Apartmán

Awesome apartment in Vir with WiFi and 1 Bedrooms

23234 Vir, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Awesome apartment in Vir with WiFi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma, wi-fi zdarma a gril. Ubytování Awesome apartment in Vir with WiFi and 1 Bedrooms se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Awesome apartment in Vir with WiFi and 1 Bedrooms hodnoceno 9 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Zadarská župa.

Awesome apartment in Vir with WiFi and 1 Bedrooms - Fotografie

Awesome apartment in Vir with WiFi and 1 Bedrooms - Adresa

Booking.com

Awesome apartment in Vir with WiFi and 1 Bedrooms - Popis

Apartmán Awesome se nachází ve Viru a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 1 Bedrooms se nachází ve Viru, pouhých 400 metrů od pláže Lozice. Tento apartmán se nachází 30 km od paláce generálního guvernéra a 32 km od kostela sv. Chrysogona.

Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV a kuchyň s lednicí a varnou deskou.

Apartmán je vzdálený 600 metrů od pláže Radnjaca a 700 metrů od pláže Skrpinica. Na letiště v Zadaru je to 41 km.

Awesome apartment in Vir with WiFi and 1 Bedrooms - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • dánsky
 • německy
 • anglicky
 • španělsky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • italsky
 • nizozemsky
 • norsky
 • polsky
 • švédsky

Vaření

 • Kávovar
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Exteriér

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Gril

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Koupelna

 • Fén
 • Sprcha

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Média a technologie

 • TV

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Další ubytování ve městě Vir

Holiday House Nataly
Holiday House Nataly

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Holiday House Nataly se nachází ve Viru a nabízí venkovní bazén, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Tento 2hvězdičkový prázdninový dům se nachází 60 metrů od pláže Miljkovica a nabízí neplacené soukromé parkoviště.

Vila Katy
Vila Katy

Vila Katy se nachází ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Lucica a Brdonja. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nice apartment in Vir with 1 Bedrooms and WiFi
Nice apartment in Vir with 1 Bedrooms and WiFi

Pěkný apartmán ve Vir with 1 Bedrooms se nachází ve Viru, 1,2 km od pláže Stráža, 24 km od paláce generálního guvernéra a 26 km od kostela sv.Chrysogona.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Miljkovica je vzdálená 50 metrů a pláž Luka 200 metrů.

Apartment in Vir with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (4595-4)
Apartment in Vir with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (4595-4)

Apartmán ve Vir s výhledem na moře, balkon, klimatizace, Wi-Fi (4595-4) se nachází ve Viru, jen pár kroků od pláže Sapavac a 400 metrů od pláže Kaštelina.Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře.28 km od paláce generálního guvernéra a 30 km od Národního muzea v Zadaru.

Villa Goga
Villa Goga

10 / 10 (5 hodnocení)

Villa Goga se nachází ve Viru, 100 metrů od pláže Miljkovica a 600 metrů od pláže Luka. Nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Mujic
Apartmani Mujic

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Apartmani Mujic se nachází ve Viru v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Prezida. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Lucica
Apartments Lucica

6 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány Lucica se nacházejí ve městě Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Lucica a Bobovik, a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Lavanda Apartment
Lavanda Apartment

7 / 10 (5 hodnocení)

Lavanda Apartment se nachází 550 metrů od pláže Miljkovica a 550 metrů od pláže Soldatica a nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Nachází se 400 metrů od pláže Straza a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné parkování.

Apartman Amber
Apartman Amber

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Amber se nachází ve Viru, 450 metrů od pláže Kaštelina, a nabízí ubytování s klimatizací. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Sapavac je vzdálená 150 metrů a pláž Jadro 450 metrů.

