Apartmán

Apartments with a parking space Omis - 4327

9,3 / 10 (7 hodnocení)

21310 Omiš, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartments with a parking space Omis - 4327 se nachází ve městě Omiš (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a nabízí svým hostům parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments with a parking space Omis - 4327 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Apartments with a parking space Omis - 4327 hodnoceno 9.3 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Apartments with a parking space Omis - 4327 - Fotografie

Apartments with a parking space Omis - 4327 - Adresa

Booking.com

Apartments with a parking space Omis - 4327 - Popis

Apartmány s parkovacím místem Omis - 4327 se nachází v Omiši, 500 metrů od pláže Velika, 600 metrů od pláže Luka a 600 metrů od pláže Punta. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, kuchyň s jídelním koutem a 1 koupelnu se sprchou. Nechybí ani satelitní TV.

Apartmán je vzdálený 1,5 km od východní pláže Glavica a 1,7 km od západní pláže Glavica. Na letiště ve Splitu je to 44 km.

Apartments with a parking space Omis - 4327 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • Parkoviště Mimo ubytování

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Exteriér

 • Balkon

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Omiš

Beach Resort Mala Luka
Beach Resort Mala Luka

5,9 / 10 (59 hodnocení)

Beach Resort Mala Luka se nachází v Omiši, jen pár kroků od pláže Mala Luka, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a zahradou. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Výhled směřuje na moře.

Deluxe Suites Mandić
Deluxe Suites Mandić

9,3 / 10 (68 hodnocení)

Deluxe Suites Mandić se nachází pouhých 350 metrů od pláže a 850 metrů od centra Omiše. Nabízí klimatizované apartmány s balkonem nebo terasou. Volný K dispozici je Wi-Fi.

CASA QUARTO - AZZURRO
CASA QUARTO - AZZURRO

CASA QUARTO - AZZURRO se nachází v Omiši, necelý 1 km od pláže Luka, 16 minut chůze od pláže Brzet North a 1,5 km od pláže Brzet. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Stanici, Omis - 12312
Apartments with a parking space Stanici, Omis - 12312

Apartment Stanici 12312a se nachází v Omiši a nabízí ubytování s terasou.

Apartments Sara & Nina
Apartments Sara & Nina

9,3 / 10 (69 hodnocení)

Apartments Sara & Nina se nachází jen 100 metrů od oblázkové pláže v Čelině. Nabízí venkovní bazén, klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi a sluneční terasu s lehátky.

Apartments Gajo
Apartments Gajo

7,1 / 10 (24 hodnocení)

Ubytování se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Stanići a Mala Luka. Apartments Gajo nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartment Mirela-2
Apartment Mirela-2

Apartment Mirela-2 se nachází u pláže v Omiši, 1,5 km od pláže Vruja a 2 km od pláže Borka. Ubytování je vzdálené necelý 1 km od pláže Pašnjak a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Stunning home in Omis with Sauna, 3 Bedrooms and Heated swimming pool
Stunning home in Omis with Sauna, 3 Bedrooms and Heated swimming pool

Amazing home in Omis with Sauna, Wi-Fi a 3 Bedrooms se nachází v Omiši a nabízí ubytování se soukromým bazénem, bbbbbbbbbalkonem a výhledem na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Duce, Omis - 14587
Apartments by the sea Duce, Omis - 14587

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartments by the sea Duce, Omis - 14587 se nachází v Omiši, 200 metrů od pláže Vavlje a 400 metrů od pláže Golubinka West. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 100 metrů od pláže Rogac East a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

House Luce with pool
House Luce with pool

8,9 / 10 (11 hodnocení)

House Luce with pool se nachází asi 28 km od stadionu Mladezi Park a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, balkonem a výhledem na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Luno
Luno

9,7 / 10 (19 hodnocení)

Luno se nachází v Omiši, 150 metrů od pláže Punta a pláže Velika, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a město a je vzdálen 400 metrů od pláže Luka.

Apartments by the sea Stanici, Omis - 2765
Apartments by the sea Stanici, Omis - 2765

Apartmán Stanici 2765a s klimatizací se nachází v Omiši, 26 km od Splitu a 27 km od Makarské.

Apartments Cvita
Apartments Cvita

9,7 / 10 (62 hodnocení)

Apartments Cvita se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, 200 metrů od pláže Čelina. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Omis - 16952
Apartments with a parking space Omis - 16952

Apartmány s parkovacím místem nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Omis - 16952 se nachází v Omiši, pouhých 500 metrů od pláže Punta. 550 metrů od pláže Velika.

