Ubytování ve městě Filipovice

Město Filipovice se nachází v regionu Olomoucký kraj ve státě Česká republika. Celkově ve městě Filipovice nabízíme 7 hotelů, penzionů nebo jiných možností ubytování.

Další ubytování ve městě Filipovice

Apartmán u sjezdovky
Apartmán u sjezdovky

9,7 / 10 (11 hodnocení)

Apartmán u sjezdovky se nachází ve Filipovicích, pouhých 27 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí ubytování s výhledem do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Filipovice jsou vzdálené 1,3 km a Domašov 4,1 km.

Horská chata U Rychlých Filipovice
Horská chata U Rychlých Filipovice

9,5 / 10 (48 hodnocení)

Horská chata U Rychlých Filipovice se nachází v Filipovicích v Olomouckém kraji, 27 km od muzea papíru Velké Losiny. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, sezónním venkovním bazénem a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmán u sjezdovky Filipovice
Apartmán u sjezdovky Filipovice

9,4 / 10 (20 hodnocení)

Apartmán u sjezdovky se nachází ve Filipovicích, 9 km od Jeseníku, a nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory.

Apartmán Filipovice s letní terasou
Apartmán Filipovice s letní terasou

9 / 10 (16 hodnocení)

Apartmán Filipovice s letní terasou se nachází v Jeseníku, 11 km od Křížového vrchu. Nabízí obývací pokoj s TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma.

Penzion Pepovka
Penzion Pepovka

8,6 / 10 (73 hodnocení)

Penzion Pepovka se nachází ve Filipovicích, 27 km od muzea papíru Velké Losiny, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Ubytování je přístupné na lyžích a nabízí lyžárnu, zahradu a terasu. K dispozici je dětský klub a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Hotel Stara Posta
Hotel Stara Posta

8,1 / 10 (336 hodnocení)

Hotel Stará Pošta se nachází pouhých 80 metrů od lyžařských vleků v obci Filipovice a nabízí wellness centrum s krytým bazénem a masážním studiem. Součástí hotelu je restaurace a café-bar s letní terasou.

Roubenka u sjezdovky
Roubenka u sjezdovky

Roubenka u sjezdovky se nachází v Filipovicích a nabízí soukromý bazén. 48 km od Kladska. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.