Apartmány

SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB

6 / 10 (105 hodnocení)

31A Preradovićeva ulica, Lower Town, 10000 Záhřeb, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB se nachází ve městě Záhřeb (Chorvatsko) a nabízí svým hostům rodinné pokoje, terasa, prostor pro kuřáky, nekuřácké pokoje, topení a bar. Apartmány SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB svou lokalitou patří do regionu Záhřeb.

SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB - Fotografie

SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB - Adresa

Booking.com

SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB - Popis

SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB se nachází 500 metrů od náměstí krále Tomislava a nabízí ubytování s barem, terasou a sdílenou kuchyní.

Mezi zajímavosti v okolí patří botanická zahrada, Archeologické muzeum a vlakové nádraží. SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB stojí 14 km od záhřebského letiště Franjo Tuđmana.

SHANGRI-LA HOSTEL ZAGREB - Vybavení ubytování

Různé

 • Prostor pro kuřáky
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení
 • Nekuřácké pokoje
 • Klimatizace
 • Pokoj pro alergiky
 • Rodinné pokoje

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • portugalsky
 • chorvatsky

Parkování

 • Parkování není možné.

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Vaření

 • Společná kuchyně

Exteriér

 • Terasa

Jídlo a pití

 • Bar

Zabezpečení

 • Venkovní kamerový systém

Další ubytování v oblasti Záhřeb

Jungle House
Jungle House

10 / 10 (3 hodnocení)

Jungle House se nachází v obci Biškupec Zelinski a nabízí bar, sdílený lounge a terasu. 26 km od Záhřebu. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Flexible SelfCheckIns 34 - Zagreb - Parking - Big Loggia - New
Flexible SelfCheckIns 34 - Zagreb - Parking - Big Loggia - New

9 / 10 (12 hodnocení)

Flexible SelfCheckIns 34 - Zagreb - Parking - Big Loggia - New se nachází ve čtvrti Novi Zagreb v Záhřebu, v blízkosti nákupního centra Arena Zagreb. Nabízí terasu a pračku. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Tilted-Painting Condo Near The Stone Gate
Tilted-Painting Condo Near The Stone Gate

Tilted-Painting Condo Near The Stone Gate se nachází přímo v centru Záhřebu, pouhých 400 metrů od kostela sv. Marka a Muzea zlomených vztahů v Záhřebu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Botanická zahrada v Záhřebu je vzdálená 1,6 km a náměstí krále Tomislava 1,4 km.

BY's home
BY's home

9,7 / 10 (43 hodnocení)

BY's home se nachází přímo v centru Záhřebu, kousek od náměstí Cvjetni a Archeologického muzea. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je mikrovlnná trouba a rychlovarná konvice. Sídlí v budově z roku 1910, 2,3 km od Muzea zlomených vztahů v Záhřebu a 2,3 km od Chorvatského muzea naivního umění.

Apartment Vuky
Apartment Vuky

9,6 / 10 (57 hodnocení)

Apartment Vuky se nachází v Záhřebu, 1,6 km od záhřebské zoo a 2,4 km od parku Maksimir. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Center of Zagreb - APARTMENT IVA
Center of Zagreb - APARTMENT IVA

Situován 400 metrů od náměstí Cvjetni, 800 metrů od Archeologického muzea Záhřeb a 1.Center of Zagreb - APARTMENT IVA se nachází v Záhřebu, 1 km od Technického muzea v Záhřebu.Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Novi Zagreb Dugave Studio apartman Tea
Novi Zagreb Dugave Studio apartman Tea

9,6 / 10 (42 hodnocení)

Ubytování se nachází v Záhřebu, 3,5 km od Muzea současného umění a 6 km od vlakového nádraží. Novi Zagreb Dugave Studio apartman Tea nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Náměstí krále Tomislava je vzdálené 6,8 km a nákupní centrum Arena Zagreb 7,1 km.

Apartment Angelus
Apartment Angelus

9,9 / 10 (123 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán s terasou se nachází v Záhřebu. Náměstí krále Tomislava je vzdálené 2,3 km. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a k dispozici je také neplacené soukromé garážové stání s přímým výtahem.

