Prázdninový dům

Vila Maric

Jurevike 7, 21335 Brist, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Vila Maric se nachází ve městě Brist (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma a wi-fi zdarma. Prázdninový dům Vila Maric se nachází v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Vila Maric - Fotografie

Vila Maric - Adresa

Booking.com

Vila Maric - Popis

Vila Maric se nachází asi 550 metrů od pláže Ravanje a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Tento klimatizovaný prázdninový dům má jídelní kout, kuchyňský kout s myčkou nádobí a TV s plochou obrazovkou. Ručníky a ložní prádlo jsou k dispozici za příplatek.

Prázdninový dům má dětské hřiště a terasu.

Vila Maric stojí 1,1 km od pláže FFK.

Vila Maric - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kávovar
 • Toustovač
 • Varná deska
 • Trouba
 • Rychlovarná konvice
 • Pračka
 • Myčka na nádobí
 • Lednička
 • Kuchyňský kout

Vybavení pokoje

 • Rozkládací pohovka
 • Soukromý vchod
 • Topení
 • Žehlicí potřeby
 • Klimatizace

Exteriér

 • Venkovní nábytek
 • Gril
 • Balkon
 • Terasa
 • Zahrada

Koupelna

 • Ručníky/Povlečení za příplatek
 • Vana nebo sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta

Média a technologie

 • TV s plochou obrazovkou
 • TV

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace není nutná).

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Ložnice

 • Povlečení

Obývací prostor

 • Jídelna

Zvířata

 • Domácí zvířata jsou povolena za případný poplatek.

Exteriér a výhled

 • Výhled na moře

Služby pro rodiny a zábava

 • Dětské hřiště

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy

Další ubytování ve městě Brist

Danica
Danica

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Danica se nachází v Bristivici a nabízí zahradu, sezónní venkovní bazén a výhled na hory. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Villa Marta
Villa Marta

7,9 / 10 (9 hodnocení)

Villa Marta se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka a 700 metrů od pláže Ravanje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady s terasou.

Apartment in Brist with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 641-1
Apartment in Brist with sea view, balcony, air conditioning, WiFi 641-1

Apartmán v Bristu s výhledem na moře, balkon, klimatizace, WiFi 641-1 se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka a 700 metrů od pláže Ravanje.

Apartmani LIMUN
Apartmani LIMUN

Apartmani LIMUN se nachází 200 metrů od pláže Biserka a 700 metrů od pláže Ravanje v Bristu a nabízí ubytování s kuchyní. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Guesthouse Brist (610)
Guesthouse Brist (610)

10 / 10 (1 hodnocení)

Guesthouse Brist (610) se nachází 60 metrů od pláže Biserka a nabízí ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Martina Brist
Apartments Martina Brist

8,8 / 10 (25 hodnocení)

Apartments Martina Brist se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka a 600 metrů od pláže Ravanje. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Penzion má rodinné pokoje.

Pension Maric Rooms
Pension Maric Rooms

9,2 / 10 (54 hodnocení)

Ubytování se nachází v Bristu, 300 metrů od pláže Biserka, a nabízí zdarma dostupné Wi-Fi. Pension Maric Rooms nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a grilem. Ubytování se nachází 700 metrů od pláže Ravanje, 1,2 km od pláže FFK a 48 km od vodopádu Kravica. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Vila Druzijanic
Vila Druzijanic

8,8 / 10 (12 hodnocení)

Vila Druzijanic se nachází 350 metrů od pláže Ravanje a 1,3 km od pláže FFK. Nabízí bezplatné Wi-Fi a terasu. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmani Šime
Apartmani Šime

9,6 / 10 (7 hodnocení)

Apartmani Šime se nachází v Bristu, 400 metrů od pláže Biserka a necelý 1 km od pláže FFK. Nabízí ubytování se zahradou, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm. Ubytování se nachází necelý 1 km od pláže Ravanje, 17 minut chůze od pláže Podaca a 47 km od vodopádu Kravica. Nabízí výhled na město, terasu a nepřetržitě otevřenou recepci.

