Penzion

Rooms Mat - 300 m from sea

6,1 / 10 (13 hodnocení)

Put Žitne 21, 23234 Vir, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Rooms Mat - 300 m from sea se nachází ve městě Vir (Chorvatsko - Zadarská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří gril, parkování zdarma a nekuřácké pokoje. Ubytování Rooms Mat - 300 m from sea se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Penzion Rooms Mat - 300 m from sea se nachází v regionu Zadarská župa.

Rooms Mat - 300 m from sea - Fotografie

Rooms Mat - 300 m from sea - Adresa

Booking.com

Rooms Mat - 300 m from sea - Popis

Rooms Mat - 300 m from sea se nachází ve Viru, 350 metrů od pláže Radovanjica, a nabízí výhled do zahrady.

Pokoje mají šatní skříň. Pokoje v Rooms Mat - 300 m from sea mají vlastní koupelnu a ložní prádlo.

V Viru a okolí se můžete věnovat cyklistice a dalším aktivitám.

Rooms Mat - 300 m from sea leží 400 metrů od pláže Luka a 700 metrů od pláže Zitna. Na letiště Zadar je to 31 km.

Rooms Mat - 300 m from sea - Vybavení ubytování

Aktivity

 • Pláž
 • Potápění
 • Windsurfing
 • Šnorchlování
 • Cyklistika
 • Rybaření

Koupelna

 • Ručníky
 • Toaleta
 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • italsky
 • německy
 • chorvatsky

Exteriér

 • Venkovní krb
 • Gril
 • Gril

Obecné

 • Koberec
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Ložnice

 • Skříň nebo šatna
 • Povlečení

Výhled

 • Výhled do zahrady

Vybavení pokoje

 • Sušák na prádlo

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není možná).

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Vir

Apartments Mas-Rafaj
Apartments Mas-Rafaj

8,1 / 10 (14 hodnocení)

Apartments Mas-Rafaj se nachází ve Viru v Zadarské župě, 350 metrů od pláže Radovanjica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Vir - 18592
Apartments with a parking space Vir - 18592

Apartmány s parkovacím místem se nacházejí ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Luka a Miljkovica. Vir - 18592 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Stunning apartment in Vir with Outdoor swimming pool, WiFi and Indoor swimming pool
Stunning apartment in Vir with Outdoor swimming pool, WiFi and Indoor swimming pool

Ohromující apartmán ve Vir s venkovním bazénem, bbbbbbbbWi-Fi a krytý bazénem se nachází ve Viru, 800 metrů od pláže Radnjaca, méně než 1 km od pláže Skrpinica a 30 km od Paláce generálního guvernéra.Klimatizované ubytování se nachází 600 metrů od pláže Lozice a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Ana-1
Holiday Home Ana-1

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Ana-1 se nachází ve Viru, 600 metrů od pláže Radovanjica, necelý 1 km od pláže Miljkovica a 25 km od paláce generálního guvernéra. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

OLEA Apartments Vir
OLEA Apartments Vir

9,9 / 10 (20 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Viru v Zadarské župě, u pláží Radovanjica a Lucica. OLEA Apartments Vir se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Stunning apartment in Vir with WiFi and 2 Bedrooms
Stunning apartment in Vir with WiFi and 2 Bedrooms

Stunning in Vir se nachází ve Viru, pouhých 200 metrů od Lozice, a nabízí ubytování s výhledem na moře pláže, apartmán Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.Ubytování je vzdálené 29 km od paláce generálního guvernéra a 31 km od kostela sv.Chrysogona.

Apartments by the sea Vir - 18590
Apartments by the sea Vir - 18590

Apartments by the sea Vir - 18590 se nachází ve Viru, 200 metrů od pláže Radovanjica. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Eva
Villa Eva

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Villa Eva se nachází ve Viru, necelý 1 km od pláže Pedinka a 17 minut chůze od pláže Sapavac, a nabízí venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apatmani Peternel
Apatmani Peternel

9,6 / 10 (18 hodnocení)

Apatmani Peternel se nachází ve Viru v Zadarské župě, 400 metrů od pláže Luka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Miler
Apartments Miler

9,4 / 10 (25 hodnocení)

Apartments Miler se nachází ve Viru, 200 metrů od pláže Bobovik a 300 metrů od pláže Lucica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou. K dispozici je neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřená recepce.

