Apartmán

Apartment Rose-2

22010 Žaborić, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmán) Apartment Rose-2 se nachází ve městě Žaborić (Chorvatsko - Šibenciko-kninská župa). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří soukromé parkoviště, pláž a wi-fi zdarma. Ubytování Apartment Rose-2 se kvalitou svých služeb řadí mezi 2 hvězdičkové hotely. Apartmán Apartment Rose-2 svou lokalitou patří do regionu Šibenciko-kninská župa.

Apartment Rose-2 - Fotografie

Apartment Rose-2 - Adresa

Booking.com

Apartment Rose-2 - Popis

Apartment Rose-2 se nachází u pláže v obci Žaborić, 600 metrů od pláže Peruč a necelý 1 km od pláže Žaborić. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmán má 2 ložnice, satelitní TV, vybavenou kuchyň s lednicí a sporákem, pračku a 2 koupelny s vanou.

V okolí se lze věnovat cyklistice.

Na letiště Split je to 50 km.

Apartment Rose-2 - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kávovar
 • Trouba
 • Kuchyň
 • Lednička
 • Jídelní stůl
 • Varná deska
 • Kuchyňské potřeby
 • Pračka

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Fén
 • Toaleta
 • Vana

Exteriér

 • Pláž
 • Gril
 • Terasa

Média a technologie

 • TV
 • Satelitní programy

Různé

 • Klimatizace
 • Prostor pro kuřáky

Aktivity

 • Pláž
 • Cyklistika

Personál hovoří těmito jazyky:

 • anglicky
 • chorvatsky

Parkování

 • Soukromé parkování je možné za případný poplatek v areálu hotelu (rezervace není možná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Obývací prostor

 • Jídelna

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Vybavení pokoje

 • Žehlicí potřeby

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena na požádání, za případný poplatek.

Bezbariérový přístup

 • Celá jednotka se nachází v přízemí

Další ubytování ve městě Žaborić

Apartments Lilly
Apartments Lilly

9,7 / 10 (8 hodnocení)

Apartments Lilly se nachází v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Žaborić. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Blue
Apartment Blue

9,2 / 10 (25 hodnocení)

Apartment Blue se nachází asi 400 metrů od pláže Jasenova a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na moře. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Draga Žaborić
Apartments Draga Žaborić

7 / 10 (3 hodnocení)

Apartmány Draga Žaborić se nacházejí v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě, 90 metrů od pláže Peruč, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 4662
Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 4662

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 4662 se nachází v obci Žaborič, 500 metrů od pláže Lokvica. Nabízí obývací pokoj s TV. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Kosor
Apartment Kosor

7,6 / 10 (24 hodnocení)

Apartment Kosor se nachází v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě, jen pár kroků od pláže Peruč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, terasou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Koala Apartments
Villa Koala Apartments

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Villa Koala Apartments se nachází v Žaboriči přímo naproti pláži s lehátky a slunečníky, které jsou hostům k dispozici a nabízí ubytování s možností vlastního stravování. WiFi a gril mohou hosté na místě využívat zdarma.

Apartment JIL
Apartment JIL

7,2 / 10 (5 hodnocení)

Ubytování se nachází v Žaboriči v Šibenicko-kninské župě, u pláží Jasenova a Peruč. Apartment JIL se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Nikol
Apartment Nikol

9,3 / 10 (11 hodnocení)

Apartment Nikol se nachází u moře v letovisku Žaborić a nabízí zázemí pro grilování, klimatizaci, Wi-Fi zdarma a vlastní bezplatné parkoviště.

Magnolia Apartments
Magnolia Apartments

8,5 / 10 (13 hodnocení)

Magnolia Apartments se nachází 300 metrů od pláže Peruč a nabízí ubytování s restaurací, zahradou a bankomatem.

