Horské chaty

Chata Zvoneček

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Jedlová 10, Jiřetín pod Jedlovou, 407 56, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (horské chaty) Chata Zvoneček se nachází ve městě Jiřetín pod Jedlovou (Česká republika - Ústecký kraj). Ubytování Chata Zvoneček se nachází v regionu Ústecký kraj a s hodnocením 9.7 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Chata Zvoneček - Fotografie

Chata Zvoneček - Adresa

Booking.com

Chata Zvoneček - Popis

Chata Zvoneček se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 23 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 40 km od národního parku Saské Švýcarsko a 49 km od pevnosti Königstein. Tato chata má vlastní bazén, zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Chata má přístup na terasu s výhledem do zahrady, 4 ložnice a plně vybavenou kuchyň.

Chata stojí 23 km od hradu Oybin a 35 km od výstaviště Messe- & Veranstaltungspark LOEBAU. Letiště Drážďany je vzdáleno 95 km.

Chata Zvoneček - Vybavení ubytování

Exteriér

 • Sluneční terasa
 • Terasa
 • Prostory vhodné na piknik
 • Gril
 • Venkovní krb
 • Soukromý bazén
 • Zahrada

Personál hovoří těmito jazyky:

 • německy
 • česky
 • slovensky
 • anglicky

Různé

 • Nekuřácké pokoje
 • Rodinné pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké

Exteriér a výhled

 • Výhled
 • Výhled do zahrady

Venkovní bazén

 • Slunečníky
 • Sezónní

Vybavení pokoje

 • Topení

Parkování

 • Parkoviště

Vaření

 • Kuchyň

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Jiřetín pod Jedlovou

Jiřetínská chaloupka
Jiřetínská chaloupka

8,5 / 10 (238 hodnocení)

Jiřetínská chaloupka se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí výhled na bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Podhradí
Chalupa Podhradí

9,6 / 10 (21 hodnocení)

Chalupa Podhradí se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, pouhých 22 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. 41 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí možnost lyžování přímo od budovy a neplacené soukromé parkoviště.

AVe Restaurant
AVe Restaurant

9,2 / 10 (152 hodnocení)

AVe Restaurant se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 20 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 39 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí restauraci, bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování je vhodné pro alergiky a stojí 48 km od pevnosti Königstein.

Haus Tolštejn
Haus Tolštejn

9,5 / 10 (88 hodnocení)

Haus Tolštejn se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou v Ústeckém kraji, 21 km od Zittau/Goerlitz. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Ubytování Jiřetín
Ubytování Jiřetín

7,7 / 10 (25 hodnocení)

Ubytování Jiřetín se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou a nabízí bar, zahradu, terasu, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Ještěd a pevnost Königstein jsou vzdálené 48 km.

Chata pod Tolštejnem
Chata pod Tolštejnem

7,7 / 10 (18 hodnocení)

Chata pod Tolštejnem se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou v Ústeckém kraji, 22 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány Tollendorf Lužické hory
Apartmány Tollendorf Lužické hory

9,7 / 10 (210 hodnocení)

Apartmány Tollendorf Lužické hory se nachází v Jiřetíně a nabízí výhled do zahrady. Ubytování pod Jedlovou nabízí bar, sdílený lounge, zahradu a gril. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms
Spacious cottage for groups with billiards and sauna with 8 bedrooms

7,4 / 10 (5 hodnocení)

Spacious cottage for groups with pool and sauna with 8 bedrooms se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou v Ústeckém kraji a nabízí zahradu. Kurort Rathen je vzdálený 36 km.

Domeček
Domeček

9,2 / 10 (6 hodnocení)

Domeček se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou a nabízí restauraci. 36 km od Kurort Rathen. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Chata Jedlová hora
Apartmány Chata Jedlová hora

9,1 / 10 (52 hodnocení)

Apartmány Chata Jedlová hora se nacházejí v Jiřetíně pod Jedlovou v Ústeckém kraji, 25 km od Zittau/Goerlitz, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi, gril, restauraci i bezplatné soukromé parkoviště.

Chatky Lesná
Chatky Lesná

8,8 / 10 (35 hodnocení)

Chatky Lesná se nachází 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chalupa u Žižky
Chalupa u Žižky

8,7 / 10 (10 hodnocení)

Chalupa u Žižky se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou v Ústeckém kraji, 20 km od Zittau/Goerlitz. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, dětské hřiště, restauraci a neplacené soukromé parkoviště.

Pension Lesná
Pension Lesná

8,8 / 10 (76 hodnocení)

Pension Lesná se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování je vzdálené 41 km od národního parku Saské Švýcarsko a 47 km od Ještědu a nabízí bezplatné Wi-Fi. Penzion má rodinné pokoje.

Penzion u Novotných
Penzion u Novotných

9,4 / 10 (17 hodnocení)

Penzion u Novotných se nachází 20 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

rekreační dům Pohoda
rekreační dům Pohoda

9,4 / 10 (13 hodnocení)

Rekreační dům Pohoda se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 40 km od národního parku Saské Švýcarsko a 48 km od pevnosti Königstein. Tato vila nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

Pension Liberta
Pension Liberta

7,4 / 10 (7 hodnocení)

Pension Liberta se nachází v Jiřetíně pod Jedlovou, 41 km od národního parku Saské Švýcarsko, 47 km od Ještědu a 50 km od pevnosti Königstein. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Vagón Lesná
Vagón Lesná

8,9 / 10 (9 hodnocení)

Vagón Lesná se nachází v obci Zittau/Goerlitz, 21 km od univerzity aplikovaných věd, a nabízí ubytování se zahradou, balkonem a výhledem do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Rustic House v Lužických horách
Rustic House v Lužických horách

9,5 / 10 (13 hodnocení)

Rustic House v Lužických horách se nachází 21 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování se společným salonkem, zahradou a pokojovou službou. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.