Apartmán

Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija

7,8 / 10 (5 hodnocení)

47 Primorska ulica, 51414 Ika, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija se nachází ve městě Ika (Chorvatsko - Istrie). Ubytování Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija svou lokalitou patří do regionu Istrie.

Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija - Fotografie

Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija - Adresa

Booking.com

Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija - Popis

Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija se nachází v letovisku Ika, 500 metrů od pláže Ika a necelý 1 km od pláže Kvarner. Nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán je vzdálený 1,5 km od pláže Cipera a 2,4 km od pláže Peharovo. Na letiště Rijeka je to 52 km. No.1 - Free parking - Ika, Opatija.

Apartment Igor No.1 - Free parking - Ika, Opatija - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • chorvatsky
 • anglicky
 • italsky

Různé

 • Klimatizace
 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké

Vaření

 • Pračka
 • Kuchyň

Exteriér a výhled

 • Výhled
 • Výhled do zahrady

Exteriér

 • Balkon
 • Terasa

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Aktivity

 • Pláž

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Další ubytování ve městě Ika

Villa Martina
Villa Martina

9,6 / 10 (40 hodnocení)

Villa Martina se nachází v obci Ika v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Ika a Kvarner. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Igor No.2 - Free parking - Ika, Opatija
Apartment Igor No.2 - Free parking - Ika, Opatija

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Igor No.2 - Free parking - Ika, Opatija se nachází v letovisku Ika, 450 metrů od pláže Kvarner a necelý 1 km od pláže Cipera. Nabízí terasu a výhled do zahrady. 400 metrů od pláže Ika. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa two Angels with swimming pool, Ika - Opatija
Villa two Angels with swimming pool, Ika - Opatija

9,6 / 10 (49 hodnocení)

Nachází se v Ika v Villa two Angels with swimming pool, Ika - Opatija se nachází 300 metrů od Přímořsko-gorskokotarské župy a pláže Ika. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, sdíleným loungem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Casa Piccolina
Casa Piccolina

9 / 10 (5 hodnocení)

Casa Piccolina se nachází v letovisku Ika, 500 metrů od pláže Ika a 1,2 km od pláže Kvarner, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Ikar Apartment
Ikar Apartment

9,6 / 10 (22 hodnocení)

Ikar Apartment se nachází v letovisku Ika, 200 metrů od pláže Ika a 1 km od pláže Ičići, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 2,6 km od pláže Peharovo a 23 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Apartment Marina-1
Apartment Marina-1

9,5 / 10 (16 hodnocení)

Apartmán Marina-1 se nachází necelý 1 km od pláže Kvarner a nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning home in Ika with 4 Bedrooms and WiFi
Stunning home in Ika with 4 Bedrooms and WiFi

Stunning home in Ika se nachází ve městě Ika, 100 metrů od pláže Ika a 1 km od pláže Kvarner.Nabízím ubytování se 4 ložnicemi, Wi-Fi zdarma, klimatizace a zahrada.Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,1 km od pláže Ičići a 23 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Rubin
Rubin

9,2 / 10 (11 hodnocení)

Rubin se nachází v obci Ika, 550 metrů od pláže Kvarner a 1 km od pláže Cipera. Nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Ika with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Amazing apartment in Ika with 2 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Úžasný apartmán v Ice se 2 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází ve městě Ika, necelý 1 km od pláže Ika.Ubytování je vzdálené 23 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica a 26 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Villa Anna-potkrovlje
Villa Anna-potkrovlje

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Villa Anna-potkrovlje se nachází v letovisku Ika, 300 metrů od pláže Ika, 700 metrů od pláže Kvarner a 1,4 km od pláže Ičići. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Kadmen
Apartmani Kadmen

9,1 / 10 (69 hodnocení)

Apartmani Kadmen se nachází 50 metrů od pláže Ika a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Awesome apartment in Ika with 1 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Ika with 1 Bedrooms and WiFi

