Apartmány

Marin i Vinka

8,7 / 10 (21 hodnocení)

Put Sv. Križa 28, 21220 Trogir, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Marin i Vinka se nachází ve městě Trogir (Chorvatsko - Splitsko-dalmátská župa) a pro své hosty nabízí parkování zdarma, wi-fi zdarma, letištní transfer a terasa. Ubytování Marin i Vinka se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Klienty je ubytování Marin i Vinka hodnoceno 8.7 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Splitsko-dalmátská župa.

Marin i Vinka - Fotografie

Marin i Vinka - Adresa

Booking.com

Marin i Vinka - Popis

Marin i Vinka se nachází v Trogiru, necelý 1 km od pláže Pantan, a nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a přístupem na terasu.

Některé apartmány mají satelitní TV s plochou obrazovkou, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a vlastní koupelnu se sprchou a fénem.

Mezi zajímavosti v okolí patří Veřejná pláž, pláž Trogir a kostel sv. Barbory. Letiště Split leží od Marin 5 km. i Vinka, a Ubytování zajišťuje placenou dopravu na letiště.

Marin i Vinka - Vybavení ubytování

Parkování

  • veřejné parkování je možné zdarma na přilehlém místě (rezervace není nutná).

Internet

  • Bezdrátové internetové připojení je dostupné ve společných prostorách zdarma.

Koupelna

  • Vlastní koupelna

Exteriér

  • Terasa

Aktivity

  • Pláž

Doprava

  • Letištní transfer

Služby na recepci

  • Možnost vystavení faktury

Různé

  • Klimatizace

Personál hovoří těmito jazyky:

  • anglicky

Další ubytování ve městě Trogir

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14596
Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14596

Apartments by the sea Slatine, Ciovo - 14596 nabízí ubytování s výhledem na moře v Trogiru, 500 metrů od pláže Arbanija a 700 metrů od pláže Plaża Guje. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Marini dvori
Villa Marini dvori

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Villa Marini dvori se nachází ve čtvrti Donji Seget v Trogiru a nabízí klimatizaci, balkon a výhled na moře. Nabízí terasu.

Family friendly apartments with a swimming pool Seget Donji, Trogir - 17869
Family friendly apartments with a swimming pool Seget Donji, Trogir - 17869

9 / 10 (4 hodnocení)

Family friendly apartments with a swimming pool Seget Donji, Trogir - 17869 se nachází v Trogiru a nabízí celoroční venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment Ivana
Apartment Ivana

9,4 / 10 (35 hodnocení)

Apartmán Ivana se nachází v Trogiru, 280 metrů od katedrály sv. Vavřince, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Apartments by the sea Okrug Gornji, Ciovo - 9469
Apartments by the sea Okrug Gornji, Ciovo - 9469

7 / 10 (1 hodnocení)

Apartments by the sea Okrug Gornji, Ciovo - 9469 se nachází v Trogiru ve Splitsko-dalmatské župě, nedaleko pláže Copacabana a Bocici. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Lidija Čiovo
Apartman Lidija Čiovo

8,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartman Lidija Čiovo se nachází v Trogiru, v blízkosti pláže Copacabana a 1,1 km od pláže Mavarstica. Nabízí terasu s výhledem na moře, zahradu a gril. Tento klimatizovaný apartmán se nachází necelý 1 km od pláže Bocici a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Bridgeview apartment
Bridgeview apartment

10 / 10 (20 hodnocení)

Bridgeview apartment se nachází v Trogiru, nedaleko pláže Mastrinka a 1,3 km od pláže Miševac. Nabízí balkon s výhledem na moře, zahradu a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Studio Businci 11232c
Studio Businci 11232c

2 / 10 (1 hodnocení)

Studio Businci 11232c se nachází v Trogiru, pouhých 600 metrů od pláže Bocici, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Tento apartmán se nachází 27 km od archeologického parku Salona a 31 km od stadionu Mladezi Park.

