Apartmán

Apartments with WiFi Split - 9126

21000 Split, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with WiFi Split - 9126 se nachází ve městě Split (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkoviště a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with WiFi Split - 9126 se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartments with WiFi Split - 9126 se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments with WiFi Split - 9126 - Fotografie

Apartments with WiFi Split - 9126 - Adresa

Booking.com

Apartments with WiFi Split - 9126 - Popis

Apartments with WiFi Split - 9126 se nachází v centru Splitu, 700 metrů od pláže Bacvice a necelý 1 km od pláže Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Pláž Jezinac a pláž Kastelet jsou vzdálené 5 km.

Tento apartmán má 3 ložnice, kuchyň s lednicí a sporákem, TV, posezení a 1 koupelnu.

Mezi zajímavosti v okolí patří Firule, Diokleciánův palác a stadion Mladezi Park. Na letiště Split je to 23 km.

Apartments with WiFi Split - 9126 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Toaleta
 • Vana

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • Parkoviště Mimo ubytování Dodatečný poplatek

Média a technologie

 • TV

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Exteriér

 • Gril

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování ve městě Split

Apartment Sara
Apartment Sara

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Sara se nachází ve Splitu, 2,5 km od pláže Znjan, 2,8 km od psí pláže Duilovo a 2,8 km od Trsteniku. 2,4 km od pláže Duilovo. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Holiday Home Split
Holiday Home Split

9,8 / 10 (17 hodnocení)

Holiday Home Split se nachází na pláži ve Splitu, 3,3 km od pláže Bačvice, a nabízí terasu s panoramatickým výhledem na moře, sezónní venkovní bazén, zahradu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Condo Spalato
Condo Spalato

9,7 / 10 (26 hodnocení)

Condo Spalato se nachází ve Splitu, 1,9 km od pláže Bacvice a 2,2 km od Firule. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Pláž Ovcice je vzdálená 2,3 km a Trstenik 2,8 km.

Center De Lux Studios “ Zara “
Center De Lux Studios “ Zara “

9,6 / 10 (69 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže Bacvice, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Center De Lux Studios “ Zara “ nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Holiday apartments Split - 11638
Holiday apartments Split - 11638

Holiday apartments se nachází ve Splitu, 700 metrů od pláže Duilovo a 1,1 km od psí pláže Duilovo. Split - 11638 nabízí klimatizaci. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,9 km od pláže Znjan a 5,5 km od stadionu Mladezi Park.

A&M Apartment and Rooms
A&M Apartment and Rooms

8,8 / 10 (827 hodnocení)

A&M Apartment and Rooms je penzion situovaný ve Splitu, 600 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO a 1,8 km od písečné pláže Bačvice. Nabízí ubytování v klimatizovaných pokojích a apartmánu a Wi-Fi zdarma.

Apartments Milla
Apartments Milla

8,8 / 10 (72 hodnocení)

Apartments Milla se nachází ve Splitu, 350 metrů od firmy Firule, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Summer Vibes Split
Apartment Summer Vibes Split

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartment Summer Vibes Split se nachází ve Splitu, 800 metrů od Trsteniku a 1,1 km od pláže Znjan. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, potápění a rybaření.

Apartments Oleander
Apartments Oleander

9,1 / 10 (22 hodnocení)

Apartments Oleander se nachází ve Splitu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,1 km od Trsteniku a 1,6 km od pláže Znjan.

Studio apartment Jelena Split
Studio apartment Jelena Split

6 / 10 (15 hodnocení)

Studio apartment Jelena Split se nachází ve Splitu, 1,2 km od pláže Bacvice a 1,6 km od Firule, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Tento apartmán se nachází 7,7 km od archeologického parku Salona a 500 metrů od sochy Gregora Ninského.

Tina
Tina

9 / 10 (21 hodnocení)

Tina se nachází ve Splitu, 2,1 km od pláže Ovcice, 2,1 km od firmy Firule a 800 metrů od stadionu Mladezi Park. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od pláže Bacvice a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Peristil Apartment
Peristil Apartment

8,9 / 10 (13 hodnocení)

Peristil Apartment se nachází v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je myčka nádobí a rychlovarná konvice. 1,2 km od firmy Firule. K dispozici je bankomat.

Split Center Room Helena
Split Center Room Helena

9,4 / 10 (22 hodnocení)

Split Center Room Helena se nachází ve 2. patře ve Splitu a nabízí moderní ubytování a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí zahradu a výhled na město.

Riva Royal Lounge Apartment
Riva Royal Lounge Apartment

8,9 / 10 (39 hodnocení)

Riva Royal Lounge Apartment se nachází ve Splitu, 200 metrů od Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 3,3 km od pláže Znjan a 100 metrů od Lidového náměstí - Pjaca.

Centar Park Apartment
Centar Park Apartment

8,1 / 10 (8 hodnocení)

Centar Park Apartment se nachází ve Splitu, 1,9 km od pláže Bacvice a 2,1 km od pláže Prva Voda. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a terasou. Nabízí výhled na město a je vzdálen 2,4 km od pláže Jezinac a 1,3 km od stadionu Mladezi Park.

