Apartmán

APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska

10 / 10 (1 hodnocení)

10 Ulica Hrvatskog proljeća, 21260 Imotski, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska se nachází ve městě Imotski (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Ubytování APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Ubytování APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa a s hodnocením 10 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska - Fotografie

APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska - Adresa

Booking.com

APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska - Popis

APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska se nachází v obci Imotski ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon a výhled do zahrady. 400 metrů od Modrého jezera. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

K dispozici je také terasa.

Na letiště Split je to 74 km.

APARTMENT BLUE LAKE, Imotski - Makarska - Vybavení ubytování

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Vana nebo sprcha
 • Toaleta
 • Fén

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Rodinné pokoje
 • Nekuřácké pokoje

Obývací prostor

 • Pohovka
 • Posezení
 • Psací stůl

Exteriér

 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka

Vybavení pokoje

 • Dlážděná/Mramorová podlaha
 • Topení

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady
 • Výhled

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Další ubytování ve městě Imotski

Villa Mira Makarska - Imotski
Villa Mira Makarska - Imotski

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Villa Mira Makarska - Imotski se nachází v obci Imotski a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a terasou. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od Modrého jezera a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Lavish Apartment in Imotski near Blue Lake
Lavish Apartment in Imotski near Blue Lake

10 / 10 (3 hodnocení)

Lavish in Imotski near Blue Lake se nachází v Imotském jezeře, 1 km od Modrého jezera, a nabízí ubytování s Wi-Fi a klimatizací.

Apartman Andreja
Apartman Andreja

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Andreja se nachází v obci Imotski, 400 metrů od Modrého jezera, 28 km od kostela sv. Vavřince a 35 km od hlavního autobusového nádraží. Nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Apartmán je vzdálený 36 km od katedrály sv. Marka a hlavního náměstí v Makarské.

Apartments with a parking space Postranje, Zagora - 17317
Apartments with a parking space Postranje, Zagora - 17317

Apartments with a parking space se nachází v obci Imotski ve Splitsko-dalmatské župě. Postranje, Zagora - 17317 má balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Imotski Blaue See Apartments , Pool
Imotski Blaue See Apartments , Pool

9 / 10 (2 hodnocení)

Imotski Blaue See Apartments, Pool se nachází v Imotski, nedaleko Modrého jezera a 31 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí terasu, zahradu a terasu. Nabízí výhled na město a balkon.

Villa Mary
Villa Mary

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Mary se nachází v Imotském, 7 km od Modrého jezera, a nabízí ubytování s klimatizací. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartman MODRO JEZERO
Apartman MODRO JEZERO

6 / 10 (3 hodnocení)

Apartman MODRO JEZERO se nachází asi 800 metrů od Modrého jezera a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Apartman Luca
Apartman Luca

Apartman Luca se nachází v Imotském, 600 metrů od Modrého jezera a 28 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Matija I
Villa Matija I

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Matija I se nachází v Imotském, pouhých 7 km od Modrého jezera, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday House Petra - Imotski - Makarska
Holiday House Petra - Imotski - Makarska

10 / 10 (7 hodnocení)

Holiday House Petra - Imotski - Makarska se nachází v obci Imotski a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a kulečníku.

Holiday house Anetta with 5 bedrooms
Holiday house Anetta with 5 bedrooms

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday house Anetta with 5 bedrooms se nachází v Imotském a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

villa Flora with Pool
villa Flora with Pool

7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Flora with Pool se nachází v Imotském a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Four Bedroom Holiday Home Imotski
Four Bedroom Holiday Home Imotski

8,3 / 10 (7 hodnocení)

Four Bedroom Holiday Home Imotski se nachází asi 3,1 km od Modrého jezera a nabízí výhled na hory a sezónní venkovní bazén. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Tripalo
Apartmani Tripalo

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartmani Tripalo se nachází v obci Imotski, 500 metrů od Modrého jezera a 28 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem do zahrady.

