Prázdninový dům

Holiday Home Zhorska

9,4 / 10 (18 hodnocení)

Planá nad Lužnicí, 391 11, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (prázdninový dům) Holiday Home Zhorska se nachází ve městě Planá nad Lužnicí (Česká republika - Jihočeský kraj). Ubytování Holiday Home Zhorska se kvalitou svých služeb řadí mezi 2 hvězdičkové hotely. S klientským hodnocením 9.4 / 10 je ubytování Holiday Home Zhorska jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Jihočeský kraj.

Holiday Home Zhorska - Fotografie

Holiday Home Zhorska - Adresa

Booking.com

Holiday Home Zhorska - Popis

Holiday Home Zhorska nabízí ubytování se zahradou v Plané nad Lužnicí, 43 km od zámku Jindřichův Hradec a 49 km od zámku Třeboň. Na místě je soukromé parkoviště.

Prázdninový dům má 2 ložnice, satelitní TV, vybavený kuchyňský kout s lednicí a varnou deskou a 1 koupelnu se sprchou.

Na letiště Václava Havla Praha je to 120 km.

Holiday Home Zhorska - Vybavení ubytování

Vaření

 • Kuchyňské potřeby
 • Kávovar
 • Lednička
 • Varná deska
 • Kuchyňský kout

Exteriér

 • Terasa
 • Zahrada
 • Gril
 • Venkovní nábytek
 • Patio

Koupelna

 • Sprcha
 • Vlastní koupelna
 • Toaleta

Média a technologie

 • Rádio
 • TV
 • Satelitní programy

Aktivity

 • Pěší turistika
 • Jízda na kanoích
 • Jízda na koni

Obývací prostor

 • Krb
 • Jídelna

Vybavení pokoje

 • Topení

Bezbariérový přístup

 • Vyšší patra jsou dostupná pouze po schodech

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Parkování

 • Parkoviště Dodatečný poplatek

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky

Různé

 • Prostor pro kuřáky

Internet

 • Internet

Zvířata

 • Zvířata

Další ubytování v oblasti Jihočeský kraj

Čertovy proudy
Čertovy proudy

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Čertovy hrdý se nachází v Loučovicích, 34 km od zámku Český Krumlov, 50 km od kasina Linz a 50 km od Design Center Linz, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 33 km od otáčivého hlediště a 47 km od univerzity Johannese Keplera v Linci.

Chalupa Lenora
Chalupa Lenora

9,3 / 10 (3 hodnocení)

Chalupa Lenora se nachází v Lenoře v Jihočeském kraji a nabízí terasu a výhled do zahrady. Vila se zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány Domestika
Apartmány Domestika

9,1 / 10 (63 hodnocení)

Apartmány Domestika se nachází v Českém Krumlově, v blízkosti zámku Český Krumlov, otáčivého hlediště a hlavního náměstí, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Apartmán pod Sříbrnou horou
Apartmán pod Sříbrnou horou

9,9 / 10 (16 hodnocení)

Apartmán pod Sříbrnou horou se nachází v Lhenicích, 32 km od zámku Český Krumlov a 22 km od Černé věže. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. 24 km od náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Rodinný hostel Stárkův dům
Rodinný hostel Stárkův dům

8,5 / 10 (248 hodnocení)

Rodinný hostel Stárkův dům se nachází v Táboře, 39 km od hradu Zvíkov, a nabízí výhled na město. Nabízí restauraci, sdílenou kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. K dispozici jsou turistické informace a úschovna zavazadel.

Apartmán 7
Apartmán 7

9,4 / 10 (46 hodnocení)

Apartmán 7 se nachází v obci Stožec a nabízí ubytování s terasou, balkonem a dětským hřištěm přímo před domem.

Apartment Sirius E in center of CB
Apartment Sirius E in center of CB

9 / 10 (86 hodnocení)

Apartment Sirius E in center of CB se nachází v Českých Budějovicích, 25 km od zámku Český Krumlov a 600 metrů od Černé věže, a nabízí výhled na město.Nacházíte se necelý 1 km od náměstí Přemysla Otakara II.a nabízí bezplatné Wi-Fi a otevřenou recepci.

