Apartmán

Awesome apartment in Krk with WiFi and 2 Bedrooms

9,5 / 10 (2 hodnocení)

51500 Krk, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Awesome apartment in Krk with WiFi and 2 Bedrooms se nachází ve městě Krk (Chorvatsko) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Awesome apartment in Krk with WiFi and 2 Bedrooms se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Ubytování Awesome apartment in Krk with WiFi and 2 Bedrooms se nachází v regionu Krk a s hodnocením 9.5 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Awesome apartment in Krk with WiFi and 2 Bedrooms - Fotografie

Awesome apartment in Krk with WiFi and 2 Bedrooms - Adresa

Booking.com

Awesome apartment in Krk with WiFi and 2 Bedrooms - Popis

Apartmán Awesome se nachází v Krku a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 2 Bedrooms se nachází v Krku, jen 1,7 km od pláže Porporela. Tento apartmán se nachází 4,8 km od františkánského kláštera Kosljun a 8,2 km od přístavu Punat.

Tento klimatizovaný apartmán má 2 ložnice, kabelovou TV a kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí.

Mezi zajímavosti v okolí patří pláž Drazica, pláž Punta Di Galetto a náměstí v Krku. Na letiště Rijeka je to 23 km.

Awesome apartment in Krk with WiFi and 2 Bedrooms - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • dánsky
 • anglicky
 • francouzsky
 • italsky
 • norsky
 • švédsky
 • německy
 • španělsky
 • chorvatsky
 • nizozemsky
 • polsky

Vaření

 • Kávovar
 • Kuchyňské potřeby
 • Mikrovlnná trouba
 • Dětská jídelní židlička
 • Varná deska
 • Kuchyň
 • Lednička

Vybavení pokoje

 • Rozkládací pohovka
 • Soukromý vchod

Média a technologie

 • TV
 • Kabelové programy

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Koupelna

 • Sprcha

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Exteriér

 • Venkovní nábytek

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Aktivity

 • Rybaření

Další ubytování ve městě Krk

Holiday Home Omisalj II
Holiday Home Omisalj II

9 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Home Omisalj II se nachází v Omišalji, jen 1,1 km od pláže Pesja a 1,3 km od pláže Jadran. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od pláže Učka a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Casa Aurelia Bed & Breakfast
Casa Aurelia Bed & Breakfast

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Casa Aurelia Bed & Breakfast se nachází v Krku, necelý 1 km od pláže Drazica a 9 minut chůze od pláže Punta Di Galetto, a nabízí terasu a nepřetržitě otevřenou recepci. Nabízí terasu a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Vesna
Apartments Vesna

8,8 / 10 (49 hodnocení)

Apartments Vesna se nachází v Pinezici, 10 km od Malinské, a nabízí restauraci a bezplatné Wi-Fi.

Blue harmony 1 Malinska
Blue harmony 1 Malinska

9,2 / 10 (13 hodnocení)

Blue harmony 1 Malinska se nachází v letovisku Malinska, 1,9 km od pláže Draga, 2,1 km od pláže Malin a 2,8 km od pláže Maestral. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od pláže Rova a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Prejac by the beach
Apartment Prejac by the beach

9,2 / 10 (26 hodnocení)

Apartment Prejac by the beach se nachází v letovisku Malinska na ostrově Krk, nedaleko pláží Rova a Malin. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments for families with children Silo, Krk - 18685
Apartments for families with children Silo, Krk - 18685

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmány pro rodiny s dětmi Silo, Krk - 18685 se nacházejí v obci Šilo, 100 metrů od pláže Mala plaža, a nabízejí výhled na moře, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Rina
Apartments Rina

7,9 / 10 (33 hodnocení)

Villa Rina se nachází v oblasti Radići. Nabízí zcela nové apartmány s balkonem, klimatizací, satelitní TV a bezplatným parkovištěm. Promenáda v centru městečka Malinska je vzdálená 500 metrů a hlavní městskou pláž najdete 800 metrů od ubytování.