Three-Bedroom Holiday Home in Zaboric
Three-Bedroom Holiday Home in Zaboric

Three-Bedroom Holiday Home v Žaborić se nachází v obci Žaborić, 1,3 km od pláže Peruč a 1,7 km od pláže Žaborić, a nabízí výhled na moře.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 600 metrů od pláže Jasenova a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmani Josip Lela
Apartmani Josip Lela

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartmani Josip Lela se nachází v obci Žaborić, 350 metrů od pláže Žaborič a 400 metrů od pláže Peruč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Apartments Zoricic
Apartments Zoricic

8,9 / 10 (14 hodnocení)

Apartmány Zoricic se nacházejí v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě, 450 metrů od pláže Peruč, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartments Jase - 40 m from sea
Apartments Jase - 40 m from sea

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Jase - 40 m from sea se nachází v obci Žaborić, 500 metrů od pláže Žaborić a 600 metrů od pláže Peruč. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí terasu, neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Švrćo
Apartment Švrćo

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartmán Švrćo se nachází v obci Žaborić a nabízí zahradu, sdílený lounge, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Apartmán s bezplatným soukromým parkovištěm a sdílenou kuchyní.

Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 4257
Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 4257

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 4257 se nachází v Zaborici, 450 metrů od pláže Peruč a 500 metrů od pláže Jasenova, a nabízí výhled na moře. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 469
Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 469

8 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází v Zaborici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Peruč a Zaboric. Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 469 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Rose-1
Apartment Rose-1

9,7 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Rose-1 se nachází u pláže v obci Žaborič, 1,2 km od pláže Peruč a 1,6 km od pláže Žaborič. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 500 metrů od pláže Jasenova a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Senka
Apartment Senka

9,1 / 10 (12 hodnocení)

Apartmán Senka se nachází v obci Žaborić. 43 km od Splitu.

AE Zaboric
AE Zaboric

AE Zaboric se nachází u pláže v obci Žaborić, necelý 1 km od pláže Žaborić a 15 minut chůze od pláže Gazdavica. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Andrija
Apartment Andrija

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán Andrija se nachází v obci Žaborič, necelý 1 km od pláže Peruč, 13 minut chůze od pláže Jasenova a 1,2 km od pláže Žaborič. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Relax Eco
Apartman Relax Eco

9,8 / 10 (11 hodnocení)

Apartman Relax Eco se nachází necelý 1 km od pláže Jasenova a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Luca
Apartments Luca

9 / 10 (12 hodnocení)

Apartments Luca se nachází 400 metrů od pláže Jasenova a nabízí ubytování s terasou, restaurací a zahradou.

Apartman Adagio
Apartman Adagio

9,6 / 10 (10 hodnocení)

Apartman Adagio se nachází v obci Žaborić a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat windsurfingu, potápění a rybaření.

Apartments Plavi&Žuti
Apartments Plavi&Žuti

10 / 10 (29 hodnocení)

Nachází se v Žaboriči v Šibenicko-kninské župě, u pláží Peruč a Žaborič. Apartments Plavi&Žuti nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Apartman Alka
Apartman Alka

9,2 / 10 (4 hodnocení)

Apartman Alka se nachází v obci Žaborić, 700 metrů od pláže Žaborič, 1,1 km od pláže Gazdavica a 11 km od šibenické radnice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 80 metrů od pláže Peruč a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Rose-3
Apartment Rose-3

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Rose-3 se nachází u pláže v obci Žaborič, 1,2 km od pláže Peruč a 1,6 km od pláže Žaborič. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 468
Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 468

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Nachází se v Žaboriči v Šibenicko-kninské župě, u pláží Peruč a Žaborič. Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 468 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 8368
Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 8368

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Nachází se v Žaboriči v Šibenicko-kninské župě, u pláží Peruč a Žaborič. Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 8368 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment Marita
Apartment Marita

9,7 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Marita se nachází u pláže v obci Žaborić, 550 metrů od pláže Jasenova a 700 metrů od pláže Žaborić. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 400 metrů od pláže Peruč a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartment Diva Exclusive
Apartment Diva Exclusive

10 / 10 (6 hodnocení)

Apartment Diva Exclusive se nachází v obci Žaborić, nedaleko pláže Peruč a 700 metrů od pláže Gazdavica. Nabízí terasu s výhledem do zahrady, zahradu a gril. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Dalma Residence apartman Girandella
Dalma Residence apartman Girandella

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Dalma Residence apartman Girandella se nachází v obci Žaborić a nabízí klimatizované ubytování s terasou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Hedonica
Villa Hedonica

8,1 / 10 (7 hodnocení)

Villa Hedonica se nachází v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě, 300 metrů od pláže Peruč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm. K dispozici je také sauna.