House Tina
House Tina

9,8 / 10 (6 hodnocení)

House Tina se nachází v Omiši, 2 km od pláže Brzet North a 2,1 km od pláže Punta. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 2,1 km od pláže Brzet a 2,4 km od pláže Brzet Middle Beach.

Villa Mama - Traditional Apartments in Omis
Villa Mama - Traditional Apartments in Omis

8,9 / 10 (44 hodnocení)

Villa Mama - Traditional Apartments in Omiš se nachází pouhých 170 metrů od pláže a má středověkou obrannou zeď s barokními prvky.Nabízím intimní dvůr v historickém centru města Omiš.

Apartment Mario
Apartment Mario

9,3 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Mario se nachází v Omiši, 300 metrů od pláže Velika a 350 metrů od pláže Punta. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 400 metrů od pláže Luka a má terasu.

Absolute Beach Villa
Absolute Beach Villa

10 / 10 (2 hodnocení)

Absolute Beach Villa se nachází jen pár kroků od jižní pláže Nemira a nabízí výhled na řeku, sezónní venkovní bazén, zahradu a gril. Nabízí balkon, stolní tenis, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Stanić
Apartman Stanić

8,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Stanić se nachází v Omiši, 400 metrů od pláže Punta a 450 metrů od východní pláže Glavica. Nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Nabízí výhled do zahrady a na moře a je vzdálen 600 metrů od pláže Velika.

Villa Josip near Omiš , private pool
Villa Josip near Omiš , private pool

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Villa Josip near Omiš se nachází v Omiši, 30 km od archeologického parku Salona a stadionu Mladezi Park, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a terasou. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Vulić
Apartments Vulić

8,7 / 10 (59 hodnocení)

Apartments Vulić se nachází pouhých 100 metrů od písečné pláže s vybavením pro vodní lyžování, windsurfing a jízdu na vodním skútru. Nabízí klimatizované apartmány s Wi-Fi zdarma a bezplatné parkování.

Apartment Pepalo, free parking
Apartment Pepalo, free parking

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Pepalo se nachází v Omiši, 600 metrů od východní pláže Glavica a necelý 1 km od západní pláže Glavica. Nabízí bezplatné parkování, Wi-Fi zdarma, sdílený lounge a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a hory a je vzdálen 1,2 km od pláže Velika.

Apartment Paola
Apartment Paola

9 / 10 (7 hodnocení)

Apartmán Paola se nachází v Omiši, 700 metrů od pláže Luka a necelý 1 km od pláže Velika, a nabízí výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Brzet North a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Milena
Apartment Milena

8,5 / 10 (13 hodnocení)

Tříhvězdičkový apartmán Milena se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí bezplatné Wi-Fi. Tento 3hvězdičkový apartmán se nachází 700 metrů od východní pláže Glavica.

Apartments Diridonda
Apartments Diridonda

9,1 / 10 (59 hodnocení)

Apartments Diridonda se nachází 300 metrů od pláže Glavica West a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartman Monika
Apartman Monika

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartman Monika se nachází asi 500 metrů od východní pláže Glavica a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Nabízí terasu, restauraci, výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Villa Secluded Paradise
Villa Secluded Paradise

9,6 / 10 (15 hodnocení)

Villa Secluded Paradise se nachází v Omiši, 29 km od stadionu Mladezi Park a Diokleciánova paláce, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a grilem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Apartments Kristina
Apartments Kristina

8,7 / 10 (32 hodnocení)

Apartments Kristina se nachází v Omiši, 300 metrů od střední pláže Nemira, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Nevena
Apartment Nevena

9,2 / 10 (43 hodnocení)

Apartment Nevena se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, 700 metrů od východní pláže Glavica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Hotel Plaža Duće
Hotel Plaža Duće

9,4 / 10 (708 hodnocení)

Hotel Plaža Duće se nachází u pláže v Omiši, 2 km od centra Omiše a 22 km od Splitu, a nabízí venkovní i krytý bazén, wellness centrum, restauraci, bar u bazénu a bezplatné Wi-Fi dostupné ve všech prostorách.

