Apartmán

A&V

9 / 10 (5 hodnocení)

19 Biškupije, 52203 Medulin, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) A&V se nachází ve městě Medulin (Chorvatsko - Istrie). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a klimatizace. Ubytování A&V se nachází v regionu Istrie a s hodnocením 9 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

A&V - Adresa

Booking.com

A&V - Popis

A&V se nachází v Medulinu, 2 km od pláže Skrape a 1,1 km od archeologického naleziště Vižula. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Bijeca je vzdálená 1,6 km a pláž Belvedere 1,9 km.

Tento klimatizovaný apartmán má 1 ložnici, TV s plochou obrazovkou a kuchyň.

Na letiště Pula je to 8 km.

A&V - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kuchyň
 • Pračka
 • Kuchyňský kout

Různé

 • Klimatizace
 • Všechny prostory nekuřácké

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Internetové připojení není k dispozici.

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou

Vybavení pokoje

 • Topení

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Exteriér

 • Terasa

Exteriér a výhled

 • Výhled do zahrady

Další ubytování ve městě Medulin

Apartment Elida
Apartment Elida

Apartment Elida se nachází v Medulinu, 1,6 km od pláže Mukalba, 1,6 km od pláže Bijeca a 1,7 km od pláže Belvedere. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Medel
Medel

9,4 / 10 (16 hodnocení)

Medel se nachází v Medulinu, 650 metrů od pláže Alba Chiara a 700 metrů od pláže Bijeca. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

VELANERA Hotel & Restaurant
VELANERA Hotel & Restaurant

8,9 / 10 (208 hodnocení)

Hotel Velanera se nachází v obci Šišan, 8 km od Puly, a nabízí venkovní bazén, gurmánskou restauraci připravující pokrmy středomořské kuchyně i ve všech prostorách zdarma dostupné Wi-Fi.

Villa Histra with Private Pool and Sea View
Villa Histra with Private Pool and Sea View

9 / 10 (2 hodnocení)

Villa Histra with Private Pool and Sea View se nachází v Medulinu a nabízí venkovní bazén a výhled na město. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Igor
Apartments Igor

9,5 / 10 (46 hodnocení)

Apartmány Igor se nacházejí v Medulinu na Istrii, necelý 1 km od pláže Bijeca, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment in Medulin with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Washing machine (3479-1)
Apartment in Medulin with Terrace, Air conditioning, Wi-Fi, Washing machine (3479-1)

8 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán v Medulinu s terasou, klimatizací, Wi-Fi, pračka (3479-1) nabízí bezplatné Wi-Fi, terasu a klimatizaci.2 km od pláže Alba Chiara a 10 km od pulského amfiteátru.

Fenera
Fenera

9 / 10 (5 hodnocení)

Fenera se nachází v Medulinu, 1,7 km od pláže Mukalba, 1,8 km od pláže Bijeca a 11 km od amfiteátru Pula Arena. Nabízí sezónní venkovní bazén a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Rosenberg
Apartment Rosenberg

9,9 / 10 (68 hodnocení)

Apartmán Rosenberg se nachází v Medulinu a nabízí bazén, sdílený lounge, zahradu, výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Vlah
Apartments Vlah

8,7 / 10 (17 hodnocení)

Apartments Vlah se nachází v Medulinu, 800 metrů od archeologického naleziště Vižula a 1 km od písečné pláže Bijeca.

Apartment Goga
Apartment Goga

7,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Goga se nachází v Medulinu, v blízkosti pláže Belvedere a 1,6 km od pláže Alba Chiara. Nabízí balkon s výhledem do zahrady, zahradu a terasu. Pláž Bijeca je vzdálená 1,4 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné půjčení jízdních kol.

Apartments Vrcevan 811
Apartments Vrcevan 811

8,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartmány Vrcevan 811 se nacházejí v Medulinu na Istrii, 1,4 km od pláže Bijeca, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, terasu i bezplatné soukromé parkoviště.

Resindenz Benni 7 mit beheiztem grossem Pool
Resindenz Benni 7 mit beheiztem grossem Pool

Resindenz Benni 7 mit beheiztem grossem Pool se nachází u pláže v Medulinu, 1,5 km od pláže Belvedere a 1,6 km od pláže Skrape. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartman Irena
Apartman Irena

9,2 / 10 (13 hodnocení)

Apartman Irena se nachází v Medulinu, v blízkosti pláže Mukalba a 1,3 km od pláže Bijeca. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday home in Medulin/Istrien 35448
Holiday home in Medulin/Istrien 35448

Prázdninový dům v Medulinu/Istrien 35448 se nachází v Medulinu, 1.5 km od pláže Belvedere, 11 km od arény v Pule a 48 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj.K dispozici je bezplatné soukromé parkoviště a 1.4 km od pláže Bijeca a 1.5 km od pláže Alba Chiara.

