Apartmán

Apartments with WiFi Split - 19760

21000 Split, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with WiFi Split - 19760 se nachází ve městě Split (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with WiFi Split - 19760 se kvalitou svých služeb řadí mezi 4 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartments with WiFi Split - 19760 svou lokalitou patří do regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments with WiFi Split - 19760 - Fotografie

Apartments with WiFi Split - 19760 - Adresa

Booking.com

Apartments with WiFi Split - 19760 - Popis

Apartments with WiFi Split - 19760 se nachází necelý 1 km od Trsteníku a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou.

Mezi zajímavosti v okolí patří pláž Ovcice, pláž Bacvice a Diokleciánův palác. 22 km od splitského letiště.

Apartments with WiFi Split - 19760 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Vana
 • Sprcha

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky
 • srbsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).
 • Parkovací garáž

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Exteriér

 • Terasa
 • Balkon

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Vybavení pokoje

 • Klimatizace

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Split

Salsa Split - Cozy Apartment
Salsa Split - Cozy Apartment

9,5 / 10 (17 hodnocení)

Salsa Split - Cozy Apartment se nachází ve Splitu, necelý 1 km od psí pláže Duilovo a 10 minut chůze od pláže Duilovo, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Apartmán sídlí v budově z roku 2019 a v jeho okolí se můžete věnovat pěší turistice, šnorchlování a windsurfingu.

Nina Apartment
Nina Apartment

9,2 / 10 (24 hodnocení)

Nina Apartment nabízí ubytování s možností vlastního stravování ve Splitu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 600 metrů od Diokleciánova paláce a 400 metrů od náměstí Republiky - Prokurative.

Porta Orientalis
Porta Orientalis

9,3 / 10 (75 hodnocení)

Porta Orientalis se nachází v Diokleciánově paláci ve Splitu, jen pár kroků od městského muzea. Ubytování je vzdálené 130 metrů od katedrály sv. Domnia a sochy Gregora Ninského.

LCT Alberti Palace Apartment
LCT Alberti Palace Apartment

8,7 / 10 (7 hodnocení)

LCT Alberti Palace Apartment se nachází ve Splitu, 170 metrů od Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a grilem. Hosté mohou využívat plně vybavenou kuchyň a terasu.

Guest house Levanda
Guest house Levanda

8,9 / 10 (166 hodnocení)

Guest house Levanda se nachází v centru Splitu, jen 350 metrů od Diokleciánova paláce. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi.

Old Town Apartment Nina Split
Old Town Apartment Nina Split

8,9 / 10 (19 hodnocení)

Old Town Apartment Nina Split se nachází v centru Splitu, v blízkosti pláže Bacvice. Nabízí terasu a pračku. Trstenik je vzdálený 2,3 km a Obojena Svjetlost 2,5 km.

Zane
Zane

8,8 / 10 (77 hodnocení)

Zane se nachází ve Splitu, 1,3 km od Trsteníku a 1,2 km od Diokleciánova paláce.

Downtown apartment Renny
Downtown apartment Renny

8 / 10 (2 hodnocení)

Downtown apartment Renny se nachází v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednice a rychlovarná konvice. Tento apartmán se nachází 1,8 km od pláže Jezinac a 2 km od pláže Kastelet.

Apartment Eli
Apartment Eli

8,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Eli se nachází ve Splitu, 1,4 km od Obojena Svjetlost a 1,7 km od pláže Bacvice. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 2 km od pláže Ovcice a 2,2 km od pláže Jezinac.

Apartment See Everlasting Split
Apartment See Everlasting Split

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartmán Viz věčný Split Toto ubytování s možností vlastního stravování se nachází ve Splitu. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Apartments Bepina
Apartments Bepina

8,3 / 10 (65 hodnocení)

Apartment Bepina se nachází v tradičním kamenném domě, 400 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí klimatizované ubytování se zařízenou terasou a bezplatným Wi-Fi.

Golden Dream in Diocletian Palace
Golden Dream in Diocletian Palace

9 / 10 (10 hodnocení)

Golden Dream in Diocletian Palace se nachází v centru Splitu, kousek od pláže Bačvice a Ovčice.Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizace a vybavení pro domácnost, jako je mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice.Firule je vzdálen 1,3 km a poskytuje turistické informace.

Apartment Spalato
Apartment Spalato

9,5 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Spalato se nachází ve Splitu, 1,9 km od psí pláže Duilovo, 2,4 km od plážového kempu Stobrec a 2,8 km od pláže Plaža Stobreč Jug. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od pláže Duilovo a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Luxury Rooms Near the Beach2
Luxury Rooms Near the Beach2

9,3 / 10 (60 hodnocení)

Luxury Rooms Near the Beach2 se nachází ve Splitu, 500 metrů od pláže Znjan. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené asi 1,4 km od Trsteniku, 4,3 km od Diokleciánova paláce a 4,7 km od stadionu Mladezi Park. Ubytování je vhodné pro alergiky a je vzdálené 1,2 km od psí pláže Duilovo.