Apartments Sea View - cosy & comfy
Apartments Sea View - cosy & comfy

7,8 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Sea View - cosy & comfortable se nachází v Bristu, 100 metrů od pláže Biserka a 400 metrů od pláže FFK. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Bellissima Apartments
Bellissima Apartments

9,8 / 10 (26 hodnocení)

Bellissima Apartments se nachází v Bristu, 100 metrů od pláže Biserka, a nabízí výhled na hory, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home Blatnice I
Holiday home Blatnice I

Holiday home Blatnice se nachází v Bristu, 60 metrů od pláže Biserka a 600 metrů od pláže Ravanje. Nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,1 km od pláže FFK a 48 km od vodopádu Kravica.

Apartments and rooms with a swimming pool Brist, Makarska - 15620
Apartments and rooms with a swimming pool Brist, Makarska - 15620

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartments and rooms with a swimming pool Brist, Makarska - 15620 se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Ravanje a 250 metrů od pláže Biserka. Nabízí ubytování s venkovním bazénem, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Tento 3hvězdičkový penzion má sdílenou kuchyň.

Zen Residence
Zen Residence

9,5 / 10 (17 hodnocení)

Zen Residence se nachází v Bristu, 100 metrů od pláže Biserka a 400 metrů od pláže FFK. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je nekuřácké a nachází se 1 km od pláže Podaca.

Apartment Brist 11078c
Apartment Brist 11078c

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Brist 11078c se nachází v Bristu, pouhých 70 metrů od pláže Biserka, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K vodopádu Kravica je to 48 km.

House Zvonko
House Zvonko

House Zvonko se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka a necelý 1 km od pláže Ravanje. Nabízí restauraci a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené necelý 1 km od pláže FFK, 16 minut chůze od pláže Podaca a 48 km od vodopádu Kravica.

Apartments Color
Apartments Color

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Color se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Biserka a FFK. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Bale-right at the beach
Apartment Bale-right at the beach

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartment Bale se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka a 400 metrů od pláže FFK.- přímo na pláži nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci.

Apartments Kate - 20m from the beach
Apartments Kate - 20m from the beach

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartments Kate - 20m from beach se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Biserka a FFK. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-2)
Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-2)

9 / 10 (1 hodnocení)

Studio apartmán v Bristu s výhledem na moře, balkon, klimatizace, WIFI (4333-2) se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka a 500 metrů od pláže Ravanje.Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a Wi-Fi.Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,1 km od pláže FFK a 48 km od vodopádu Kravica.

Terrace & View Brist
Terrace & View Brist

Terrace & View Brist se nachází v Bristu, 500 metrů od pláže Ravanje a 1,2 km od pláže FFK, a nabízí terasu a klimatizaci. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brist, Makarska - 15465
Apartments by the sea Brist, Makarska - 15465

9,7 / 10 (10 hodnocení)

Apartments by the sea Brist, Makarska - 15465 se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096
Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096

Apartments by the sea Brist, Makarska - 18096 se nachází v Bristu, necelý 1 km od pláže Biserka, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Sea view
Apartman Sea view

9,5 / 10 (17 hodnocení)

Apartman Sea view se nachází v Bristu, 200 metrů od pláže Biserka a 700 metrů od pláže Ravanje. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště. Penzion má rodinné pokoje.

Apartments Gordan - apartments by the sea
Apartments Gordan - apartments by the sea

10 / 10 (3 hodnocení)

Apartments Gordan - by the sea se nachází jen pár kroků od pláže Biserka a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments Alexa
Apartments Alexa

10 / 10 (13 hodnocení)

Apartments Alexa se nachází v Bristu, 500 metrů od pláže Biserka. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Sunrise
Apartments Sunrise

9,7 / 10 (21 hodnocení)

Apartments Sunrise se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, jen pár kroků od pláže Biserka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Brist, Makarska - 11039
Apartments by the sea Brist, Makarska - 11039

3,7 / 10 (3 hodnocení)

Apartments by the sea Brist, Makarska - 11039 se nachází v Bristu, pouhých 50 metrů od pláže Biserka, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je také soukromá terasa.

Apartments Elenora
Apartments Elenora

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Apartments Elenora se nachází v Bristu, 50 metrů od pláže Biserka a 100 metrů od pláže Ravanje. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Penzion má rodinné pokoje.