Room in Medulin with terrace, air conditioning, WiFi 3488-7
Room in Medulin with terrace, air conditioning, WiFi 3488-7

Room in Medulin s terasou, klimatizací, Wi-Fi 3488-7 se nachází v Medulinu, 1,5 km od pláže Burle a 1,7 km od pláže Mukalba.Ubytování je vzdálené asi 1,7 km od pláže Bijeca a 2 km od pláže Belvedere a nabízí bezplatné Wi-Fi.Ubytování je vzdálené 48 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj a 2,5 km od archeologického naleziště Vižula.

Awesome apartment in Medulin with WiFi, 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool
Awesome apartment in Medulin with WiFi, 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool

9 / 10 (1 hodnocení)

Úchvatný apartmán v Medulinu s Wi-Fi a výhledem na moře, 2 Bedrooms and Outdoor swimming pool se nachází v Medulinu, 2,4 km od pláže Pomer a 2,5 km od pláže Belvedere. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Hilde-11
Apartment Hilde-11

7 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Hilde-11 se nachází v Medulinu, 700 metrů od pláže Bijeca, 1 km od pláže Belvedere a 1,2 km od pláže Skrape. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartment Starship
Apartment Starship

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Starship se nachází v Medulinu, 800 metrů od pláže Burle a 1,1 km od pláže Mukalba. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Marina
Apartment Marina

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Marina se nachází v Medulinu, necelý 1 km od pláže Belvedere a 13 minut chůze od pláže Alba Chiara. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 650 metrů od pláže Bijeca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment MERI, Spacious apartment in a quiet location near the beach
Apartment MERI, Spacious apartment in a quiet location near the beach

8 / 10 (2 hodnocení)

Prostorný apartmán s balkonem se nachází na klidném místě v Medulinu, jen 2 km od pláže Belvedere a 1,1 km od archeologického naleziště Vižula.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Charmantes Ferienhaus in Medulin mit WLAN, Terrasse
Charmantes Ferienhaus in Medulin mit WLAN, Terrasse

Nachází se v Medulinu, 1.3 km od pláže Mukalba a 1.Charmantes Ferienhaus v Medulinu s WLAN, Terrasse se nachází 3 km od pláže Bijeca a nabízí klimatizaci.Nachází se 1 km od pláže Burle a nabízí terasu a bezplatné soukromé parkoviště.

Holiday home Medulin 28
Holiday home Medulin 28

Holiday home Medulin 28 se nachází v Medulinu, necelý 1 km od pláže Mukalba, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 2,3 km od pláže Belvedere a 2,7 km od pláže Alba Chiara.

Holiday home in Medulin/Istrien 36032
Holiday home in Medulin/Istrien 36032

Holiday home in Medulin/Istrien 36032 se nachází v Medulinu, pouhých 1,1 km od pláže Burle, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.Ubytování je vzdálené 10 km od amfiteátru Pula Arena a 47 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj.

House Anka Medulin
House Anka Medulin

8,7 / 10 (38 hodnocení)

House Anka Medulin se nachází v Medulinu na Istrii, necelý 1 km od pláže Bijeca, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

La Riva Apartments
La Riva Apartments

8,4 / 10 (10 hodnocení)

La Riva Apartments se nachází v Medulinu, necelý 1 km od pláže Bijeca, a nabízí výhled na město, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Radic
Radic

Sada 1.Radic se nachází 1 km od pláže Bijeca a nabízí zahradu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Vila Regi
Vila Regi

9,6 / 10 (21 hodnocení)

Vila Regi se nachází v Medulinu, jen 1 km od pláže Burle. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu a Wi-Fi zdarma. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Luca
Apartman Luca

8,2 / 10 (39 hodnocení)

Apartman Luca se nachází v Medulinu, pouhých 50 metrů od pláže Burle, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 10 km od amfiteátru Pula Arena a 47 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj.

Apartment Leonardo
Apartment Leonardo

Apartmán Leonardo se nachází v Medulinu, 200 metrů od pláže Alba Chiara a 300 metrů od pláže Belvedere, a nabízí klimatizaci.Tato nemovitost nabízí přístup na terasu, bezplatné soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Anamarija
Apartment Anamarija

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Anamarija se nachází v Medulinu, pouhých 1,5 km od pláže Bijeca, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Medulinka apartments
Medulinka apartments

8,7 / 10 (159 hodnocení)

Medulinka apartments se nachází v Medulinu, 1 km od pláže Burle a 1,2 km od pláže Bijeca, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sezónním venkovním bazénem a terasou.

