Apartmán

Haus Enna Apartment 4 Top Lage Meerblick 1 OG

8,5 / 10 (2 hodnocení)

10 Osipovica, 52203 Medulin, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Haus Enna Apartment 4 Top Lage Meerblick 1 OG se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie) a nabízí svým hostům parkování zdarma a klimatizace. Apartmán Haus Enna Apartment 4 Top Lage Meerblick 1 OG svou lokalitou patří do regionu Istrie.

Haus Enna Apartment 4 Top Lage Meerblick 1 OG - Fotografie

Haus Enna Apartment 4 Top Lage Meerblick 1 OG - Adresa

Booking.com

Haus Enna Apartment 4 Top Lage Meerblick 1 OG - Popis

Haus Enna Apartment 4 se nachází 300 metrů od pláže Bijeca, 400 metrů od pláže Skrape a 700 metrů od pláže Belvedere. Top Lage Meerblick 1 OG nabízí ubytování v Medulinu. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má samostatnou ložnici, plně vybavenou kuchyň a koupelnu. Nechybí ani TV s plochou obrazovkou.

Apartmán je vzdálený 11 km od amfiteátru Pula Arena a 48 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. 13 km od pulského letiště. Top Lage Meerblick 1 OG.

Haus Enna Apartment 4 Top Lage Meerblick 1 OG - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky

Vaření

 • Kuchyň
 • Kuchyňský kout

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Exteriér

 • Balkon

Exteriér a výhled

 • Výhled

Další ubytování ve městě Medulin

Apartment Dundo in quiet green area
Apartment Dundo in quiet green area

9,1 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Dundo se nachází v letovisku Medulin na Istrii, 1,9 km od pláže Burle, a nabízí ubytování s Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Smrikve
Villa Smrikve

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Smrikve se nachází asi 2,1 km od pláže Mukalba a nabízí výhled na moře, sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2 km od pláže Burle a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Villa Orange
Apartments Villa Orange

9,3 / 10 (166 hodnocení)

Apartments Villa Orange se nachází na klidném místě, 1,5 km od písečných pláží Jardanu a centra města Medulin, na cestě do Ližnjanu. Všechny klimatizované apartmány mají kuchyňský kout a terasu.

Apartment in Medulin with loggia, air conditioning, WiFi (3549-4)
Apartment in Medulin with loggia, air conditioning, WiFi (3549-4)

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán v Medulinu s lodžií, klimatizací, Wi-Fi (3549-4) se nachází v Medulinu, 1,2 km od pláže Burle a 1,3 km od pláže Mukalba.Nabízí ubytování s Wi-Fi a TVTento apartmán je vzdálený 47 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj a 1,8 km od archeologického naleziště Vižula.

House Maslina
House Maslina

6 / 10 (1 hodnocení)

House Maslina se nachází v Medulinu, 4 km od archeologického naleziště Vižula a 5 km od písečné pláže Bijeca.

Apartment in Medulin with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4635-3)
Apartment in Medulin with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4635-3)

Apartmán v Medulinu s výhledem na moře, terasa, klimatizace, Wi-Fi (4635-3) se nachází v Medulinu, 200 metrů od pláže Alba Chiara a 400 metrů od pláže Belvedere.Nabízí výhled na moře a je vzdálený necelý 1 km od pláže Bijeca a 12 km od amfiteátru Pula Arena.

Apartman Roberta
Apartman Roberta

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Roberta se nachází v Medulinu, jen 1,4 km od pláže Belvedere a 1,5 km od pláže Bijeca, a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Pool Medulin House
Pool Medulin House

8,4 / 10 (7 hodnocení)

Pool Medulin House se nachází v Medulinu, 1,8 km od pláže Burle a 1,9 km od pláže Mukalba. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a sezónním venkovním bazénem. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Plavo nebo Istra Apartments
Plavo nebo Istra Apartments

8,5 / 10 (564 hodnocení)

Plavo nebo Istra Apartments se nachází v Medulinu. Archeologické naleziště Vižula je vzdálené 2,1 km. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi a na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Villa Medulina Marion
Villa Medulina Marion

9,3 / 10 (9 hodnocení)

Villa Medulina Marion se nachází v Medulinu, necelý 1 km od pláže Mukalba, 12 minut chůze od pláže Bijeca a 1,1 km od pláže Belvedere. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Burle a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Vanja
Villa Vanja

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Villa Vanja se nachází v Medulinu, v blízkosti pláže Belvedere a 14 minut chůze od pláže Alba Chiara. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, sezónní venkovní bazén a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Rov 894
Apartment Rov 894

8,7 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Rov 894 se nachází v Medulinu, 1,2 km od pláže Belvedere a 1,3 km od pláže Alba Chiara. Nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Medulin with 5 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Amazing home in Medulin with 5 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Medulin s 5 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Medulinu, jen 1,5 km od pláže Belvedere a 1,5 km od pláže Skrape.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od pláže Bijeca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Anka 372
Apartments Anka 372

9 / 10 (3 hodnocení)

Nachází se 1,5 km od pláže Bijeca. Apartments Anka 372 nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Medulin 14
Apartment Medulin 14

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Medulin 14 se nachází v Medulinu, 500 metrů od pláže Alba Chiara a pláže Belvedere, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Ubytování je vzdálené 48 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 2,6 km od archeologického naleziště Vižula.

