Apartmány

Apartments Sunshine E

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Basaričekova 69 E, 51260 Crikvenica, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments Sunshine E se nachází ve městě Crikvenica (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma, wi-fi zdarma, nekuřácké pokoje a gril. Ubytování Apartments Sunshine E se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. S klientským hodnocením 9.5 / 10 je ubytováníApartments Sunshine E jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Apartments Sunshine E - Fotografie

Apartments Sunshine E - Adresa

Booking.com

Apartments Sunshine E - Popis

Apartments Sunshine E se nachází v Crikvenici, 650 metrů od pláže Crni Molo, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány mají klimatizované ložnice a kuchyň s lednicí, varnou deskou a toustovačem.

Apartmán je vzdálený 650 metrů od městské pláže Crikvenica a necelý 1 km od mezinárodní pláže. Na letiště Rijeka je to 11 km.

Apartments Sunshine E - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Exteriér

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Gril
 • Balkon

Koupelna

 • Ručníky
 • Toaleta
 • Sprcha

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Média a technologie

 • Satelitní programy

Vybavení pokoje

 • Klimatizace

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy

Další ubytování ve městě Crikvenica

Apartments Palma Sandy beach
Apartments Palma Sandy beach

8,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Palma Sandy beach se nachází v Crikvenici, 250 metrů od pláže Crni Molo a 700 metrů od pláže Crikvenica. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Ljubica Gore 41 pax
Apartment Ljubica Gore 41 pax

Apartmán Ljubica Gore 41 pax se nachází v Crikvenici, nedaleko pláže Beach International. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Crikvenica a Crni Molo jsou vzdálené 250 metrů.

ANTON 1
ANTON 1

9,4 / 10 (5 hodnocení)

ANTON 1 se nachází přibližně 750 metrů od pláže Omorika a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments in Crikvenica 13746B
Apartments in Crikvenica 13746B

Apartments in Crikvenica 13746B se nachází v Crikvenici, 700 metrů od pláže Crni Molo, 800 metrů od mezinárodní pláže a necelý 1 km od pláže Crikvenica.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Nina
Apartmani Nina

8,9 / 10 (112 hodnocení)

Nachází se v Crikvenici v Apartmani Nina se nachází necelý 1 km od Přímořsko-gorskokotarské župy Lučica Podvorska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Dora Crikvenica ##
Villa Dora Crikvenica ##

9,5 / 10 (23 hodnocení)

Villa Dora Crikvenica se nachází v Crikvenici, 650 metrů od pláže Crni Molo a necelý 1 km od pláže Riviera. ## nabízí zahradu a klimatizaci. 500 metrů od pláže Omorika. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments in Crikvenica 39208
Apartments in Crikvenica 39208

Apartments in Crikvenica 39208 se nachází v Crikvenici v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko psí pláže Lučica Podvorska a pláže Podvorska.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

VILLA FRAN - DELUXE SEA VIEW SUITE with balcony and private terrace # 2
VILLA FRAN - DELUXE SEA VIEW SUITE with balcony and private terrace # 2

10 / 10 (5 hodnocení)

VILLA FRAN - DELUXE SEA VIEW SUITE with balcony and private terrace # 2 se nachází v Crikvenici, 500 metrů od psí pláže Lučica Podvorska a necelý 1 km od pláže Podvorska. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Crikvenica with WiFi
Stunning apartment in Crikvenica with WiFi

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Stunning apartment in Crikvenica se nachází v Crikvenici, 1 km od pláže Podvorska, a nabízí Wi-Fi a obývací pokoj s TV.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od psí pláže Lučica Podvorska a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Colorful - modern Apartments
Apartments Colorful - modern Apartments

6 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Colorful - modern Apartments se nachází v Crikvenici, 400 metrů od pláže Crni Molo a 700 metrů od pláže Crikvenica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartment Silvia
Apartment Silvia

Apartmán Silvia se nachází v Crikvenici, 1 km od pláže Crni Molo a 1,3 km od pláže Riviera. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Omorika a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Kuca Crikvenica (4267)
Kuca Crikvenica (4267)

9 / 10 (1 hodnocení)

Kuca Crikvenica (4267) se nachází 800 metrů od psí pláže Podvorska v Crikvenici a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Apartment in Crikvenica with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4628-3
Apartment in Crikvenica with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4628-3

Apartmán v Crikvenici s výhledem na moře, terasou, klimatizací, WiFi 4628-3 se nachází v Crikvenici a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře.Apartmán je vzdálený 26 km od hradu Trsat a 27 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

