Apartmán

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 19089

51250 Novi Vinodolski, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 19089 se nachází ve městě Novi Vinodolski (Chorvatsko - Přímořsko-gorskokotarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 19089 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 19089 se nachází v regionu Přímořsko-gorskokotarská župa.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 19089 - Fotografie

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 19089 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 19089 - Popis

Apartments with a parking space se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2 km od pláže The View a 2,4 km od pláže Škrpun. Novi Vinodolski - 19089 nabízí klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má 2 ložnice, TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a lednicí, pračku a 2 koupelny se sprchou.

Apartmán je vzdálený 42 km od hradu Trsat a Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Na letiště Rijeka je to 30 km. Novi Vinodolski - 19089.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 19089 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Média a technologie

 • TV

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Balkon

Další ubytování ve městě Novi Vinodolski

Monika
Monika

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Monika se nachází ve městě Novi Vinodolski, 300 metrů od pláže Škrpun, necelý 1 km od pláže Uvala Povile a 13 minut chůze od pláže Povile. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 6567
Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 6567

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem Novi Vinodolski - 6567 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,1 km od pláže The View. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 5587
Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 5587

Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve městě Novi Vinodolski, 45 km od Opatije. 35 km od Rijeky.

Apartman Marina
Apartman Marina

Apartman Marina se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,7 km od pláže Škrpun a 2 km od pláže The View. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Výhled směřuje na moře a město.

Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 13597
Apartments with a parking space Novi Vinodolski - 13597

Apartmán Novi Vinodolski 13597a se nachází ve městě Novi Vinodolski, 45 km od Opatije. 35 km od Rijeky.

Apartments Levant
Apartments Levant

Apartments Levant se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže s výhledem. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Novi Vinodolski with Outdoor swimming pool, Sauna and Swimming pool
Amazing apartment in Novi Vinodolski with Outdoor swimming pool, Sauna and Swimming pool

Amazing apartment in Novi Vinodolski s venkovním bazénem, bbbbbbbbsaunou a bazénem se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí ubytování se soukromým bazénem a nabízí Wi-Fi.Tento apartmán se nachází 40 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a 40 km od Námořního a historického muzea chorvatského přímoří.

Awesome home in Novi Vinodolski with 5 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome home in Novi Vinodolski with 5 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Apartmán Awesome home in Novi Vinodolski with 5 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 2,1 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome home in Novi Vinodolski with 7 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome home in Novi Vinodolski with 7 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Apartmán Awesome home in Novi Vinodolski with 7 Bedrooms, Wi-Fi and Outdoor swimming pool se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 650 metrů od pláže Škrpun a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Novi Vinodolski with Outdoor swimming pool, Sauna and Swimming pool
Stunning apartment in Novi Vinodolski with Outdoor swimming pool, Sauna and Swimming pool

Ohromující apartmán v Novém Vinodolském s venkovním bazénem, bbbbbbbbsaunou a bazénem se nachází ve městě Novi Vinodolski, 300 metrů od pláže The View a 40 km od hradu Trsat, nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací a zahradou.Tento apartmán má také soukromý bazén.

Vila Sofia
Vila Sofia

9,1 / 10 (41 hodnocení)

Vila Sofia se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže s výhledem. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Željka-2
Apartment Željka-2

Apartmán Željka-2 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 40 km od hradu Trsat a 41 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mobile Home FantaSea
Mobile Home FantaSea

9 / 10 (2 hodnocení)

Mobile Home FantaSea se nachází ve městě Novi Vinodolski a nabízí bazén, restauraci, zahradu, výhled na moře a ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Apartments NERO
Apartments NERO

8,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartments NERO se nachází ve městě Novi Vinodolski, 43 km od Opatije a 34 km od Rijeky, a nabízí terasu.

Studio in Novi Vinodolski 15343
Studio in Novi Vinodolski 15343

10 / 10 (1 hodnocení)

Studio in Novi Vinodolski 15343 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,7 km od pláže The View, 2,7 km od pláže Uvala Povile a 42 km od hradu Trsat.Na místě je neplacené soukromé parkoviště.Pláž Škrpun je vzdálená 1,9 km a pláž Povile 2,6 km.