Apartment Ivana 3 5
Apartment Ivana 3 5

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Ivana 3 5 se nachází u pláže v Medulinu, 200 metrů od pláže Mukalba a 1,6 km od pláže Bijeca. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Jan&Enzo
Apartments Jan&Enzo

9,9 / 10 (45 hodnocení)

Apartments Jan&Enzo se nachází v Medulinu na Istrii, nedaleko pláží Belvedere a Bijeca. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Room in Medulin with terrace, air conditioning, WiFi 3488-6
Room in Medulin with terrace, air conditioning, WiFi 3488-6

Pokoj v Medulinu s terasou, klimatizací, WiFi 3488-6 se nachází v Medulinu, 1,5 km od pláže Burle a 1,7 km od pláže Mukalba.Nabízí pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou.Ubytování je vzdálené asi 1,7 km od pláže Bijeca a 2 km od pláže Belvedere a nabízí bezplatné Wi-Fi.Mezi zajímavostmi v okolí patří katedrála sv.Eufemie Rovinj vzdálená 47 km a archeologické naleziště Vižula vzdálené 2,5 km.

Irene-Medulin
Irene-Medulin

8,8 / 10 (10 hodnocení)

Irene-Medulin se nachází asi 1 km od pláže Mukalba a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Burle a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment UVO 1 with shared pool
Apartment UVO 1 with shared pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment UVO 1 se nachází v Medulinu, 2,1 km od pláže Belvedere, 2,1 km od pláže Alba Chiara a 2,3 km od archeologického naleziště Vižula. Nabízí sdílený bazén, sezónní venkovní bazén a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Cindrić II
Villa Cindrić II

9,5 / 10 (45 hodnocení)

Villa Cindrić II se nachází v Medulinu na Istrii, 1,2 km od pláže Bijeca, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Radmila 977
Apartments Radmila 977

5,3 / 10 (3 hodnocení)

Ubytování se nachází v Medulinu na Istrii, u pláží Bijeca a Belvedere. Apartments Radmila 977 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Holiday Home Gorazd
Holiday Home Gorazd

9,5 / 10 (12 hodnocení)

Holiday Home Gorazd se nachází v Medulinu, 350 metrů od pláže Belvedere a 800 metrů od pláže Bijeca. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Nocciolina Maya
Nocciolina Maya

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Nocciolina Maya se nachází v Medulinu, 1,8 km od pláže Burle, 1,9 km od pláže Mukalba a 2 km od pláže Bijeca. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Osipovica
Villa Osipovica

9,2 / 10 (194 hodnocení)

Villa Osipovica se nachází v Medulinu a nabízí výhled na moře, sdílený lounge, terasu a bar. Tento bed and breakfast poskytuje bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Sunny Apartment Ana
Sunny Apartment Ana

10 / 10 (1 hodnocení)

Sunny Apartment Ana se nachází v Medulinu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se v budově z roku 2005, 1,2 km od archeologického naleziště Vižula.

Tramonto
Tramonto

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Tramonto se nachází v Medulinu, v blízkosti pláže Belvedere a 1,2 km od pláže Skrape. Nabízí balkon s výhledem na moře, sezónní venkovní bazén a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Rose-Marin in Medulin (Haus für 2 Personen)
Rose-Marin in Medulin (Haus für 2 Personen)

10 / 10 (1 hodnocení)

Rose-Marin in Medulin Apartmán (Haus für 2 Personen) se zahradou a terasou se nachází v Medulinu, 1,9 km od pláže Mukalba, 2 km od pláže Bijeca a 2,3 km od pláže Belvedere.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

E-M Apartments with Private pool
E-M Apartments with Private pool

9,8 / 10 (35 hodnocení)

E-M Apartments with Private pool se nachází v Medulinu, 2,9 km od pláže Banjole, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Všechny pokoje v tomto 3hvězdičkovém penzionu mají výhled na bazén a bezplatné Wi-Fi. Ubytování je nekuřácké a nachází se 2,9 km od pláže Pješčana Uvala.

Apartment Sabbia
Apartment Sabbia

9,8 / 10 (33 hodnocení)

Apartment Sabbia se nachází v Medulinu, 300 metrů od pláže Alba Chiara a 400 metrů od pláže Belvedere. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, barem a zahradou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Casa Danilo
Casa Danilo

8 / 10 (1 hodnocení)

Casa Danilo se nachází v Medulinu, 1,7 km od pláže Burle a 2 km od pláže Belvedere. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Daniela
Apartments Daniela

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Daniela se nachází v Medulinu, 1,1 km od pláže Bijeca, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Pjescana Uvala, Pula - 7612
Apartments with a parking space Pjescana Uvala, Pula - 7612

6 / 10 (5 hodnocení)

Apartments with a parking space Pjescana Uvala, Pula - 7612 se nachází v Medulinu, pouhých 200 metrů od pláže Pješčana Uvala, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 10 km od archeologického naleziště Vižula.

