Apartmány

Banić Apartments with pool

9 / 10 (95 hodnocení)

Dubrovačka 15, 23210 Biograd na Moru, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Banić Apartments with pool se nachází ve městě Biograd na Moru (Chorvatsko - Zadarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří venkovní bazén, parkování zdarma, wi-fi zdarma a rodinné pokoje. Ubytování Banić Apartments with pool se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Banić Apartments with pool hodnoceno 9 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Zadarská župa.

Banić Apartments with pool - Fotografie

Banić Apartments with pool - Adresa

Booking.com

Banić Apartments with pool - Popis

Apartmány Banić se nachází v Biogradu na Moru, 800 metrů od nejbližší pláže a 28 km od Zadaru, a nabízí sezónní venkovní bazén a bezplatné Wi-Fi.

Všechny apartmány a studia mají posezení a/nebo jídelní část a součástí apartmánů je také kuchyň nebo kuchyňský kout.

Nechybí ani venkovní nábytek a gril. Do nákupního centra je to 100 metrů. Apartmány stojí 7 km od Vranského jezera. Na řeku Zrmanja vzdálenou pouhých 50 metrů se můžete vydat raftovat.

Banić Apartments stojí 4,3 km od zábavního parku Mirnovec a 900 metrů od autobusového nádraží v Biogradu na Moru. Na letiště Zadar je to odsud 28 km.

Banić Apartments with pool - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Sluneční terasa
 • Soukromý bazén
 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Gril

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha
 • Ručníky
 • Toaleta

Vaření

 • Kuchyňské potřeby
 • Jídelní stůl
 • Lednička

Různé

 • Klimatizace
 • Rodinné pokoje
 • Topení

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • italsky
 • chorvatsky

Obývací prostor

 • Psací stůl
 • Posezení

Ložnice

 • Povlečení
 • Skříň nebo šatna

Média a technologie

 • Satelitní programy
 • TV

Vybavení pokoje

 • Soukromý vchod

Parkování

 • Parkoviště

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Venkovní bazén

 • Sezónní

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Biograd na Moru

Ivana
Ivana

9,7 / 10 (12 hodnocení)

Ivana se nachází asi 400 metrů od pláže Dražica a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Tento prázdninový dům má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Modern groundfloor apartment for 2
Modern groundfloor apartment for 2

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Modern přízemí apartment for 2 se nachází v Biogradu na Moru, jen 1,7 km od pláže Dražica a méně než 1 km od přístavu Kornati, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Jaga
Holiday Home Jaga

8 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Jaga se nachází v Biogradu na Moru, 15 km od historického muzea, 17 km od zábavního parku Mirnovec a 43 km od zadarského muzea iluzí. Nabízí sezónní venkovní bazén, gril a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 15 km od přístavu Kornati a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Lucie 4
Apartment Lucie 4

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Lucie 4 se nachází v Biogradu na Moru, 100 metrů od pláže Bosana a 1,2 km od pláže Iza Banja. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a zahradou. Nabízí gril a neplacené soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Holiday Home in Biograd
Two-Bedroom Holiday Home in Biograd

Two-Bedroom Holiday Home in Biograd se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 1,5 km od pláže Oaza Mira a 1,7 km od pláže Dolaške Drage, a nabízí soukromý bazén.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od pláže Porat a nabízí parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Mobile home Dalmacija
Mobile home Dalmacija

7,8 / 10 (14 hodnocení)

Mobile home Dalmacija se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 200 metrů od pláže Soline, a nabízí restauraci, zahradu a nepřetržitě otevřenou recepci. Nabízí terasu, stolní tenis, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

House with pool Mimi
House with pool Mimi

10 / 10 (2 hodnocení)

House with pool Mimi se nachází v Biogradu na Moru a nabízí ubytování se soukromým bazénem, terasou a výhledem do zahrady. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 650 metrů od pláže Soline a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

APARTMAN SILVA
APARTMAN SILVA

10 / 10 (7 hodnocení)

APARTMAN SILVA se nachází v Biogradu na Moru, 800 metrů od pláže Bosana. Nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, nepřetržitě otevřenou recepci a sdílenou kuchyň. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Mladen
Apartment Mladen

9,4 / 10 (33 hodnocení)

Apartment Mladen se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Biograd na Moru 5282c
Apartment Biograd na Moru 5282c

6 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Biograd na Moru 5282c se nachází v Biogradu na Moru, necelý 1 km od pláže Soline, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Apartmán je vzdálený 3,1 km od přístavu Kornati a historického muzea Biograd.

Mobile homes in Camp Soline at Biograd, with sand- and pebble beach
Mobile homes in Camp Soline at Biograd, with sand- and pebble beach

Mobilní domy v Camp Soline at Biograd se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 400 metrů od pláže Soline.Nabízí ubytování s písečnou a oblázkovou pláží, zázemí pro vodní sporty, tenisový kurt, terasu a bezplatné Wi-Fi.Ubytování je vzdálené 2,7 km od přístavu Kornati a historického muzea Biograd.