Deluxe Rooms Tramonto
Deluxe Rooms Tramonto

9,2 / 10 (126 hodnocení)

Nachází se ve Splitu a do 2.Deluxe Rooms Tramonto se nachází 6 km od pláže Bene a nabízí zahradu, antialergické pokoje a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.Nemovitost je kolem 2.1 km od stadionu Mladezi Park, 2.4 km od pláže Jezinac a 2.6 km od pláže Kastelet.Penzion má rodinné pokoje.

Jacuzzi and grill
Jacuzzi and grill

8,7 / 10 (14 hodnocení)

Jacuzzi and grill se nachází ve Splitu, 500 metrů od Firule a pláže Bacvice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. K dispozici je balkon a dětské hřiště.

Old town vibes for 2, luxury room with sea view
Old town vibes for 2, luxury room with sea view

10 / 10 (2 hodnocení)

Luxury room with sea view se nachází ve Splitu, pouhých 600 metrů od Diokleciánova paláce a 1,7 km od pláže Bačvice, a nabízí luxusní pokoje s výhledem na moře. Tento apartmán se nachází 200 metrů od náměstí Republiky - Prokurative.

Bella Vita
Bella Vita

9,7 / 10 (29 hodnocení)

Bella Vita se nachází ve čtvrti Poljud ve Splitu a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na město. Tento apartmán sídlí v budově z roku 2017, 1,1 km od Diokleciánova paláce a 3,2 km od pláže Jezinac.

Apartment Josip
Apartment Josip

9,3 / 10 (53 hodnocení)

Apartment Josip se nachází ve Splitu, 600 metrů od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Hosté mohou využívat zařízenou terasu.

Villa Daky
Villa Daky

8,1 / 10 (72 hodnocení)

Villa Daky se nachází ve Splitu, 1,6 km od pláže Bacvice, a nabízí expresní check-in a check-out a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování stojí kousek od Diokleciánova paláce, Archeologického muzea ve Splitu a stadionu Poljud. Penzion nabízí rodinné pokoje.

B&B Skynight Split
B&B Skynight Split

B\u0026B Skynight Split v centru Splitu, kousek od pláží Bačvice a Ovčice, nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je lednička a kávovar.Tato nemovitost nabízí výhled na město a moře a je 1.6 km od Firule.

Apartment FISH MARKET Split
Apartment FISH MARKET Split

6,4 / 10 (44 hodnocení)

Apartment FISH MARKET Split se nachází ve Splitu, 1,2 km od pláže Bacvice a 1,6 km od pláže Ovcice. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

Downtown Apartment Nora
Downtown Apartment Nora

9,6 / 10 (45 hodnocení)

Downtown Apartment Nora se nachází ve Splitu, jen pár kroků od Diokleciánova paláce zapsaného na seznamu UNESCO. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, klimatizací a bezplatným Wi-Fi. Známá promenáda Riva s řadou restaurací je vzdálená 300 metrů.

Apartments with a parking space Split - 18354
Apartments with a parking space Split - 18354

Apartments with a parking space Split - 18354 se nachází ve Splitu, 2,2 km od pláže Znjan, 3,2 km od stadionu Mladezi Park a 4,3 km od Diokleciánova paláce. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Melvan
Apartman Melvan

9,2 / 10 (45 hodnocení)

Apartman Melvan se nachází ve Splitu, 1,5 km od pláže Znjan a 1,9 km od Trsteniku. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Nabízí výhled na město a je vzdálen 2 km od pláže Duilovo a 2,3 km od psí pláže Duilovo.

Apartments Vinko
Apartments Vinko

8,6 / 10 (77 hodnocení)

Vinko Apartment je klimatizovaný a nabízí bezplatné Wi-Fi, bezplatné parkování a terasu s výhledem na Diokleciánův palác, přístaviště pro jachty a ostrovy. Nachází se v rezidenční čtvrti vedle kopce Marjan a 300 metrů od pobřežní promenády.

SPLIT CHIC Studio
SPLIT CHIC Studio

8,9 / 10 (87 hodnocení)

SPLIT CHIC Studio se nachází přímo v centru Splitu, kousek od pláží Bacvice a Ovcice. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je varná deska a rychlovarná konvice. Nachází se 1 km od Firule a má turistické informace.

Apartment Simone
Apartment Simone

8,8 / 10 (88 hodnocení)

Apartment Simone se nachází 500 metrů od pláže Bacvice a 700 metrů od firmy Firule ve Splitu a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením.

Apartman David 73
Apartman David 73

9,3 / 10 (10 hodnocení)

Apartman David 73 se nachází ve čtvrti Stobrec ve Splitu, v blízkosti pláže Stobreč. Nabízí terasu a pračku. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Beach Camp Stobrec a Plaža Stobreč Jug jsou vzdálené 1,2 km.

Gravitas Hostel
Gravitas Hostel

8,8 / 10 (285 hodnocení)

Gravitas Hostel má vynikající polohu v centru Splitu, 1,8 km od pláže Bacvice, 2,1 km od pláže Ovcice a 2,2 km od Firule. Nabízí sdílený lounge, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených atrakcí, jako je socha Gregora Ninského, Lidové náměstí - Pjaca a stadion Poljud.