Apartments Susanne
Apartments Susanne

8,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartmány Susanne se nacházejí ve městě Novi Vinodolski a nabízejí venkovní bazén, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Old Mediterranean House
Old Mediterranean House

7,7 / 10 (6 hodnocení)

Old Mediterranean House se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,8 km od pláže The View a 2 km od pláže Škrpun. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Sea Side Apartments 4*
Sea Side Apartments 4*

9,4 / 10 (25 hodnocení)

Sea Side Apartments 4* se nachází ve městě Novi Vinodolski, necelý 1 km od pláže The View, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Novi vinodolski with Sauna, 2 Bedrooms and WiFi
Awesome apartment in Novi vinodolski with Sauna, 2 Bedrooms and WiFi

Sauna, úžasný apartmán v Novi Vinodolski se saunou, 2 ložnicemi a WiFi se nachází v Novi Vinodolski.Tento apartmán má výhled na moře, zahradu, soukromý bazén a bezplatné Wi-Fi.

grabrova cove
grabrova cove

8,8 / 10 (17 hodnocení)

Grabrova cove se nachází asi 100 metrů od pláže Škrpun a nabízí výhled na moře, zahradu, gril a terasu. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837
Rooms by the sea Novi Vinodolski - 19837

Rooms by the sea se nachází ve městě Novi Vinodolski, necelý 1 km od pláže The View. Novi Vinodolski - 19837 nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi. Všechny pokoje mají satelitní TV a vlastní koupelnu. Ubytování je vzdálené 41 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží a 45 km od stadionu HNK Rijeka Rujevica.

Apartments Tina
Apartments Tina

6,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartmány Tina se nacházejí ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě, nedaleko pláže s výhledem, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Duda
Apartment Duda

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Duda se nachází asi 2,8 km od pláže Škrpun a nabízí výhled do zahrady, terasu a rychlovarnou konvici. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

PALACE PAULINA B
PALACE PAULINA B

9,2 / 10 (5 hodnocení)

PALACE PAULINA B se nachází 1,4 km od pláže Škrpun a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment 1
Apartment 1

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment 1 se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,8 km od pláže The View a 1,8 km od pláže Škrpun. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, restaurací a kasinem. Výhled směřuje na moře a město.

Apartment Novi Vinodolski 5486a
Apartment Novi Vinodolski 5486a

8 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Novi Vinodolski 5486a se nachází ve městě Novi Vinodolski, 600 metrů od pláže Škrpun a 700 metrů od pláže Uvala Povile. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 44 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Apartment Novi Vinodolski 16998c
Apartment Novi Vinodolski 16998c

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Novi Vinodolski 16998c se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,2 km od pláže s výhledem a 41 km od hradu Trsat a Chorvatského národního divadla Ivana Zajce. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Mare
Apartmani Mare

10 / 10 (6 hodnocení)

Apartmani Mare se nachází asi 1,7 km od pláže Škrpun a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Villa Residenca
Apartments Villa Residenca

9,5 / 10 (57 hodnocení)

Apartments Villa Residenca se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,7 km od pláže Škrpun a 2,4 km od pláže Povile. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a zahradou.

Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort
Wyndham Grand Novi Vinodolski Resort

6,4 / 10 (579 hodnocení)

Wyndham Grand Novi Vinodolski se nachází 2 km od centra města Novi Vinodolski. Jeho součástí je wellness centrum, krytý a venkovní bazén s lehátky a fitness centrum. Navštívit můžete hotelovou restauraci a bar.

Holiday Lux Mobile Homes 35m house 35m terrace
Holiday Lux Mobile Homes 35m house 35m terrace

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Holiday Lux Mobile Homes se nachází ve městě Novi Vinodolski.

Holiday house with a parking space Novi Vinodolski - 15397
Holiday house with a parking space Novi Vinodolski - 15397

Prázdninový dům s parkovacím místem se nachází ve městě Novi Vinodolski, jen 1,4 km od pláže The View. Novi Vinodolski - 15397 nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. 2,4 km od pláže Škrpun.

Apartment in Novi Vinodolski with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (3667-4)
Apartment in Novi Vinodolski with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (3667-4)

Apartmán v Novi Vinodolski s výhledem na moře, terasou, klimatizací, Wi-Fi (3667-4) se nachází ve městě Novi Vinodolski, necelý 1 km od pláže The View a 40 km od hradu Trsat.Nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací a terasou.Apartmán má výhled na moře a je vzdálen 40 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce a 40 km od Námořního a historického muzea chorvatského pobřeží.