Five-Bedroom Holiday Home in Biograd
Five-Bedroom Holiday Home in Biograd

Five-Bedroom Holiday Home in Biograd se nachází v Biogradu na Moru a nabízí soukromý bazén a výhled na jezero.2,4 km od pláže Bosana.Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

BIOGRAD MOBILE HOME OASIS
BIOGRAD MOBILE HOME OASIS

8,7 / 10 (7 hodnocení)

BIOGRAD MOBILE HOME OASIS se nachází v Biogradu na Moru v kempu Camping Park Soline, 1,3 km od muzea dědictví Biograd. Nabízí bar, zahradu a terasu.

Apartments Beleca
Apartments Beleca

9,6 / 10 (49 hodnocení)

Apartments Beleca se nachází 700 metrů od pláže Dražica a nabízí terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Rooms with WiFi Biograd na Moru, Biograd - 13281
Rooms with WiFi Biograd na Moru, Biograd - 13281

Triple Room Biograd na Moru 13281i se nachází v Biogradu na Moru.

Apartman Lucija
Apartman Lucija

9 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Lucija se nachází necelý 1 km od pláže Dražica a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem do zahrady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Grande Glamping with Pool
Grande Glamping with Pool

9,2 / 10 (93 hodnocení)

Grande Glamping with Pool se nachází 1,8 km od pláže Soline a nabízí venkovní bazén, zahradu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartments in Biograd na Moru 31097
Apartments in Biograd na Moru 31097

9 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, u pláže Bosana a Iza Banja.Apartmány v Biogradu na 31097 se nachází nedaleko Biogradu Moru a nabízí ubytování se soukromým parkovištěm.

Apartman Adria
Apartman Adria

9,1 / 10 (11 hodnocení)

Apartman Adria se nachází v Biogradu na Moru. Nabízí patio, kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 17298
Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 17298

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartmány u moře Biograd na Moru, Biograd - 17298 se nachází v Biogradu na Moru, 100 metrů od pláže Bosana, 1,5 km od pláže Dražica a 1,8 km od pláže Soline. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Sky&Sea
Apartman Sky&Sea

7,8 / 10 (19 hodnocení)

Apartman Sky&Sea se nachází v Biogradu na Moru, 500 metrů od pláže Bosana, 1,6 km od pláže Iza Banja a 2,3 km od pláže Dražica. Tento apartmán se nachází 2 km od historického muzea Biograd a 46 km od radnice v Šibeniku.

Villa Bella
Villa Bella

8,8 / 10 (6 hodnocení)

Nachází se v Biogradu na Moru v Zadarské župě, u pláží Bosana a Iza Banja. Villa Bella nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartment Biograd na Moru 2
Apartment Biograd na Moru 2

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartmán Biograd na Moru 2 se nachází v Biogradu na Moru, 500 metrů od pláže Dražica, 800 metrů od pláže Soline a 1 km od pláže Bosana, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené necelý 1 km od přístavu Kornati a 47 km od šibenické radnice.

Apartments with a parking space Biograd na Moru, Biograd - 15651
Apartments with a parking space Biograd na Moru, Biograd - 15651

Apartmány s parkovacím místem se nachází 600 metrů od pláže Dražica, necelý 1 km od pláže Soline a 13 minut chůze od pláže Bosana. Biograd na Moru, Biograd - 15651 nabízí ubytování v Biogradu na Moru. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Drago
Apartmani Drago

9,4 / 10 (23 hodnocení)

Ubytování se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, u pláží Dražica a Soline. Apartmani Drago se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Slavica
Apartmani Slavica

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Apartmani Slavica se nachází necelý 1 km od pláže Soline a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment in Biograd na Moru with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4818-5)
Apartment in Biograd na Moru with sea view, terrace, air conditioning, Wi-Fi (4818-5)

Apartmán v Biogradu na Moru s výhledem na moře, terasou, klimatizací, Wi-Fi (4818-5) se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 500 metrů od pláže Bosana a 1,5 km od pláže Dražica.Nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na moře.Tento apartmán se nachází 2,1 km od pláže Iza Banja a 2,9 km od pláže v Chorvatsku.

Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 15562
Apartments by the sea Biograd na Moru, Biograd - 15562

Apartments by the sea nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Biograd na Moru, Biograd - 15562 se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 100 metrů od pláže Soline. Ubytování je vzdálené 2,8 km od přístavu Kornati a 1,7 km od historického muzea Biograd.

Mobilna kucica Lidija Camp Soline
Mobilna kucica Lidija Camp Soline

10 / 10 (2 hodnocení)

Mobilna kucica Lidija Camp Soline se nachází v Biogradu na Moru, 650 metrů od pláže Soline a 1,2 km od pláže Lumbrak, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Apartman Neven
Apartman Neven

8,8 / 10 (5 hodnocení)

Apartman Neven se nachází v Biogradu na Moru, 500 metrů od pláže Dražica a 700 metrů od pláže Bosana. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 800 metrů od pláže Soline a 500 metrů od přístavu Kornati.