Bed and Breakfast Veja's
Bed and Breakfast Veja's

9 / 10 (144 hodnocení)

Bed and Breakfast Veja's se nachází 400 metrů od pláže Porporela a nabízí ubytování, restauraci, bar, sdílený lounge a zahradu. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Ivica
Apartment Ivica

8,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Ivica se nachází v Punatu a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Malinska 33
Apartment Malinska 33

Apartmán Malinska 33 se nachází v letovisku Malinska, 1,1 km od pláže Rupa, 1,1 km od pláže Maestral a 1,3 km od pláže Draga. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Krk 5294a
Apartment Krk 5294a

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Krk 5294a se nachází v Krku, 800 metrů od pláže Drazica, 1,3 km od pláže Koralj a 3,2 km od františkánského kláštera Kosljun. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Marija - BKA500
Apartment Marija - BKA500

8,7 / 10 (13 hodnocení)

Apartmán Marija - BKA500 se nachází v Jurandvoru, 16 km od přístavu Punat a 20 km od františkánského kláštera Kosljun. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od pláže Vela Baška a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Dani
Villa Dani

10 / 10 (3 hodnocení)

Villa Dani se nachází v Županje, 1,7 km od pláže Komoriška a 1,8 km od pláže Slamni. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Stunning apartment in Malinska with 2 Bedrooms and WiFi
Stunning apartment in Malinska with 2 Bedrooms and WiFi

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Ohromující apartmán v Malinské se 2 ložnicemi a WiFi se nachází v Malinské, necelý 1 km od pláže Kijac, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Ubytování je vzdálené 20 km od františkánského kláštera Kosljun a 21 km od přístavu Punat.

Apartments with a parking space Krk - 17897
Apartments with a parking space Krk - 17897

8 / 10 (53 hodnocení)

Apartments with a parking space Krk - 17897 se nachází v Krku, necelý 1 km od pláže Koralj a 11 minut chůze od psí pláže Redagara, a nabízí výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa KRK
Villa KRK

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa KRK se nachází v Krku, 300 metrů od pláže Drazica a 500 metrů od pláže Koralj. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments in Krk
Apartments in Krk

9,7 / 10 (33 hodnocení)

Apartments in Krk se nachází v Krku, nedaleko pláže Porporela a Ježevac.Nabízím ubytování se soukromým Wi-Fi a parkovacím místem.

Apartment Dean
Apartment Dean

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Dean se nachází asi 200 metrů od pláže Slamni a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Nice home in Garica with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Nice home in Garica with 4 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

8 / 10 (1 hodnocení)

Nice home in Garica se nachází v Garici a nabízí 4 ložnice, Wi-Fi a venkovní bazén.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mitra Apartments
Mitra Apartments

9 / 10 (22 hodnocení)

Nachází se v letovisku Malinska na ostrově Krk, u pláží Draga a Rupa. Mitra Apartments se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment in Vrbnik/Insel Krk 36858
Apartment in Vrbnik/Insel Krk 36858

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartment in Vrbnik/Insel Krk 36858 nabízí ubytování ve Vrbniku, 3 km od pláže St.Marak.Nachází se 2,5 km od pláže Melská a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé soukromé parkoviště.

Holiday home on island of Krk
Holiday home on island of Krk

8,6 / 10 (9 hodnocení)

Holiday home on island of Krk se nachází asi 1,6 km od pláže Draga a nabízí ubytování s výhledem na město, zahradou, terasou a grilem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,6 km od pláže Rupa a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Vantacici, Krk - 19267
Apartments with a parking space Vantacici, Krk - 19267

Apartmány s parkovacím místem Vantacici, Krk - 19267 se nachází v Malinské, necelý 1 km od pláže Malin a 11 minut chůze od pláže Vantacici, a nabízí balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Lovric
Apartment Lovric

6,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Lovric se nachází v Njivicích, 800 metrů od Dog Beach Kijac, 1,5 km od Sunset Beach a 20 km od františkánského kláštera Kosljun. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Appartments Adriatic
Appartments Adriatic

9,4 / 10 (123 hodnocení)

Appartments Adriatic se nachází v Omišalji, necelý 1 km od pláže Jadran, a nabízí ubytování se zahradou, bezplatným soukromým parkovištěm a terasou. Tento 4hvězdičkový penzion poskytuje ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje mají balkon s výhledem do zahrady.

Beautiful home in Krk with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Beautiful home in Krk with 3 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Krásný dům na Krku se 3 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v obci Risika, 1,8 km od pláže Melska a 2 km od pláže St.Marak, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Korina
Villa Korina

8 / 10 (23 hodnocení)

Villa Korina se nachází v Pinezici, necelý 1 km od pláže Jert a 12 minut chůze od pláže Better Mocca. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Ivan
Holiday Home Ivan

8,7 / 10 (8 hodnocení)

Holiday Home Ivan se nachází u pláže v Šilu, 200 metrů od pláže Na Vodici a 500 metrů od pláže Stipanija. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

AP3-obala
AP3-obala

9,3 / 10 (9 hodnocení)

AP3-obala se nachází necelý 1 km od pláže Pila a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartments with a parking space Kornic, Krk - 416
Apartments with a parking space Kornic, Krk - 416

9,1 / 10 (7 hodnocení)

Apartments with a parking space Kornic, Krk - 416 se nachází v obci Kornić na ostrově Krk, nedaleko pláží Dunat a Malo More. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome home in Muraj with 2 Bedrooms and WiFi
Awesome home in Muraj with 2 Bedrooms and WiFi

10 / 10 (2 hodnocení)

Úžasný dům v Muraji se 2 ložnicemi a Wi-Fi se nachází v obci Kornić, 2,3 km od pláže Malo More, 2,3 km od pláže Galapagos a 3,7 km od přístavu Punat. Tento 3hvězdičkový prázdninový dům stojí 2,2 km od pláže Dunat.

