Penzion

Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600

21463 Vrboska, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600 se nachází ve městě Vrboska (Chorvatsko - Hvar ostrov) a pro své hosty nabízí wi-fi zdarma a parkoviště. Ubytování Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600 se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Penzion Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600 se nachází v regionu Hvar ostrov.

Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600 - Fotografie

Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600 - Adresa

Booking.com

Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600 - Popis

Pokoje u moře Vrboska (Hvar) 4600 se nachází ve Vrboske, 28 km od katedrály sv. Štěpána a divadla a Arsenalu. 28 km od náměstí sv. Štěpána a pevnosti Fortica. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Pokoje mají vlastní koupelnu s vanou a některé také terasu.

Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600 zahrnuje pláže Maslinica, Soline a Camp Nudist.

Rooms by the sea Vrboska (Hvar) - 4600 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

  • německy
  • anglicky
  • chorvatsky
  • italsky

Koupelna

  • Vlastní koupelna
  • Vana

Vaření

  • Společná kuchyně

Parkování

  • Parkoviště Mimo ubytování Dodatečný poplatek

Charakteristika budovy

  • Apartmán v budově

Internet

  • Internet

Další ubytování ve městě Vrboska

Apartments with a parking space Vrboska (Hvar) - 552
Apartments with a parking space Vrboska (Hvar) - 552

6 / 10 (2 hodnocení)

Apartments with a parking space Vrboska (Hvar) - 552 se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar, nedaleko pláží Maslinica a Soline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Pinus
Apartments Pinus

9 / 10 (9 hodnocení)

Apartmány Pinus se nacházejí v obci Vrboska, 800 metrů od pláže Maslinica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i výhled do zahrady.

Apartmani Lupi M&S
Apartmani Lupi M&S

8,8 / 10 (13 hodnocení)

Apartmani Lupi M&S se nachází v obci Vrboska a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 13906
Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 13906

Apartment Vrboska 13906a nabízí ubytování ve Vrboske, 41 km od Splitu. 31 km od Makarské.

Apartment Vrboska 4025a
Apartment Vrboska 4025a

8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Vrboska 4025a se nachází v obci Vrboska, 1,4 km od pláže Soline, 1,8 km od pláže Camp Nudist a 28 km od katedrály sv. Štěpána. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Maslinica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Villa Maslinica
Apartments Villa Maslinica

9,3 / 10 (41 hodnocení)

Apartments Villa Maslinica se nachází v obci Vrboska, 600 metrů od pláže Maslinica a 1,4 km od pláže Soline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartment Vrboska 8748a
Apartment Vrboska 8748a

Apartment Vrboska 8748a se nachází v obci Vrboska, 650 metrů od pláže Soline, necelý 1 km od pláže Camp Nudist a 10 minut chůze od pláže Maslinica. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Picturesque Stonehouse in knockout Vrboska Hvar
Picturesque Stonehouse in knockout Vrboska Hvar

Picturesque Stonehouse se nachází v knockoutu Vrboska Hvar, asi 1 km od pláže Maslinica, a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům nabízí výhled na moře a hory a bezplatné Wi-Fi.

Seaside holiday house Vrboska (Hvar) - 4638
Seaside holiday house Vrboska (Hvar) - 4638

Seaside holiday house Vrboska (Hvar) - 4638 se nachází v obci Vrboska nedaleko pláže Camp Nudist. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Maslinica je vzdálená 750 metrů a pláž Soline 1,1 km.

Triple Room Vrboska 540b
Triple Room Vrboska 540b

Triple Room Vrboska 540b se nachází v obci Vrboska, 28 km od katedrály sv. Štěpána a 29 km od hvarského divadla a Arsenalu. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Penzion stojí 29 km od náměstí sv. Štěpána ve Hvaru a pevnosti Fortica. 29 km od ubytování.

Apartmani Villa Božica
Apartmani Villa Božica

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmani Villa Božica se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar, nedaleko pláží Maslinica a Soline. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartments Jelka
Apartments Jelka

9,7 / 10 (19 hodnocení)

Apartmány Jelka se nacházejí v obci Vrboska na ostrově Hvar a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

House Teo
House Teo

8 / 10 (1 hodnocení)

House Teo se nachází v obci Vrboska, necelý 1 km od pláže Maslinica a 15 minut chůze od pláže Soline, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 1,7 km od pláže Camp Nudist a 27 km od katedrály sv. Štěpána ve Hvaru.