EDER- Penzion & Apartmány
EDER- Penzion & Apartmány

8,4 / 10 (150 hodnocení)

Penzion-restaurant Eder se nachází v Horní Plané v České republice. V penzionu je k dispozici TV a využívat lze také kuchyňské nádobí, mikrovlnnou troubu a lednici. K nadstandardnímu vybavení patří pohovka a posezení. V koupelně najdete vanu a sprchový kout.

Apartmány Modřínový Dům
Apartmány Modřínový Dům

9,8 / 10 (61 hodnocení)

Apartmány Modřínový Dům se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji, 28 km od zámku Český Krumlov. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Matějovec 109 & Ubytování Na statku
Matějovec 109 & Ubytování Na statku

Matějovec 109 & Ubytování Na statku se nachází v Českém Rudolci a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, sdílený lounge a zahradu.

Apartmán Lipno - Dvě Zátoky
Apartmán Lipno - Dvě Zátoky

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartmán Lipno - Dvě Zátoky se nachází ve Frymburku, 28 km od zámku Český Krumlov, 16 km od Lipenské přehrady a 28 km od otáčivého hlediště. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán u břehu Lipna
Apartmán u břehu Lipna

9 / 10 (3 hodnocení)

Apartmán u břehu Lipna se nachází v Horní Plané v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. 39 km od Českých Budějovic. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartmány v rodinném domě
Apartmány v rodinném domě

9 / 10 (7 hodnocení)

Apartmány v rodinném domě se nachází v Hluboké nad Vltavou, pouhých 11 km od náměstí Přemysla Otakara II., a nabízí restauraci, kasino, terasu a bezplatné Wi-Fi. Tento apartmán má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány u rybníčka
Apartmány u rybníčka

8,9 / 10 (62 hodnocení)

Apartmány u rybníčka se nachází v Příbrazu, 43 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 49 km od historického centra Telče.

Konekt Apartment
Konekt Apartment

9,8 / 10 (76 hodnocení)

Konekt Apartment se nachází v Českém Krumlově, 25 km od náměstí Přemysla Otakara II., necelý 1 km od hlavního náměstí a 13 minut chůze od otáčivého hlediště. Stojí 1,1 km od zámku Český Krumlov a nabízí bezplatné Wi-Fi a turistické informace.

Apartmány Na sadech
Apartmány Na sadech

9,6 / 10 (50 hodnocení)

Ubytování se nachází 26 km od náměstí Přemysla Otakara II. Apartmány Na sadech nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány U Stoiberů
Apartmány U Stoiberů

8,9 / 10 (14 hodnocení)

Apartmány U Stoiberů se nacházejí v jihočeské obci Přední Výtoň, 30 km od zámku Český Krumlov, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, zahradu i bezplatné soukromé parkoviště.

Pension Garni
Pension Garni

8,5 / 10 (163 hodnocení)

Pension Garni je situován v Českých Budějovicích, 200 metrů od vlakového nádraží, a hostům nabízí bezplatné Wi-Fi, službu úschovy zavazadel a bar. Na místě jsou za příplatek k dispozici soukromá parkovací místa. Autobus staví 100 metrů odtud.

ROMANTIK HOTEL ELEONORA
ROMANTIK HOTEL ELEONORA

8,9 / 10 (309 hodnocení)

Romantik hotel Eleonora se nachází u řeky Lužnice, 10 minut chůze od historického centra Tábora. Nabízí pokoje s vlastní koupelnou, bar, terasu a zahradu s výhledem na řeku a město. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi a na místě je neplacené parkoviště.

Apartment Garden
Apartment Garden

9,2 / 10 (160 hodnocení)

Apartment Garden se nachází v Českých Budějovicích a nabízí zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Apartmán sídlí v budově z roku 2016, 26 km od zámku Český Krumlov a 1,3 km od hlavního vlakového nádraží České Budějovice.

Apartmán Lucie
Apartmán Lucie

8,8 / 10 (40 hodnocení)

Apartmán Lucie se nachází v Lipně nad Vltavou, pouhých 33 km od zámku Český Krumlov, a nabízí bar, terasu a turistické informace. Nabízí balkon, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman29
Apartman29

9,4 / 10 (40 hodnocení)

Apartman29 se nachází v Lipně nad Vltavou, 1,1 km od Lipenské přehrady a 33 km od zámku Český Krumlov. Nabízí dětské hřiště a bankomat. Nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

MiJa apartmán s VINNÝM SKLÍPKEM, zahradou a grilem
MiJa apartmán s VINNÝM SKLÍPKEM, zahradou a grilem

9,6 / 10 (16 hodnocení)

MiJa apartmán s VINÝM SKLÍPKEM, zahradou a grilem se nachází v Kájově, 6,5 km od zámku Český Krumlov. Nabízí ubytování s restaurací, bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a společným salonkem. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a cyklistice.

