Apartmány

Apartments with a parking space Vodice - 6148

22211 Vodice, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments with a parking space Vodice - 6148 se nachází ve městě Vodice (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Vodice - 6148 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartments with a parking space Vodice - 6148 svou lokalitou patří do regionu Šibenciko-kninská župa.

Apartments with a parking space Vodice - 6148 - Fotografie

Apartments with a parking space Vodice - 6148 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Vodice - 6148 - Popis

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí ve městě Vodice v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Plava. Vodice - 6148 nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Všechny apartmány mají obývací pokoj, posezení s pohovkou, satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s jídelním stolem a vlastní koupelnu se sprchou.

Mezi zajímavosti v okolí patří pláž Hangar, pláž Lovetovo a přístav ACI Marina Vodice. Na letiště v Zadaru je to 64 km.

Apartments with a parking space Vodice - 6148 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Pohovka
 • Posezení

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Vybavení pokoje

 • Klimatizace

Exteriér

 • Terasa

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Vodice

Villa Buzuk
Villa Buzuk

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Villa Buzuk se nachází ve Vodici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Vila s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Apartment Ervin
Apartment Ervin

9,1 / 10 (28 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Plava Plaza a Male Vrulje. Apartment Ervin se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Sunny Star
Apartment Sunny Star

Apartment Sunny Star se nachází ve Vodici, jen 1 km od pláže Hangar a 1,3 km od pláže Imperial, a nabízí terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Malé Vrulje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Vodice Croatia
Apartman Vodice Croatia

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartman Vodice Croatia se nachází ve Vodici, 600 metrů od pláže Imperial a 800 metrů od pláže Lovetovo. Nabízí ubytování s kuchyní. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Lena city center near beach
Apartment Lena city center near beach

Apartment Lena city center near beach se nachází ve Vodici, 1,1 km od pláže Malé Vrulje, 1,4 km od pláže Hangar a 2,1 km od pláže Lovetovo. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Butko
Apartment Butko

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Butko se nachází asi 2,9 km od pláže Srima South a nabízí ubytování s terasou, kávovarem a výhledem na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Finka
Apartments Finka

8,6 / 10 (9 hodnocení)

Apartments Finka se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Vodice Apartman
Vodice Apartman

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Vodice Apartman se nachází ve Vodici a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nachází se na pláži a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a gril.

Three-Bedroom Holiday Home in Vodice
Three-Bedroom Holiday Home in Vodice

10 / 10 (1 hodnocení)

Three-Bedroom Holiday Home in Vodice se nachází ve Vodici, 14 km od radnice, 14 km od pevnosti Barone a 36 km od přístavu Kornati.Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Mario
Apartment Mario

Ubytování se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Srima a Srima South Beach. Apartment Mario nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Villa Branko
Villa Branko

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Villa Branko se nachází ve Vodici, necelý 1 km od pláže Plava Plaza a 16 minut chůze od pláže Bristak. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Všechny pokoje mají terasu.

Beachfront Apartment Sun
Beachfront Apartment Sun

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Beachfront Apartment Sun se nachází ve Vodici, 250 metrů od pláže Hangar, 400 metrů od pláže Imperial a 700 metrů od přístavu ACI Marina Vodice. Nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 200 metrů od pláže Malé Vrulje a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Vodice 11628d
Apartment Vodice 11628d

Apartment Vodice 11628d se nachází ve Vodici, 550 metrů od pláže Hangar, 700 metrů od pláže Imperial a 1 km od přístavu ACI Vodice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Malé Vrulje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Center Marija
Apartment Center Marija

6,7 / 10 (17 hodnocení)

Apartment Center Marija nabízí klimatizované ubytování ve Vodici, 450 metrů od pláže Malé Vrulje, 700 metrů od pláže Hangar a necelý 1 km od pláže Imperial. Wi-Fi je dostupné zdarma. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartment Private summer garden
Apartment Private summer garden

Apartment Private summer garden se nachází ve Vodici, pouhých 1,8 km od pláže Malé Vrulje a 1,3 km od přístavu ACI Vodice, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Markunović
Apartments Markunović

9,2 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Markunović se nachází 600 metrů od pláže Plava Plaza a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments by the sea Srima - Vodice, Vodice - 18470
Apartments by the sea Srima - Vodice, Vodice - 18470

6 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Srima - Vodice, Vodice - 18470 se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Srima North a Mulo Dvorine. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Luka (Vodice)
Apartman Luka (Vodice)

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Apartmán Luka (Vodice) se nachází 800 metrů od přístavu ACI Marina Vodice a 1,8 km od klubu Hacienda Vodice. Nabízí soukromé neplacené parkoviště, zahradu a 2 terasy.

Sunny Bobica Apartments
Sunny Bobica Apartments

8 / 10 (3 hodnocení)

Apartmány Bobica se nachází v kamenném domě z 18. století, který byl zrekonstruovaný v roce 2012. Stojí přímo v historickém centru města Vodice, pouhých 200 metrů od pláže. K dispozici je bezplatné Wi-Fi, klimatizace a satelitní LCD TV.

Apartment in Vodice with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine (4266-4)
Apartment in Vodice with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine (4266-4)

Apartmán ve Vodicích s terasou, klimatizací, WiFi, pračka (4266-4) se nachází ve Vodici, 400 metrů od pláže Malé Vrulje a 500 metrů od pláže Hangar.Apartmán je vzdálený 12 km od pevnosti Barone a 37 km od přístavu Kornati.

Pansion HRGA
Pansion HRGA

9,3 / 10 (35 hodnocení)

Pansion HRGA se nachází ve Vodici, 700 metrů od pláže Plava Plaza a necelý 1 km od pláže Malé Vrulje. Nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.

