Penzion

Apartments and rooms with parking space Rovinj - 16796

52210 Rovinj, Chorvatsko

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Apartments and rooms with parking space Rovinj - 16796 se nachází ve městě Rovinj (Chorvatsko - Istrie). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkování zdarma a wi-fi zdarma. Ubytování Apartments and rooms with parking space Rovinj - 16796 se kvalitou svých služeb řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Penzion Apartments and rooms with parking space Rovinj - 16796 svou lokalitou patří do regionu Istrie.

Apartments and rooms with parking space Rovinj - 16796 - Fotografie

Apartments and rooms with parking space Rovinj - 16796 - Adresa

Booking.com

Apartments and rooms with parking space Rovinj - 16796 - Popis

Apartmány a pokoje s parkovacím místem Rovinj - 16796 se nacházejí v Rovinji, 400 metrů od pláže Borik, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené asi 1,7 km od písečné pláže Biondi, 1,8 km od pláže Porton Biondi a 3,3 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. K místním zajímavostem, jako je přístav Rovinj, je to 4,7 km a zámek Dvigrad 22 km.

Penzion poskytuje ubytování v pokojích s terasou. Apartmány a pokoje s parkovacím místem Rovinj - 16796 mají vlastní koupelnu, klimatizaci a některé také posezení.

Ubytování je vzdálené 48 km od pulského amfiteátru a 4,3 km od oblouku Balbi. Na letiště Pula je to 48 km.

Apartments and rooms with parking space Rovinj - 16796 - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • anglicky
 • chorvatsky
 • italsky

Koupelna

 • Vlastní koupelna
 • Sprcha

Obecné

 • Soukromý vchod
 • Klimatizace

Exteriér

 • Terasa

Aktivity

 • Pláž

Média a technologie

 • Satelitní programy

Internet

 • Bezdrátové internetové připojení je dostupné v celém hotelu zdarma.

Parkování

 • soukromé parkování je možné zdarma v areálu hotelu (rezervace nutná).

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Charakteristika budovy

 • Apartmán v budově

Další ubytování ve městě Rovinj

Rosita 1
Rosita 1

9,6 / 10 (12 hodnocení)

Rosita 1 se nachází v Rovinji, 1,6 km od pláže Sveti Andrija, 1,8 km od pláže Baluota a 2,5 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj. Nabízí zahradu, gril a terasu. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Vesna in Rovinjsko Selo (Haus für 2-4 Personen)
Vesna in Rovinjsko Selo (Haus für 2-4 Personen)

9 / 10 (2 hodnocení)

Vesna v Rovinjsku Selo se nachází 7,1 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj a 40 km od amfiteátru Pula Arena.(Haus für 2-4 Personen) nabízí bezplatné Wi-Fi a zahradu.Ubytování je vzdálené 8,1 km od přístavu Rovinj a 13 km od hradu Dvigrad.

Villa White
Villa White

7 / 10 (2 hodnocení)

Villa White se nachází v obci Rovinjsko Selo a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem, výhledem na bazén a balkonem. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 7,8 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj a 39 km od amfiteátru Pula Arena.

Apartman LESA
Apartman LESA

6 / 10 (26 hodnocení)

Apartman LESA se nachází v obci Rovinjsko Selo a nabízí sezónní venkovní bazén, zahradu a terasu. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 48 km od Izoly a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Nice home in Rovinjsko Selo with 2 Bedrooms and WiFi
Nice home in Rovinjsko Selo with 2 Bedrooms and WiFi

8 / 10 (1 hodnocení)

Nice home se nachází v Rovinjsku Selo, 40 km od amfiteátru Pula Arena, 48 km od aquaparku Istralandia a 8,2 km od oblouku Balbi, a nabízí 2 ložnice a Wi-Fi.Ubytování se nachází v obci Rovinjsko Selo.Tento klimatizovaný apartmán se nachází 7,5 km od katedrály sv.Eufemie v Rovinji nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apart Residence Rudan
Apart Residence Rudan

8,9 / 10 (136 hodnocení)

Apart Residence Rudan se nachází 1,2 km od pláže Porton Biondi a nabízí zahradu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.