Family vacation Villas Nidus w/ pool
Family vacation Villas Nidus w/ pool

Family holiday Villas Nidus w/ pool se může pochlubit terasou a nabízí ubytování v Omiši s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady.Tato vila má soukromý bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment and Rooms Tatjana
Apartment and Rooms Tatjana

9,4 / 10 (47 hodnocení)

Apartment and Rooms Tatjana se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Luka a Velika. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Petra
Villa Petra

9 / 10 (1 hodnocení)

Prázdninový dům Villa Petra se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, 23 km od Splitu. 30 km od Makarské.

Beachfront Villa Draga with 32sqm private, heated pool, 4 bedrooms, sea view
Beachfront Villa Draga with 32sqm private, heated pool, 4 bedrooms, sea view

9 / 10 (3 hodnocení)

Beachfront Villa Draga se nachází na pláži v Omiši a nabízí soukromý bazén o rozloze 32 m2, 4 ložnice a výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday apartments Omis - 9492
Holiday apartments Omis - 9492

Holiday apartments Omis - 9492 se nachází v Omiši, 700 metrů od východní pláže Glavica a necelý 1 km od západní pláže Glavica. Nabízí výhled na moře. Ubytování je vzdálené 24 km od stadionu Mladezi Park a Diokleciánova paláce.

Rivus Apartments
Rivus Apartments

9,2 / 10 (162 hodnocení)

Rivus Apartments se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě a nabízí ubytování s neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment ZaDoDa
Apartment ZaDoDa

9,6 / 10 (23 hodnocení)

Apartment ZaDoDa se nachází v Omiši, 700 metrů od pláže Stanići, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Nemira, Omis - 13055
Apartments by the sea Nemira, Omis - 13055

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Nemira 13055c nabízí ubytování v Omiši, 24 km od Splitu. 29 km od Makarské.

Apartments Beverly
Apartments Beverly

9,6 / 10 (191 hodnocení)

Apartmány Beverly jsou situovány v Omiši, pouhých 200 metrů od Jaderského moře. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování a s bezplatným Wi-Fi připojením k internetu. Na místě je soukromé neplacené parkoviště.

Apartments by the sea Omis - 6003
Apartments by the sea Omis - 6003

Apartments by the sea Omis - 6003 se nachází v Omiši, pouhých 300 metrů od pláže Brzet North. Nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 2,2 km od pláže Ravnice North a 2,4 km od východní pláže Glavica.

Villa Naklice
Villa Naklice

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Villa Naklice se nachází v Omiši, 23 km od archeologického parku Salona a stadionu Mladezi Park, a nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Cvita
Apartmani Cvita

9,5 / 10 (34 hodnocení)

Apartmani Cvita se nachází 1,4 km od pláže Brzet North a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Ribnjak 10
Apartment Ribnjak 10

8,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Ribnjak 10 se nachází v Omiši, 600 metrů od východní pláže Glavica a 1,3 km od pláže Velika. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na řeku a moře a je vzdálen 1,5 km od pláže Punta.

Old Town Apartment
Old Town Apartment

9,4 / 10 (51 hodnocení)

Old Town Apartment se nachází v historickém centru Omiše, pouhých 200 metrů od pláže. Nabízí klimatizované pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Apartments Mila
Apartments Mila

9,2 / 10 (10 hodnocení)

Ubytování se nachází v Omiši ve Splitsko-dalmatské župě, u střední pláže Nemira a pláže Balica Rat. Apartments Mila nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

New! Villa KING with private pool with hydromassage, 4 bedrooms, 3km from sea and town Omiš
New! Villa KING with private pool with hydromassage, 4 bedrooms, 3km from sea and town Omiš

New se nachází v Omiši, 450 metrů od pláže Brzet a 450 metrů od pláže Brzet North. Villa KING se soukromým bazénem s hydromasáží, 4 ložnicemi, 3 km od moře a města Omiš nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Sunny Vista Apartment
Sunny Vista Apartment

Sunny Vista Apartment se nachází v Omiši, 300 metrů od pláže Velika a 400 metrů od pláže Luka, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a zahradou.Apartmán se může pochlubit balkonem a nachází se v oblasti, kde se hosté mohou věnovat aktivitám, jako je pěší turistika, potápění a šnorchlování.

Charming studio with river view
Charming studio with river view

8,7 / 10 (8 hodnocení)

Charming studio with river view se nachází v Omiši, 200 metrů od pláže Punta a pláže Velika, a nabízí klimatizaci. Nabízí výhled na město a hory a je vzdálen 400 metrů od pláže Luka.