Apartman Celestina
Apartman Celestina

8,9 / 10 (19 hodnocení)

Nachází se v Medulinu na Istrii, s pláží Bijeca a Belvedere Apartman Celestina se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Moderne Villa mit privatem Pool, Sonnenterrasse nur 2 km vom Strand
Moderne Villa mit privatem Pool, Sonnenterrasse nur 2 km vom Strand

Moderne Villa mit privatem Pool, Sonnenterrasse nur nabízí klimatizované ubytování s balkonem. 2 km vom Strand se nachází v Medulinu. Nabízí vlastní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

400 Meter zum Sandstrand
400 Meter zum Sandstrand

400 Meter zum Sandstrand se nachází v Medulinu, necelý 1 km od pláže Belvedere a 13 minut chůze od pláže Bijeca, a nabízí klimatizaci.Tato nemovitost nabízí přístup na balkon a bezplatné soukromé parkoviště.

Liliana in Medulin * Istrien
Liliana in Medulin * Istrien

8,2 / 10 (17 hodnocení)

Liliana in Medulin * Istrien se nachází v Medulinu, 1,6 km od pláže Munte.Nabízí ubytování s Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Four-Bedroom Holiday Home in Pula
Four-Bedroom Holiday Home in Pula

Four-Bedroom Holiday Home in Pula se nachází v Medulinu na Istrii a nabízí balkon.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,7 km od pláže Pješčana Uvala a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Awesome home in Medulin with 5 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool
Awesome home in Medulin with 5 Bedrooms, Jacuzzi and Outdoor swimming pool

Krásný dům v Medulinu se 6 ložnicemi, saunou a soukromým bazénem se nachází v Medulinu, 2,1 km od pláže Pomer, 2,6 km od pláže Scuza a 2,7 km od pláže Bijeca.Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Dario
Apartments Dario

9,3 / 10 (121 hodnocení)

Apartments Dario se nachází v Medulinu, 1,3 km od archeologického naleziště Vižula. Nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vstup do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Marich
Apartments Marich

9,2 / 10 (33 hodnocení)

Apartmány Marich se nacházejí v Medulinu, 1,5 km od archeologického naleziště Vižula.

Apartments Tara
Apartments Tara

9 / 10 (25 hodnocení)

Apartmány Tara se nacházejí v Medulinu na Istrii, 1,3 km od pláže Bijeca, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Holiday Home Villa Crispo - MDN119
Holiday Home Villa Crispo - MDN119

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Holiday Home Villa Crispo - MDN119 se nachází v Medulinu, pouhých 400 metrů od pláže Mukalba a 1,3 km od pláže Bijeca, a nabízí soukromý bazén. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 90 metrů od pláže Burle a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Vila Palma
Apartments Vila Palma

8,7 / 10 (53 hodnocení)

Apartments Vila Palma se nachází 300 metrů od pláže Burle a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Tea Medulin
Apartments Tea Medulin

9,3 / 10 (23 hodnocení)

Apartments Tea Medulin se nachází v Medulinu na Istrii, 300 metrů od pláže Mukalba. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa mit privatem Pool und viel Privatsphäre
Villa mit privatem Pool und viel Privatsphäre

Villa mit privatem Pool und viel Privatsphäre se nachází v Medulinu, 2.3 km od pláže Mukalba a 10 km od arény Pula, v oblasti, kde se můžete věnovat cyklistice.Sada 23 km od pláže Burle a nabízí terasu a bezplatné soukromé parkoviště.

Stunning home in Medulin with 4 Bedrooms and WiFi
Stunning home in Medulin with 4 Bedrooms and WiFi

10 / 10 (1 hodnocení)

Úchvatný dům v Medulinu se 4 ložnicemi a WiFi se nachází v Medulinu, 1,2 km od pláže Belvedere, 1,4 km od pláže Alba Chiara a 1,1 km od archeologického naleziště Vižula.Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý km od pláže Bijeca a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

New Design Villa, with Electric Car support, sauna, fitness, heated pool and much more
New Design Villa, with Electric Car support, sauna, fitness, heated pool and much more

9,9 / 10 (15 hodnocení)

New Design Villa se nachází v Medulinu, 1 km od pláže Burle. Nabízí elektrické auto, saunu, fitness, vyhřívaný bazén a mnoho dalšího. Nabízí ubytování s fitness centrem, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Tato vila má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Dragan K2
Dragan K2

10 / 10 (2 hodnocení)

Dragan K2 se nachází v Medulinu, 400 metrů od pláže Burle a 700 metrů od pláže Mukalba. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 1,4 km od pláže Bijeca, 10 km od amfiteátru Pula Arena a 47 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Všechny pokoje mají balkon.

Vrdoljak
Vrdoljak

8,9 / 10 (9 hodnocení)

Nachází se v Medulinu na Istrii, s pláží Alba Chiara a Belvedere Vrdoljak se nachází nedaleko a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.