Apartment Eses
Apartment Eses

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Eses se nachází ve Viru, 300 metrů od pláže Jadro a 400 metrů od pláže Luka, a nabízí zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Radovanjica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Iva Doren
Iva Doren

9,7 / 10 (19 hodnocení)

Iva Doren nabízí ubytování se zahradou, terasou a výhledem na moře, asi 400 metrů od pláže Žitná. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Vir - 18592
Apartments with a parking space Vir - 18592

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Luka a Miljkovica. Vir - 18592 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Bonita
Apartment Bonita

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Apartment Bonita se nachází ve Viru v Zadarské župě, 500 metrů od pláže Luka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa S
Villa S

9,9 / 10 (22 hodnocení)

Villa S se nachází ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Pedinka a Srpljica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Neli
Apartman Neli

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Neli se nachází ve Viru, 700 metrů od pláže Radovanjica a necelý 1 km od pláže Sapavac, a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani PETRA - Vir
Apartmani PETRA - Vir

10 / 10 (8 hodnocení)

Apartmani PETRA - Vir se nachází ve Viru, 100 metrů od pláže Miljkovica a 600 metrů od pláže Luka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartment Banic
Apartment Banic

Apartmán Banic s balkonem se nachází ve Viru, necelý 1 km od pláže Luka a 11 minut chůze od pláže Lucica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Radovanjica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Vir - 18539
Apartments with a parking space Vir - 18539

Apartments with a parking space Vir - 18539 se nachází ve Viru, pouhých 300 metrů od pláže Jadro a 400 metrů od pláže Luka. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Duda
Apartments Duda

9,7 / 10 (50 hodnocení)

Apartments Duda se nachází 800 metrů od pláže s barem a 3,5 km od centra města Vir. Nabízí klimatizované apartmány se zařízenou terasou a výhledem na moře. Hosté mají k dispozici gril.

Apartments with a parking space Vir - 20354
Apartments with a parking space Vir - 20354

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem Vir - 20354 se nachází ve Viru, 25 km od kostela sv. Chrysogona, Národního muzea a 26 km od instalace Pozdrav slunci. K paláci generálního guvernéra je to 23 km. Hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Martan
Apartment Martan

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Martan se nachází ve Viru, 300 metrů od pláže Jadro a 400 metrů od pláže Luka. Nabízí zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Hudic
Apartments Hudic

Apartments Hudic se nachází ve městě Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Lozice a Radnjaca, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Vesela-4
Apartment Vesela-4

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Vesela-4 se nachází necelý 1 km od pláže Radovanjica a nabízí zahradu, terasu a výhled na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments L&M
Apartments L&M

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartmány L&M se nacházejí ve Viru v Zadarské župě, 600 metrů od pláže Jadro, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Olive Tree mansion
Olive Tree mansion

9,8 / 10 (57 hodnocení)

Olive Tree Mansion se nachází 700 metrů od pláže Radovanjica a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, zahradou a nepřetržitě otevřenou recepcí. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Vir - 19422
Apartments by the sea Vir - 19422

Nachází se ve Viru v Zadarské župě, u pláží Bobovik a Zitna. Apartments by the sea Vir - 19422 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

House Hukavec
House Hukavec

House Hukavec se nachází ve Viru, 600 metrů od pláže Soldatica, 700 metrů od pláže Prezida a 24 km od Paláce generálního guvernéra.Ubytování je vzdálené 300 metrů od pláže Miljkovica a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Edith's Olive Garden
Edith's Olive Garden

8,9 / 10 (51 hodnocení)

Edith's Olive Garden se nachází 500 metrů od pláže Straza a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Kaktus Apartment
Kaktus Apartment

8,3 / 10 (7 hodnocení)

Kaktus Apartment se nachází ve Viru, 350 metrů od pláže Straza, 550 metrů od pláže Soldatica a 550 metrů od pláže Lakirka. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Vir with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (4595-3)
Apartment in Vir with sea view, balcony, air conditioning, Wi-Fi (4595-3)

Apartmán ve Vir s výhledem na moře, balkon, klimatizace, Wi-Fi (4595-3) se nachází ve Viru, jen pár kroků od pláže Sapavac a 400 metrů od pláže Kaštelina.Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře.28 km od paláce generálního guvernéra a 30 km od Národního muzea v Zadaru.