Antini dvori
Antini dvori

Antini dvori se nachází asi 5,5 km od Modrého jezera a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem do zahrady. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Imotski with 4 Bedrooms, Private swimming pool and Outdoor swimming pool
Amazing home in Imotski with 4 Bedrooms, Private swimming pool and Outdoor swimming pool

Stunning home in Imotski se saunou, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Imotském.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

City apartment Mara’s terrace - Marini dvori / 4 pax
City apartment Mara’s terrace - Marini dvori / 4 pax

9,2 / 10 (13 hodnocení)

City apartment Mara's terrace - Marini dvori / 4 pax se nachází asi 28 km od kostela sv. Vavřince a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

NEW Villa Anja is a 4 bedroom villa with a 32 sqm heated pool near Imotski
NEW Villa Anja is a 4 bedroom villa with a 32 sqm heated pool near Imotski

10 / 10 (3 hodnocení)

NEW Villa Anja se nachází v obci Imotski, 6 km od Modrého jezera, a nabízí 4 ložnice, vyhřívaný bazén o rozloze 32 m2, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a terasu. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Piljak
Villa Piljak

Villa Piljak se nachází v obci Imotski a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Holiday home Memories and Joy
Holiday home Memories and Joy

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Holiday home Memories and Joy se nachází 24 km od Modrého jezera a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartman Hertz
Apartman Hertz

9,3 / 10 (32 hodnocení)

Apartman Hertz se nachází v Imotském, pouhých 36 km od hlavního autobusového nádraží, a nabízí zahradu, restauraci a nepřetržitě otevřenou recepci. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Petra
Apartment Petra

9,8 / 10 (40 hodnocení)

Apartment Petra se nachází v obci Imotski, 600 metrů od Modrého jezera a 31 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na hory a bezplatným Wi-Fi.

HOLIDAY HOME MARTINA, Vinjani - Imotski
HOLIDAY HOME MARTINA, Vinjani - Imotski

HOLIDAY HOME MARTINA, Vinjani - Imotski nabízí ubytování s výhledem do zahrady, venkovním bazénem a balkonem, asi 2,5 km od Modrého jezera. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman TONKOVIĆ
Apartman TONKOVIĆ

9,8 / 10 (91 hodnocení)

Apartmán TONKOVIĆ se nachází v obci Imotski, necelý 1 km od Modrého jezera a 29 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 36 km od promenády Riva, františkánského kláštera a katedrály sv. Marka. Ubytování je vhodné pro alergiky a nachází se 35 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské.

City Center Apartment Imotski
City Center Apartment Imotski

City Center Apartment Imotski nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady v Imotském, pouhých 700 metrů od Modrého jezera.

Alluring Apartment in Imotski with Parking
Alluring Apartment in Imotski with Parking

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Alluring Apartment in Imotski with Parking se nachází v obci Imotski, 1,5 km od Modrého jezera a 27 km od kostela sv.Vavřince, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizace.35 km od františkánského kláštera a katedrály sv.Marka.

Panorama Suite Apartment free parking free wifi
Panorama Suite Apartment free parking free wifi

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Panorama Suite Apartment free parking free wifi se nachází v obci Imotski, 800 metrů od Modrého jezera a 28 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí terasu a klimatizaci. Poskytuje výhled do zahrady a na město a je vzdálen 35 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské.

Villa Vinko
Villa Vinko

9 / 10 (2 hodnocení)

Villa Vinko se nachází v obci Imotski, 1,4 km od Modrého jezera a 27 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

City studio Maras terrace Marini dvori
City studio Maras terrace Marini dvori

9,6 / 10 (54 hodnocení)

City studio Maras terrace Marini dvori se nachází v Imotském, 1,1 km od Modrého jezera a 28 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí zahradu a výhled na hory. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Lovely Apartment in Imotski with Balcony
Lovely Apartment in Imotski with Balcony

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Lovely Apartment in Imotski with Balcony se nachází v obci Imotski, 1,5 km od Modrého jezera a 27 km od kostela sv.Vavřince.Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.Apartmán je vzdálený 35 km od františkánského kláštera a katedrály sv.Marka.

Holiday home Lana
Holiday home Lana

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Holiday home Lana se nachází 24 km od Modrého jezera a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na hory. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake
Quaint Holiday Home in Ričice-Imotski near Red Lake

4 / 10 (2 hodnocení)

Nachází se v Imotski, 600 metrů od Modrého jezera a 28 km od St.Lawrence Church, Quaint Holiday Home v Ričice-Imotski nedaleko Červeného jezera nabízí ubytování s vybavením, jako je bezplatné Wi-Fi a TV.Nacházíte se 28 km od výstavy mořských mušlí a nabízí gril.