Apartment Josipa
Apartment Josipa

9,9 / 10 (117 hodnocení)

Apartment Josipa se nachází asi 200 metrů od plážového kempu Stobrec a nabízí výhled na hory, zahradu a terasu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments and rooms with WiFi Split - 14428
Apartments and rooms with WiFi Split - 14428

Apartments and rooms with WiFi Split - 14428 se nachází ve Splitu, 800 metrů od pláže Bacvice a 1,2 km od Firule. Nabízí bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách. Ubytování se nachází kousek od zajímavostí, jako je městské muzeum ve Splitu, katedrála sv. Domnia a socha Řehoře Ninského. Ubytování se nachází v blízkosti oblíbených zajímavostí, jako je Archeologické muzeum ve Splitu, Náměstí lidu - Pjaca a Náměstí Republiky - Prokurative.

Luxury Apartment Split
Luxury Apartment Split

8,9 / 10 (14 hodnocení)

Luxury Apartment Split se nachází ve vile na předměstí Splitu a nabízí luxusní apartmány s možností vlastního stravování, velkou terasu a venkovní bazén. Wi-Fi je zde dostupné zdarma.

Apartment Paradiso
Apartment Paradiso

7,1 / 10 (230 hodnocení)

Apartment Paradiso se nachází ve Splitu, uvnitř hradeb slavného Diokleciánova paláce. Nabízí pokojovou službu a ubytování v jedinečně zařízených apartmánech s Wi-Fi zdarma, velkou plazmovou TV, vířivkou a parní sprchou. Součástí ubytování je také malá posilovna se stacionárním kolem.

Metropole Luxury Rooms
Metropole Luxury Rooms

8,5 / 10 (150 hodnocení)

Metropole Luxury Rooms se nachází 1,5 km od pláže Bacvice a 1,8 km od pláže Ovcice. Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma, klimatizací a TV s plochou obrazovkou.

Apartman Dujmović
Apartman Dujmović

9,7 / 10 (68 hodnocení)

Apartman Dujmović se nachází ve Splitu a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, gril a terasu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Grand
Apartment Grand

9 / 10 (71 hodnocení)

Apartment Grand se nachází ve Splitu, 300 metrů od Diokleciánova paláce a Lidového náměstí - Pjaca. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, posezením a kuchyní.

Studio apartment Milla
Studio apartment Milla

9,3 / 10 (27 hodnocení)

Studio apartment Milla se nachází ve Splitu ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí terasu a výhled do zahrady. K dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Luxury apartment Bepo
Luxury apartment Bepo

9,1 / 10 (16 hodnocení)

Luxury apartment Bepo se nachází ve Splitu, 1,4 km od pláže Prva Voda a 2,1 km od pláže Jezinac, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Apartman Vigo
Apartman Vigo

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartman Vigo se nachází ve Splitu, 1,1 km od pláže Znjan a 1,2 km od Trsteniku. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento apartmán se nachází 2,8 km od stadionu Mladezi Park a 5 km od pláže Jezinac.

Apartment Punda
Apartment Punda

9,6 / 10 (70 hodnocení)

Apartment Punda se nachází ve Splitu, 2,2 km od pláže Bacvice a 2,3 km od Firule. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 2,4 km od pláže Ovcice.

Nice home in Stobrec with 4 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool
Nice home in Stobrec with 4 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool

6 / 10 (1 hodnocení)

Nice home in Stobrec se nachází ve Splitu a nabízí ubytování s vířivkou, Wi-Fi, venkovním bazénem, bbbbbbbbbalkonem a výhledem na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Plaža Stobreč Jug a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Pansion Epetium
Pansion Epetium

8,7 / 10 (175 hodnocení)

Tento penzion stojí 50 metrů od písečné a skalnaté pláže ve Stobreči. Nabízí klimatizované pokoje a studia s kabelovou TV a minibarem, a bezplatné parkování a bezplatné Wi-Fi.

Spacious Family Apartment MM
Spacious Family Apartment MM

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Spacious Family Apartment MM se nachází ve Splitu, necelý 1 km od psí pláže Duilovo, 19 minut chůze od pláže Znjan a 6,1 km od stadionu Mladezi Park, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Romantic apartment in the attic
Romantic apartment in the attic

10 / 10 (1 hodnocení)

Romantické podkrovní studio v centru se nachází v centru Splitu a nabízí terasu s výhledem na město.Nabízí výhled na hory a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Iris Split
Apartment Iris Split

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Apartment Iris Split se nachází ve čtvrti Poljud ve Splitu, v blízkosti Obojena Svjetlost, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Apartmán s balkonem a výhledem na moře.

Apartman Greta
Apartman Greta

9,6 / 10 (11 hodnocení)

Apartman Greta se nachází ve Splitu, 1,9 km od psí pláže Duilovo a 2,5 km od plážového kempu Stobrec. Nabízí sdílený lounge a výhled na město. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.