Prázdninový dům

Villa St Vid 2

10 / 10 (2 hodnocení)

23233 Privlaka, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Villa St Vid 2 se nachází ve městě Privlaka (Chorvatsko - Zadarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří venkovní bazén, parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Villa St Vid 2 se kvalitou svých služeb řadí mezi 4 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Villa St Vid 2 hodnoceno 10 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Zadarská župa.

Villa St Vid 2 - Fotografie

Villa St Vid 2 - Adresa

Booking.com

Villa St Vid 2 - Popis

Villa StVid2 se nachází v Privlace a nabízí venkovní bazén a výhled do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Vrilo a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Prázdninový dům má 3 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s myčkou nádobí a mikrovlnnou troubou, pračku a 3 koupelny se sprchou. Ložní prádlo a ručníky jsou zajištěny.

Prázdninový dům je vzdálený necelý 1 km od pláže Selo a 13 minut chůze od psí pláže Privlaka. Na letiště Zadar je to 26 km.

Villa St Vid 2 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Kuchyň
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Mikrovlnná trouba
 • Lednička

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • německy
 • anglicky
 • francouzsky
 • chorvatsky
 • maďarsky
 • italsky
 • polsky
 • slovensky

Koupelna

 • Ručníky
 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Vana
 • Sprcha

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Vybavení pokoje

 • Topení
 • Žehlička

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Exteriér

 • Terasa

Venkovní bazén

 • Vyhřívaný bazén

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady

Různé

 • Klimatizace

Zabezpečení

 • Trezor

Další ubytování ve městě Privlaka

Villa LUSCINIA
Villa LUSCINIA

Villa LUSCINIA se nachází v Privlace, pouhých 200 metrů od pláže Škrapavac - Bilotinjak a necelý 1 km od pláže Bilotinjak, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Teo - by sea & parking
Apartments Teo - by sea & parking

7,4 / 10 (10 hodnocení)

Apartments Teo - by sea & parking se nachází v Privlace, 100 metrů od pláže Škrapavac - Bilotinjak a 200 metrů od pláže Pliša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartments Romantica Sabunike
Apartments Romantica Sabunike

9,4 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Romantica Sabunike se nachází v Privlace v Zadarské župě, 500 metrů od pláže Sabunike, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětským hřištěm, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a swimming pool Sabunike, Zadar - 6110
Apartments with a swimming pool Sabunike, Zadar - 6110

Apartmány Sabunike, Zadar - 6110 se nachází v Privlace a nabízí celoroční venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 11461
Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 11461

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Privlaka 11461d nabízí ubytování v Privlace, 17 km od Zadaru. K dispozici je balkon.

Apartment Bonex-1
Apartment Bonex-1

7,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Bonex-1 se nachází u pláže v Privlace, 300 metrů od pláže Punta a 550 metrů od pláže Selo. Pláž Marina Privlaka je vzdálená 100 metrů. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Veni Mobilház
Veni Mobilház

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Veni Mobilház se nachází jen pár kroků od pláže Mostina a nabízí bar, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Rustic Villa with pool
Rustic Villa with pool

Rustic Villa with pool se nachází v Privlace, necelý 1 km od pláže Škrapavac - Bilotinjak a 11 minut chůze od pláže Bilotinjak. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Seaside luxury villa with a swimming pool Privlaka, Zadar - 18508
Seaside luxury villa with a swimming pool Privlaka, Zadar - 18508

Seaside luxury villa with a swimming pool Privlaka, Zadar - 18508 se nachází v Privlace, pouhých 600 metrů od pláže Marina Privlaka a necelý 1 km od pláže Mostina. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Penthouse Jimmys Beach
Penthouse Jimmys Beach

Penthouse Jimmys Beach se nachází v Privlace, 1 km od pláže Mostina a 1,8 km od pláže Pliša. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday apartment Maya/01 from relax
Holiday apartment Maya/01 from relax

9 / 10 (1 hodnocení)

Holiday apartment Maya/01 from relax se nachází v Privlace, v blízkosti pláže Sabunike a pláže Škrapavac - Bilotinjak. Nabízí zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1 km od pláže Queen's Beach a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Holiday home Privlaka VI
Holiday home Privlaka VI

9 / 10 (3 hodnocení)

Prázdninový dům Privlaka VI se nachází v Privlace, 400 metrů od pláže Bilotinjak a necelý 1 km od pláže Pliša, a nabízí výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 70 metrů od pláže Škrapavac - Bilotinjak a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Laguna Mobile Homes
Laguna Mobile Homes

4 / 10 (3 hodnocení)

Laguna Mobile Homes se nachází v Privlace, 50 metrů od pláže Mostina a 450 metrů od pláže Punta. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, soukromou pláží a terasou.