Apartments Antica
Apartments Antica

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Apartments Antica se nachází na krásném místě přímo v zálivu Basina, 3 km od letoviska Vrboska. Poskytuje ubytování v apartmánech s bezplatným Wi-Fi a terasou, zahradu a výhled na moře.

Awesome apartment in Vrboska with 2 Bedrooms
Awesome apartment in Vrboska with 2 Bedrooms

Apartmán Úžasný apartmán ve Vrboska se 2 ložnicemi se nachází v obci Vrboska, necelý 1 km od pláže Camp Nudist a 13 minut chůze od pláže Paklena, nabízí zahradu a výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio Vrboska 540a
Studio Vrboska 540a

Studio Vrboska 540a se nachází v obci Vrboska, necelý 1 km od pláže Soline a 12 minut chůze od pláže Maslinica, a nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Triple Room Vrboska 540e
Triple Room Vrboska 540e

10 / 10 (1 hodnocení)

Triple Room Vrboska 540e se nachází v obci Vrboska, 28 km od katedrály sv. Štěpána a 29 km od hvarského divadla a Arsenalu. Tento 3hvězdičkový penzion nabízí klimatizované pokoje s vlastní koupelnou a bezplatným Wi-Fi. Na náměstí sv. Štěpána ve Hvaru je to 29 km a k pevnosti Fortica 29 km.

Apartment Flandria
Apartment Flandria

Apartment Flandria se nachází v obci Vrboska, necelý 1 km od pláže Camp Nudist a 1,7 km od pláže Maslinica, a nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Soline a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Guest House Lucijo
Guest House Lucijo

9,2 / 10 (29 hodnocení)

Guest House Lucijo se nachází v centru Vrbosky, 200 metrů od kamenné dlážděné pláže. Penzion je situovaný v tradiční kamenné budově a nabízí klimatizované ubytování s plně vybaveným kuchyňským koutem a satelitní TV.

Apartment Smuljic
Apartment Smuljic

9,6 / 10 (27 hodnocení)

Apartment Smuljic se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar, 800 metrů od pláže Maslinica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, bezplatnými jízdními koly a neplaceným soukromým parkovištěm.

Plage Cachée - Glamping
Plage Cachée - Glamping

9,5 / 10 (192 hodnocení)

Plage Cachée - Glamping se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar, 1,7 km od pláže Maslinica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Antun
Apartments Antun

6 / 10 (5 hodnocení)

Apartments Antun se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

APARTMAN MASTER LUPI M&S
APARTMAN MASTER LUPI M&S

8,5 / 10 (20 hodnocení)

APARTMAN MASTER LUPI M&S se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar, 700 metrů od pláže Maslinica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Mudri Dolac, Hvar - 5694
Apartments by the sea Mudri Dolac, Hvar - 5694

Apartments by the sea Mudri Dolac, Hvar - 5694 se nachází ve městě Hvar, 28 km od katedrály sv. Štěpána. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Small, 2 bedroom house, 50 m from the sea
Small, 2 bedroom house, 50 m from the sea

8 / 10 (1 hodnocení)

Small, 2 bedroom house, 50 m from the sea se nachází v obci Vrboska a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Penthouse by the sea
Apartment Penthouse by the sea

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Penthouse by the sea se nachází v obci Vrboska, necelý 1 km od pláže Camp Nudist a 12 minut chůze od pláže Paklena, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Welcome
Villa Welcome

8,9 / 10 (130 hodnocení)

Villa Welcome je situována v klidné obci Vrboska na malebném ostrově Hvar. Hotel má prostornou terasu ve stínu stromů kiwi, která představuje ideální místo k relaxaci. Pokoje a apartmány mají výhled na moře, přístav a na vesnici.

Apartments by the sea Mudri Dolac, Hvar - 118
Apartments by the sea Mudri Dolac, Hvar - 118

8 / 10 (8 hodnocení)

Apartments by the sea Mudri Dolac, Hvar - 118 se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 13551
Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 13551

Apartment Vrboska 13551a se nachází v obci Vrboska, 41 km od Splitu. K dispozici je terasa.

Apartment Bugenvila
Apartment Bugenvila

8 / 10 (67 hodnocení)

Nachází se ve Vrboske na ostrově Hvar, s pláží Soline a Camp Nudist. Apartment Bugenvila nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm nedaleko.