Apartments by the sea Vir - 18603
Apartments by the sea Vir - 18603

8,5 / 10 (4 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Viru v Zadarské župě, u pláží Bobovik a Zitna. Apartments by the sea Vir - 18603 nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

House Hukavec
House Hukavec

House Hukavec se nachází ve Viru, 600 metrů od pláže Soldatica, 700 metrů od pláže Prezida a 24 km od Paláce generálního guvernéra.Ubytování je vzdálené 300 metrů od pláže Miljkovica a hosté mohou využívat soukromé parkoviště na místě a bezplatné Wi-Fi.

Holiday Home Nikolina
Holiday Home Nikolina

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Nikolina se nachází ve Viru, necelý 1 km od pláže Radovanjica, 12 minut chůze od pláže Miljkovica a 25 km od paláce generálního guvernéra. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Aurum luxury apartments
Aurum luxury apartments

9,6 / 10 (19 hodnocení)

Aurum luxury apartments se nachází ve Viru v Zadarské župě, necelý 1 km od pláže Jadro. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

1oak rentals
1oak rentals

9,6 / 10 (98 hodnocení)

1oak Rental se nachází ve Viru v Zadarské župě, 600 metrů od pláže Radovanjica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

House Diana - heated swimming pool and jacuzzi
House Diana - heated swimming pool and jacuzzi

10 / 10 (2 hodnocení)

House Diana - vyhřívaný bazén a vířivka se nachází ve Viru, 1,3 km od pláže Pedinka a 1,3 km od pláže Srpljica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Duga - Familie IL - I vanovic Lamarra Urlaub auf Vir
Villa Duga - Familie IL - I vanovic Lamarra Urlaub auf Vir

8,2 / 10 (14 hodnocení)

Nachází se méně než 1 km od pláže Miljkovica, Vila Duga - Rodina IL - I vanovic Lamarra Urlaub auf Vir nabízí zahradu, sdílený lounge a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments with a parking space Vir - 20201
Apartments with a parking space Vir - 20201

Apartments with a parking space Vir - 20201 se nachází ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Miljkovica a Prezida. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Lili Vir
Apartment Lili Vir

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Tento klimatizovaný apartmán se nachází ve Viru, 24 km od Zadaru, a může se pochlubit slunnou terasou.

Villa Tome
Villa Tome

9,8 / 10 (5 hodnocení)

Villa Tome se nachází ve Viru, nedaleko pláže Brdonja a 11 minut chůze od pláže Bobovik, a nabízí patio s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmans Traub1
Apartmans Traub1

Apartmans Traub1 se nachází ve Viru, 500 metrů od pláže Lucica a 700 metrů od pláže Bobovik. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

APARTMANI FORGAČ
APARTMANI FORGAČ

10 / 10 (1 hodnocení)

APARTMANI FORGAČ se nachází ve Viru, 100 metrů od pláže Luka, 500 metrů od pláže Radovanjica a 550 metrů od pláže Miljkovica. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Marija i Josip
Apartmani Marija i Josip

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Nachází se ve Viru v Zadarské župě, u pláží Miljkovica a Soldatica. Apartmani Marija i Josip se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Family friendly apartments with a swimming pool Vir - Lozice, Vir - 18538
Family friendly apartments with a swimming pool Vir - Lozice, Vir - 18538

Family friendly apartments with a pool Vir - Lozice, Vir - 18538 in Vir nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bbbbbbbbplatí Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

NEW! Holiday home Dalmazia
NEW! Holiday home Dalmazia

10 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování NEW s výhledem do zahrady. Holiday home Dalmazia nabízí ubytování se zahradou a balkonem, asi 1,1 km od pláže Radnjaca. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Neli
Apartman Neli

9,9 / 10 (9 hodnocení)

Apartman Neli se nachází ve Viru, 700 metrů od pláže Radovanjica a necelý 1 km od pláže Sapavac, a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Radovic Biljana
Apartments Radovic Biljana

Apartmány Radovic Biljana se nacházejí ve Viru a nabízejí venkovní bazén, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Kaktus Apartment
Kaktus Apartment

8,3 / 10 (7 hodnocení)