Apartment Put Vlaka II
Apartment Put Vlaka II

1 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Put Vlaka II se nachází v Trogiru, pouhých 300 metrů od pláže Krčića, a nabízí ubytování s výhledem na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 26 km od archeologického parku Salona a 29 km od stadionu Mladezi Park.

Situs Katarina
Situs Katarina

9,8 / 10 (10 hodnocení)

Situs Katarina se nachází 150 metrů od pláže Arbanija a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Garden Apartment near Trogir, with Swimming Pool and Barbecue Area
Garden Apartment near Trogir, with Swimming Pool and Barbecue Area

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Garden Apartment near Trogir se nachází v Trogiru, 1,2 km od pláže Pantan, pláže Sv. Križ a 1,2 km od veřejné pláže. Nabízí sezónní venkovní bazén a terasu. Apartmán se soukromým bazénem, zahradou, grilem, bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartment and Rooms Ruza
Apartment and Rooms Ruza

9,1 / 10 (37 hodnocení)

Apartment and Rooms Ru?a nabízí ubytování v Trogiru.

Apartments Villa Macola
Apartments Villa Macola

9,6 / 10 (56 hodnocení)

Apartments Villa Macola se nachází ve vesnici Okrug Gornji na ostrově Čiovo, asi 3,5 km od historického centra Trogiru, které je zapsané na seznamu kulturního dědictví UNESCO. Nabízí zahradu s bezplatným zázemím pro grilování a Wi-Fi zdarma.

Charming apartment-beautiful view 4 stars
Charming apartment-beautiful view 4 stars

9,6 / 10 (5 hodnocení)

Charming apartment-beautiful view 4 stars se nachází v Trogiru, necelý 1 km od pláže Put Tatinje a 15 minut chůze od pláže Bocici, a nabízí zahradu a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday home Mirjana - with garden
Holiday home Mirjana - with garden

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Holiday home Mirjana - with garden se nachází u pláže v Trogiru, 550 metrů od veřejné pláže a necelý 1 km od pláže Pantan. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Two-Bedroom Apartment Misevac with Sea View 07
Two-Bedroom Apartment Misevac with Sea View 07

6,7 / 10 (3 hodnocení)

Two-Bedroom Apartment Misevac with Sea View 07 se nachází v Trogiru, 200 metrů od pláže Miševac a 700 metrů od pláže Mastrinka, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a je vzdálen 1,3 km od pláže Sv. Križ a 2,3 km od pláže Arbanija.

Apartments Saldun
Apartments Saldun

8,9 / 10 (105 hodnocení)

Apartments Saldun se nachází v Trogiru a nabízí apartmány s možností vlastního stravování s vlastní terasou nebo balkonem a výhledem na moře, zahradu se zázemím pro grilování, bezplatné Wi-Fi připojení a parkování na místě zdarma.

Comforting Holiday Home in Okrug Gornji near Seabeach
Comforting Holiday Home in Okrug Gornji near Seabeach

8 / 10 (1 hodnocení)

Comforting Holiday Home in Okrug Gornji near Seabeach se nachází v Trogiru, 1,1 km od pláže Mavarstica, 1,3 km od pláže Put Tatinje a 1,7 km od pláže Copacabana.Nabízí bezplatné Wi-Fi a sdílenou kuchyň.

Apartments Fidelis
Apartments Fidelis

8,5 / 10 (10 hodnocení)

Apartmány Fidelis se nacházejí v Trogiru a nabízejí venkovní bazén, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Villa Limun
Villa Limun

9 / 10 (13 hodnocení)

Villa Limun se nachází v Trogiru a nabízí zahradu, terasu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na moře. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, rybaření a šipkám.

Apartments with a parking space Mavarstica, Ciovo - 17803
Apartments with a parking space Mavarstica, Ciovo - 17803

9,2 / 10 (14 hodnocení)

Apartmány s parkovacím místem Mavarstica, Ciovo - 17803 se nachází v Trogiru, 150 metrů od pláže Mavarstica, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Villa in Seget
Villa in Seget

8,5 / 10 (55 hodnocení)

Villa in Seget se nachází v Trogiru, 350 metrů od pláže Spiristine a 1,3 km od pláže Seget Donji.Nabízím ubytování s Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou.