Apartmán Awesome in Ika with 1 Bedrooms and WiFi se nachází v letovisku Ika, necelý 1 km od pláže Ika, a nabízí ubytování s výhledem na moře, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.Tento apartmán se nachází 23 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica a 26 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Apartments with Garden and Sea-view
Apartments with Garden and Sea-view

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Durda se nachází v istrijské obci Ika, 450 metrů od pláže Ika, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Senka
Apartmani Senka

8,5 / 10 (35 hodnocení)

Apartmani Senka se nachází v letovisku Ika, 80 metrů od pláže Ika, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Apartment Ika 02
Two-Bedroom Apartment Ika 02

10 / 10 (1 hodnocení)

Two-Bedroom Apartment Ika 02 se nachází v letovisku Ika, necelý 1 km od pláže Ika, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 3 km od pláže Peharovo a 23 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Holiday Home Franjo-1
Holiday Home Franjo-1

8,1 / 10 (9 hodnocení)

Holiday Home Franjo-1 se nachází ve městě Ika, 1,3 km od pláže Kvarner, 1,7 km od pláže Ičići a 24 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Franjo
Apartment Franjo

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Franjo se nachází v obci Ika, 1,3 km od pláže Kvarner, 1,8 km od pláže Ičići a 24 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Nabízí klimatizované ubytování 800 metrů od pláže Ika, soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beautiful apartment in Ika with
Beautiful apartment in Ika with

Beautiful apartment in Ika with, a property with a terasou, se nachází v Ika, 1,4 km from the beach Ičići, 23 km from stadionu HNK Rijeka Rujevica and 26 km from Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Ika je vzdálená 300 metrů a pláž Kvarner 700 metrů.

Apartments Delić
Apartments Delić

9,2 / 10 (31 hodnocení)

Apartments Delić se nachází 70 metrů od pláže Ika a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Studio Apartman
Studio Apartman

8,1 / 10 (8 hodnocení)

Studio Apartman se nachází pouhých 200 metrů od pláže Ika a nabízí ubytování se zahradou, grilem a pokojovou službou. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-2)
Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-2)

Apartmán Ika se nachází v letovisku Ika, 100 metrů od pláže Ika a 1 km od pláže Kvarner, nabízí terasu, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a klimatizaci.Tento apartmán se nachází 26 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 27 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

Apartment Sanja
Apartment Sanja

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Sanja se nachází v letovisku Ika, 400 metrů od pláže Ika a 1,1 km od pláže Kvarner, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Nabízí výhled na město a moře a je vzdálen 1,2 km od pláže Ičići.

Villa Nika 2
Villa Nika 2

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Villa Nika 2 se nachází v obci Ika a nabízí zahradu, gril, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady.

Villa Nika 3
Villa Nika 3

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Nika 3 se nachází v letovisku Ika, 200 metrů od pláže Ika a 650 metrů od pláže Kvarner, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

Villa Nika 1
Villa Nika 1

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Ubytování se nachází v letovisku Ika, 200 metrů od pláže Ika a 800 metrů od pláže Kvarner. Villa Nika 1 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Tento 4hvězdičkový apartmán má výhled do zahrady a je vzdálený 1,3 km od pláže Ičići.

Apartment Miriam - 200m from beach
Apartment Miriam - 200m from beach

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Miriam - 200m from beach se nachází v letovisku Ika, 800 metrů od pláže Kvarner a 1,4 km od pláže Ičići. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Ika 59 Croatia
Apartment Ika 59 Croatia

Apartmán Ika 59 Croatia s terasou se nachází v letovisku Ika, 1,6 km od pláže Kvarner, 1,8 km od pláže Ičići a 2,7 km od pláže Peharovo. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Ika Blue Studio
Ika Blue Studio

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Studio Ika Blue s balkonem s výhledem na hory, zahradou a grilem se nachází ve městě Ika, nedaleko pláže Kvarner a 1.4 km od pláže Ičići.Klimatizované ubytování se nachází 400 metrů od pláže Ika a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Paradise Jacuzzi & Sauna
Paradise Jacuzzi & Sauna

8,6 / 10 (16 hodnocení)

Paradise Jacuzzi & Sauna se nachází v letovisku Ika, 200 metrů od pláže Ika a 1 km od pláže Ičići. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem.