Kaktus Apartment se nachází ve Viru, 350 metrů od pláže Straza, 550 metrů od pláže Soldatica a 550 metrů od pláže Lakirka. Nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Rebecca
Apartmani Rebecca

9,7 / 10 (18 hodnocení)

Apartmani Rebecca se nachází 450 metrů od pláže Luka a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

APARTMAN PALMA
APARTMAN PALMA

APARTMAN PALMA se nachází 300 metrů od pláže Kaštelina a méně než 1 km od pláže Sapavac ve městě Vir a nabízí ubytování s kuchyní.Tato nemovitost nabízí přístup na balkon, bezplatné soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Vir - Lozice, Vir - 18567
Apartments by the sea Vir - Lozice, Vir - 18567

7 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Vir - Lozice, Vir - 18567 se nachází ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Lozice a Radnjaca. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Neno
Neno

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Neno se nachází ve Viru, nedaleko pláží Skrpinica a Brdonja, a nabízí zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Old Road
Old Road

9,8 / 10 (16 hodnocení)

Old Road se nachází ve Viru v Zadarské župě, 500 metrů od pláže Radovanjica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Slatina 13/1
Slatina 13/1

9,4 / 10 (16 hodnocení)

Slatina 13/1 se nachází ve Viru v Zadarské župě, 200 metrů od pláže Brdonja. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments NEVENKA, Vir
Apartments NEVENKA, Vir

Apartments NEVENKA, Vir se nachází ve Viru, 400 metrů od pláže Prezida a pláže Soldatica, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a grilem. 25 km od kostela sv. Chrysogona a Národního muzea.

Apartments Lalić
Apartments Lalić

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Lalić se nachází ve Viru, 250 metrů od pláže Prezida a 500 metrů od pláže Miljkovica. Nabízí gril a výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Vista
Apartments Vista

Apartmány Vista se nacházejí ve městě Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Bobovik a Zitna, a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Malcic
Apartments Malcic

Apartmány Malcic se nacházejí ve městě Vir v Zadarské župě, nedaleko pláží Brdonja a Lucica, a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Villa Lucky
Apartments Villa Lucky

9 / 10 (102 hodnocení)

Apartments Villa Lucky se nachází ve Viru v Zadarské župě, 400 metrů od pláže Prezida. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments with a parking space Vir - 12948
Apartments with a parking space Vir - 12948

8 / 10 (1 hodnocení)

Studio Vir 12948a se nachází ve Viru, 23 km od Zadaru a 33 km od Novalje.

Modern Apartment in Vir with Balcony
Modern Apartment in Vir with Balcony

Moderní apartmán na Viru s balkonem se nachází ve Viru, 300 metrů od pláže Lakirka a 350 metrů od pláže Žitná, a nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem.

Apartments Ayla
Apartments Ayla

8,6 / 10 (13 hodnocení)

Apartments Ayla se nachází ve Viru v Zadarské župě, nedaleko pláží Miljkovica a Soldatica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Vanja - terrace & BBQ
Apartments Vanja - terrace & BBQ

7,9 / 10 (5 hodnocení)

Nachází se ve Viru v Zadarské župě, u pláží Zitna a Lucica. Apartments Vanja - terrace & BBQ nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartments by the sea Vir - 17491
Apartments by the sea Vir - 17491

7,3 / 10 (3 hodnocení)

Ubytování se nachází ve Viru v Zadarské župě, u pláží Prezida a Miljkovica. Apartments by the sea Vir - 17491 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmani Kaštelina
Apartmani Kaštelina

9,5 / 10 (87 hodnocení)

Apartmani Kaštelina se nachází ve Viru, 150 metrů od pláže Miljkovica, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Krepo
Apartments Krepo

9,2 / 10 (12 hodnocení)

Apartments Krepo se nachází 400 metrů od pláže Soldatica a nabízí sezónní venkovní bazén, sdílený lounge a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

mario
mario

9,4 / 10 (38 hodnocení)

mario se nachází 200 metrů od pláže Jadro a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Apartmani Aneri
Apartmani Aneri

8 / 10 (31 hodnocení)

Apartmani Aneri se nachází ve Viru, 200 metrů od pláže Miljkovica a 300 metrů od pláže Luka. Nabízí ubytování s klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.