VILLA MAGNOLIA by Split
VILLA MAGNOLIA by Split

VILLA MAGNOLIA by Split se nachází ve Splitu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Heritage Rooms Split Olympic Dream
Heritage Rooms Split Olympic Dream

8,9 / 10 (33 hodnocení)

Heritage Rooms Split Olympic Dream se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Bacvice a 1,9 km od pláže Ovcice. Nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

Happy Brothers - Center of Split
Happy Brothers - Center of Split

8,1 / 10 (208 hodnocení)

Apartments Lovretski Dvori se nachází na klidném místě v centru Splitu, pouhých 10 minut chůze od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a neplacené veřejné parkoviště.

Sun Spalato Views 4
Sun Spalato Views 4

9 / 10 (12 hodnocení)

Sun Spalato Views 4 se nachází ve Splitu, 400 metrů od pláže Znjan a 1,1 km od Trsteníku. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se na pláži a má terasu.

Apartment Emma
Apartment Emma

8,7 / 10 (14 hodnocení)

Apartment Emma se nachází přímo v centru Splitu, 750 metrů od Náměstí lidu - Pjaca a 1 km od náměstí Republiky - Prokurative. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 650 metrů od katedrály sv. Domnia a 600 metrů od Diokleciánova paláce.

Split Center Suites
Split Center Suites

8,9 / 10 (44 hodnocení)

Split Center Rooms se nachází ve Splitu, pouhých 200 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí klimatizované pokoje se satelitní TV, lednicí a společnou terasou s grilem.

Awesome apartment in Split with 3 Bedrooms
Awesome apartment in Split with 3 Bedrooms

Apartmán Úžasný apartmán ve Splitu se 3 ložnicemi se nachází ve Splitu, 7,1 km od Archeologického parku Salona, bbbbbb6,2 km od sochy Řehoře Ninského a 6,2 km od městského muzea.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Stadion Mladezi Park je vzdálený 5,5 km a Diokleciánův palác 6,3 km.

Le Lu Luxury Apartment
Le Lu Luxury Apartment

9,3 / 10 (7 hodnocení)

Le Lu Luxury Apartment se nachází ve Splitu, 700 metrů od pláže Bacvice a 800 metrů od Firule. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen necelý 1 km od pláže Ovcice a 11 minut chůze od Diokleciánova paláce.

Apartment Felix - free parking
Apartment Felix - free parking

9,7 / 10 (15 hodnocení)

Toto klimatizované studio se nachází ve Splitu a nabízí bezplatné Wi-Fi a zařízenou terasu. 500 metrů od Diokleciánova paláce.

AC Apartment
AC Apartment

9,3 / 10 (6 hodnocení)

AC Apartment se nachází ve Splitu, 1,7 km od Trsteníku a 2,2 km od Firule. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. Apartmán s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Apartments with WiFi Split - 19928
Apartments with WiFi Split - 19928

7 / 10 (6 hodnocení)

Apartments with WiFi Split - 19928 se nachází ve Splitu, 1 km od firmy Firule a 1,1 km od pláže Ovcice. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 1,7 km od stadionu Mladezi Park a 7,4 km od archeologického parku Salona.

Split Center Apartments, few min walk from old palace
Split Center Apartments, few min walk from old palace

9,4 / 10 (139 hodnocení)

Split Center Apartments, pár minut chůze od starého paláce, se nachází na klidném místě pouhých 300 metrů od Diokleciánova paláce, který je zapsaný na seznamu UNESCO. Nabízí klimatizovaná studia s bezplatným Wi-Fi, TV s plochou obrazovkou a kuchyňským koutem. Většina pokojů má balkon.

Enjoy
Enjoy

9,6 / 10 (47 hodnocení)

Enjoy se nachází v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je varná deska a rychlovarná konvice. Pláž Jezinac je vzdálená 2,1 km a Obojena Svjetlost 2,2 km.

Apartment Ina
Apartment Ina

Apartment Ina se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Bacvice, 1,7 km od pláže Ovcice a 1,7 km od Firule, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 2,7 km od pláže Jezinac a 2,9 km od pláže Kastelet.

Mama's and Papa's Luxury Rooms
Mama's and Papa's Luxury Rooms

8,4 / 10 (8 hodnocení)

Mama's and Papa's Luxury Rooms se nachází ve Splitu, 1,7 km od pláže Ovcice, a nabízí pokoje s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 11 km od archeologického parku Salona, pár kroků od náměstí Republiky - Prokurative a 1,9 km od stadionu Poljud. Ubytování je vzdálené 1,3 km od pláže Bacvice a 200 metrů od centra města.

Just Like This - Cityapartment with Netflix
Just Like This - Cityapartment with Netflix

9,4 / 10 (15 hodnocení)

Just Like This - Cityapartment with Netflix se nachází v centru Splitu, necelý 1 km od pláže Bacvice a 14 minut chůze od firmy Firule. Nabízí ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi. Tento 3hvězdičkový apartmán má výhled na moře a je vzdálený 1,3 km od pláže Ovcice.

Apartman Ive
Apartman Ive

9,7 / 10 (28 hodnocení)

Apartman Ive se nachází ve Splitu, 1,7 km od pláže Bacvice a Firule, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Tento apartmán se nachází v budově z roku 1968, 7,3 km od archeologického parku Salona a 1,4 km od sochy Gregora Ninského.

