poreči, 2,1 km od pláže Laguna a 2,4 km od pláže Spadici Materada. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartments Rita
Apartments Rita

9,2 / 10 (86 hodnocení)

Apartments Rita se nachází v Poreči, 2 km od pláže Borik a 2,2 km od městské pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Apartment Radosi kod Zbandaja II
Apartment Radosi kod Zbandaja II

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Radosi kod Zbandaja II se nachází asi 37 km od katedrály sv. Eufemie v Rovinji a nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ferienwohnung Rosmarin Porec
Ferienwohnung Rosmarin Porec

Ferienwohnung Rosmarin Porec se nachází v Poreči, 2,4 km od pláže Borik a 2,6 km od pláže Parentino. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Laura
Laura

10 / 10 (1 hodnocení)

Laura se nachází v Poreči, 28 km od aquaparku Istralandia, 39 km od katedrály sv. Eufemie a 3,4 km od Eufraziovy baziliky. Nabízí gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Homes in Porec/Istrien 10234
Holiday Homes in Porec/Istrien 10234

Holiday Homes in Porec/Istrien 10234 se nachází v Poreči, 2,8 km od městské pláže, 3 km od pláže Brulo a 3,8 km od Eufraziovy baziliky.Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nola
Apartment Nola

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Nola se nachází v Poreči, 400 metrů od pláže Laguna a 600 metrů od pláže Spadici Materada. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Nachází se necelý 1 km od pláže Materada a nabízí úschovnu zavazadel.

Lemon3 Luxury Apartment
Lemon3 Luxury Apartment

Lemon3 Luxury Apartment se nachází asi 2,2 km od pláže Materada a nabízí ubytování se zahradou, patiem a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Roberto Punta
Apartment Roberto Punta

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Roberto Punta se nachází v Poreči, 4,4 km od Eufraziovy baziliky, 5 km od hlavního náměstí a 7 km od aquaparku Aquacolours Poreč. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Matulini 2
Apartman Matulini 2

Do 32 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj a 49 km od Pula Arena, Apartman Matulini 2 nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu.Nachází se 25 km od aquaparku Istralandia a nabízí zahradu a bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Porec 80 with Outdoor Swimmingpool
Apartment Porec 80 with Outdoor Swimmingpool

Apartment Porec 80 with Outdoor Swimmingpool se nachází v Poreči, 41 km od katedrály sv. Eufemie, 7,1 km od Eufraziovy baziliky a 7,1 km od hlavního náměstí. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment in Porec/Istrien 10279
Apartment in Porec/Istrien 10279

Apartmán v Poreči/Istrien 10279 se nachází v Poreči, 250 metrů od pláže Borik, 1,4 km od městské pláže Poreč a 1,5 km od pláže Oliva, a nabízí ubytování s Wi-Fi.Tento apartmán se nachází 7 km od aquaparku Aquacolours Poreč a 1,2 km od sportovního centra Žatika.

Apartments in Porec - Istrien 43009
Apartments in Porec - Istrien 43009

Apartments in Poreč - Istrien 43009 se nachází ve čtvrti Spadici v Poreči, 600 metrů od pláže Laguna a 800 metrů od pláže Spadici Materada.Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Residence Vogt
Residence Vogt

8,9 / 10 (31 hodnocení)

Residence Vogt se nachází v Poreči, 30 km od aquaparku Istralandia a 36 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a zahradou. Tento prázdninový dům sídlí v budově z roku 2000, 5,8 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči.

Porec TWINS Apartment
Porec TWINS Apartment

9,8 / 10 (42 hodnocení)

Poreč TWINS Apartment se nachází v Poreči, 600 metrů od pláže Oliva a necelý 1 km od městské pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 1 km od pláže Borik a 28 km od aquaparku Istralandia.

Casa Ladonja
Casa Ladonja

9,8 / 10 (22 hodnocení)

Casa Ladonja se nachází asi 39 km od katedrály sv. Eufemie v Rovinji a nabízí výhled na bazén, sezónní venkovní bazén a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 29 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments in Porec/Istrien 40404
Apartments in Porec/Istrien 40404

Apartments in Porec/Istrien 40404 se nachází v Poreči na Istrii, nedaleko pláže Borik.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

Apartment Gloria
Apartment Gloria

9,4 / 10 (53 hodnocení)

Nachází se v Poreči na Istrii, s pláží Borik a Poreč City Beach Apartment Gloria nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartmani Ljubica
Apartmani Ljubica

9,2 / 10 (58 hodnocení)

Apartmani Ljubica se nachází v Poreči, 600 metrů od pláže Borik a 700 metrů od pláže Parentino. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s grilem a výhledem do zahrady.

SPADA Apartment 3 bedrooms near the beach!
SPADA Apartment 3 bedrooms near the beach!

9,6 / 10 (19 hodnocení)

SPADA Apartment 3 bedrooms near the beach se nachází v Poreči, pouhých 600 metrů od pláže Laguna. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Klimatizované ubytování je vzdálené 800 metrů od pláže Spadici Materada.

Hotel Valamar Diamant
Hotel Valamar Diamant

8,4 / 10 (1827 hodnocení)

Hotel Valamar Diamant se nachází na klidném místě v obklopení borovicových hájů, pouze 5 minut chůze od pláže, má krytý a venkovní bazén a poskytuje mnoho možností sportovních aktivit.

Holiday home in Porec - Istrien 43261
Holiday home in Porec - Istrien 43261

Nachází se v Poreči, 25 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj, 29 km od Aquaparku Istralandia a 6.dům Porec Istrien 43261 se nachází 9 km od aquaparku Aquacolours Poreč a nabízí ubytování s balkonem a prázdninovým Wi-Fi.Tento prázdninový dům se nachází 26 km od oblouku Balbi a 26 km od přístavu Rovinj.