Mama's & Papa's house
Mama's & Papa's house

8,7 / 10 (8 hodnocení)

Mama's & Papa's house se nachází v obci Vrboska, 550 metrů od pláže Soline, a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a nepřetržitě otevřenou recepci. Tento prázdninový dům nabízí klimatizované ubytování s balkonem.

Luxury Villa Hvar Enigma with Pool
Luxury Villa Hvar Enigma with Pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Luxury Villa Hvar Enigma with Pool se nachází v obci Vrboska a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady s celoročním venkovním bazénem. Tento přímořský hotel nabízí také kulečník, stolní tenis a bezplatné parkování.

Labranda Senses Resort
Labranda Senses Resort

8,4 / 10 (769 hodnocení)

Hotel Labranda Senses Resort, který prošel kompletní rekonstrukcí v roce 2016, se nachází ve vesnici Vrboska, 5 km od obce Jelsa a 8,2 km od města Stari Grad. Hotel je situovaný v odlehlé a zalesněné zátoce, pouhých 20 metrů od Jaderského moře.

Apartments Cesarec
Apartments Cesarec

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Cesarec se nachází v obci Vrboska, 1,9 km od pláže Maslinica a 28 km od katedrály sv. Štěpána. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, windsurfingu a potápění.

Villa Rosa
Villa Rosa

9,7 / 10 (32 hodnocení)

Villa Rosa se nachází 1,8 km od pláže Maslinica a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

APARTMENTS Vuković
APARTMENTS Vuković

8,5 / 10 (11 hodnocení)

APARTMENTS Vuković se nachází v obci Vrboska, nedaleko pláží Soline, Camp Nudist a Maslinica, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Vila Familia Hvar
Vila Familia Hvar

9 / 10 (30 hodnocení)

Apartmány Vila Familia Hvar se nacházejí 5 km od Vrbošky a nabízí venkovní bazén uprostřed borových lesů. Poskytuje ubytování s možností vlastního stravování s výhledem na Jaderské moře a bezplatným Wi-Fi.

Apartments by the sea Basina, Hvar - 4599
Apartments by the sea Basina, Hvar - 4599

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartments by the sea Basina, Hvar - 4599 se nachází v obci Vrboska na ostrově Hvar a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 104
Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 104

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Vrboska (Hvar) - 104 nabízí ubytování v obci Vrboska. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartment Basina 4599g
Apartment Basina 4599g

Apartment Basina 4599g se nachází v obci Vrboska, 3 km od pláže Maslinica a 28 km od katedrály sv. Štěpána, a nabízí výhled na moře. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Bavaria
Apartmani Bavaria

8,8 / 10 (22 hodnocení)

Apartmani Bavaria se nachází v obci Vrboska, necelý 1 km od pláže Maslinica a 17 minut chůze od pláže Soline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Holiday Home Vrboska with Fireplace 06
Holiday Home Vrboska with Fireplace 06

Holiday Home Vrboska with Fireplace 06 se nachází v obci Vrboska, 29 km od katedrály sv. Štěpána a divadla Hvar a Arsenalu, a nabízí výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mediteran Hvar - Luxury Rooms and Restaurant
Mediteran Hvar - Luxury Rooms and Restaurant

9,3 / 10 (87 hodnocení)

Mediteran Hvar - Luxury Rooms and Restaurant se nachází v obci Vrboska a nabízí bar, terasu a restauraci. Klimatizované pokoje mají výhled na město, psací stůl a bezplatné Wi-Fi.

Waterfront Vrboska Hvar
Waterfront Vrboska Hvar

Waterfront Vrboska Hvar se nachází v obci Vrboska, pouhých 600 metrů od pláže Soline, a nabízí ubytování u pláže se zahradou, terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování má balkon a výhled na jezero.

Apartment Milan
Apartment Milan

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment MILAN se nachází v obci Vrboska, 41 km od Splitu. Makarská je vzdálená 31 km.

Apartment The view
Apartment The view

Apartment The view se nachází v obci Vrboska, necelý 1 km od pláže Camp Nudist a 12 minut chůze od pláže Paklena, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Lara
Holiday Home Lara

8 / 10 (14 hodnocení)

Holiday Home Lara se nachází v obci Vrboska, 1,4 km od pláže Soline, 1,8 km od pláže Camp Nudist a 27 km od katedrály sv. Štěpána ve Hvaru. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Vrboska 4012a
Apartment Vrboska 4012a

Apartment Vrboska 4012a se nachází v obci Vrboska, 1,5 km od pláže Maslinica a 1,9 km od pláže Soline, a nabízí klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.