Apartmány

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195

8,5 / 10 (2 hodnocení)

22010 Brodarica, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 se nachází ve městě Brodarica (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma, wi-fi zdarma a pláž. Ubytování Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Apartmány Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 se nachází v regionu Šibenciko-kninská župa.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 - Fotografie

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 - Adresa

Booking.com

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 - Popis

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Brodarica a Goldfish. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán má terasu, výhled na moře, posezení, satelitní TV, plně vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem a vlastní koupelnu se sprchou.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 stojí 1,2 km od pláže Maratuša a 1,4 km od pláže Luka. Na letiště Split je to 53 km.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4195 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Trouba
 • Kuchyňské potřeby
 • Kuchyň
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Exteriér

 • Pláž
 • Terasa

Obývací prostor

 • Jídelna
 • Posezení

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Vybavení pokoje

 • Klimatizace

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Aktivity

 • Pláž

Parkování

 • Parkoviště

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Brodarica

Apartmani Mrdeža
Apartmani Mrdeža

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmani Mrdeža se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od pláže Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Take A Break Apartments
Take A Break Apartments

9,8 / 10 (17 hodnocení)

Take A Break Apartments se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Brodarica a Goldfish. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Maretic
Apartments Maretic

8,4 / 10 (15 hodnocení)

Apartmány Maretic se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od pláže Brodarica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Katarina 2 - SIB155-1
Apartment Katarina 2 - SIB155-1

9 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Katarina 2 - SIB155-1 se nachází u pláže v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Brodarica a 12 minut chůze od pláže Rezalište. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Maratuša a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Marinero
Apartman Marinero

9,7 / 10 (16 hodnocení)

Apartman Marinero se nachází v obci Brodarica a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Awesome apartment in Brodarica with WiFi and 1 Bedrooms
Awesome apartment in Brodarica with WiFi and 1 Bedrooms

Apartmán Awesome se nachází v obci Brodarica a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi, bezplatné soukromé parkoviště i bezplatné soukromé parkoviště. 1 Bedrooms se nachází v obci Brodarica, pouhých 500 metrů od pláže Brodarica. Tento apartmán se nachází 7,3 km od radnice v Šibeniku a 7,5 km od pevnosti Barone.

Studio Apartments Marica
Studio Apartments Marica

9,5 / 10 (15 hodnocení)

Studio Apartments Marica se nachází 400 metrů od pláže Goldfish a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartmani Villa Rosa
Apartmani Villa Rosa

Apartmani Villa Rosa se nachází v obci Brodarica a nabízí klimatizované ubytování s balkonem. Stojí 200 metrů od pláže Goldfish a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Pape Apartments
Pape Apartments

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Pape Apartments se nachází necelý 1 km od pláže Rezalište a nabízí ubytování s balkonem a výhledem na moře. 400 metrů od pláže Maratuša. Nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 12642
Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 12642

7 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán Brodarica 12642a se nachází v obci Brodarica, 47 km od Splitu a 33 km od Trogiru. 6 km od Šibeniku.

Apartmani Gloria
Apartmani Gloria

9 / 10 (46 hodnocení)

Apartmány Gloria se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 100 metrů od pláže Maratuša, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

SOHA ROOM
SOHA ROOM

8,4 / 10 (5 hodnocení)

SOHA ROOM se nachází 700 metrů od pláže Goldfish a nabízí ubytování s terasou a výhledem do zahrady. Stojí 100 metrů od pláže Brodarica a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Dream
Apartman Dream

9,7 / 10 (34 hodnocení)

Apartman Dream se nachází v obci Brodarica, nedaleko pláže Maratuša a 14 minut chůze od pláže Goldfish. Nabízí terasu s výhledem na moře, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Brodarica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

House KALA
House KALA

6 / 10 (1 hodnocení)

House KALA se nachází v obci Brodarica, 550 metrů od pláže Goldfish a 800 metrů od pláže Luka. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Nevena
Apartmani Nevena

9,8 / 10 (27 hodnocení)

Apartmani Nevena se nachází v obci Brodarica, 50 metrů od pláže Goldfish. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Appartmani Dzandara
Appartmani Dzandara

10 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Appartmani Dzandara se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Beautiful apartment in Brodarica with 3 Bedrooms
Beautiful apartment in Brodarica with 3 Bedrooms

Krásný apartmán v Brodarici se 3 ložnicemi se nachází v obci Brodarica, 600 metrů od pláže Rezalište, 1,5 km od pláže Brodarica a 2,6 km od pláže Luka.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Mario
Apartment Mario

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartment Mario se nachází v obci Brodarica a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň.

Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4252
Apartments with a parking space Grebastica, Sibenik - 4252

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Grebastica 4252a se nachází v obci Brodarica, 40 km od Splitu a 26 km od Trogiru. Apartment Grebastica 4252a nabízí výhled na moře a je vzdálen 13 km od Šibeniku.

Apartment Marieta
Apartment Marieta

9,9 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Marieta se nachází asi 800 metrů od pláže Maratuša a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Rezalište a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Four-Bedroom Holiday Home in Brodarica
Four-Bedroom Holiday Home in Brodarica

Four-Bedroom Holiday Home in Brodarica se nachází v Brodarici a nabízí ubytování se soukromým bazénem a výhledem na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Dragovic
Apartmani Dragovic

9,4 / 10 (20 hodnocení)

Apartments Dragovic se nachází v osadě Brodarica, 3 km od Šibeniku, který je na seznamu světového dědictví UNESCO. Nejbližší oblázková pláž je vzdálená pouhých 250 metrů a všechny apartmány mají klimatizaci.