Apartman Little haven
Apartman Little haven

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartman Little haven se nachází v Záhřebu, jen 1,8 km od vlakového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 2,9 km od Archeologického muzea a Technického muzea.

CEstate
CEstate

10 / 10 (1 hodnocení)

CEstate se nachází asi 5,9 km od náměstí Cvjetni a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 5,3 km od Technického muzea v Záhřebu. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Zagreb Creative Apartments APP 5
Zagreb Creative Apartments APP 5

9,1 / 10 (99 hodnocení)

Zagreb Creative Apartments APP 5 se nachází v centru Záhřebu, méně než 1 km od náměstí Cvjetni a 15 minut chůze od archeologického muzea. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Sídlí v budově z roku 1913, necelý 1 km od Muzea zlomených vztahů v Záhřebu a 12 minut chůze od Chorvatského muzea naivního umění.

Apartment Top Gun
Apartment Top Gun

10 / 10 (3 hodnocení)

V ideálním případě se nachází v centru Záhřebu, Apartment Top Gun je v krátké vzdálenosti od Technického muzea v Záhřebu a Archeologického muzea v Záhřebu.Ubytování je 1.3 km od náměstí Cvjetni a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

City Center ROOFTOP
City Center ROOFTOP

9 / 10 (49 hodnocení)

City Center ROOFTOP se nachází v centru Záhřebu, kousek od náměstí Cvjetni a Technického muzea. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je myčka nádobí a rychlovarná konvice. Náměstí krále Tomislava je vzdálené 2,1 km a Chorvatské muzeum naivního umění 1,5 km.

Apartment Marko
Apartment Marko

8,1 / 10 (17 hodnocení)

Apartment Marko s výhledem do zahrady se nachází v Záhřebu, necelý 1 km od vlakového nádraží v Záhřebu a 11 minut chůze od náměstí krále Tomislava.Klimatizované ubytování je 1.2 km od botanické zahrady Záhřeb a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Annie's Bed&Breakfast
Annie's Bed&Breakfast

9,2 / 10 (1315 hodnocení)

Annie's Bed&Breakfast se nachází v centru Záhřebu, 500 metrů od vlakového nádraží, a nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. Tento 4hvězdičkový penzion se nachází 1 km od Archeologického muzea v Záhřebu a nabízí soukromé parkoviště.

City Lake Pearl #next to lake Jarun#warm#cosy#queit and green neighborhood#working facilities#free parking
City Lake Pearl #next to lake Jarun#warm#cosy#queit and green neighborhood#working facilities#free parking

9,5 / 10 (24 hodnocení)

City Lake Pearl #next to lake Jarun#warm#cosy#queit and green neighbourhood#working facilities#free parking se nachází v Záhřebu, 4,3 km od nákupního centra Arena Zagreb a 4,5 km od arény Zagreb. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a barem. Je vzdálen 5,2 km od botanické zahrady v Záhřebu a má bankomat.

Studioapartment Black & White
Studioapartment Black & White

9,1 / 10 (97 hodnocení)

Studioapartment Black & White se nachází v obci Velika Gorica, 12 km od Muzea současného umění v Záhřebu a 14 km od záhřebské arény. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Náměstí krále Tomislava a Archeologické muzeum v Záhřebu jsou vzdálené 16 km.

Apartments Square
Apartments Square

9,1 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Square se nachází v Záhřebu, 1,9 km od záhřebské zoo, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Centar Varšavska
Centar Varšavska

8,3 / 10 (48 hodnocení)

Centar Varšavska se nachází v dolní části Záhřebu, 500 metrů od Chorvatského muzea naivního umění, 600 metrů od kostela sv. Marka a 400 metrů od náměstí Cvjetni. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od Muzea rozpadlých vztahů v Záhřebu a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Medvescak hart of Zagreb
Apartment Medvescak hart of Zagreb

1 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Medvescak hart of Zagreb se nachází v Záhřebu, 1,1 km od záhřebské katedrály a 1,4 km od náměstí Ban Jelacic, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 1,6 km od archeologického muzea v Záhřebu a 2,3 km od náměstí krále Tomislava.