Holiday home in Ika 15138
Holiday home in Ika 15138

Holiday home in Ika 15138 se nachází ve městě Ika, pouhých 250 metrů od pláže Ika, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Gloria
Apartman Gloria

9,5 / 10 (12 hodnocení)

Apartman Gloria se nachází v letovisku Ika, nedaleko pláže Ika a 19 minut chůze od pláže Kvarner. Nabízí terasu s výhledem na hory, zahradu a gril. Nabízí terasu, stolní tenis, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Aničić
Holiday Home Aničić

8 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Aničić se nachází v obci Ika, necelý 1 km od pláže Kvarner, 18 minut chůze od pláže Ičići a 24 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio apartment in Ika with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 5025-3
Studio apartment in Ika with balcony, air conditioning, WiFi, washing machine 5025-3

Studio apartmán Ika se nachází v obci Ika a nabízí klimatizované ubytování s balkonem, Wi-Fi a pračkou 5025-3.Tento apartmán se nachází 23 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica a 26 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Villa Anna
Villa Anna

9 / 10 (11 hodnocení)

Villa Anna se nachází v letovisku Ika, pouhých 800 metrů od pláže Kvarner, a nabízí kasino, gril a bankomat. 400 metrů od pláže Ika. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Hana
Apartman Hana

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Apartman Hana se nachází v letovisku Ika, 250 metrů od pláže Ika, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a potápění.

Apartment Gašparac - 30 meters from the beach
Apartment Gašparac - 30 meters from the beach

10 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Gašparac - 30 metres from the beach se nachází v letovisku Ika, jen pár kroků od pláže Ika a 550 metrů od pláže Ičići, a nabízí klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Marina-2
Apartment Marina-2

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Marina-2 se nachází v obci Ika v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí balkon a výhled na moře. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi a na místě je soukromé parkoviště.

Apartment Vesna A2
Apartment Vesna A2

8,2 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Vesna A2 se nachází v letovisku Ika, 100 metrů od pláže Ika, necelý 1 km od pláže Kvarner a 14 minut chůze od pláže Ičići. Nabízí zahradu, gril, výhled na moře a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Holiday Home Franjo-2
Holiday Home Franjo-2

10 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Franjo-2 se nachází ve městě Ika, necelý 1 km od pláže Kvarner a 12 minut chůze od pláže Ičići, a nabízí zahradu. Ubytování je vzdálené 400 metrů od pláže Ika a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Ika, Opatija - 2345
Apartments with a parking space Ika, Opatija - 2345

Tento klimatizovaný apartmán se nachází v obci Ika, 5 km od Opatije. Apartment Ika 2345a poskytuje výhled na moře a je vzdálen 13 km od Rijeky.

Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-1)
Apartment in Ika with sea view, terrace, air conditioning, WiFi (3699-1)

1 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Ika se nachází v letovisku Ika, 100 metrů od pláže Ika a 1 km od pláže Kvarner, nabízí terasu, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a klimatizaci.Ubytování je vzdálené 26 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 27 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

Stunning home in Ika with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms
Stunning home in Ika with Outdoor swimming pool, WiFi and 2 Bedrooms

Úchvatný dům v Ice s venkovním bazénem, bbWi-Fi a 2 ložnicemi se nachází v letovisku Ika, 400 metrů od pláže Ika a 1,1 km od pláže Kvarner.Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Zlatko
Apartments Zlatko

8,2 / 10 (85 hodnocení)

Apartments Zlatko leží přímo u pláže, na 12 km dlouhé přímořské promenádě Lungomare spojující letoviska Ika, Opatija, Volosko a Lovran. Nabízí klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Nice apartment in Ika with 3 Bedrooms and WiFi
Nice apartment in Ika with 3 Bedrooms and WiFi

Pěkný apartmán v Ika se 3 ložnicemi se nachází 1,4 km od pláže Ičići a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Ika je vzdálená 300 metrů a pláž Kvarner 700 metrů.