Villa Emily
Villa Emily

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Emily se nachází v Medulinu, 1,1 km od pláže Burle a 1,4 km od pláže Bijeca. Nabízí sezónní venkovní bazén a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,1 km od pláže Mukalba a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Sun&Sea Apartments Medulin A2
Sun&Sea Apartments Medulin A2

9 / 10 (12 hodnocení)

Sun&Sea Apartments Medulin A2 se nachází v Medulinu a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na moře. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Medulin 37
Apartment Medulin 37

8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Medulin 37 se nachází v Medulinu, pouhých 400 metrů od pláže Burle, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Pláž Alba Chiara je vzdálená 1,9 km a amfiteátr Pula Arena 10 km.

Villa Emili in Medulin - Haus für 4-5 Personen
Villa Emili in Medulin - Haus für 4-5 Personen

10 / 10 (3 hodnocení)

Villa Emil in Medulin - Haus pro 4-5 Personen se nachází v Medulinu, 1,1 km od pláže Belvedere a 1,2 km od pláže Bijeca, nabízí ubytování s terasou a Wi-Fi.Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Nice home in Medulin with Sauna, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice home in Medulin with Sauna, WiFi and Outdoor swimming pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Medulin nabízí ubytování se 3 ložnicemi, saunou a venkovním bazénem v Medulinu.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman KP
Apartman KP

8,1 / 10 (43 hodnocení)

Apartman KP se nachází 100 metrů od pláže Burle a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Beautiful Villa Althea 2
Beautiful Villa Althea 2

Beautiful Villa Althea 2 se nachází v Medulinu, 1,9 km od pláže Burle a 2,1 km od pláže Mukalba. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Ferienwohnung in Medulin nur 600 Meter bis zum Sandstrand mit Waschmaschine, Klima, WLAN, Haustiere erlaubt, Grill
Ferienwohnung in Medulin nur 600 Meter bis zum Sandstrand mit Waschmaschine, Klima, WLAN, Haustiere erlaubt, Grill

Nachází se v Medulinu, méně než 1 km od pláže Mukalba a 1.Ferienwohnung v Medulinu, 7 km od pláže Bijeca, 600 metrů od písečné pláže s praním, Klima, WLAN, Haustiere erlaubt, Grill nabízí klimatizaci.Nachází se 700 metrů od pláže Burle a nabízí terasu a bezplatné soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Medulin with 3 Bedrooms and WiFi
Amazing apartment in Medulin with 3 Bedrooms and WiFi

Úžasný apartmán Medulinu se 3 ložnicemi a Wi-Fi Medulinu nabízí ubytování s Wi-Fi, 800 metrů od pláže Bijeca, 1 km od pláže Burle a 11 km od arény Pula.Nachází se 700 metrů od pláže Belvedere a nabízí zahradu a bezplatné soukromé parkoviště.

Awesome home in Medulin with WiFi and 3 Bedrooms
Awesome home in Medulin with WiFi and 3 Bedrooms

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Awesome home in Medulin se nachází v Medulinu, 500 metrů od pláže Belvedere, méně než 1 km od pláže Bijeca a 12 km od amfiteátru Pula Arena, nabízí Wi-Fi a 3 ložnice.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Medulin with 2 Bedrooms and WiFi
Stunning apartment in Medulin with 2 Bedrooms and WiFi

Ohromující apartmán v Medulinu se 2 ložnicemi a Wi-Fi se nachází v Medulinu, 700 metrů od pláže Banjole, méně než 1 km od pláže Centinera a 2.9 km od pláže Pješčana Uvala.Nabízí výhled na bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a prostorách.

Awesome apartment in Medulin with WiFi and 2 Bedrooms
Awesome apartment in Medulin with WiFi and 2 Bedrooms

Amazing apartment in Medulin se nachází v Medulinu, necelý 1 km od pláže Burle, 1,8 km od pláže Bijeca a 9,4 km od amfiteátru Pula Arena.Nabízím ubytování s Wi-Fi zdarma, terasou a 2 ložnicemi.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Medulin/Istrien 9075
Apartment in Medulin/Istrien 9075

Apartmán v Medulinu/Istrien 9075 se nachází v Medulinu, 300 metrů od pláže Mukalba, 500 metrů od pláže Burle a 2,3 km od pláže Bijeca.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nevenka 1482
Apartment Nevenka 1482

8,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Nevenka 1482 se nachází v Medulinu na Istrii, 1,6 km od pláže Bijeca, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Rosemary
Apartments Rosemary

9,7 / 10 (19 hodnocení)

Apartments Rosemary se nachází v Medulinu, 700 metrů od pláže Bijeca a 800 metrů od pláže Belvedere. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.