Apartman XXL
Apartman XXL

9,5 / 10 (22 hodnocení)

Apartman XXL se nachází v centru Záhřebu, kousek od náměstí Cvjetni a Technického muzea. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je myčka nádobí a rychlovarná konvice. Náměstí krále Tomislava je vzdálené 2,1 km a Chorvatské muzeum naivního umění 1,5 km.

Studio apartman Buteo
Studio apartman Buteo

9,8 / 10 (45 hodnocení)

Studio apartman Buteo se nachází v obci Jastrebarsko, 31 km od nákupního centra Arena Zagreb a 31 km od arény Zagreb Arena. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Montevideo Deluxe Apartments
Montevideo Deluxe Apartments

8,8 / 10 (122 hodnocení)

Montevideo Deluxe Apartments se nachází 300 metrů od náměstí krále Tomislava v Záhřebu a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Čarobni pogled Zagreb
Čarobni pogled Zagreb

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Čarobni pogled Zagreb se nachází v Záhřebu a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a terasou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a šipkám.

Nibela Apartments II
Nibela Apartments II

10 / 10 (4 hodnocení)

Nibela Apartments II se nachází v Záhřebu, 6,6 km od parku Maksimir, 7,6 km od vlakového nádraží a 8,2 km od archeologického muzea. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with WiFi Zagreb - 17962
Apartments with WiFi Zagreb - 17962

Apartments with WiFi Zagreb - 17962 se nachází v Záhřebu, 2,1 km od archeologického muzea, 2,1 km od záhřebské zoo a 2,2 km od záhřebské katedrály, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. 3,1 km od trhu Dolac a 3,2 km od náměstí Ban Jelacic.

Apartments City Center
Apartments City Center

8,6 / 10 (9 hodnocení)

Apartments City Center se nachází v Záhřebu, 400 metrů od archeologického muzea, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

*** Apartment
*** Apartment "IN" Zagreb

9,1 / 10 (232 hodnocení)

Ubytování se nachází v Záhřebu, 1,7 km od Technického muzea a 3,4 km od botanické zahrady. *** Apartmán "IN" Zagreb nabízí klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Room in Apartment - Discover the magic of nature
Room in Apartment - Discover the magic of nature

7 / 10 (1 hodnocení)

Pokoj v Apartmánu Objevte kouzlo přírody se nachází v obci Slaní Dol a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a pokoji s klimatizací.Penzion má zahradu a terasu.

Guest House Šeperić
Guest House Šeperić

9,1 / 10 (165 hodnocení)

Guest House Šeperić nabízí ubytování ve městě Jastrebarsko, přímo u státní silnice D1 a zhruba 2 km od dálničních výjezdů E65 a E71.

Fingerprint Tree Apartments - Delux
Fingerprint Tree Apartments - Delux

9,7 / 10 (60 hodnocení)

Fingerprint Tree Apartments - Delux se nachází v centru Záhřebu, 1,1 km od náměstí Cvjetni a 1,4 km od archeologického muzea. Nabízí bezplatné Wi-Fi, zahradu a klimatizaci. Ubytování bylo postaveno v roce 1910 a má balkon.

Mobile home Camp vikendica Slapnica u Parku prirode Žumberak i Samoborsko gorje
Mobile home Camp vikendica Slapnica u Parku prirode Žumberak i Samoborsko gorje

8,9 / 10 (8 hodnocení)

Mobile home Camp vikendica Slapnica u Parku prirode Žumberak se nachází v obci Krašić v Záhřebské župě. i Samoborsko gorje nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartman Zelengaj
Apartman Zelengaj

9,8 / 10 (61 hodnocení)

Apartman Zelengaj se nachází ve čtvrti Medvescak v Záhřebu, v blízkosti muzea rozpadlých vztahů, a nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Brickwall Apartments
Brickwall Apartments

9,3 / 10 (9 hodnocení)

Brickwall Apartments se nachází v Záhřebu, 1,1 km od Archeologického muzea, a nabízí ubytování s klimatizací a bezplatným Wi-Fi.

Cozy City Center Apartment
Cozy City Center Apartment

Cozy City Center Apartment se dobře nachází v centru Záhřebu, v krátké vzdálenosti od vlakového nádraží v Záhřebu a Archeologického muzea v Záhřebu.Tento byt je 1.4 km od Muzea zlomených vztahů Záhřeb a 1.4 km od Chorvatského muzea naivního umění.