AMY
AMY

AMY se nachází v Crikvenici, 400 metrů od psí pláže Lučica Podvorska a necelý 1 km od pláže Podvorska, a nabízí výhled na moře. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Dubravka
Apartment Dubravka

9,2 / 10 (43 hodnocení)

Apartment Dubravka se nachází v Crikvenici v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláží Crni Molo a Omorika. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

House ERIN
House ERIN

House ERIN se nachází v Crikvenici, pouhých 400 metrů od městské pláže a necelý 1 km od mezinárodní pláže, a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 350 metrů od pláže Crni Molo a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Best View
Best View

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Best View se nachází v Crikvenici, 500 metrů od pláže Podvorska, 500 metrů od pláže Podvorska a 600 metrů od pláže Kastel. Hrad Trsat a Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce jsou vzdálené 34 km.

Apartment DARIO
Apartment DARIO

Apartment DARIO nabízí ubytování v Crikvenici. 35 km od Opatije.

Apartman Mila
Apartman Mila

9,4 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Mila se nachází asi 400 metrů od pláže v Crikvenici a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na bazén. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Crikvenica with WiFi
Awesome apartment in Crikvenica with WiFi

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Awesome apartment in Crikvenica se nachází v Crikvenici, pouhých 700 metrů od pláže pláže Lučica Podvorska, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Hrad Trsat a Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce jsou vzdálené 34 km.

RUZA
RUZA

7,8 / 10 (14 hodnocení)

RUZA se nachází 300 metrů od psí pláže Podvorska a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment in Crikvenica 40977
Apartment in Crikvenica 40977

Apartment in Crikvenica 40977 se nachází v Crikvenici, jen pár kroků od psí pláže Lučica Podvorska, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Ubytování je vzdálené 34 km od hradu Trsat a 35 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

Abros potkrovlje
Abros potkrovlje

8 / 10 (5 hodnocení)

Abros potkrovlje se nachází v Crikvenici, 500 metrů od psí pláže Lučica Podvorska a pláže Podvorska. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a zahradu s terasou a výhledem na bazén.

APARTMENT KATNIĆ 1-2-3
APARTMENT KATNIĆ 1-2-3

9 / 10 (36 hodnocení)

APARTMENT KATNIĆ 1-2-3 se nachází 60 metrů od pláže v Crikvenici a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Matošić
Apartment Matošić

8,6 / 10 (56 hodnocení)

Nachází se v Crikvenici v Apartmán Matošić se nachází 1,3 km od pláže Podvorska v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment in Crikvenica 33033
Apartment in Crikvenica 33033

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán v Crikvenici 33033 se nachází v Crikvenici, 250 metrů od pláže Crikvenica, 250 metrů od mezinárodní pláže a 350 metrů od pláže Kastel, a nabízí ubytování s Wi-Fi.

ANDRIJA 2+1
ANDRIJA 2+1

5 / 10 (1 hodnocení)

ANDRIJA 2+1 se nachází v Crikvenici, pouhých 500 metrů od mezinárodní pláže a 700 metrů od pláže Crni Molo. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Rea - CKV110
Apartment Rea - CKV110

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Rea - CKV110 se nachází necelý 1 km od pláže Podvorska a nabízí výhled na moře, balkon a kávovar. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od psí pláže Lučica Podvorska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Lorina-Lean-Marko - CKV118
Apartment Lorina-Lean-Marko - CKV118

7,3 / 10 (3 hodnocení)

Ubytování se nachází v Crikvenici, 500 metrů od psí pláže Lučica Podvorska a 700 metrů od pláže Podvorska. Apartment Lorina-Lean-Marko - CKV118 nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Na místě je soukromé parkoviště. Pláž Podvorska je vzdálená necelý 1 km.

Stunning home in Crikvenica with 5 Bedrooms and WiFi
Stunning home in Crikvenica with 5 Bedrooms and WiFi

Ohromující dům v Crikvenici s 5 ložnicemi a Wi-Fi se nachází v Crikvenici, 400 metrů od městské pláže a 1,1 km od mezinárodní pláže.Nabízí výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments San Leopoldo
Apartments San Leopoldo

9,3 / 10 (101 hodnocení)

Apartmány San Leopoldo se nachází v Crikvenici a nabízí bezplatné Wi-Fi.

