Privát

Nice and cozy two single bed room

8,9 / 10 (23 hodnocení)

16 Mosećka ulica, 21000 Split, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (privát) Nice and cozy two single bed room se nachází ve městě Split (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma, wi-fi zdarma, letištní transfer a klimatizace. Ubytování Nice and cozy two single bed room se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa a s hodnocením 8.9 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Nice and cozy two single bed room - Fotografie

Nice and cozy two single bed room - Adresa

Booking.com

Nice and cozy two single bed room - Popis

Nice and cozy two single bed room se nachází ve Splitu, 2,4 km od Trsteniku a 2,6 km od pláže Znjan. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 2,3 km od stadionu Mladezi Park a má společnou kuchyň.

Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Ubytování je vzdálené 3,4 km od Diokleciánova paláce a 5,4 km od archeologického parku Salona. Nice and cozy two single bed room leží 21 km od letiště ve Splitu a za příplatek zajišťuje kyvadlovou dopravu na letiště.

Nice and cozy two single bed room - Vybavení ubytování

Vaření

 • Společná kuchyně
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Toaleta
 • Toaletní potřeby zdarma
 • Fén
 • Sprcha

Služby

 • Kyvadlová doprava
 • Služba praní
 • Letištní transfer

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Vybavení pokoje

 • Sušák na prádlo
 • Věšák na oblečení

Parkování

 • veřejné parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).
 • Parkování na ulici

Obecné

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Exteriér

 • Balkon

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Obývací prostor

 • Jídelna

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Další ubytování ve městě Split

Apartment Antea
Apartment Antea

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Apartment Antea se nachází ve Splitu, 500 metrů od pláže Bacvice a 700 metrů od firmy Firule. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. 3 km od Obojena Svjetlost a 1,8 km od stadionu Mladezi Park.

Palace Inn Rooms
Palace Inn Rooms

9,5 / 10 (235 hodnocení)

Palace Inn Rooms se nachází v historickém centru Splitu, mezi hradbami Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí moderní klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Studio Central
Studio Central

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Studio Central se nachází v centru Splitu, 1,5 km od pláže Bacvice a 1,8 km od pláže Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Je vzdálen 1,9 km od Firule a poskytuje pokojovou službu.

SEASCAPE
SEASCAPE

9,2 / 10 (14 hodnocení)

SEASCAPE se nachází ve čtvrti Znjan ve Splitu a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Angie Old Town with jacuzzi
Villa Angie Old Town with jacuzzi

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Villa Angie Old Town with jacuzzi se nachází ve Splitu, 350 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 1 km od stadionu Poljud a 1,5 km od pláže Bačvice.

Split Downtown(pets frendly)
Split Downtown(pets frendly)

7,5 / 10 (11 hodnocení)

Split Downtown(pets frendly) se nachází přímo v centru Splitu, kousek od pláže Bacvice a stadionu Mladezi Park. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování má balkon a výhled na město.

Luxury Apartment Kampanel
Luxury Apartment Kampanel

9,8 / 10 (25 hodnocení)

Luxury Apartment Kampanel se nachází ve Splitu a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,5 km od pláže Jezinac a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Ana
Apartman Ana

Apartman Ana se nachází ve Splitu, 1,8 km od pláže Bacvice, 2,2 km od pláže Firule a Ovcice, a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 7,3 km od archeologického parku Salona a necelý 1 km od sochy Gregora Ninského.

Apartman
Apartman "Bubi"

9,8 / 10 (33 hodnocení)

Apartman "Bubi" se nachází asi 1,5 km od psí pláže Duilovo a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,3 km od pláže Duilovo a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Zeus Znjan Split
Apartment Zeus Znjan Split

8,8 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Zeus Znjan Split se nachází ve čtvrti Znjan ve Splitu a nabízí klimatizaci, balkon a výhled do zahrady. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi.