Apartment Arbanija 1125a
Apartment Arbanija 1125a

7,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartment Arbanija 1125a nabízí ubytování s výhledem na moře v Trogiru, 300 metrů od pláže Arbanija a 600 metrů od pláže Sv. Križ. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday apartment in Okrug Gornji with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine 5070-1
Holiday apartment in Okrug Gornji with terrace, air conditioning, WiFi, washing machine 5070-1

Holiday apartment in Okrug Gornji s terasou se nachází v Trogiru, necelý 1 km od pláže Copacabana a 12 minut od pláže Put Tatinje, nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi, pračkou 5070-1 a dostatek Wi-Fi.31 km od stadionu Mladezi Park a 32 km od Diokleciánova paláce.

Bazzar Apartments
Bazzar Apartments

9,6 / 10 (14 hodnocení)

Bazzar Apartments se nachází na skvělém místě v Trogiru, kousek od pláže Trogir, veřejné pláže a pláže Marinova Draga. Nabízí výhled na moře a bezplatné Wi-Fi.

Villa Ivanka
Villa Ivanka

8,7 / 10 (146 hodnocení)

Villa Ivanka sídlí ve starém tradičním kamenném domě v centru Trogiru, obklopen úzkými průchody a kamennými zdmi z tohoto města zapsaného na seznamu UNESCO.

Villa Hygge
Villa Hygge

9,5 / 10 (11 hodnocení)

Villa Hygge se nachází v Trogiru na ostrově Čiovo, 200 metrů od pláže Mavarstica. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

House Sepia
House Sepia

9 / 10 (2 hodnocení)

House Sepia se nachází v centru Trogiru, kousek od pláže Trogir a veřejné pláže. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je myčka nádobí a rychlovarná konvice. Na místě je soukromé parkoviště. Pláž Marinova Draga je vzdálená 1,6 km.

Apartment Mavarstica 17803e
Apartment Mavarstica 17803e

Apartment Mavarstica 17803e se nachází v Trogiru, 450 metrů od pláže Bocici a necelý 1 km od pláže Copacabana, a nabízí výhled na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 150 metrů od pláže Mavarstica a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Two-Bedroom Apartment in Okrug Gornji V
Two-Bedroom Apartment in Okrug Gornji V

Apartmán se 2 ložnicemi v Okrugu Gornji V se nachází v Trogiru, 600 metrů od pláže Marinova Draga, 600 metrů od pláže Rozac a 1,6 km od pláže Mavarstica. Pláž Copacabana je vzdálená 600 metrů. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartments with a parking space Okrug Gornji, Ciovo - 1107
Apartments with a parking space Okrug Gornji, Ciovo - 1107

8,6 / 10 (9 hodnocení)

Apartments with a parking space Okrug Gornji, Ciovo - 1107 se nachází v Trogiru na ostrově Čiovo, nedaleko pláží Copacabana a Marinova Draga. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments with a parking space Trogir - 2046
Apartments with a parking space Trogir - 2046

Apartmány s parkovacím místem Trogir - 2046 se nachází v Trogiru, 400 metrů od pláže, 550 metrů od veřejné pláže a 1,4 km od pláže Pantan. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Dado Trogir
Apartments Dado Trogir

8,9 / 10 (106 hodnocení)

Apartmány Dado Trogir se nacházejí přímo u moře ve městě Trogir a nabízejí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi a balkonem s výhledem na moře. Staré město Trogiru, které je zapsané na seznamu světového dědictví UNESCO, se svým hradem Kamerlengo, je vzdálené 1,5 km.

Holiday house with WiFi Okrug Gornji, Ciovo - 5253
Holiday house with WiFi Okrug Gornji, Ciovo - 5253

Holiday house with WiFi Okrug Gornji, Ciovo - 5253 se nachází v Trogiru, 600 metrů od pláže Mavarstica a 700 metrů od pláže Copacabana. Nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Tento prázdninový dům stojí 30 km od stadionu Mladezi Park a 31 km od Diokleciánova paláce.