Apartments with WiFi Split - 11680
Apartments with WiFi Split - 11680

Apartments with WiFi Split - 11680 se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Znjan a 1,7 km od Trsteniku. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 5 km od Diokleciánova paláce a 6 km od pláže Jezinac.

Amazing apartment in Split with WiFi and 2 Bedrooms
Amazing apartment in Split with WiFi and 2 Bedrooms

7 / 10 (11 hodnocení)

Amazing apartment in Split se nachází ve Splitu, necelý 1 km od pláže Bacvice a 15 minut chůze od pláže Ovčice, a nabízí Wi-Fi zdarma a klimatizaci.Tento apartmán se nachází 2,3 km od pláže Ježinac a 2,5 km od pláže Kaštelet.

Apartments with WiFi Split - 13065
Apartments with WiFi Split - 13065

Apartment Split 13065a nabízí ubytování ve Splitu, 1 km od Diokleciánova paláce. 200 metrů od Archeologického muzea.

Apartments Marasovic - Maja
Apartments Marasovic - Maja

10 / 10 (1 hodnocení)

Nachází se ve Splitu, 500 metrů od pláže Duilovo, 800 metrů od pláže Duilovo pro psy a 1.Apartments Marasovic - Maja se nachází 6 km od pláže Znjan a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.Nemovitost má výhled do zahrady a je 6.1 km od stadionu Mladezi Park a 6.1 km od Diokleciánova paláce.

City Center Sunset Penthouse
City Center Sunset Penthouse

9,5 / 10 (13 hodnocení)

City Center Sunset Penthouse se nachází ve Splitu, 300 metrů od pláže Bacvice a 600 metrů od pláže Ovcice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, grilem a terasou. Nabízí výhled na město a stojí 650 metrů od firmy Firule a necelý 1 km od Diokleciánova paláce.

Apartment Penga
Apartment Penga

9 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Penga se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže Bacvice a 1,8 km od Firule. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán se nachází 2,3 km od Trsteniku a 7,3 km od archeologického parku Salona.

Tina Apartment
Tina Apartment

9,1 / 10 (32 hodnocení)

Tina Apartment se nachází 550 metrů od Diokleciánova paláce ve Splitu a nabízí ubytování s kuchyní. Nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartment Splendid Marjan
Apartment Splendid Marjan

9,6 / 10 (109 hodnocení)

Apartmán Splendid Marjan se nachází ve Splitu, 400 metrů od náměstí Republiky - Prokurative a 600 metrů od Diokleciánova paláce, který je zapsán na seznamu UNESCO. Apartmán nabízí klimatizaci a bezplatné Wi-Fi.

Barakuda apartment
Barakuda apartment

5,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Barakuda se nachází v centru Splitu, 500 metrů od Diokleciánova paláce a 750 metrů od Archeologického muzea, a nabízí klimatizaci.

Franco’s spacious residence - great location
Franco’s spacious residence - great location

9,4 / 10 (18 hodnocení)

Franco’s spacious residence - great location se nachází ve čtvrti Poljud ve Splitu, 1,6 km od Obojena Svjetlost a 1,6 km od pláže Bacvice. Nabízí výhled na město.

Charming Stone Apartment in the heart of Split
Charming Stone Apartment in the heart of Split

9,5 / 10 (24 hodnocení)

Charming Stone Apartment in the heart of Split se nachází přímo v centru Splitu, kousek od pláže Bacvice a Ovčice.Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizace a vybavení pro domácnost, jako je sporák a rychlovarná konvice.Poskytuje výhled na město a hory a je vzdálen 1,6 km od Firule.

Apartment Luigi
Apartment Luigi

9,4 / 10 (10 hodnocení)

Apartmán Luigi se nachází ve Splitu, 700 metrů od Diokleciánova paláce, 4,2 km od pláže Znjan a 1 km od archeologického muzea, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,6 km od stadionu Poljud.

La Bayadere
La Bayadere

9,6 / 10 (65 hodnocení)

La Bayadere se nachází ve Splitu, 1,4 km od pláže Jezinac a 1,6 km od Obojena Svjetlost. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a hory a je vzdálen 1,7 km od pláže Bacvice.

Apartment Inge
Apartment Inge

9,2 / 10 (49 hodnocení)

Apartment Inge se nachází asi 650 metrů od pláže Ovcice a nabízí výhled na město, zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Bacvice a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Cvita
Apartment Cvita

Apartment Cvita se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže Znjan, 2 km od firmy Firule a 2,3 km od stadionu Mladezi Park. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,5 km od Trsteníku a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Radun
Radun

9,3 / 10 (14 hodnocení)

Radun se nachází v centru Splitu a má zahradu. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Bacvice.

Apartments with WiFi Split - 11255
Apartments with WiFi Split - 11255

Apartments with WiFi Split - 11255 se nachází ve Splitu, pouhých 300 metrů od stadionu Mladezi Park a 1,2 km od Diokleciánova paláce. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,9 km od pláže Bacvice a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.