Modern 90 m2 apt with balcony w the sea view
Modern 90 m2 apt with balcony w the sea view

Modern 90 m2 apt with balcony w Apartmán the sea view se nachází 1,6 km od pláže Ovcice a nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Beautiful apartment for 4 person near center
Beautiful apartment for 4 person near center

7,8 / 10 (4 hodnocení)

Beautiful apartment for 4 person near center se nachází ve čtvrti Poljud ve Splitu, 2,3 km od pláže Prva Voda, 2,3 km od pláže Bacvice a 2,7 km od pláže Ovcice. Ubytování je vzdálené 7,7 km od archeologického parku Salona a necelý 1 km od arény Spaladium.

Apartments Piritus
Apartments Piritus

9,1 / 10 (18 hodnocení)

Apartments Piritus se nachází v centru Splitu, 1,6 km od pláže Bacvice a 2 km od pláže Ovcice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartments with WiFi Split - 15862
Apartments with WiFi Split - 15862

Apartments with WiFi Split - 15862 se nachází ve Splitu, 700 metrů od pláže Bacvice a 800 metrů od Firule. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na moře a je vzdálen necelý 1 km od pláže Ovcice a 14 minut chůze od Diokleciánova paláce.

Apartment Sinjorina Leticia
Apartment Sinjorina Leticia

8,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Sinjorina Leticia se nachází ve Splitu, 450 metrů od pláže Bacvice a 600 metrů od pláže Ovcice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou. 2,2 km od stadionu Mladezi Park a 5 km od pláže Jezinac.

Apartment Piazzeta De Luxe
Apartment Piazzeta De Luxe

8,7 / 10 (21 hodnocení)

Apartment Piazzeta De Luxe se nachází v centru Splitu, v blízkosti pláže Bacvice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,5 km od pláže Ovcice a 1,6 km od Firule.

Adriatico
Adriatico

9,9 / 10 (23 hodnocení)

Adriatico se nachází 1,1 km od Trsteniku a nabízí terasu a ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Luxury Apartment
Luxury Apartment

9 / 10 (24 hodnocení)

Luxury Apartment se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Prva Voda a 2,4 km od pláže Jezinac, a nabízí terasu a klimatizaci. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

La Divine- captured by history inside Palace loft
La Divine- captured by history inside Palace loft

9,7 / 10 (3 hodnocení)

La Divine- captured by history inside Palace loft se nachází ve Splitu, 1,1 km od pláže Bacvice, 1,4 km od pláže Ovcice a 1,5 km od firmy Firule. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Trstenik je vzdálený 2,3 km a Obojena Svjetlost 2,4 km.

APARTMAN M & M
APARTMAN M & M

APARTMAN M & M se nachází ve Splitu, pouhých 1,8 km od Beach Camp Stobrec, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán je vzdálený 6,8 km od stadionu Mladezi Park a Diokleciánova paláce.

Luxury Rooms Fetivi
Luxury Rooms Fetivi

10 / 10 (6 hodnocení)

Luxury Rooms Fetivi se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže Ovcice, a nabízí bezplatné Wi-Fi, expresní check-in a check-out a turistické informace. Ubytování je vzdálené asi 7,7 km od archeologického parku Salona, 400 metrů od sochy Řehoře Ninského a 1,1 km od archeologického muzea ve Splitu. Ubytování je vhodné pro alergiky a leží 1,2 km od pláže Bacvice.

Diamond in the heart of the Palace
Diamond in the heart of the Palace

9,5 / 10 (22 hodnocení)

Diamond in the heart of the Palace se nachází přímo v centru Splitu, kousek od pláže Bacvice a Ovčice.Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizace a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice.Je vzdálen 1,4 km od Firule a má bankomat.

Apartment Cvita in city center
Apartment Cvita in city center

9,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Cvita v centru města se nachází ve Splitu, 1,1 km od pláže Bacvice a 1,3 km od pláže Ovčice.Nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.Tento apartmán se nachází 2,3 km od pláže Ježinac a 2,5 km od pláže Kaštelet.