Apartmani Žana
Apartmani Žana

9,3 / 10 (14 hodnocení)

Apartmani Žana se nachází v Trogiru, 400 metrů od pláže Copacabana a necelý 1 km od pláže Rozac. Nabízí ubytování s terasou, bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené asi 1,1 km od pláže Marinova Draga, 1,4 km od pláže Mavarstica a 26 km od archeologického parku Salona. Penzion má rodinné pokoje.

Apartment Trogir ul. F.Tudmana
Apartment Trogir ul. F.Tudmana

8,8 / 10 (4 hodnocení)

Apartment Trogir ul. F.Tudmana má balkon. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Lea
Apartment Lea

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Lea se nachází v Trogiru, necelý 1 km od veřejné pláže, a nabízí zahradu, kasino a nepřetržitě otevřenou recepci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Mimoza Trogir
Mimoza Trogir

9,3 / 10 (13 hodnocení)

Mimoza Trogir se nachází v Trogiru, 1,7 km od veřejné pláže a pláže Pantan. Nabízí klimatizaci. Stojí 600 metrů od pláže Trogir a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a neplacené soukromé parkoviště.

Apartment in Trogir 7382
Apartment in Trogir 7382

Apartmán v Trogiru 7382 se nachází v Trogiru, 2.1 km od veřejné pláže, 2.3 km od pláže Pantan a 23 km od archeologického parku Salona.Ubytování je 1.4 km od pláže Trogir a hosté mohou využívat bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště na místě.

Villa Bua - Beautiful Seafront Apartments
Villa Bua - Beautiful Seafront Apartments

9,8 / 10 (6 hodnocení)

Villa Bua - Beautiful Seafront Apartments se nachází jen pár kroků od pláže Arbanija a nabízí zahradu, terasu a klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Spacious Modern Apartment Miljak - 1min to the beach
Spacious Modern Apartment Miljak - 1min to the beach

10 / 10 (21 hodnocení)

Spacious Modern Apartment Miljak - 1min to the beach se nachází v Trogiru, 250 metrů od pláže Bocici. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 980
Apartments by the sea Seget Vranjica, Trogir - 980

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartment Seget Vranjica 980a se nachází v obci Donji Seget, 21 km od Splitu a 43 km od Hvaru. K dispozici je také patio.

Apartments Rose
Apartments Rose

9,5 / 10 (2 hodnocení)

Apartments Rose se nachází necelý 1 km od pláže Arbanija a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 700 metrů od pláže Guje a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartman Pedro
Apartman Pedro

3,5 / 10 (2 hodnocení)

Nachází se v Trogiru na ostrově Čiovo, s pláží Mastrinka a Sv. Apartman Pedro se nachází nedaleko pláže Križ a nabízí ubytování s bezplatným soukromým parkovištěm.

Apartment
Apartment

9,6 / 10 (8 hodnocení)

Apartment se nachází asi 1,4 km od pláže Pantan a nabízí ubytování s terasou, balkonem a výhledem na město. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Villa Sun and Sea
Villa Sun and Sea

9,7 / 10 (18 hodnocení)

Villa Sun and Sea se nachází v Trogiru, 60 metrů od pláže Arbanija a 700 metrů od pláže Krčića. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, zahradu s venkovním bazénem, výhled na moře a přístup do sauny a vířivky.

Apartman Galeb
Apartman Galeb

9,6 / 10 (11 hodnocení)

Apartman Galeb se nachází u pláže v Trogiru, 1,6 km od pláže Pantan a veřejné pláže. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartment Toncika
Apartment Toncika

9,4 / 10 (52 hodnocení)

Apartment Toncika se nachází asi 1,8 km od pláže Marinova Draga a nabízí ubytování s balkonem, rychlovarnou konvicí a výhledem na moře. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,2 km od veřejné pláže a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.