Apartmán

Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice

2 Put Vatroslava Lisinskog MobileHome 26, 22211 Vodice, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří bazén, parkování zdarma a terasa. Apartmán Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice se nachází v regionu Šibenciko-kninská župa.

Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice - Fotografie

Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice - Adresa

Booking.com

Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice - Popis

Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice se nachází ve Vodici, 100 metrů od pláže Imperial, 100 metrů od pláže Lovetovo a 350 metrů od pláže Hangar. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Apartmán je vzdálený 1,1 km od přístavu ACI Marina Vodice. Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice leží 48 km od letiště ve Splitu.

Mobile Home 26 Imperial Camping Vodice - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka

Exteriér

 • Soukromý bazén
 • Terasa

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Personál hovoří těmito jazyky:

 • chorvatsky
 • slovensky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena a ubytována zdarma.

Exteriér a výhled

 • Výhled

Bazén

 • Bazén

Další ubytování ve městě Vodice

Villa Chiara
Villa Chiara

9,7 / 10 (27 hodnocení)

Villa Chiara se nachází ve Vodici, 300 metrů od pláže Imperial a 400 metrů od pláže Hangar, a nabízí zahradu a klimatizaci. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Adriatic Premium Villa Vodice by Mediteran Travel
Adriatic Premium Villa Vodice by Mediteran Travel

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Adriatic Premium Villa Vodice by Mediteran Travel se nachází ve Vodici, 60 metrů od pláže Plava, 1,2 km od pláže Bristak a 1,6 km od pláže Malé Vrulje. Nabízí gril. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Vodice - 5807
Apartments by the sea Vodice - 5807

Apartments by the sea Vodice - 5807 se nachází ve Vodici, jen pár kroků od pláže Lovetovo, 200 metrů od pláže Srima North a 400 metrů od pláže Imperial. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Kate Vodice
Apartman Kate Vodice

9,6 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Kate Vodice se nachází ve Vodici, v blízkosti pláže Hangar a 13 minut chůze od pláže Plava. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Malé Vrulje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani zlotrg
Apartmani zlotrg

9,3 / 10 (10 hodnocení)

Apartmani zlotrg se nachází necelý 1 km od pláže Imperial a nabízí bar, zahradu a ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Manda
Apartments Manda

8,3 / 10 (21 hodnocení)

Apartments Manda se nachází ve Vodici a nabízí venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment LIBERO
Apartment LIBERO

10 / 10 (6 hodnocení)

Apartment LIBERO se nachází ve Vodici, 1,5 km od pláže Hangar, 1,6 km od pláže Plava a 2,2 km od pláže Lovetovo. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Malé Vrulje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Slavica - free WiFi
Apartment Slavica - free WiFi

Apartment Slavica - free WiFi se nachází ve Vodici, 500 metrů od pláže Plava a 1,4 km od pláže Malé Vrulje. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Yellow Story
Apartment Yellow Story

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Yellow Story se nachází ve Vodici, 400 metrů od pláže Malé Vrulje a 700 metrů od pláže Hangar. Nabízí terasu a klimatizaci. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Katarine Zrinske
Apartments Katarine Zrinske

9,8 / 10 (77 hodnocení)

Apartments Katarine Zrinske se nachází 700 metrů od pláže Plava a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Two-Bedroom Apartment in Vodice
Two-Bedroom Apartment in Vodice

Two-Bedroom Apartment in Vodice se nachází ve Vodici, 800 metrů od pláže Malé Vrulje a 1,1 km od pláže Hangar.Nabízí ubytování s Wi-Fi a TVNabízí výhled na moře a je vzdálen 1,4 km od pláže Imperial a 1,7 km od pláže Lovetovo.

Apartment Lucija
Apartment Lucija

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Lucija se nachází ve Vodici, pouhých 400 metrů od pláže Imperial a 500 metrů od pláže Srima North, a nabízí balkon. 300 metrů od pláže Lovetovo. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Arancini Residence
Arancini Residence

9,4 / 10 (269 hodnocení)

Arancini Residence se nachází necelý 1 km od pláže Male Vrulje a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, fitness centrum, wellness a bar. K dispozici je i neplacené soukromé parkoviště a Wi-Fi zdarma.

Apartment Maslina
Apartment Maslina

8 / 10 (3 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Vodice, 1,3 km od přístavu ACI Marina Vodice a 1,6 km od klubu Hacienda Vodice.

Villa Dolce Vita
Villa Dolce Vita

9,2 / 10 (43 hodnocení)

Villa Dolce Vita stojí 100 metrů od pláže Vodice a nabízí ubytování s vlastním stravováním v apartmánech s balkonem a bezplatným připojením Wi-Fi.

Amelia Apartment
Amelia Apartment

9,3 / 10 (75 hodnocení)

Amelia Apartment se nachází 700 metrů od pláže Malé Vrulje a nabízí terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Računica
Apartment Računica

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Računica se nachází ve Vodici, v blízkosti pláže Hangar a 14 minut chůze od pláže Plava. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

APARTMANI IVA
APARTMANI IVA

9,2 / 10 (6 hodnocení)

APARTMANI IVA se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Sunny terrace
Apartment Sunny terrace

5 / 10 (1 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází ve Vodici. 800 metrů od přístavu ACI Marina Vodice.

Apartments Josip
Apartments Josip

Apartments Josip se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Imperial a Srima North. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Vodice - 4232
Apartments with a parking space Vodice - 4232

Apartments with a parking space Vodice - 4232 se nachází ve Vodici, pouhých 350 metrů od pláže Lovetovo a 1,1 km od přístavu ACI Vodice, a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Imperial je vzdálená 200 metrů a pláž Hangar 350 metrů.