Apartments Lorena
Apartments Lorena

8 / 10 (57 hodnocení)

Apartments Lorena se nachází 600 metrů od pláže Sabunike a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Holiday home Trogirska V
Holiday home Trogirska V

10 / 10 (1 hodnocení)

Holiday home Trogirska V se nachází v Privlace, pouhých 500 metrů od pláže Mostina, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 47 km od přístavu Kornati a 49 km od historického muzea Biograd.

Sunny Mobile Homes
Sunny Mobile Homes

6,8 / 10 (10 hodnocení)

Sunny Mobile Homes se nachází necelý 1 km od pláže Selo a nabízí restauraci, bar a nepřetržitě otevřenou recepci.

Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 14569
Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 14569

Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 14569 se nachází v Privlace, 1,3 km od pláže Pliša a 1,7 km od pláže Punta, a nabízí výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Mostina a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Mary with pool and sauna, near the town Nin
Villa Mary with pool and sauna, near the town Nin

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Mary with pool and sauna, near the town Nin se nachází v Privlace, jen pár kroků od pláže Škrapavac - Bilotinjak a 300 metrů od pláže Pliša, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman DŽ
Apartman DŽ

9,4 / 10 (16 hodnocení)

Apartman DŽ se nachází v Privlace, necelý 1 km od pláže Sabunike a 17 minut chůze od pláže Zdrijac, a nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Bonex-7
Apartment Bonex-7

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Bonex-7 se nachází u pláže v Privlace, 400 metrů od pláže Punta a 600 metrů od pláže Selo. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 90 metrů od pláže Marina Privlaka a nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Težačka kuća
Težačka kuća

Težačka kuća se nachází v Privlace, 1,4 km od pláže Vrilo a pláže Sabunike, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Mala
Villa Mala

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Mala se nachází v Privlace, 500 metrů od pláže Mostina a 1,5 km od pláže Punta. Nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

New Luxury apartment Sun@set with Jacuzzi and wonderful view
New Luxury apartment Sun@set with Jacuzzi and wonderful view

9,5 / 10 (2 hodnocení)

New Luxury apartment Sun@set with Jacuzzi and wonderful view se nachází v Privlace, 1,7 km od psí pláže Privlaka. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Stancija Privlaka 1 with heated pool
Villa Stancija Privlaka 1 with heated pool

Villa Stancija Privlaka 1 se nachází v Privlace, 1 km od pláže Vrilo a 1,3 km od pláže Selo, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Vila má také vlastní bazén.

House on the beach Tin
House on the beach Tin

8,8 / 10 (20 hodnocení)

House on the beach Tin se nachází asi 1,1 km od pláže Marina Privlaka a nabízí ubytování s výhledem na moře, zahradou, terasou a grilem. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Punta a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Mobile home - Bokun mora
Mobile home - Bokun mora

Mobile home - Bokun mora v Privlace se nachází 300 metrů od pláže Mostina a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu.

Luxury villa with pool,jacuzzi and sauna/04
Luxury villa with pool,jacuzzi and sauna/04

Luxury villa with pool, jacuzzi and sauna/04 se nachází v Privlace, 1,1 km od pláže Vrilo a 1,2 km od pláže Selo. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, venkovním bazénem a terasou. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Privlaka with balcony, air conditioning, WiFi, dishwasher 878-1
Apartment in Privlaka with balcony, air conditioning, WiFi, dishwasher 878-1

Do 500 metrů od pláže Pliša a 1.6 km od Škrapavac – pláž Bilotinjak, Apartmán v Privlace s balkonem, klimatizací, Wi-Fi, myčkou nádobí 878-1 bezplatné Wi-Fi a terasu.Hosté ubytovaní v tomto apartmánu mají přístup na balkon.

Holiday Home Lorenzo
Holiday Home Lorenzo

Holiday Home Lorenzo se nachází v Privlace, 450 metrů od pláže Mostina a 550 metrů od pláže Marina Privlaka. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Punta a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Seaview apartment Privlaka with free parking
Seaview apartment Privlaka with free parking

Seaview apartment Privlaka s bezplatným parkováním se může pochlubit balkonem s výhledem na moře, společným salonkem a grilem v Privlace, nedaleko pláže Punta a 2.3 km od pláže Marina Privlaka.Klimatizované ubytování se nachází 600 metrů od pláže Mostina a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Modern apartment Emy
Modern apartment Emy