Apartman Barbara
Apartman Barbara

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartman Barbara se nachází v Biogradu na Moru, v blízkosti pláže Dražica a 1,3 km od pláže Soline. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 350 metrů od pláže Bosana a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Beautiful apartment in Biograd na moru with 2 Bedrooms and WiFi
Beautiful apartment in Biograd na moru with 2 Bedrooms and WiFi

10 / 10 (2 hodnocení)

Krásný apartmán v Biogradu na Moru se 2 ložnicemi a Wi-Fi se nachází v Biogradu na Moru, 1,2 km od pláže Dražica, 2,1 km od pláže Bosana a 2 km od přístavu Kornati. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Mobile home Sea Star 1st row to the sea
Mobile home Sea Star 1st row to the sea

Ubytování se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, u pláží Soline a Dražica. Mobile home Sea Star se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartmani Dina
Apartmani Dina

8,6 / 10 (147 hodnocení)

Apartmani Dina se nachází v Biogradu na Moru, 500 metrů od pláže Dražica a 800 metrů od pláže Soline. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s terasou a vstup do krytého bazénu. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartment Miriam
Apartment Miriam

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Miriam se nachází v Biogradu na Moru, 600 metrů od pláže Soline a necelý 1 km od pláže Bosana, a nabízí výhled na moře. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio Apartment in Biograd na Moru with Balcony, Air Conditioning (4801-3)
Studio Apartment in Biograd na Moru with Balcony, Air Conditioning (4801-3)

5 / 10 (1 hodnocení)

Studio apartmán v Biogradu na Moru s balkonem, klimatizací (4801-3) se nachází v Biogradu na Moru, 800 metrů od pláže Bosana, 1 km od pláže Dražica a 1,5 km od pláže Soline.Nabízí ubytování s Wi-Fi.Městská radnice a pevnost Barone jsou vzdálené 46 km.

Apartman Paula
Apartman Paula

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Apartman Paula se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 500 metrů od pláže Dražica, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Klimatizované ubytování je vzdálené 750 metrů od pláže Soline.

Apartment in Biograd na Moru with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Dishwasher (4818-7)
Apartment in Biograd na Moru with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Dishwasher (4818-7)

Apartment Biograd na Moru s terasou, klimatizace, Wi-Fi, myčka nádobí (481-7) nabízí ubytování s Wi-Fi a TV.Tento apartmán se nachází 2,1 km od pláže Iza Banja a 2,9 km od pláže v Chorvatsku.

Apartment Pepi
Apartment Pepi

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartment Pepi se nachází u pláže v Biogradu na Moru, 1,1 km od pláže Dražica a 1,5 km od pláže Bosana. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmani Bukarica
Apartmani Bukarica

9 / 10 (11 hodnocení)

Apartmani Bukarica se nachází v Biogradu na Moru, necelý 1 km od pláže Soline a 13 minut chůze od pláže Dražica. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s grilem.

Apartmani Senija
Apartmani Senija

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartmani Senija se nachází v Biogradu na Moru v Zadarské župě, 80 metrů od pláže Bosana, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Mobile House F&L
Mobile House F&L

10 / 10 (7 hodnocení)

Mobile House F&L se nachází v Biogradu na Moru, 1,7 km od pláže Bosana a 2 km od pláže Soline. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Prázdninový dům se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Soline Beach 4 bedroom Holiday home
Soline Beach 4 bedroom Holiday home

Soline Beach 4 bedroom Holiday home se nachází v Biogradu na Moru, pouhých 500 metrů od pláže Dražica a 1,7 km od pláže Bosana. Nachází se 300 metrů od pláže Soline a nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Stunning home in Biograd with WiFi and 1 Bedrooms
Stunning home in Biograd with WiFi and 1 Bedrooms

7,3 / 10 (3 hodnocení)

Stunning home se nachází v Biogradu a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.1 Bedrooms se nachází v Biogradu na Moru, jen 1 km od pláže Soline.Muzeum dědictví Biograd je vzdálené 1,9 km a šibenická radnice 45 km.

Apartments Vrime
Apartments Vrime

9,5 / 10 (50 hodnocení)

Apartmány Vrime nabízí ubytování s klimatizací ve městě Biograd na Moru, 26 km od Zadaru a 42 km od Šibeniku. K přístavu Kornati - západ je to asi 250 metrů. Ve všech prostorách je k dispozici bezplatné Wi-Fi.

Apartments Colours
Apartments Colours

10 / 10 (4 hodnocení)

Apartmány Colours se nachází v Biogradu na Moru a nabízí terasu, zahradu, letní kuchyni, možnost vlastního stravování a Wi-Fi zdarma. K moři je to 600 metrů.

Apartments Olea
Apartments Olea

9,4 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Olea se nachází v Biogradu na Moru a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar, zahradu, gril a terasu.

Apartments Lori
Apartments Lori

9,4 / 10 (57 hodnocení)

Apartmány Lori se nachází ve městě Biograd na Moru a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. Na místě je zdarma k dispozici Wi-Fi. Oblázková pláž je jen 100 metrů daleko. V bezprostřední blízkosti apartmánů najdete restauraci a obchod s potravinami.