Beautiful home in Novi Vinodolski with 2 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi
Beautiful home in Novi Vinodolski with 2 Bedrooms, Jacuzzi and WiFi

10 / 10 (1 hodnocení)

Krásný dům v Novi Vinodolski se 2 ložnicemi, vířivkou a WiFi se nachází ve městě Novi Vinodolski, asi 2,5 km od pláže Škrpun, a nabízí výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Klara
Apartments Klara

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Apartmány Klara se nachází ve městě Novi Vinodolski, 45 km od Opatije, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

PALACE PAULINA A
PALACE PAULINA A

8,5 / 10 (2 hodnocení)

PALACE PAULINA se nachází ve městě Novi Vinodolski, 600 metrů od pláže Škrpun, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Nice home in Novi Vinodolski with 1 Bedrooms, Jacuzzi and Private swimming pool
Nice home in Novi Vinodolski with 1 Bedrooms, Jacuzzi and Private swimming pool

10 / 10 (1 hodnocení)

Amazing home in Novi Vinodolski with Jacuzzi and 1 Bedrooms se nachází ve městě Novi Vinodolski v Přímořsko-gorskokotarské župě a nabízí zahradu.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Amazing apartment in Novi Vinodolski with 2 Bedrooms and WiFi
Amazing apartment in Novi Vinodolski with 2 Bedrooms and WiFi

Úžasný apartmán v Novi Vinodolski se 2 ložnicemi a WiFi se nachází ve městě Novi Vinodolski, jen 2 km od pláže Škrpun.Nabízí ubytování s výhledem na moře, Wi-Fi zdarma a neplacené parkoviště.Ubytování je vzdálené 42 km od hradu Trsat a 43 km od Chorvatského národního divadla Ivana Zajce.

Villa Buba ****
Villa Buba ****

8,8 / 10 (17 hodnocení)

Villa Buba se nachází 43 km od hradu Trsat. **** nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Vlatka
Vlatka

Vlatka se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,7 km od pláže Škrpun a 41 km od hradu Trsat. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,8 km od pláže The View a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Gabrijel
Gabrijel

Gabrijel se nachází v Novi Vinodolski v Primorsko-goranské župě a má balkon a výhled na město.Nachází se 2.Ubytování je vzdálené 6 km od pláže The View a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Cozy apartments with sea view
Cozy apartments with sea view

1 / 10 (1 hodnocení)

Cozy apartments with sea view se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,9 km od pláže Škrpun, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Novi Vinodolski - 12322
Apartments by the sea Novi Vinodolski - 12322

3 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Novi Vinodolski 12322b nabízí ubytování v obci Novi Vinodolski, 45 km od Opatije a 35 km od Rijeky. Do Rabace je to 50 km.

Apartmani Novi Vinodolski 32706 - Radmila
Apartmani Novi Vinodolski 32706 - Radmila

Apartmány Novi Vinodolski 32706 - Radmila se nachází ve městě Novi Vinodolski, 2,4 km od pláže s výhledem. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning apartment in Novi Vinodolski with Sauna, 2 Bedrooms and Swimming pool
Stunning apartment in Novi Vinodolski with Sauna, 2 Bedrooms and Swimming pool

Ohromující apartmán v Novi Vinodolski se saunou, 2 ložnicemi a bazénem se nachází ve městě Novi Vinodolski, 300 metrů od pláže The View a 40 km od hradu Trsat.Nabízím ubytování s Wi-Fi, klimatizací a zahradou.Tento apartmán má také soukromý bazén.

Beautiful apartment in Novi Vinodolski with Outdoor swimming pool, WiFi and Swimming pool
Beautiful apartment in Novi Vinodolski with Outdoor swimming pool, WiFi and Swimming pool

Krásný apartmán v Novém Vinodolském s venkovním bazénem, bbbbbbbbWi-Fi a bazén se nachází ve městě Novi Vinodolski, 300 metrů od pláže The View a 40 km od hradu Trsat, a nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací a zahradou.Tento apartmán má také vlastní bazén.

Apartment Novi Vinodolski 5587b
Apartment Novi Vinodolski 5587b

10 / 10 (1 hodnocení)

Tento apartmán se nachází ve městě Novi Vinodolski, 45 km od Opatije. K dispozici je také patio.

MILETIC
MILETIC

MILETIC se nachází ve městě Novi Vinodolski, 1,5 km od pláže Škrpun a 2,2 km od pláže Povile. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.