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Modern apartment Emy se nachází v Privlace, 700 metrů od pláže Mostina, 800 metrů od pláže Punta a 49 km od přístavu Kornati. Nabízí zahradu, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Marina Privlaka a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Sabunike, Zadar - 5822
Apartments with a parking space Sabunike, Zadar - 5822

7,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments with a parking space Sabunike, Zadar - 5822 se nachází v Privlace v Zadarské župě, nedaleko pláže Queen's Beach a pláže Sabunike. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Mobile homes Paun
Mobile homes Paun

9 / 10 (5 hodnocení)

Mobile home Luka se nachází v Privlace, 100 metrů od pláže Mostina, a nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beach apartments Batela
Beach apartments Batela

9,4 / 10 (15 hodnocení)

Ubytování se nachází v Privlace v Zadarské župě, jen pár kroků od pláže Škrapavac - Bilotinjak. Plážové apartmány Batela nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment in Privlaka with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3598-2
Apartment in Privlaka with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 3598-2

S výhledem na moře, Apartmán v Privlace s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, WiFi 3598-2 nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 400 metrů od pláže Selo.Ubytování je 1.2 km od pláže Privlaka nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 14492
Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 14492

6 / 10 (15 hodnocení)

Apartments with a parking space Privlaka, Zadar - 14492 se nachází v Privlace, 1,2 km od pláže Punta, 1,8 km od pláže Pliša a 48 km od přístavu Kornati. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 200 metrů od pláže Mostina a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Sea Gem
Villa Sea Gem

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Sea Gem se nachází u pláže v Privlace, 50 metrů od pláže Mostina, a nabízí kuchyň a TV. Klimatizované ubytování je vzdálené 450 metrů od pláže Punta.

Beautiful apt Julieta
Beautiful apt Julieta

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Beautiful apt Julieta se nachází 500 metrů od pláže Marina Privlaka a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Adriaticexplorer Sunset villas with private jacuzzy
Adriaticexplorer Sunset villas with private jacuzzy

Adriaticexplorer Sunset villas with private jacuzzy se nachází v Privlace v Zadarské župě, nedaleko pláží Pliša a Škrapavac - Bilotinjak. Nabízí ubytování s vířivkou a bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 18637
Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 18637

Apartments by the sea Privlaka, Zadar - 18637 se nachází v Privlace, pouhých 100 metrů od pláže Mostina, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 48 km od přístavu Kornati a 50 km od historického muzea Biograd.

Apartment Josip with Pool
Apartment Josip with Pool

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartmán Josip se nachází v Privlace, 19 km od Zadaru a 43 km od Novalje. Novalja je vzdálená 38 km.

Amazing apartment in Privlaka with WiFi
Amazing apartment in Privlaka with WiFi

9 / 10 (2 hodnocení)

Úžasný apartmán v Privlace se nachází v Privlaci, 650 metrů od pláže Sabunike, a nabízí Wi-Fi a obývací pokoj s TV.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Appartments Kosamiri nahe Zadar
Appartments Kosamiri nahe Zadar

Appartments Kosamiri nahe Zadar se nachází 200 metrů od pláže Mostina a nabízí sezónní venkovní bazén, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Impeccable 2-Bed House in Privlaka Croatia
Impeccable 2-Bed House in Privlaka Croatia

Pokoj s výhledem do zahrady a 2 postelemi.House in Privlaka Croatia nabízí ubytování s balkonem a rychlovarnou konvicí, asi 1,4 km od pláže Sabunike.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Saška 2
Apartmani Saška 2

10 / 10 (5 hodnocení)

Apartmani Saška 2 se nachází v Privlace, necelý 1 km od pláže Punta a 18 minut chůze od přístavu Privlaka. Nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Mostina a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Sand & Relax Privlaka - Mobile home
Sand & Relax Privlaka - Mobile home "Lavanda"

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Sand & Relax Privlaka - Mobile home "Lavanda" se nachází v Privlace, jen pár kroků od pláže Mostina, a nabízí ubytování u pláže s barem, zahradou, soukromou pláží a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřenou recepci.

Apt Roza Pet friendly
Apt Roza Pet friendly

8,7 / 10 (13 hodnocení)

Apt Roza Pet friendly se nachází v Privlace v Zadarské župě, nedaleko pláže Sabunike a Queen's Beach. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Florijan apartments
Florijan apartments

9 / 10 (5 hodnocení)

Florijan apartments se nachází v Privlace, 1,1 km od pláže Pliša, 47 km od přístavu Kornati a 49 km od historického muzea Biograd. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Škrapavac - Bilotinjak je vzdálená 400 metrů a pláž Bilotinjak 700 metrů.