Amazing home in Zaboric with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms
Amazing home in Zaboric with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms

Amazing home in Zaboric with Outdoor swimming pool and 4 Bedrooms se nachází v Zábořici a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 17988
Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 17988

Apartments by the sea Zaboric, Sibenik - 17988 se nachází v obci Žaborić nedaleko pláže Gazdavica. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Pláž Peruč je vzdálená 250 metrů a pláž Žaborić 400 metrů.

Apartments Mira - 20 m from pebble beach
Apartments Mira - 20 m from pebble beach

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartments Mira - 20 m from pebble beach se nachází v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Žaborič a Peruč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Krma
Apartments Krma

Apartments Krma se nachází v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě, 200 metrů od pláže Peruč. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments Tona
Apartments Tona

9,7 / 10 (19 hodnocení)

Ubytování se nachází v Zaborici v Šibenicko-kninské župě, u pláží Peruč a Zaboric. Apartments Tona nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm v blízkosti.

Awesome apartment in Zaboric with WiFi and 2 Bedrooms
Awesome apartment in Zaboric with WiFi and 2 Bedrooms

Apartmán Úžasný apartmán v Žaborić se nachází v obci Žaborić, 1,8 km od pláže Peruč a 2,1 km od pláže Žaborić a nabízí výhled na moře a Wi-Fi.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments Zivana
Apartments Zivana

Apartmány Zivana se nacházejí v obci Žaborič v Šibenicko-kninské župě, nedaleko pláží Peruč a Žaborič, a nabízejí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Amazing home in Zaboric with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms
Amazing home in Zaboric with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms

Amazing home in Zaboric with Outdoor swimming pool and 3 Bedrooms se nachází v Zábořici a nabízí soukromý bazén a výhled na moře.Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Antonia
Villa Antonia

8,7 / 10 (9 hodnocení)

Villa Antonia se nachází v obci Žaborić, v blízkosti pláže Peruč a 1,7 km od pláže Žaborić. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Bilo 9467d
Apartment Bilo 9467d

8 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Bilo 9467d se nachází v obci Žaborić v Šibenicko-kninské župě a nabízí balkon. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 300 metrů od pláže Lokvica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Villa Tela with Pool
Villa Tela with Pool

9 / 10 (12 hodnocení)

Villa Tela with Pool se nachází v obci Žaborić, 600 metrů od pláže Jasenova a 1,1 km od pláže Peruč. Nabízí sezónní venkovní bazén a klimatizaci. Vila se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Skelin
Villa Skelin

10 / 10 (1 hodnocení)

Villa Skelin se nachází v obci Žaborić, jen pár kroků od pláže Gazdavica a 1,2 km od pláže Peruč. Nabízí klimatizované ubytování a přístup do zahrady s venkovním bazénem.

Superstar apartment
Superstar apartment

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Superstar apartment se nachází v Žaboriči, 150 metrů od pláže Jasenova a necelý 1 km od pláže Peruč. Nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Svrco
Apartment Svrco

Apartment Svrco se nachází v obci Žaborić, pouhých 400 metrů od pláže Žaborić a 550 metrů od pláže Gazdavica, a nabízí terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Relaxing whole top floor apartment by the sea
Relaxing whole top floor apartment by the sea

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Relaxing whole top floor apartment by the sea se nachází v Žaborići, pouhých 50 metrů od pláže, a nabízí ubytování na pláži s restaurací, zahradou, grilem a bezplatným Wi-Fi. K dispozici je i patio a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 9467
Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 9467

9 / 10 (1 hodnocení)

Ubytování se nachází v Žaboriči v Šibenicko-kninské župě, u pláží Lokvica a Bila Lucica. Apartments with a parking space Bilo, Primosten - 9467 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.