Villa Melani
Villa Melani

9 / 10 (2 hodnocení)

Villa Melani se nachází v Poreči, 2,4 km od pláže Spadici Materada, 2,4 km od pláže Borik a 27 km od aquaparku Istralandia. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mugeba 3 bedroom accommodation
Mugeba 3 bedroom accommodation

9,5 / 10 (34 hodnocení)

Mugeba 3 bedroom accommodation se nachází v Poreči na Istrii a nabízí balkon. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

House Lanima
House Lanima

10 / 10 (1 hodnocení)

House Lanima se nachází v Poreči, 17 km od aquaparku Istralandia, 45 km od katedrály sv. Eufemie a 7 km od Eufraziovy baziliky. 2,5 km od pláže Porat. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment in Porec/Istrien 10331
Apartment in Porec/Istrien 10331

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment in Porec/Istrien 10331 se nachází v Poreči, necelý 1 km od pláže Borik, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Tento apartmán se nachází 28 km od aquaparku Istralandia a 42 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj.

Viki, Sani, Evan, Teo, Goran
Viki, Sani, Evan, Teo, Goran

6 / 10 (5 hodnocení)

Viki, Sani, Stiven, Evan, Teo, Goran se nachází v Poreči na Istrii a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Poli Nona
Poli Nona

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Poli Nona se nachází v Poreči, 1,4 km od městské pláže, 1,7 km od pláže Brulo a 2 km od Eufraziovy baziliky. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od pláže Borik a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Velenik D&I
Apartment Velenik D&I

9,4 / 10 (42 hodnocení)

Apartment Velenik D&I se nachází v Poreči, 4,7 km od ulice Decumanus a 4,8 km od Eufraziovy baziliky, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Deak
Apartments Deak

9,4 / 10 (62 hodnocení)

Apartmány Deak se nachází uprostřed svěží zahrady, 10 minut chůze od pláže a centra Poreče, kde najdete Eufraziovu baziliku zapsanou na seznamu UNESCO. Nabízí apartmány se zařízeným balkonem nebo terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Residence Radovan
Apartments Residence Radovan

9,2 / 10 (28 hodnocení)

Apartments Residence Radovan se nachází 500 metrů od pláže a 1,5 km od centra Poreče a má bezplatné Wi-Fi připojení k internetu. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování se zařízeným balkonem nebo terasou a satelitní TV. K dispozici je bezplatné veřejné parkoviště.

Apartment Residence Poreč
Apartment Residence Poreč

9 / 10 (37 hodnocení)

Apartment Residence Poreč se nachází v centru Poreče a nabízí balkon s výhledem na město. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Danelon
Villa Danelon

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Villa Danelon se nachází v Poreči, 30 km od aquaparku Istralandia a 37 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Valnea
Apartment Valnea

8,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Valnea se nachází v Poreči, 1,1 km od pláže Borik, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování se nachází v blízkosti hlavního náměstí v Poreči, sportovního centra Žatika a domu dvou svatých. Všechny pokoje mají balkon.

Apartment in Porec/Istrien 10031
Apartment in Porec/Istrien 10031

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment in Poreč/Istrien 10031 se nachází v Poreči, 2,1 km od pláže Borik, 2,7 km od městské pláže Poreč a 2,9 km od pláže Brulo.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sanja near the Beach and Center
Apartment Sanja near the Beach and Center

7,7 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Sanja near the Beach and Center se nachází přímo v centru Poreče, necelý 1 km od pláže Parentino a 15 minut chůze od pláže Oliva. Nabízí ubytování s výhledem na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Borik a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Pribetic Apartments
Pribetic Apartments

9,3 / 10 (57 hodnocení)

Pribetic Apartments se nachází v Poreči na Istrii, necelý 1 km od pláže Borik, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment in Porec/Istrien 9922
Apartment in Porec/Istrien 9922

Apartment in Porec/Istrien 9922 se nachází v Poreči, pouhých 450 metrů od pláže Brulo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Ubytování je vzdálené 1,6 km od hlavního náměstí v Poreči a 7 km od aquaparku Aquacolours Poreč.

Apartments Mendiković
Apartments Mendiković

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Mendiković se nachází v Poreči, 1,3 km od pláže Borik a 2,7 km od městské pláže. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. 2,7 km od pláže Oliva, 2,3 km od Eufraziovy baziliky a 3,3 km od hlavního náměstí v Poreči. Všechny pokoje mají balkon.

Casa Parenzana in Poreč - Haus für 7-9 Personen
Casa Parenzana in Poreč - Haus für 7-9 Personen

8,7 / 10 (3 hodnocení)

V porečské čtvrti Borik, nedaleko pláže Parentino, Casa Parenzana v Poreči - Haus für 7-9 Personen nabízí terasu, bezplatné Wi-Fi a pračku.Nacházíte se 1.Ubytování se nachází 4 km od pláže Laguna a nabízí zahradu a bezplatné soukromé parkoviště.

Residence Lorena Bungalow Lavanda 1
Residence Lorena Bungalow Lavanda 1

Residence Lorena Bungalow Lavanda 1 se nachází v Poreči, 2,6 km od pláže Parentino a 3 km od pláže Laguna. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

APARTMENTS LUČO NEAR THE BEACH AND CITY CENTER
APARTMENTS LUČO NEAR THE BEACH AND CITY CENTER

APARTMENTS LUČO NEAR THE BEACH AND CITY CENTER se nachází ve čtvrti Borik v Poreči, 500 metrů od pláže Borik, 700 metrů od pláže Parentino a 1,2 km od pláže Spadici Materada. Ubytování je vzdálené asi 27 km od aquaparku Istralandia, 42 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a necelý 1 km od Eufraziovy baziliky. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště za příplatek.