Villa Kathi
Villa Kathi

Villa Kathi se nachází asi 500 metrů od pláže Ravanje a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 150 metrů od pláže Biserka a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Dominko
Apartments Dominko

Apartments Dominko se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-1)
Studio apartment in Brist with Seaview, Balcony, Air condition, WIFI (4333-1)

Studiový apartmán s výhledem na moře, balkonem, klimatizací, Wi-Fi (4333-1) se nachází v Bristu s výhledem na moře, jen pár kroků od pláže Biserka. Tento apartmán se nachází 500 metrů od pláže Ravanje a 1,1 km od pláže FFK.

Apartments Ivica Mateljak
Apartments Ivica Mateljak

9,6 / 10 (34 hodnocení)

Apartments Ivica Mateljak se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka a 700 metrů od pláže Ravanje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Beach House Buinac
Beach House Buinac

9,9 / 10 (22 hodnocení)

Beach House Buinac se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Biserka a FFK. Nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartments Vrisak
Apartments Vrisak

9,6 / 10 (16 hodnocení)

Apartments Vrisak se nachází jen pár kroků od pláže Ravanje a nabízí zahradu, soukromou pláž a klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi.

Naša Kuća Bed & Breakfast - Adults Only
Naša Kuća Bed & Breakfast - Adults Only

9,8 / 10 (22 hodnocení)

Naša Kuća Bed & Breakfast - Adults Only se nachází 50 metrů od pláže Biserka a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartments by the sea Brist, Makarska - 11078
Apartments by the sea Brist, Makarska - 11078

10 / 10 (3 hodnocení)

Nachází se v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, u pláží Biserka a FFK. Apartments by the sea Brist, Makarska - 11078 se nachází v blízkosti ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Villa Gomila
Villa Gomila

9,6 / 10 (41 hodnocení)

Villa Gomila se nachází v Bristu, 400 metrů od pláže Biserka. Nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments More - 60m from the sea
Apartments More - 60m from the sea

9,3 / 10 (15 hodnocení)

Apartments More - 60m from the sea se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Biserka a FFK. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Danka - at the beach
Apartment Danka - at the beach

8,8 / 10 (15 hodnocení)

Apartment Danka - at the beach se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Ravanje a 80 metrů od pláže Biserka. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi.

Apartments Mladenka
Apartments Mladenka

9 / 10 (34 hodnocení)

Apartments Mladenka se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, jen pár kroků od pláže Biserka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments by the sea Brist, Makarska - 18097
Apartments by the sea Brist, Makarska - 18097

9 / 10 (6 hodnocení)

Apartments by the sea Brist, Makarska - 18097 se nachází v Bristu ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláží Ravanje a Biserka. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Four-Bedroom Holiday Home in Brist
Four-Bedroom Holiday Home in Brist

Four-Bedroom Holiday Home in Brist se nachází v Bristu, jen pár kroků od pláže Biserka a 700 metrů od pláže FFK.Nabízím klimatizaci.Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Jadranka
Apartment Jadranka

9,4 / 10 (5 hodnocení)

Apartment Jadranka se nachází v Bristu, 700 metrů od pláže Ravanje a 1,6 km od pláže FFK. Nabízí gril a výhled na hory. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Brist, Makarska - 6813
Apartments by the sea Brist, Makarska - 6813

9 / 10 (1 hodnocení)

Apartments by the sea Brist, Makarska - 6813 se nachází v Bristu, 200 metrů od pláže Biserka a 500 metrů od pláže Ravanje. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Žuža
Villa Žuža

9,2 / 10 (5 hodnocení)

Villa Žuža se nachází v Bristivici a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a přístupem do zahrady se sezónním venkovním bazénem. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a nepřetržitě otevřenou recepci.

Apartment Mande
Apartment Mande

9,7 / 10 (14 hodnocení)

Apartmán Mande s balkonem se nachází v Bristu, pouhých 700 metrů od pláže Ravanje a 1,6 km od pláže FFK. Tento 3hvězdičkový apartmán má výhled na moře a je vzdálený 500 metrů od pláže Biserka.

Pension Kathi
Pension Kathi

9,3 / 10 (47 hodnocení)

Pension Kathi se nachází v Bristu, 400 metrů od pláže Biserka a 700 metrů od pláže Ravanje. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Všechny pokoje mají terasu s výhledem na město.