APARTMANI IVA
APARTMANI IVA

9,2 / 10 (6 hodnocení)

APARTMANI IVA se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Malé Vrulje a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Your private summer house
Your private summer house

9 / 10 (8 hodnocení)

Your private summer house se nachází ve Vodici a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Nachází se 500 metrů od pláže Plava Plaza a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné parkování.

Apartmani Trubi
Apartmani Trubi

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartmani Trubi se nachází 200 metrů od pláže Plava a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Awesome home in Vodice with 4 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool
Awesome home in Vodice with 4 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Four-Bedroom Holiday Home in Vodice se nachází ve Vodici, 1,1 km od pláže Malé Vrulje a 1,4 km od pláže Hangar, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments for families with children Vodice - 4181
Apartments for families with children Vodice - 4181

8 / 10 (4 hodnocení)

Apartments for family with children Vodice - 4181 se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Imperial a Hangar. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Engelmark
Villa Engelmark

8,4 / 10 (10 hodnocení)

Villa Engelmark se nachází ve Vodici, necelý 1 km od pláže Plava Plaza a 16 minut chůze od pláže Bristak. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s venkovním bazénem.

I & S Apartments
I & S Apartments

9,7 / 10 (30 hodnocení)

I & S Apartments se nachází ve Vodici a nabízí ubytování s posezením, TV s plochou obrazovkou a kuchyní. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Apartments by the sea Vodice - 4248
Apartments by the sea Vodice - 4248

Apartments by the sea Vodice - 4248 se nachází ve Vodici, pouhých 100 metrů od pláže Plava, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 2 km od pláže Hangar a 14 km od radnice Šibenik.

Appartman Martin
Appartman Martin

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Appartman Martin se nachází ve Vodici a nabízí zahradu, terasu, zázemí pro vodní sporty, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat windsurfingu a rybaření.

Studio Vodice 6178e
Studio Vodice 6178e

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Studio Vodice 6178e se nachází ve Vodici, pouhých 600 metrů od pláže Malé Vrulje, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Pinta
Pinta

10 / 10 (7 hodnocení)

Pinta nabízí ubytování s výhledem na město ve Vodici, 1,2 km od pláže Male Vrulje a pláže Bristak. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 550 metrů od pláže Plava Plaza a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Stunning apartment in Vodice w/ WiFi and 1 Bedrooms
Stunning apartment in Vodice w/ WiFi and 1 Bedrooms

Stunning apartment in Vodice w/ WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve Vodici, méně než 1 km od pláže Malé Vrulje, 12 km od radnice Šibenik a 12 km od Pevnosti Barone.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Imperial a pláž Hangar jsou vzdálené 700 metrů.

Apartments with a parking space Vodice - 10022
Apartments with a parking space Vodice - 10022

Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází ve Vodici. 1,3 km od přístavu ACI Marina Vodice.

Apartments and Rooms Mara
Apartments and Rooms Mara

9 / 10 (55 hodnocení)

Apartments and Rooms Mara se nachází ve Vodici, 400 metrů od pláže Malé Vrulje. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

TayLa-Apartment Vodice
TayLa-Apartment Vodice

9,7 / 10 (90 hodnocení)

TayLa-Apartment Vodice se nachází ve Vodici, 700 metrů od pláže Malé Vrulje. Nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Dolce Vita
Villa Dolce Vita

9,2 / 10 (43 hodnocení)

Villa Dolce Vita stojí 100 metrů od pláže Vodice a nabízí ubytování s vlastním stravováním v apartmánech s balkonem a bezplatným připojením Wi-Fi.

Apartment Mila - family friendly & comfortable
Apartment Mila - family friendly & comfortable

Apartment Mila - family friendly & comfortable se nachází ve Vodici, 1,1 km od pláže Plava a 1,3 km od pláže Hangar. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Malé Vrulje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Vodice Srima
Apartments Vodice Srima

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Apartmány Vodice Srima se nacházejí ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, 100 metrů od pláže Mulo Dvorine, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Ida
Ida

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Ida se nachází ve Vodici, 500 metrů od pláže Plava Plaza a 650 metrů od pláže Malé Vrulje. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a klimatizaci. Ubytování bylo postaveno v 19. století a má terasu.

Apartments Matija
Apartments Matija

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Matija se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláže Plava Plaza a Malé Vrulje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Galeb
Galeb

9,5 / 10 (27 hodnocení)

Galeb se nachází jen pár kroků od pláže Lovetovo a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment LIBERO
Apartment LIBERO

10 / 10 (6 hodnocení)

Apartment LIBERO se nachází ve Vodici, 1,5 km od pláže Hangar, 1,6 km od pláže Plava a 2,2 km od pláže Lovetovo. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Malé Vrulje a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Essenza - Luksuzne kuće za odmor
Villa Essenza - Luksuzne kuće za odmor

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Villa Essenza - Luksuzne kuće za odmor se nachází ve Vodici v Šibenicko-kninské župě, necelý 1 km od pláže Hangar, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Mladen-1
Apartment Mladen-1

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Mladen-1 se nachází ve Vodici, 1,3 km od pláže Malé Vrulje a 1,6 km od pláže Hangar. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Plava a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Dario
Apartment Dario

8,2 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Dario se nachází ve Vodici, 300 metrů od pláže Mulo Dvorine. Nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Vodice - 13769
Apartments with a parking space Vodice - 13769

Apartmán Vodice 13769a se nachází ve Vodici, 600 metrů od přístavu ACI Marina Vodice a 1,2 km od klubu Hacienda Vodice.

Apartment Vodice 6271c
Apartment Vodice 6271c

Apartment Vodice 6271c se nachází ve Vodici, pouhých 500 metrů od pláže Plava, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Klimatizované ubytování je vzdálené 1,4 km od pláže Bristak.