Guesthouse Villa Scalaria
Guesthouse Villa Scalaria

9,2 / 10 (238 hodnocení)

Guesthouse Villa Scalaria nabízí ubytování ve Splitu.

Luxury apartment Lioness
Luxury apartment Lioness

8,9 / 10 (12 hodnocení)

Luxury apartment Lioness se nachází v centru Splitu, kousek od Archeologického muzea a stadionu Poljud. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je sporák a rychlovarná konvice. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

Apartments with WiFi Split - 16079
Apartments with WiFi Split - 16079

Apartments with WiFi Split - 16079 se nachází ve Splitu, 1,9 km od pláže Bacvice a 2,1 km od Firule. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 2,2 km od pláže Ovcice a 7,1 km od archeologického parku Salona.

Apartment Butterfly Split - for rest and relaxation
Apartment Butterfly Split - for rest and relaxation

9,3 / 10 (23 hodnocení)

Apartment Butterfly Split - for rest and relax se nachází ve Splitu, 2,4 km od Trsteniku a 2,5 km od pláže Znjan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. 4 km od Diokleciánova paláce a 6 km od pláže Jezinac.

Oh!Split Apartment
Oh!Split Apartment

8,7 / 10 (16 hodnocení)

Oh!Split Apartment se nachází v centru Splitu, 5 km od pláže Znjan, 2,7 km od městského muzea a 600 metrů od Archeologického muzea. Nachází se 500 metrů od Diokleciánova paláce a poskytuje úschovnu zavazadel.

Apartman DIDI
Apartman DIDI

9,1 / 10 (33 hodnocení)

Apartman DIDIDI se nachází v centru Splitu, 1,7 km od pláže Bacvice a 2,1 km od pláže Jezinac, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Apartmán sídlí v budově z roku 1945, 2,2 km od Obojena Svjetlost a 2,7 km od pláže Bene.

Miara Luxury Rooms
Miara Luxury Rooms

8,9 / 10 (100 hodnocení)

Miara Luxury Rooms se nachází ve Splitu, necelý 1 km od pláže Bacvice a 500 metrů od centra města, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a restauraci.

Apartment Slavica-New-With Jacuzzi
Apartment Slavica-New-With Jacuzzi

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Slavica-New-With Jacuzzi se nachází ve Splitu, 1,3 km od Diokleciánova paláce a 1,5 km od pláže Bacvice, a nabízí klimatizaci. Nabízí bezplatné Wi-Fi a wellness centrum.

Villa Celestial with heated pool
Villa Celestial with heated pool

9,7 / 10 (8 hodnocení)

Villa Celestial se nachází ve Splitu, 1,1 km od písečné pláže Strožanac a 1,5 km od severní pláže Strožanac. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Split Luxury Dream
Split Luxury Dream

Split Luxury Dream se nachází ve Splitu, 700 metrů od pláže Jezinac a 800 metrů od Obojena Svjetlost. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a terasou. K dispozici je také balkon.

Marella Lux Apartment
Marella Lux Apartment

8,8 / 10 (70 hodnocení)

Marella Lux Apartment se nachází ve čtvrti Bacvice ve Splitu, 300 metrů od pláže Bacvice, 600 metrů od pláže Ovcice a 700 metrů od firmy Firule. Nabízí zahradu, výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartment Resorts Place
Apartment Resorts Place

9 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Resorts Place se nachází asi 500 metrů od firmy Firule a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na město. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Perimar Luxury Apartments and Rooms Split Center
Perimar Luxury Apartments and Rooms Split Center

9,4 / 10 (325 hodnocení)

Perimar Luxury Apartments and Rooms Split Center nabízí klimatizované ubytování, jen pár minut od historického centra Splitu. Ubytování nabízí Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště, které je k dispozici po předchozí rezervaci.