Charming Apartment in Imotski near Lake
Charming Apartment in Imotski near Lake

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Charming in Imotski near Lake se nachází v Imotském jezeře, 1 km od Modrého jezera, a nabízí ubytování v klimatizovaném apartmánu s Wi-Fi a .

VILLA G., Relaxing and Unique nest of Enjoyment
VILLA G., Relaxing and Unique nest of Enjoyment

VILLA G., Relaxing and Unique nest of Enjoyment se nachází v Imotském a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem do zahrady a balkonem. Tato vila se nachází 35 km od hlavního autobusového nádraží a promenády Riva v Makarské.

Hotel Venezia Imotski
Hotel Venezia Imotski

8,4 / 10 (146 hodnocení)

Hotel Venezia Imotski se nachází v městečku Imotski a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Hosté se mohou stravovat v hotelové restauraci.

Lovely House Mara, Imotski.
Lovely House Mara, Imotski.

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Lovely House Mara, Imotski se nachází v obci Imotski, 1 km od Modrého jezera a 37 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdílený lounge a zahradu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň.

Villa Pepi
Villa Pepi

Villa Pepi se nachází v obci Imotski a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, barem a přístupem do zahrady s venkovním bazénem. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Nice home in Imotski with Jacuzzi, Sauna and Heated swimming pool
Nice home in Imotski with Jacuzzi, Sauna and Heated swimming pool

Amazing home in Imotski with 8 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází v obci Imotski ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí balkon.Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Calma
Holiday Home Calma

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Holiday Home Calma se nachází v obci Imotski, 4,3 km od Modrého jezera a 33 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Two-Bedroom Holiday Home in Imotski
Two-Bedroom Holiday Home in Imotski

9 / 10 (2 hodnocení)

Two-Bedroom Holiday Home in Imotski se nachází v Imotském a nabízí ubytování se soukromým bazénem.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

VILLA VIKTORIA, Berinovac - Makarska
VILLA VIKTORIA, Berinovac - Makarska

10 / 10 (1 hodnocení)

VILLA VIKTORIA nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a zahradu. Berinovac - Makarska nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a výhledem na jezero v obci Imotski. Vila s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Nice home in Imotski with 7 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool
Nice home in Imotski with 7 Bedrooms, WiFi and Heated swimming pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Beautiful home in Imotski se nachází v Imotském a nabízí Wi-Fi, soukromý bazén a venkovní bazén.Klimatizované ubytování je vzdálené 2 km od Modrého jezera.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

VILLA MIRA, Imotski - Makarska
VILLA MIRA, Imotski - Makarska

VILLA MIRA, Imotski - Makarska se nachází v Imotském, 1,4 km od Modrého jezera a 27 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Secret Beauty with Saltwater Pool
Villa Secret Beauty with Saltwater Pool

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Villa Secret Beauty with Saltwater Pool se nachází v obci Imotski, 22 km od Modrého jezera a 37 km od hlavního autobusového nádraží v Makarské. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

APARTMAN ĐUZEL, Imotski
APARTMAN ĐUZEL, Imotski

APARTMAN ĐUZEL, Imotski se nachází asi 28 km od kostela sv. Vavřince a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Elena
Elena

Elena se nachází v Imotském, nedaleko Modrého jezera a 28 km od kostela sv. Vavřince. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Tento apartmán nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi.

VILLA SECRET ESCAPE, Slivno - Makarska
VILLA SECRET ESCAPE, Slivno - Makarska

VILLA SECRET ESCAPE, Slivno - Makarska se nachází v Imotském, 22 km od Modrého jezera, a nabízí ubytování s venkovním bazénem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning home in Imotski with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms
Stunning home in Imotski with Outdoor swimming pool, WiFi and 4 Bedrooms

Stunning home in Imotski se nachází v obci Imotski a nabízí ubytování se soukromým bazénem a Wi-Fi.Klimatizované ubytování je vzdálené 1,5 km od Modrého jezera.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.