SPA House
SPA House

9,7 / 10 (4 hodnocení)

SPA House se může pochlubit sezónním venkovním bazénem, bbzahradou a barem a nabízí ubytování v Crikvenici s bezplatným Wi-Fi a výhledem na bazén.Tato nemovitost nabízí soukromý bazén a bezplatné soukromé parkoviště.

Apartman Oaza Goran
Apartman Oaza Goran

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Oaza Goran se nachází v Crikvenici, 650 metrů od pláže Kastel a 700 metrů od pláže Podvorska. Nabízí ubytování s terasou a neplacené soukromé parkoviště.

Draga
Draga

9,7 / 10 (26 hodnocení)

Draga se nachází v Crikvenici, pouhých 300 metrů od psí pláže Podvorska, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán nabízí klimatizované ubytování s balkonem.

Bed and Breakfast Saint Alliance
Bed and Breakfast Saint Alliance

7,4 / 10 (541 hodnocení)

Bed and Breakfast Saint Alliance je obklopen zelení a stojí jen 30 metrů od oblázkové pláže na Jaderském pobřeží v Crikvenici. Stojí na klidném místě uprostřed parku v tichu a stálém stínu.

2 minutes from the beach
2 minutes from the beach

9,2 / 10 (91 hodnocení)

Nachází se v Crikvenici v Primorsko-Goranska županija a Podvorská pláž jsou vzdálené 400 metrů, 2 minuty od pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Kristijan
Apartmani Kristijan

9,5 / 10 (86 hodnocení)

Ubytování v Crikvenici Apartmani Kristijan se nachází 450 metrů od Přímořsko-gorskokotarské pláže Lučica Podvorska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Ceca C
Villa Ceca C

Villa Ceca C s výhledem na moře nabízí ubytování s terasou a balkonem, asi 1.3 km od Beach International.Tento prázdninový dům má soukromý bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Crikvenica 5379
Apartment in Crikvenica 5379

7 / 10 (32 hodnocení)

Apartment Crikvenica 379 nabízí metrů ubytování v Wi-Fi v Crikvenici, 200 metrů od pláže Kastel, 2000 od mezinárodní pláže a 400 metrů od městské pláže Crikvenica.Hrad Trsat a Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce jsou vzdálené 34 km.

Apartment Gianni
Apartment Gianni

7,7 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Gianni se nachází v Crikvenici v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže Crikvenica a mezinárodní pláže. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Crikvenica 39156
Apartment in Crikvenica 39156

Apartment in Crikvenica 39156 se nachází v Crikvenici, pouhých 600 metrů od pláže Crni Molo, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Hrad Trsat a Chorvatské národní divadlo Ivana Zajce jsou vzdálené 31 km.

Appartmanhaus Kala II
Appartmanhaus Kala II

8,5 / 10 (13 hodnocení)

Appartmanhaus Kala II se nachází v Crikvenici, 300 metrů od mezinárodní pláže a 700 metrů od pláže Crni Molo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV. Nachází se 300 metrů od pláže v Crikvenici a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Hana Crikvenica
Apartman Hana Crikvenica

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Apartman Hana Crikvenica se nachází 600 metrů od pláže Podvorska a nabízí ubytování s terasou a výhledem na moře. 600 metrů od psí pláže Podvorska. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Crikvenica 41209
Apartment in Crikvenica 41209

Apartmán v Crikvenici 41209 se nachází v Crikvenici, 500 metrů od pláže Omorika, necelý 1 km od pláže Riviéra a 12 minut chůze od pláže Crni Molo, a nabízí ubytování s Wi-Fi.Tento apartmán se nachází 31 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 35 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Apartments in Crikvenica 5559
Apartments in Crikvenica 5559

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartments in Crikvenica 5559 se nachází 300 metrů od pláže Kastel a nabízí ubytování s balkonem a Wi-Fi.

Mini me
Mini me

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Mini me se nachází asi 800 metrů od pláže Podvorska a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od psí pláže Podvorska a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Crikvenica with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 3492-8
Apartment in Crikvenica with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 3492-8

Apartmán v Crikvenici s výhledem na moře, terasa, klimatizace, WiFi 3492-8 se nachází v Crikvenici, 1,3 km od pláže Kaštel a Podvorska.Ubytování má výhled na moře a je vzdálené 1,5 km od psí pláže Lučica Podvorska a 34 km od hradu Trsat.

Linda kucica 1
Linda kucica 1

Linda kucica 1 s výhledem na moře se nachází v Crikvenici, 1.8 km od pláže Podvorska a 1.9 km od psí pláže Podvorska.Klimatizované ubytování je 1.7 km od Psí pláže Lučica Podvorska a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.