Prázdninový dům

Casa Romito

10 / 10 (1 hodnocení)

Dekli?i 6, 52464 Kaštelir, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Casa Romito se nachází ve městě Kaštelir (Chorvatsko - Istrie) a pro své hosty nabízí venkovní bazén, wi-fi zdarma a parkování zdarma. Klienty je ubytování Casa Romito hodnoceno 10 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Istrie.

Casa Romito - Fotografie

Casa Romito - Adresa

Booking.com

Casa Romito - Popis

Casa Romito se nachází v Kašteliru, 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 14 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí v Poreči. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Prázdninový dům má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Prázdninový dům má venkovní bazén.

Na letiště Portorož je to 38 km.

Casa Romito - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • německy
 • anglicky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • maďarsky
 • italsky
 • polsky
 • slovensky

Vaření

 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Koupelna

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Vybavení pokoje

 • Žehlička
 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké

Venkovní bazén

 • Venkovní bazén

Další ubytování ve městě Kaštelir

Villa Blanca
Villa Blanca

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Blanca se nachází v obci Kaštelir, 45 km od katedrály sv. Eufemie, 14 km od Eufraziovy baziliky a 14 km od hlavního náměstí v Poreči. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Sea view Villa in Ka telir with Private Pool Terrace
Sea view Villa in Ka telir with Private Pool Terrace

Sea view Villa in Ka telir with Private Pool Terrace se nachází v obci Kaštelir a nabízí soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.25 km od obce Strunjan.

Villa Carimelli
Villa Carimelli

Villa Carimelli se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Gortan - KST100
Apartment Gortan - KST100

8,3 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Gortan - KST100 se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, a nabízí klimatizaci. Na místě je soukromé parkoviště.

Stunning home in Kastelir w/ 3 Bedrooms
Stunning home in Kastelir w/ 3 Bedrooms

Stunning home in Kastelir w/ 3 Bedrooms se nachází v Kašteliru, 13 km od hlavního náměstí v Poreči.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Aquapark Istralandia je vzdálený 22 km a katedrála sv.Eufemie Rovinj 44 km.

Holiday home in Kastelir/Istrien 35411
Holiday home in Kastelir/Istrien 35411

Holiday home in Kastelir/Istrien 35411 se nachází v obci Kaštelir a nabízí ubytování s venkovním bazénem.Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Villa Viktoria
Villa Viktoria

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Villa Viktoria se nachází v obci Kaštelir a nabízí soukromý bazén. 25 km od Rovinje. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Vito
Villa Vito

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Villa Vito se nachází v obci Kaštelir a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. 25 km od obce Strunjan. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Petra, Kaštelir
Villa Petra, Kaštelir

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Petra, Kaštelir se nachází v Kašteliru a nabízí terasu s výhledem na město a moře, celoroční venkovní bazén, saunu a vířivku. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Jukić - KST137
Apartment Jukić - KST137

9 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Jukić - KST137 se nachází v obci Kaštelir, pouhých 43 km od katedrály sv. Eufemie a 12 km od hlavního náměstí v Poreči. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Mirta - KST148
Apartment Mirta - KST148

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Mirta - KST148 se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Kuca Legovic
Kuca Legovic

9,8 / 10 (8 hodnocení)

Kuca Legovic se nachází v Kašteliru a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. 26 km od obce Strunjan. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Papillon
Villa Papillon

9 / 10 (1 hodnocení)

Villa Papillon se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu. 25 km od Rovinje. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Villa Zaza
Villa Zaza

6 / 10 (2 hodnocení)

Villa Zaza se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Natura Camp Karli
Natura Camp Karli

9,3 / 10 (51 hodnocení)

Natura Camp Karli se nachází v obci Kaštelir, 25 km od Rovinje, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

The Birdhouse
The Birdhouse

9 / 10 (1 hodnocení)

The Birdhouse se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Jukić - KST138
Apartment Jukić - KST138

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Jukić - KST138 se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od aquaparku Istralandia a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Kastel Kastelir
Kastel Kastelir

8,2 / 10 (29 hodnocení)

Penzion Kastel stojí jen pár minut od pláže a uvítá vás ve svých staletých kamenných zdech s autentickou atmosférou Istrie. Proslulé turistické středisko Poreč je odsud jen 8 km.

Villa Janini
Villa Janini

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Villa Janini se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. 13 km od hlavního náměstí v Poreči.