Hotel Duje
Hotel Duje

7,8 / 10 (203 hodnocení)

Rodinný hotel Duje se nachází 2 km na východ od města Vodice u pláže v letovisku Srima. Nabízí pokoje s výhledem na moře nebo do zahrady, bezplatné připojení Wi-Fi a parkování zdarma přímo na místě.

Best location in Vodice comfortable apartment No1
Best location in Vodice comfortable apartment No1

Nejlepší lokalita ve Vodicích komfortní apartmán No1 se nachází ve Vodici, 500 metrů od pláže Malé Vrulje a 1 km od pláže Hangar.Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.Tento apartmán se nachází 12 km od pevnosti Barone a radnice v Šibeniku.

Apartment in Vodice 36120
Apartment in Vodice 36120

Apartmán ve Vodicích 36120 se nachází ve Vodici, 600 metrů od pláže Imperial, 650 metrů od pláže Hangar a 700 metrů od pláže Malé Vrulje.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Sweet garden
Apartments Sweet garden

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Sweet garden se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Plava a Male Vrulje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Ivana
Ivana

Ivana se nachází ve Vodici a nabízí klimatizované ubytování s vlastním bazénem, výhledem na bazén a terasou. Nachází se 1 km od pláže Malé Vrulje a nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Vodice Stablinac
Apartment Vodice Stablinac

Apartment Vodice Stablinac se nachází ve Vodici, necelý 1 km od pláže Malé Vrulje, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 11 km od radnice a pevnosti Barone.

Apartments Blazica
Apartments Blazica

8,8 / 10 (30 hodnocení)

Apartmány Blažica se nacházejí ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Dalic
Apartments Dalic

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartmány Dalic s možností vlastního stravování stojí na vyvýšeném místě ve vzdálenosti 850 metrů od centra Vodice a 1,2 km od nejbližší pláže. Všechny mají klimatizaci a terasu s posezením.

Villa Beauty Luxury Vodice
Villa Beauty Luxury Vodice

Villa Beauty Luxury Vodice má terasu a nachází se ve Vodicích, jen 1.5 km od pláže Plava a 1.7 km od pláže Hangar.Klimatizované ubytování je 1.4 km od pláže Male Vrulje a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Piña Tourist Apartments
Piña Tourist Apartments

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Piña Tourist Apartments se nachází ve Vodici, 1,3 km od pláže Malé Vrulje, 1,6 km od pláže Hangar a 2,1 km od pláže Bristak. Nabízí zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Plava a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Goga - with free parking
Apartments Goga - with free parking

Apartments Goga - with free parking se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home Maria Okit
Holiday home Maria Okit

Holiday home Maria Okit se nachází ve Vodici, 14 km od pevnosti Barone, 36 km od přístavu Kornati a 37 km od historického muzea Biograd. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Jurat
Apartment Jurat

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Jurat se nachází ve Vodici, v blízkosti pláže Bristak a 2,2 km od pláže Zamalin, a nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Matija
Apartments Matija

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Matija se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláže Plava Plaza a Malé Vrulje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Center Marija
Apartment Center Marija

6,7 / 10 (17 hodnocení)

Apartment Center Marija nabízí klimatizované ubytování ve Vodici, 450 metrů od pláže Malé Vrulje, 700 metrů od pláže Hangar a necelý 1 km od pláže Imperial. Wi-Fi je dostupné zdarma. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartments Sea Vodice
Apartments Sea Vodice

9,5 / 10 (23 hodnocení)

Apartments Sea Vodice se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 600 metrů od pláže Plava. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Emina
Apartments Emina

9,2 / 10 (16 hodnocení)

Apartmány Emina se nacházejí ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 600 metrů od pláže Plava Plaza, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Holiday home Srima Srima
Holiday home Srima Srima

Holiday home Srima Srima se nachází ve Vodici, 300 metrů od pláže Mulo Dvorine a 600 metrů od pláže Srima North. Nabízí výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Rino
Apartments Rino

8,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartmány Rino je ubytování s vlastním stravováním ve městě Vodice, 300 metrů od nejbližší pláže. K dispozici je také bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Karmela
Holiday Home Karmela

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Karmela se nachází ve Vodici, 600 metrů od pláže Plava a 1,1 km od pláže Bristak. Nabízí zahradu a klimatizaci. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Vodice - 13769
Apartments with a parking space Vodice - 13769

Apartmán Vodice 13769a se nachází ve Vodici, 600 metrů od přístavu ACI Marina Vodice a 1,2 km od klubu Hacienda Vodice.

Apartmani Lovrinović
Apartmani Lovrinović

8,3 / 10 (12 hodnocení)

Apartmani Lovrinović se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 600 metrů od pláže Plava Plaza. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Srima - Vodice, Vodice - 16513
Apartments by the sea Srima - Vodice, Vodice - 16513

Apartments by the sea Srima - Vodice, Vodice - 16513 se nachází ve Vodici, 100 metrů od pláže Srima North, 350 metrů od pláže Lovetovo a 400 metrů od pláže Mulo Dvorine. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Big Lasan
Apartment Big Lasan

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Big Lasan se nachází necelý 1 km od pláže Hangar a 13 minut chůze od pláže Plava. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Nachází se 600 metrů od pláže Malé Vrulje a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Garden Vodice
Apartman Garden Vodice

9,7 / 10 (22 hodnocení)

Apartman Garden Vodice se nachází necelý 1 km od pláže Malé Vrulje a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Vodice - 4210
Apartments with a parking space Vodice - 4210

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí ve městě Vodice v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Vodice - 4210 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Studio Vodice 4172b
Studio Vodice 4172b

9 / 10 (3 hodnocení)

Studio Vodice 4172b se nachází ve Vodici, 500 metrů od pláže Malé Vrulje, 500 metrů od pláže Hangar a 800 metrů od pláže Imperial. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.