Go2Zagreb
Go2Zagreb

9,1 / 10 (18 hodnocení)

Go2Zagreb se nachází v Záhřebu a nabízí vířivku. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing home in Jastrebarsko with 7 Bedrooms, Sauna and Outdoor swimming pool
Amazing home in Jastrebarsko with 7 Bedrooms, Sauna and Outdoor swimming pool

9,5 / 10 (6 hodnocení)

Úchvatný dům v Jastrebarsku se 7 ložnicemi, saunou a Wi-Fi se nachází v Jastrebársku a nabízí ubytování s vlastním bazénem.34 km od nákupního centra Arena Zagreb.Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Na Okić - a private forest oasis
Na Okić - a private forest oasis

9,6 / 10 (33 hodnocení)

Na Okić - a private forest oaza se nachází v obci Sveti Martin pod Okićem v Záhřebské župě, 30 km od nákupního centra Arena Zagreb. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Swanky Central Apartments
Swanky Central Apartments

8,6 / 10 (25 hodnocení)

Swanky Central Apartments se nachází 800 metrů od náměstí Cvjetni a nabízí ubytování, restauraci, sezónní venkovní bazén, bar a sdílený lounge. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Apartmani Daisy
Apartmani Daisy

10 / 10 (9 hodnocení)

Apartmani Daisy s výhledem do zahrady nabízí ubytování se zahradou a terasou, asi 14 km od záhřebské arény.Klimatizované ubytování se nachází 12 km od Muzea současného umění v Záhřebu a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Hebrangova
Apartment Hebrangova

9,4 / 10 (106 hodnocení)

Apartment Hebrangova se nachází v centru Záhřebu, 400 metrů od náměstí Cvjetni a 400 metrů od archeologického muzea. Nabízí klimatizaci. Ubytování je vzdálené necelý 1 km od Muzea zlomených vztahů v Záhřebu a 12 minut chůze od Chorvatského muzea naivního umění.

Apartments Top Center
Apartments Top Center

7,9 / 10 (374 hodnocení)

Apartments Top Center leží v centru Záhřebu, méně než 500 metrů od katedrály. Pro hosty je zde připraveno barevně zařízené ubytování s možností vlastního stravování, moderním nábytkem a balkonem.

Welcome to Zagreb
Welcome to Zagreb

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Welcome to Zagreb se nachází v dolní části Záhřebu, v blízkosti vlakového nádraží. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pračku. Ubytování je vzdálené 1,9 km od náměstí Cvjetni a 1,8 km od záhřebské katedrály.

Central park Ribnjak
Central park Ribnjak

9,7 / 10 (49 hodnocení)

Central park Ribnjak se nachází ve čtvrti Medvescak v Horním Městě v Záhřebu a nabízí klimatizaci, terasu a výhled do zahrady. Tento apartmán se nachází 1,5 km od náměstí krále Tomislava a 1,7 km od vlakového nádraží v Záhřebu.

Kuća za odmor Tupek
Kuća za odmor Tupek

9,7 / 10 (33 hodnocení)

Kuća za odmor Tupek se nachází v Záhřebu, 7,5 km od záhřebské zoo, 10 km od parku Maksimir a 11 km od vlakového nádraží. Záhřebská katedrála a náměstí Ban Jelacic jsou vzdálené 12 km.

Studio apartman Chiara
Studio apartman Chiara

9,7 / 10 (46 hodnocení)

Studio apartman Chiara se nachází v Záhřebu, 3 km od záhřebské zoo a 5 km od parku Maksimir. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Náměstí krále Tomislava a náměstí Bana Jelačiće jsou vzdálené 7,3 km.

Rooms LU&LA
Rooms LU&LA

9,3 / 10 (438 hodnocení)

Rooms LU&LA se nachází v obci Velika Gorica, 10 km od Muzea současného umění v Záhřebu a 12 km od záhřebské arény. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Všechny pokoje mají terasu.

Palma Apartment
Palma Apartment

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Palma Apartment se nachází v Záhřebu a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Záhřebská katedrála je vzdálená 1,6 km a náměstí Cvjetni 1,7 km.