D&D Suites in Split Centre
D&D Suites in Split Centre

9,5 / 10 (189 hodnocení)

D\\\\\\\\u0026D Suites in Split Center se nachází ve Splitu, 1,2 km od pláže Bacvice a 1,5 km od pláže Ovčice, a nabízí ubytování se zahradou a zde Wi-Fi ve všech prostorách najdete.Ubytování se nachází v blízkosti několika známých památek, 300 metrů od sochy Řehoře Ninského, 400 metrů od Lidového náměstí - Pjaca a 1,1 km od archeologického muzea ve Splitu.Penzion nabízí rodinné pokoje.

Luxury rooms Spalatum
Luxury rooms Spalatum

9,3 / 10 (29 hodnocení)

Nabízí 4hvězdičkové ubytování, Luxury rooms Spalatum se nachází ve Splitu, 1,7 km od pláže Ovcice a 1,8 km od Firule. Tento 4hvězdičkový penzion poskytuje ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 1,3 km od pláže Bacvice a 100 metrů od centra města.

Apinelo Tower Rooms
Apinelo Tower Rooms

8,4 / 10 (252 hodnocení)

Apinelo Tower Rooms se nachází 600 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO a nabízí klimatizované pokoje. Wi-Fi je dostupné zdarma. Pláž Bacvice je vzdálená 400 metrů.

Split Luxury Apartments Rodin
Split Luxury Apartments Rodin

9,4 / 10 (15 hodnocení)

Split Luxury Apartments Rodin se nachází 10 minut chůze od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO a 1,8 km od pláže. V roce 2011 prošel rekonstrukcí a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zařízeným balkonem s výhledem na katedrálu ve Splitu.

Apartments with WiFi Split - 13303
Apartments with WiFi Split - 13303

Apartment Split 13303a se nachází ve Splitu, 3 km od Diokleciánova paláce a 1,7 km od nákupního centra Mall of Split. K dispozici je balkon.

Bajamonti apartment with amazing Split city view
Bajamonti apartment with amazing Split city view

9,8 / 10 (8 hodnocení)

Bajamonti apartment with amazing Split city view se nachází přímo v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice. Ubytování má výhled na moře a město a stojí 1,5 km od Obojena Svjetlost.

Apartment White Stone - Diocletian Palace
Apartment White Stone - Diocletian Palace

9,3 / 10 (20 hodnocení)

Apartment White Stone - Diocletian Palace se nachází v centru Splitu, 1,1 km od pláže Bacvice a 1,5 km od pláže Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci a klimatizaci. Poskytuje výhled na moře a město a je vzdálen 1,6 km od Firule.

Apartments with WiFi Split - 12198
Apartments with WiFi Split - 12198

Apartment Split 12198a nabízí ubytování ve Splitu, 500 metrů od Diokleciánova paláce. 400 metrů od sochy Řehoře Ninského.

Apartments with WiFi Split - 11312
Apartments with WiFi Split - 11312

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Tento apartmán s balkonem se nachází ve Splitu, 2,4 km od Diokleciánova paláce. K nákupnímu centru Mall of Split je to 1,5 km.

Luxury Catamaran Lagoon 42, AC & GN
Luxury Catamaran Lagoon 42, AC & GN

8 / 10 (12 hodnocení)

Luxury Catamaran Lagoon 42, AC & GN se nachází asi 750 metrů od Obojena Svjetlost a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Nabízí výhled na město a hory a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home Paese in center of Split
Holiday home Paese in center of Split

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Paese v centru Splitu se nachází v centru Splitu, 700 metrů od pláže Bacvice a 1,1 km od Firule, a nabízí bezplatné Wi-Fi.Tento prázdninový dům je vzdálený 8,4 km od archeologického parku Salona a 500 metrů od městského muzea ve Splitu.

Apartment Grand
Apartment Grand

9 / 10 (71 hodnocení)

Apartment Grand se nachází ve Splitu, 300 metrů od Diokleciánova paláce a Lidového náměstí - Pjaca. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní.