Apartmány

Apartments Felix

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Zabrežje 67, 20225 Babino Polje, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments Felix se nachází ve městě Babino Polje (Chorvatsko - Mljet). Ubytování Apartments Felix se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Apartments Felix hodnoceno 9.2 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Mljet.

Apartments Felix - Fotografie

Apartments Felix - Adresa

Booking.com

Apartments Felix - Popis

Apartments Felix se nachází v obci Babino Polje a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány mají parketové podlahy, plně vybavenou kuchyň s lednicí, jídelní kout, TV a vlastní koupelnu se sprchou a fénem. K dispozici je také sporák, varná deska a rychlovarná konvice.

Apartmán stojí 17 km od Pomeny a 14 km od Kority.

Apartments Felix - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Lednička

Koupelna

 • Toaletní papír
 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Fén
 • Sprcha

Vybavení pokoje

 • Dřevěná nebo parketová podlaha
 • Dlážděná/Mramorová podlaha
 • Soukromý vchod

Exteriér a výhled

 • Výhled na město
 • Výhled na hory
 • Výhled na moře

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Exteriér

 • Venkovní jídelní kout
 • Balkon

Obývací prostor

 • Jídelna

Média a technologie

 • TV

Parkování

 • Parkoviště

Služby na recepci

 • Úschova zavazadel

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky

Zvířata

 • Zvířata

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Babino Polje

Apartments Dalamar
Apartments Dalamar

7,9 / 10 (28 hodnocení)

Apartmány Dalamar se nacházejí v obci Babino Polje, 1,8 km od jeskyně Odysseus, a nabízejí terasu, bezplatné soukromé parkoviště i gril. Tento 3hvězdičkový penzion má zahradu a klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a vlastní koupelnou. Výhled směřuje na hory.

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 15993
Apartments by the sea Sobra, Mljet - 15993

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 15993 se nachází v Babino Polje, 300 metrů od pláže Klačna Luka. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Cottage Melita
Cottage Melita

9,2 / 10 (13 hodnocení)

Cottage Melita se nachází v Babino Polje, 23 km od hradeb Stonu a 2,6 km od jeskyně Odysseus. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Chata sídlí v budově z 19. století a v okolí se můžete věnovat cyklistice a rybaření.

Jully apartment with swimming pool
Jully apartment with swimming pool

9,6 / 10 (15 hodnocení)

Jully apartment with swimming pool se nachází v Babino Polje a nabízí ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře a terasou. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

New studio app for 2
New studio app for 2

9,4 / 10 (38 hodnocení)

New studio app for 2 se nachází necelý 1 km od pláže Klačna Luka a nabízí ubytování s výhledem na jezero, terasou a rychlovarnou konvicí. Stojí 17 km od hradeb Stonu a nabízí bezplatné Wi-Fi a pokojovou službu.

Guest House Tanja
Guest House Tanja

8 / 10 (13 hodnocení)

Guest House Tanja se nachází v obci Babino Polje na ostrově Mljet a nabízí terasu a výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Dora&Paulo sweet countryside cottage
Dora&Paulo sweet countryside cottage

Dora&Paulo sweet rural cottage se nachází v Babino Polje a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a kanoistice.

Holiday home Blato 6
Holiday home Blato 6

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Blato 6 se nachází v obci Babino Polje, pouhých 8,9 km od jeskyně Odysseus, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Stojí 31 km od hradeb Stonu a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Sea star
Villa Sea star

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Sea star se nachází v obci Babino Polje na ostrově Mljet a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

STIGA 4 - new 2 bedroom apartment
STIGA 4 - new 2 bedroom apartment

9,7 / 10 (4 hodnocení)

STIGA 4 - new 2 bedroom apartment se nachází v Babino Polje a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Izabela apartment with swimming pool
Izabela apartment with swimming pool

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Izabela apartment with swimming pool se nachází v Babino Polje a nabízí ubytování s vlastním bazénem, balkonem a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Polly Apartments with swimming pool
Polly Apartments with swimming pool

9,7 / 10 (18 hodnocení)

Polly Apartments with swimming pool se nachází v Babino Polje a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na moře a terasou. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Calypso's Cave
Calypso's Cave

8,4 / 10 (9 hodnocení)

Calypso's Cave nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatným půjčováním jízdních kol a terasou, asi 23 km od hradeb Stonu. V okolí se můžete věnovat potápění, cyklistice, rybaření a dalším aktivitám.

Apartmani Popović
Apartmani Popović

9 / 10 (43 hodnocení)

Apartmani Popović se nachází v Babino Polje v Dubrovnicko-neretvanské župě, 31 km od hradeb Stonu. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Sobra, Mljet - 4926
Apartments with a parking space Sobra, Mljet - 4926

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Sobra 4926a nabízí ubytování v Babino Polje, 43 km od Dubrovníku. Apartment Sobra 4926a poskytuje výhled na moře a je vzdálen 45 km od Korčuly.

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4898
Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4898

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4898 nabízí ubytování v Babino Polje, 43 km od Dubrovníku a 45 km od Korčuly. 21 km od Neumu.

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4908
Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4908

Studio Sobra 4908a se nachází v Babino Polje, 43 km od Dubrovníku.

Apartment Kristić - Saplunara, Mljet
Apartment Kristić - Saplunara, Mljet

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Kristić - Saplunara, Mljet se nachází v Babino Polje, 400 metrů od pláže Velika Saplunara a 2,2 km od pláže Limuni. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, potápění a rybaření.

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4889
Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4889

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4889 se nachází v Babino Polje. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Stone House Biskup
Stone House Biskup

9 / 10 (5 hodnocení)

Stone House Biskup nabízí ubytování s výhledem do zahrady, restaurací a terasou, asi 2,9 km od Odysseovy jeskyně. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday apartments Maslina Paho
Holiday apartments Maslina Paho

9,5 / 10 (16 hodnocení)

Holiday apartments Maslina Paho se nachází v obci Babino Polje a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Mediterranean stone house
Mediterranean stone house

10 / 10 (2 hodnocení)

Mediterranean stone house se nachází v Babino Polje a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén, terasu, Wi-Fi zdarma a výhled na bazén. Tento prázdninový dům má neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň.

Villa Stone - pool house
Villa Stone - pool house

6 / 10 (36 hodnocení)

Villa Stone - pool house se nachází v Babino Polje, 3,9 km od jeskyně Odysseus, a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 22 km od hradeb Stonu a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje
Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje

Four-Bedroom Holiday Home in Babino Polje se nachází v Babino Polje a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem.Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4936
Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4936

9 / 10 (111 hodnocení)

Apartments by the sea Sobra, Mljet - 4936 se nachází v Babino Polje v Dubrovnicko-neretvanské župě, nedaleko pláže Klačna Luka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Family friendly house with a swimming pool Babino Polje, Mljet - 14926
Family friendly house with a swimming pool Babino Polje, Mljet - 14926

Rodinný dům Mljet - 14926 se nachází v Babino Polje a nabízí bazén, soukromý bazén, terasu a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Dundo Pero
Villa Dundo Pero

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Dundo Pero se nachází v obci Babino Polje, 23 km od hradeb města Ston a 2,4 km od jeskyně Odysseus. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.