Haus Julie Lipno
Haus Julie Lipno

8,7 / 10 (52 hodnocení)

Haus Julie Lipno se nachází v Lipně nad Vltavou, pouhých 32 km od zámku Český Krumlov. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, bar, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Pivovarský dvůr Zvíkov
Pivovarský dvůr Zvíkov

8,4 / 10 (474 hodnocení)

Pivovarský dvůr Zvíkov se nachází v obci Zvíkovské Podhradí, 900 metrů od hradu Zvíkov, a má restauraci s pivovarem, krbem a 2 terasami. Wi-Fi a soukromé parkoviště jsou k dispozici zdarma.

Holiday Home Lipno Frymburk
Holiday Home Lipno Frymburk

8 / 10 (21 hodnocení)

Holiday Home Lipno Frymburk se nachází u pláže ve Frymburku a nabízí bezplatné Wi-Fi. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Penzion Schwarzenberský seník
Penzion Schwarzenberský seník

8,5 / 10 (127 hodnocení)

Penzion Schwarzenberský stojí na malebném místě v blízkosti jezera Svět a asi 800 metrů od centra Třeboně. V každé části penzionu je společenská místnost, kuchyň a funguje zde bezplatné Wi-Fi.

A beautiful villa at the Lipno Lake with ski pistes at walking distance
A beautiful villa at the Lipno Lake with ski pistes at walking distance

8,5 / 10 (2 hodnocení)

Ubytování se nachází v Kramolíně, 32 km od zámku Český Krumlov, 3,4 km od Lipenské přehrady a 31 km od hlavního náměstí v Českém Krumlově. Krásná vila u Lipenského jezera s lyžařskými sjezdovkami v pěší vzdálenosti nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Vila stojí 32 km od otáčivého hlediště.

Holiday House U Hájenky 5L Lipno Home
Holiday House U Hájenky 5L Lipno Home

8,6 / 10 (5 hodnocení)

Holiday House U Hájenky 5L Lipno Home se nachází 800 metrů od Lipenské přehrady a nabízí ubytování s terasou, rychlovarnou konvicí a výhledem do zahrady. 38 km od zámku Český Krumlov. Nabízí klimatizaci, Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Church Apartment
Church Apartment

9,6 / 10 (31 hodnocení)

Church Apartment se nachází v Českém Krumlově, 400 metrů od zámku Český Krumlov a 25 km od náměstí Přemysla Otakara II. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Chalupa Česká Kanada
Chalupa Česká Kanada

9,5 / 10 (16 hodnocení)

Chalupa Česká Kanada se nachází v Dobrohoři, 32 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Ubytování je vzdálené 34 km od vlakového nádraží Telč a 8,2 km od renesančního náměstí Slavonice.

Šumaváček - Exclusive
Šumaváček - Exclusive

7,7 / 10 (20 hodnocení)

Šumaváček - Exclusive se nachází ve Stožci. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness
LH Hotel Dvořák Tábor Congress & Wellness

8,7 / 10 (770 hodnocení)

Congress Hotel Dvořák Tábor se nachází v památkově chráněném historickém centru Tábora, nedaleko Žižkova náměstí. Byl založený v roce 2004 v rámci renovace bývalého táborského pivovaru a nabízí pivní lázně.

Apartmány Fialka
Apartmány Fialka

8,3 / 10 (198 hodnocení)

Apartmány Fialka se nachází 5 minut chůze od centra Třeboně, a nabízí ubytování s možností vlastního stravování, bezplatné Wi-Fi, službu půjčení kol, gril zdarma a přístup ke sdílené sluneční terase. Na zámek Třeboň je to odtud 9 minut chůze.