Apartments with a parking space Silo, Krk - 18725
Apartments with a parking space Silo, Krk - 18725

Apartmány s parkovacím místem Silo, Krk - 18725 se nachází v Šilu, 350 metrů od pláže Na Vodici, 600 metrů od pláže Stipanija a 5 km od pláže St. Marak - Risika. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Androcec
Villa Androcec

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Villa Androcec se nachází v obci Žgaljić, 14 km od františkánského kláštera Kosljun a 18 km od přístavu Punat. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Charming Villa Dory
Charming Villa Dory

10 / 10 (1 hodnocení)

Charming Villa Dory se nachází asi 2,3 km od pláže Draga a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, fitness centrum a terasu. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Baska Apartment-Studio Fiorino
Baska Apartment-Studio Fiorino

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Baska Apartment-Studio Fiorino se nachází v Bašce, 300 metrů od pláže Vela Baška a 600 metrů od pláže Helena, a nabízí klimatizaci. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Italo
Apartments Italo

7,8 / 10 (14 hodnocení)

Nachází se v Njivice na ostrově Krk, s pláží Kijac a Sunset. Apartments Italo nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartment in Silo/Insel Krk 13441
Apartment in Silo/Insel Krk 13441

5 / 10 (1 hodnocení)

Apartment in Silo/Insel Krk 13441 se nachází v obci Šilo, jen pár kroků od pláže Na Vodici, 100 metrů od pláže Malá pláž a 300 metrů od pláže Stipanija.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Guest House Marica
Guest House Marica

7,8 / 10 (9 hodnocení)

Nachází se v Punatu na ostrově Krk, u pláží Pila a Punta Debij. Guest House Marica se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday House JASNICA
Holiday House JASNICA

9 / 10 (7 hodnocení)

Holiday House JASNICA se nachází v letovisku Malinska, 200 metrů od pláže Draga a 300 metrů od pláže Malin, a nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Menta 1
Villa Menta 1

Villa Menta 1 se nachází asi 13 km od františkánského kláštera Kosljun a nabízí ubytování s venkovním bazénem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Dub center apartment II
Dub center apartment II

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Dub center apartment II se nachází v Malinské, 700 metrů od pláže Maestral, 300 metrů od autobusového nádraží Malinska a necelý 1 km od pláže Malin, a nabízí terasu. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Rupa je vzdálená 500 metrů a pláž Draga 700 metrů.

Apartman Dujmić
Apartman Dujmić

8,5 / 10 (21 hodnocení)

Apartman Dujmić se nachází v obci Kornić, 750 metrů od pláže Galapagos a necelý 1 km od pláže Malo More. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 650 metrů od pláže Dunat a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment GardenView - New!
Apartment GardenView - New!

8,7 / 10 (18 hodnocení)

Apartment GardenView - New se může pochlubit balkonem s výhledem do zahrady, zahradou a grilem. Nachází se v Krku, v blízkosti pláže Porporela a 1,2 km od pláže Ježevac. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Cvjetni
Apartman Cvjetni

9,6 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Cvjetni se nachází v Njivicích, pouhých 300 metrů od pláže Kijac, a nabízí ubytování u pláže s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

Silo Apartment 9
Silo Apartment 9

Silo Apartment 9 se nachází v Šilu, pouhých 200 metrů od pláže Na Vodici, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 20 km od přístavu Punat a 23 km od františkánského kláštera Kosljun.

Apartment Ruby
Apartment Ruby

Apartmán Ruby se může pochlubit výhledem do zahrady a nabízí ubytování s terasou a patiem, asi 1.2 km od pláže Rupa.Klimatizované ubytování je 1.1 km od pláže Draga a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Villa Rudy Holiday Home
Villa Rudy Holiday Home

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Villa Rudy Holiday Home se nachází v Njivicích a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, potápění a šnorchlování.

Apartment in Njivice/Insel Krk 33552
Apartment in Njivice/Insel Krk 33552

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartment in Njivice/Insel Krk 33552 se nachází ve městě Njivice, pouhých 350 metrů od pláže Jadran, nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.