Family friendly apartments with a swimming pool Vir - Kozjak, Vir - 18542
Family friendly apartments with a swimming pool Vir - Kozjak, Vir - 18542

Rodinné apartmány s bazénem Vir - Kozjak, Vir - 18542 ve Viru nabízí ubytování s přátelským Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Josip - a69342
Apartment Josip - a69342

Apartmán Josip - a69342 se nachází ve Viru, pouhých 200 metrů od pláže Lakirka a 500 metrů od pláže Straza, a nabízí balkon. Ubytování je vzdálené 100 metrů od pláže Zitna a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Croatia
Villa Croatia

10 / 10 (2 hodnocení)

Villa Croatia se nachází ve Viru, 400 metrů od pláže Miljkovica, 1,2 km od pláže Soldatica a 23 km od paláce generálního guvernéra. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Jelena
Apartman Jelena

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Apartman Jelena se nachází asi 400 metrů od pláže Lucica a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Apartmán se zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Lučica
Apartments Lučica

8,7 / 10 (20 hodnocení)

Apartments Lučica se nachází ve Viru v Zadarské župě, jen pár kroků od pláže Lucica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

GrandPalazzo Apartments
GrandPalazzo Apartments

9,6 / 10 (20 hodnocení)

GrandPalazzo Apartments se nachází 200 metrů od pláže Jadro a nabízí venkovní bazén, bar a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Holiday home in Vir - Insel Vir 41721
Holiday home in Vir - Insel Vir 41721

Holiday home in Vir - Insel Vir 41721 se nachází ve Viru, 800 metrů od pláže Jadro, 25 km od paláce generálního guvernéra a 27 km od Národního muzea v Zadaru.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Radovanjica je vzdálená 300 metrů a pláž Luka 500 metrů.

Apartman Anja
Apartman Anja

Apartman Anja se nachází ve Viru, 100 metrů od pláže Soldatica a 700 metrů od pláže Prezida. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Nachází se na pláži a má terasu.

Apartment on the beach
Apartment on the beach

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment on the beach se nachází jen pár kroků od pláže Lucica a nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beach Boy & Pool Girl Apartments
Beach Boy & Pool Girl Apartments

9,6 / 10 (41 hodnocení)

Beach Boy & Pool Girl Apartments se nachází ve Viru v Zadarské župě, jen pár kroků od pláže Luka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Vjeko
Apartmani Vjeko

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartmani Vjeko se nachází ve Viru v Zadarské župě, 300 metrů od pláže Slatina. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Iva
Apartmani Iva

9,5 / 10 (22 hodnocení)

Apartmani Iva se nachází 300 metrů od pláže Radovanjica. Nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, sezónní venkovní bazén a klimatizované pokoje s balkonem a Wi-Fi zdarma.

Crowonder Villa Smile with Swimming Pool and Stone Backyard
Crowonder Villa Smile with Swimming Pool and Stone Backyard

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Crowonder cosy se nachází ve Viru, 1,3 km od pláže Pedinka a 2 km od pláže Kaštelina. Smile Villa with Swimming Pool and Stone Backyard nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Vila má také vlastní bazén.

Apartment in Vir with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4593-3
Apartment in Vir with sea view, terrace, air conditioning, WiFi 4593-3

Apartmán na Viru s výhledem na moře, terasa, WiFi 4593-3 nabízí ubytování s terasou a rychlovarnou konvicí, asi 400 metrů od pláže Lozice.Tento apartmán se nachází 600 metrů od pláže Radnjaca a 700 metrů od pláže Skrpinica a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Enticing Apartment in Vir near Seabeach
Enticing Apartment in Vir near Seabeach

Enticing Apartment in Vir near Seabeach se nachází ve Viru, 400 metrů od pláže Žitná a pláž Lakirka, a nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.Ubytování je vzdálené 27 km od kostela sv.Chrysogona a Národního muzea v Zadaru.

Luxury villa with a swimming pool Vir - 19115
Luxury villa with a swimming pool Vir - 19115

Luxury villa with a swimming pool Vir - 19115 se nachází ve Viru, pouhých 400 metrů od pláže Zitna a 500 metrů od pláže Lucica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Bobovik a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment in Vir with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4595-5)
Apartment in Vir with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4595-5)

Apartmán ve Viru s výhledem na moře, terasou, klimatizací, Wi-Fi (4595-5) se nachází ve Viru, jen pár kroků od pláže Sapavac a 400 metrů od pláže Kaštelina.Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře.Ubytování je vzdálené 28 km od paláce generálního guvernéra a 30 km od Národního muzea v Zadaru.

Sunset Deluxe Villa
Sunset Deluxe Villa

9,8 / 10 (13 hodnocení)

Sunset Deluxe Villa se nachází ve Viru a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento přímořský hotel nabízí také kulečník, stolní tenis a bezplatné parkování.