Apartment Monfiorenzo 11
Apartment Monfiorenzo 11

9,2 / 10 (17 hodnocení)

Apartment Monfiorenzo 11 se nachází v Rovinji, 3,2 km od katedrály sv. Eufemie a 33 km od amfiteátru Pula Arena, a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Sídlí v budově z roku 1985, 19 km od hradu Dvigrad a 22 km od hradu Morosini-Grimani.

Awesome apartment in Rovinj with 1 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool
Awesome apartment in Rovinj with 1 Bedrooms, WiFi and Outdoor swimming pool

Úžasný apartmán v Rovinji s 1 ložnicí, Wi-Fi a venkovním bazénem se nachází v Rovinji. 3,3 km od katedrály sv. Eufemie. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Schöne Villa bei Rovinj mit privatem Pool
Schöne Villa bei Rovinj mit privatem Pool

Schöne Villa bei Rovinj mit privatem Pool se nachází v Rovinjsku Selo a nabízí klimatizované ubytování se soukromým bazénem.Nachází se 7.2 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj nabízí terasu a neplacené soukromé parkoviště.

Nice home in Rovinj with 2 Bedrooms and WiFi
Nice home in Rovinj with 2 Bedrooms and WiFi

Pěkný dům v Rovinji se 2 ložnicemi a Wi-Fi se nachází v Rovinji, 40 km od arény Pula, 48 km od aquaparku Istralandia a 7.8 km od Balbi Arch.Ubytování je 7.1 km od katedrály sv.Eufemia Rovinj a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Triple Room Rovinj 13591d
Triple Room Rovinj 13591d

Triple Room Rovinj 13591d nabízí ubytování v Rovinji.

Casa Plava
Casa Plava

9,4 / 10 (16 hodnocení)

Tento apartmán s 1 ložnicí a výhledem na moře se nachází v tradičním kamenném domě z 18. století v historickém centru Rovinje, jen pár minut od pláže, katedrály sv. Eufemie a mnoha krásných galerií a butiků.

Carrera Corner Apartment
Carrera Corner Apartment

9,2 / 10 (17 hodnocení)

Carrera Corner Apartment se nachází v Rovinji a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, Wi-Fi zdarma a výhled na město. Apartmán je vzdálený 2,7 km od katedrály sv. Eufemie a 1,1 km od přístavu Rovinj.

Apartments Milan 1457
Apartments Milan 1457

7,1 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Milan 1457 se nachází v Rovinji, 1,9 km od pláže Cuvi a 2 km od pláže Mulini. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací a přístupem do zahrady.

Apartments Jacky
Apartments Jacky

9,7 / 10 (15 hodnocení)

Apartments Jacky se nachází v Rovinji, 1,3 km od pláže Porton Biondi a 1,5 km od pláže Baluota. Nabízí ubytování s terasou, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené 2 km od katedrály sv. Eufemie Rovinj, 2 km od trhu Rovinj a 2,1 km od oblouku Balbi. Penzion má rodinné pokoje.

Casa Smeralda
Casa Smeralda

9,2 / 10 (26 hodnocení)

Casa Smeralda se nachází v centru Rovinje, kousek od pláží Baluota a Sveti Andrija. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je myčka nádobí a rychlovarná konvice. Na místě je soukromé parkoviště. Pláž Mulini je vzdálená 1,1 km.

Apartment Mihaela
Apartment Mihaela

9,1 / 10 (20 hodnocení)

Apartmán Mihaela nabízí klimatizované ubytování s bezplatným Wi-Fi, 1,7 km od oblázkové pláže a 4,5 km od historického centra Rovinje. Na místě je neplacené parkoviště.

Perla Adriatica
Perla Adriatica

9,5 / 10 (50 hodnocení)

Perla Adriatica se nachází v Rovinji, necelý 1 km od pláže Baluota a 14 minut chůze od pláže Mulini, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na moře a město a je vzdálen 1,3 km od pláže Sveti Andrija.

Apartment Vesna
Apartment Vesna

9,5 / 10 (56 hodnocení)

Apartment Vesna se nachází v Rovinji, 1,4 km od pláže Porton Biondi a pláže Baluota, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a grilem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

La Casa di Lola
La Casa di Lola

8,3 / 10 (12 hodnocení)

Tento apartmán se nachází 200 metrů od ulice Carera v Rovinji a nabízí bezplatné Wi-Fi. Poskytuje výhled na moře a je vzdálen 300 metrů od ekomuzea Casa della Batana.