Penzion Lipno Jantar
Penzion Lipno Jantar

8,9 / 10 (132 hodnocení)

Rodinný Penzion Lipno Jantar v Horní Plané nabízí restauraci, kde se podává snídaně, lyžárnu a úschovnu jízdních kol a zahradu s grilem. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Hotel Fogl
Hotel Fogl

8,5 / 10 (476 hodnocení)

Hotel Fogl se nachází v centru Nové Bystřice, 2 km od lyžařského vleku, a nabízí bezplatné Wi-Fi, parkování zdarma 20 metrů za hotelem a bezplatnou úschovnu kol. Na autobusovou zastávku dojdete za 3 minuty.

Penzion Markus
Penzion Markus

9,1 / 10 (199 hodnocení)

Penzion Markus se nachází ve Frymburku, na okraji národního parku Šumava a 50 metrů od písečného břehu Lipenské přehrady. Má restauraci s terasou a bezplatné Wi-Fi připojení. Sjezdovka ve Frymburku je vzdálená 200 metrů.

Horský Hotel Dobrá Chata
Horský Hotel Dobrá Chata

8,1 / 10 (117 hodnocení)

Horský Hotel Dobrá Chata stojí přímo u vleku a sjezdovek lyžařského areálu Zadov-Churáňov a v blízkosti Národního parku Šumava. Nabízí bezplatné Wi-Fi a pokoje s kabelovou TV.

Penzion U strejčků
Penzion U strejčků

9,4 / 10 (20 hodnocení)

Penzion U strejčků se nachází ve Veselí nad Lužnicí, 33 km od náměstí Přemysla Otakara II. a 29 km od zámku Hluboká, a nabízí bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Lipno Přední Výtoň
Apartmány Lipno Přední Výtoň

10 / 10 (1 hodnocení)

Apartmány Lipno Přední Výtoň se nachází v Přední Výtoni a nabízí zahradu a terasu. 45 km od Českých Budějovic. Nabízí Wi-Fi zdarma a soukromé parkoviště.

Apartmán Nikolka
Apartmán Nikolka

8 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Nikolka se nachází v Lipně nad Vltavou, pouhých 1,2 km od Lipenské přehrady, a nabízí bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. 32 km od otáčivého hlediště.

Fontana Pizzeria - Pension
Fontana Pizzeria - Pension

6,3 / 10 (677 hodnocení)

Fontana Pizzeria Pension se nachází v centru Českých Budějovic, přímo na historickém náměstí Přemysla Otakara II. Nabízí bezplatné Wi-Fi, barevně zařízené pokoje a těšit se můžete také na výbornou pizzerii. Radnice, Samsonova kašna a Černá věž jsou jen 2 minuty chůze od hotelu.

Apartmán Jasmin
Apartmán Jasmin

9,4 / 10 (78 hodnocení)

Apartmán Jasmin se nachází ve Frymburku, 28 km od zámku Český Krumlov. Nabízí výhled na jezero, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Lentilka
Lentilka

9,4 / 10 (55 hodnocení)

Lentilka se nachází v Horní Plané, pouhých 28 km od zámku Český Krumlov. Nabízí ubytování u pláže, restauraci, zázemí pro vodní sporty, terasu a bezplatné Wi-Fi. 27 km od Lipenské přehrady.

Hotel Corona
Hotel Corona

8,3 / 10 (243 hodnocení)

Hotel Corona se nachází v Kaplici, 10 km od hraničního přechodu s Rakouskem v Dolním Dvořišti, a nabízí wellness centrum se saunami, vířivkou, soláriem a masážemi na objednávku.

Apartmány U Jelena 1
Apartmány U Jelena 1

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Apartmány U Jelena 1 se nachází v Českém Krumlově, 10 km od zámku Český Krumlov, a nabízí restauraci, bezplatné Wi-Fi a turistické informace. Ubytování je vzdálené 13 km od hlavního náměstí v Českém Krumlově a 35 km od hlavního autobusového nádraží v Českých Budějovicích.

Prima chata ČESKÁ KANADA
Prima chata ČESKÁ KANADA

Prima chata ČESKÁ KANADA se nachází v Nové Bystřici, pouhých 35 km od historického centra Telče, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, turistické informace a bezplatné Wi-Fi.

Guest House Olšakovský
Guest House Olšakovský

9,1 / 10 (254 hodnocení)

Guest House Olšakovský je rodinný podnik, který se nachází na břehu Vltavy v historickém centru Českého Krumlova, v poklidné ulici Parkán, která dříve patřila místním řemeslníkům. Nabízí bezplatné Wi-Fi a snídani.