Family friendly seaside apartments Brodarica, Sibenik - 4833
Family friendly seaside apartments Brodarica, Sibenik - 4833

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Rodinné apartmány Brodarica, Sibenik - 4833 se nacházejí v obci Brodarica, 100 metrů od pláže Brodarica, a nabízejí výhled na moře, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

APARTMAN FRANE 6+2
APARTMAN FRANE 6+2

7,9 / 10 (13 hodnocení)

APARTMAN FRANE 6+2 se nachází v obci Brodarica, 500 metrů od pláže Brodarica a 1,1 km od pláže Goldfish. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Grebastica-1
Apartment Grebastica-1

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Grebastica-1 se nachází u pláže v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Banovci a 12 minut chůze od pláže Mirine. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Galesnica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Pinna Nobilis Apartments
Pinna Nobilis Apartments

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Pinna Nobilis Apartments se nacházejí v obci Brodarica, 47 km od Splitu. Do Trogiru je to odtud 33 km.

Guest house Brodarica
Guest house Brodarica

6,1 / 10 (131 hodnocení)

Guest house se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Goldfish. Brodarica nabízí ubytování se sdíleným loungem, bezplatným soukromým parkovištěm a zahradou. Ubytování je vzdálené asi 500 metrů od pláže Luka, 800 metrů od pláže Brodarica a 8,1 km od radnice v Šibeniku. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 5736
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 5736

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 5736 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Brodarica a Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment MARETIC
Apartment MARETIC

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán MARETIC se nachází v obci Brodarica, jen 1 km od pláže Rezalište a 1,7 km od pláže Brodarica, a nabízí patio. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Nina Juric
Apartments Nina Juric

8 / 10 (22 hodnocení)

Apartmány Nina Juric se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 400 metrů od pláže Goldfish, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartmani Nada
Apartmani Nada

9,9 / 10 (17 hodnocení)

Apartmány Nada se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Rezalište, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, bezplatné půjčení jízdních kol i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Katarina-4
Apartment Katarina-4

8 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Katarina-4 se nachází u pláže v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Brodarica a 12 minut chůze od pláže Rezalište. 600 metrů od pláže Maratuša. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Brodarica
Apartments Brodarica

9,9 / 10 (39 hodnocení)

Apartmány Brodarica se nacházejí v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Brodarica, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment APARTMAN MIA
Apartment APARTMAN MIA

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment APARTMAN MIA se nachází v obci Brodarica, necelý 1 km od pláže Rezalište, 14 minut chůze od pláže Brodarica a 2,2 km od pláže Luka. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Vila Lavanda I with heated pool
Apartmani Vila Lavanda I with heated pool

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmani Vila Lavanda I with heated pool se nachází v obci Brodarica a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, saunu, fitness centrum, sdílený lounge, zahradu a gril. K dispozici je Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště s nabíječkou pro elektromobily.

Apartment Scolari
Apartment Scolari

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartment Scolari se nachází u pláže v obci Brodarica, 200 metrů od pláže Goldfish a 700 metrů od pláže Brodarica. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Luka a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Ivka
Apartmani Ivka

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, u pláží Rezalište a Maratuša. Apartmani Ivka nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm nedaleko.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 464
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 464

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 464 se nachází v Brodarici, 200 metrů od pláže Brodarica a 800 metrů od pláže Goldfish. Nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Dalmata
Villa Dalmata

9,1 / 10 (13 hodnocení)

Villa Delmata se nachází ve vesnici Brodarica, 400 metrů od pláže se slunečníky a skládacími lehátky. Nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné parkování a ubytování v klimatizovaných apartmánech. Centum města Šibenik je vzdálené 3 km.

Apartment Onix
Apartment Onix

9 / 10 (75 hodnocení)

Apartment Onix se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, 100 metrů od pláže Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Holiday home Brodarica 2
Holiday home Brodarica 2

Prázdninový dům Brodarica 2 se nachází v obci Brodarica, pouhých 500 metrů od pláže Brodarica a 800 metrů od pláže Luka, a nabízí soukromý bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239
Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239

Apartments with a parking space Brodarica, Sibenik - 4239 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Rezalište a Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Marija
Apartment Marija

7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Marija se nachází v obci Brodarica, 700 metrů od pláže Maratuša, 1,1 km od pláže Rezalište a 1,7 km od pláže Luka. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Jolic
Apartmani Jolic

9,5 / 10 (23 hodnocení)

Apartmani Jolic na pobřeží Jaderského moře stojí na klidném místě, 150 metrů od pláže Brodarica. Nabízí klimatizované pokoje s volným přístupem k Wi-Fi.

Stunning home in Brodarica with WiFi, Sauna and Outdoor swimming pool
Stunning home in Brodarica with WiFi, Sauna and Outdoor swimming pool

Krásný dům v Brodarici s 5 ložnicemi, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Brodarici, necelý 1 km od pláže Brodarica, 14 minut chůze od pláže Rezalište a 2 km od pláže Luka.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od pláže Maratuša a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194
Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194

8,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartments by the sea Brodarica, Sibenik - 4194 se nachází v obci Brodarica v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Brodarica a Maratuša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Antonio 2
Apartmani Antonio 2

Apartmani Antonio 2 se nachází v obci Brodarica, 400 metrů od pláže Maratuša, 600 metrů od pláže Rezalište a 1,5 km od pláže Brodarica. Tento apartmán se nachází 3,4 km od aquaparku Solaris a 6,3 km od kostela sv. Barbory v Šibeniku.

Apartman Kaja
Apartman Kaja

9,2 / 10 (11 hodnocení)

Apartman Kaja se nachází v obci Brodarica, v blízkosti pláže Maratuša a 1,1 km od rodinné pláže Solaris. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 150 metrů od pláže Rezalište a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.