Apartments Sanja-New renovated
Apartments Sanja-New renovated

8,5 / 10 (11 hodnocení)

Apartments Sanja-New rekonstrukcí se nachází v Rovinji na Istrii, nedaleko pláží Mulini a Lone. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Room in Rovinj with sea view, balcony, air conditioning, W-LAN 81-3
Room in Rovinj with sea view, balcony, air conditioning, W-LAN 81-3

Pokoj v Rovinji s výhledem na moře, balkon, klimatizace, W-LAN 81-3 se nachází v Rovinji, jen pár kroků od pláže Borik.Nabízí klimatizované pokoje s Wi-Fi.Ubytování je vzdálené 1,3 km od písečné pláže Biondi, 1,4 km od pláže Porton Biondi a 2,9 km od katedrály sv.Eufemie Rovinj.Pokoje mají balkon s výhledem na moře.

Apartment LASTE
Apartment LASTE

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartment LASTE se nachází v Rovinji, 400 metrů od pláže Porton Biondi a 600 metrů od písečné pláže Biondi. Nabízí gril a klimatizaci. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Studio Katja
Studio Katja

8,7 / 10 (52 hodnocení)

Studio Katja se nachází v Rovinji, 750 metrů od katedrály sv. Eufemie a 800 metrů od místního přístavu, a nabízí bezplatné Wi-Fi a klimatizaci. Nabízí výhled na město a je vzdálen 500 metrů od trhu Rovinj a 500 metrů od Balbiho oblouku.

Angelo d'Oro Apartment Monte
Angelo d'Oro Apartment Monte

9,6 / 10 (57 hodnocení)

Angelo d'Oro Apartment Monte má ideální polohu přímo v centru Rovinje a nabízí výhled na moře a terasu. Nabízí terasu.

Antiche Mura
Antiche Mura

9,1 / 10 (83 hodnocení)

Antiche Mura se nachází v Rovinji, 300 metrů od pláže Baluota a 1,7 km od pláže Mulini, a nabízí klimatizované ubytování s výhledem na město a bezplatným Wi-Fi.

Felicity
Felicity

8,6 / 10 (8 hodnocení)

Felicity se nachází v centru Rovinje, kousek od pláží Baluota a Sveti Andrija. Nabízí bezplatné Wi-Fi, klimatizaci a vybavení pro domácnost, jako je sporák a rychlovarná konvice. Nabízí výhled na město a je vzdálen 1,2 km od pláže Mulini a pár kroků od katedrály sv. Eufemie Rovinj.

Studio Centener Rustico Blue
Studio Centener Rustico Blue

9,5 / 10 (17 hodnocení)

Studio Centener Rustico Blue se nachází v Rovinji, 600 metrů od pláže Cuvi a 1,3 km od pláže Škaraba. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Apartments Villa Amfora
Apartments Villa Amfora

8,9 / 10 (51 hodnocení)

Villa Amfora se nachází v klidné lokalitě Cocaletto, 4 km od malebného istrijského města Rovinj. Nabízí klimatizované apartmány a prostornou zahradu se středomořskou vegetací a venkovním grilem.

Apartment Rita 1
Apartment Rita 1

9,8 / 10 (14 hodnocení)

Apartment Rita 1 se nachází asi 2,4 km od katedrály sv. Eufemie v Rovinji a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem na město. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 1,4 km od pláže Sveti Andrija a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Architect's Apartment in Heart of Rovinj
Architect's Apartment in Heart of Rovinj

9 / 10 (2 hodnocení)

Architect's Apartment in Heart of Rovinj se nachází v Rovinji, 400 metrů od pláže Baluota a 1,7 km od pláže Mulini, nabízí ubytování s Wi-Fi, klimatizací, restaurací a bezplatnou půjčovnou jízdních kol.Nabízí terasu s grilem.