Apartment Marija Kaštelir
Apartment Marija Kaštelir

9 / 10 (4 hodnocení)

Apartmán Marija Kaštelir se nachází v obci Kaštelir, 44 km od katedrály sv. Eufemie a 13 km od hlavního náměstí v Poreči, a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Casa Stefanie
Casa Stefanie

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Casa Stefanie se nachází v obci Kaštelir, pouhých 22 km od aquaparku Istralandia, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Nura
Villa Nura

Villa Nura se nachází v obci Kaštelir, 24 km od aquaparku Istralandia a 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Villa Flamingo
Villa Flamingo

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Villa Flamingo se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Nikolas
Villa Nikolas

Villa Nikolas se nachází v Kašteliru, 45 km od katedrály sv. Eufemie, 14 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Apartment in Brnobici
Two-Bedroom Apartment in Brnobici

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Dvouložnicový apartmán v Brněbiči se nachází v obci Kaštelír.Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Sunshinewilla com
Sunshinewilla com

10 / 10 (2 hodnocení)

Sunshinewilla se nachází v obci Kaštelir, pouhých 22 km od aquaparku Istralandia, a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Perla
Villa Perla

Villa Perla se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu a výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 26 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Giovanna
Holiday Home Giovanna

6 / 10 (4 hodnocení)

Holiday Home Giovanna se nachází v obci Kaštelir, 26 km od aquaparku Istralandia a 47 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a barem. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Family friendly house with a swimming pool Kastelir, Central Istria - Sredisnja Istra - 7119
Family friendly house with a swimming pool Kastelir, Central Istria - Sredisnja Istra - 7119

Tento samostatně stojící prázdninový dům se nachází v obci Kaštelir na Istrii, 39 km od Terstu. K dispozici je také patio.

Villa Denis
Villa Denis

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Villa Denis se nachází v obci Kaštelir, 16 km od Eufraziovy baziliky a hlavního náměstí a 47 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Kastelir with WiFi and 1 Bedrooms
Awesome apartment in Kastelir with WiFi and 1 Bedrooms

9 / 10 (1 hodnocení)

Úžasný apartmán v Kašteliru s WiFi a 1 ložnicí se nachází v Kašteliru.25 km od Rovinje.Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Casa Lara
Casa Lara

9 / 10 (6 hodnocení)

Casa Lara se nachází v obci Kaštelir a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. 25 km od Rovinje. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartment Laetitia
Apartment Laetitia

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Laetitia se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Dvori with pool
Apartment Dvori with pool

Apartment Dvori with pool se nachází v obci Kaštelir, 23 km od aquaparku Istralandia a 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Petra
Villa Petra

Villa Petra se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu. 25 km od Rovinje. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Alba
Apartment Alba

Apartment Alba se nachází v Kašteliru na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán je vzdálený 23 km od aquaparku Istralandia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Elisa
Villa Elisa

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Villa Elisa se nachází v obci Kaštelir a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled do zahrady. 25 km od Rovinje.

Villa Dany
Villa Dany

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Dany se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí zahradu a klimatizaci. Vila má také vlastní bazén.

Villa Gabrijela with sea view
Villa Gabrijela with sea view

7 / 10 (11 hodnocení)

Villa Gabrijela with sea view se nachází v Kašteliru a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Jukić - KST135
Apartment Jukić - KST135

6 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Jukić - KST135 se nachází v obci Kaštelir, 43 km od katedrály sv. Eufemie a 12 km od hlavního náměstí v Poreči. 22 km od aquaparku Istralandia. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Legović
Holiday Home Legović

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Prázdninový dům Legović se nachází v obci Kaštelir a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Gortan - KST102
Apartment Gortan - KST102

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Gortan - KST102 se nachází v obci Kaštelir, 22 km od aquaparku Istralandia a 44 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Na místě je soukromé parkoviště.

Villa Alma
Villa Alma

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Villa Alma se nachází v obci Kaštelir a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Manuela
Villa Manuela

8 / 10 (1 hodnocení)

Villa Manuela se nachází v obci Kaštelir na Istrii a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 25 km od obce Strunjan a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Alisia
Villa Alisia

Villa Alisia se nachází v obci Kaštelir, 24 km od aquaparku Istralandia, 45 km od katedrály sv. Eufemie a 14 km od Eufraziovy baziliky. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Villa Marko Kaštelir
Villa Marko Kaštelir

10 / 10 (5 hodnocení)

Villa Marko Kaštelir se nachází v obci Kaštelir a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home Kastelir IIX
Holiday home Kastelir IIX

Holiday home Kastelir IIX se nachází v obci Kaštelir a nabízí ubytování se soukromým bazénem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Laura An
Villa Laura An

9 / 10 (2 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Kaštelir, 23 km od aquaparku Istralandia a 45 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Villa Laura An nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a zahradou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, windsurfingu a potápění.