Apartments Massimo
Apartments Massimo

6,3 / 10 (24 hodnocení)

Apartments Massimo se nachází v Rovinji, 300 metrů od pláže Porton Biondi, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Holiday Home Višković
Holiday Home Višković

6 / 10 (1 hodnocení)

Holiday Home Višković se nachází v Rovinji a nabízí zahradu, soukromý bazén a výhled na bazén. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

House Nada
House Nada

8,2 / 10 (5 hodnocení)

House Nada se nachází v Rovinji, 1,7 km od písečné pláže Biondi, 2,2 km od pláže Baluota a 2,9 km od pláže Borik. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Arnolongo B4 Sea View
Arnolongo B4 Sea View

9,7 / 10 (19 hodnocení)

Čtyřhvězdičkový Arnolongo B4 Sea View se nachází v Rovinji, 2 km od pláže Sveti Andrija a Porton Biondi. Tento 4hvězdičkový penzion poskytuje ubytování s výhledem na moře a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 300 metrů od centra města a pár kroků od pláže Baluota.

Art House
Art House

Art House se nachází u pláže v obci Rovinjsko Selo, 39 km od amfiteátru Pula Arena a 47 km od aquaparku Istralandia. 7,5 km od katedrály sv. Eufemie. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Seaview House Rosali
Seaview House Rosali

9,5 / 10 (22 hodnocení)

Seaview House Rosali se nachází přímo v centru Rovinje a nabízí výhled na město a terasu. Tento 4hvězdičkový prázdninový dům se nachází 400 metrů od pláže Baluota.

Rovinj Home with a Garden by Rocco
Rovinj Home with a Garden by Rocco

9,9 / 10 (22 hodnocení)

Rovinj Home with a Garden by Rocco se nachází v Rovinji, 600 metrů od pláže Baluota a 1,5 km od pláže Mulini. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, zahradou a terasou. Nabízí výhled do zahrady a terasu.

Sea View House Olja
Sea View House Olja

9,6 / 10 (24 hodnocení)

Sea View House Olja se nachází v samém srdci historického centra Rovinje a nabízí sluneční terasu s výhledem na moře. Pláž je vzdálená pouhých 100 metrů a k dispozici je bezplatné Wi-Fi.

Apartment Margita
Apartment Margita

9,7 / 10 (79 hodnocení)

Apartment Margita se nachází v Rovinji, 1,6 km od pláže Mulini a pláže Sveti Andrija, a nabízí klimatizované ubytování s balkonem a bezplatným Wi-Fi. Nachází se 1,5 km od pláže Baluota a nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Old Town Splendid Apartments by Irundo
Old Town Splendid Apartments by Irundo

8,7 / 10 (92 hodnocení)

Old Town Splendid Apartments by Irundo se nachází 200 metrů od pláže Baluota a 700 metrů od pláže Sveti Andrija v centru Rovinje a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením.

Robi
Robi

9,6 / 10 (29 hodnocení)

Robi se nachází v Rovinji, 400 metrů od pláže Porton Biondi, a nabízí výhled na moře, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartments Zaharija
Apartments Zaharija

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Apartmány Zaharija se nacházejí v Rovinji na Istrii, 1,3 km od pláže Porton Biondi, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Apartment Alba - ROJ158
Apartment Alba - ROJ158

9 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Alba - ROJ158 se nachází v Rovinji, 1,4 km od pláže Škaraba a 1,7 km od pláže Mulini. V okolí se můžete věnovat cyklistice. Tento klimatizovaný apartmán se nachází 800 metrů od pláže Cuvi a nabízí soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Luxury Apartments Gina
Luxury Apartments Gina

9,1 / 10 (43 hodnocení)

Luxury Apartments Gina se nachází v Rovinji na Istrii, 1,4 km od pláže Porton Biondi. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartments TIN
Apartments TIN

8,4 / 10 (18 hodnocení)

Tyto prostorné klimatizované apartmány se nacházejí na klidném místě ve městě Rovinj, pouhý 1 km od přírodních pláží obklopených lesy. Mají plně vybavenou kuchyni a k dispozici je i bezplatné Wi-Fi.

House Corte dei Matte'
House Corte dei Matte'

9,8 / 10 (29 hodnocení)

Ubytování se nachází v centru Rovinje, 400 metrů od pláže Baluota a 1,8 km od pláže Mulini. House Corte dei Matte' nabízí bezplatné Wi-Fi, sdílený lounge a klimatizaci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat cyklistice a stolnímu tenisu.

Casa Monte Mulini with parking
Casa Monte Mulini with parking

7,7 / 10 (32 hodnocení)

Casa Monte Mulini se nachází 700 metrů od pláže Mulini a nabízí zahradu, terasu a klimatizované pokoje s balkonem a bezplatným Wi-Fi.