Penzion

Hájenka Knížecí Pláně

Knížecí pláně, Borová Lada, 384 92, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Hájenka Knížecí Pláně se nachází ve městě Borová Lada (Česká republika - Jihočeský kraj) a pro své hosty nabízí bar. Penzion Hájenka Knížecí Pláně svou lokalitou patří do regionu Jihočeský kraj.

Hájenka Knížecí Pláně - Fotografie

Hájenka Knížecí Pláně - Adresa

Booking.com

Hájenka Knížecí Pláně - Popis

Hájenka Knížecí Pláně se nachází v Borové Ladě, 14 km od Kvildy, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, bar a zahradu. Nové Hutě jsou vzdálené 16 km, Mitterdorf - Almberg - Mitterfirmiansreut 20 km a Mauth 29 km. Hosté mohou využívat terasu.

Pokoje mají vlastní koupelnu, bezplatné Wi-Fi a některé také výhled na hory.

Hájenka Knížecí Pláně podává snídani formou bufetu.

Na místě je dětské hřiště. Hosté Hájenka Knížecí Pláně se mohou v Borové Ladě a okolí věnovat pěší turistice, cyklistice a dalším aktivitám.

Na letiště Václava Havla Praha je to 172 km.

Hájenka Knížecí Pláně - Vybavení ubytování

Jídlo a pití

 • Speciální dietní menu (na vyžádání)
 • Restaurace
 • Bar

Obecné

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje
 • Topení

Aktivity

 • Pěší turistika
 • Cyklistika
 • Dětské hřiště

Exteriér

 • Zahrada
 • Terasa

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Parkování

 • Parkoviště Mimo ubytování

Služby pro rodiny a zábava

 • Stolní hry/puzzle

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky

Zvířata

 • Zvířata

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Borová Lada

Apartmán u Hovorků
Apartmán u Hovorků

8,8 / 10 (9 hodnocení)

Apartmán u Hovorků se nachází v Borové Ladě a nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Apartment Borová Lada
Apartment Borová Lada

7,4 / 10 (14 hodnocení)

Apartmán Borová Lada se nachází v Borové Ladě, 100 metrů od Borové Lady a 1,5 km od Svinné Lady, a nabízí výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a cyklistice.

Penzion Borováček
Penzion Borováček

7 / 10 (28 hodnocení)

Penzion Borováček se nachází v Borové Ladě, jen pár kroků od Borové Lady a 1,4 km od Svinné Lady. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené asi 2,6 km od Černé Lady, 3,5 km od Nového Světu a 4,3 km od Zahrádky. Penzion má rodinné pokoje.

Roubenka Meandra - studio 32m2
Roubenka Meandra - studio 32m2

Roubenka Meandra - studio 32m2 se nachází v Borové Ladě a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Svinná Lada je vzdálená 1,3 km. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Meandra roubenka
Meandra roubenka

Meandra roubenka se nachází v Borové Ladě, 7,2 km od Kvildy a 9,3 km od Nové Hutě. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště. Horní Vltavice jsou vzdálené 13 km, Zadov 1 15 km a Kubova Huť 15 km. Všechny pokoje mají balkon.

Roubenka Meandra
Roubenka Meandra

Roubenka Meandra se nachází v Borové Ladě v Jihočeském kraji a nabízí zahradu. Zwiesel je vzdálený 31 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Roubenka Meandra Apartmán 100m2
Roubenka Meandra Apartmán 100m2

9 / 10 (1 hodnocení)

Roubenka Meandra Apartmán 100m2 se nachází v Borové Ladě. Zwiesel je vzdálený 31 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Černý vlk, Borová Lada
Apartmány Černý vlk, Borová Lada

9 / 10 (32 hodnocení)

Apartmány Černý vlk, Borová Lada se nachází v Borové Ladě v Jihočeském kraji, nedaleko Svinné Lady a Zahrádky. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón
Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 balkón

10 / 10 (1 hodnocení)

Roubenka Meandra - Apartmán 50m2 se nachází v Borové Ladě, 3 km od Černé Lady, 3,9 km od Nového světa a 4,7 km od Zahrádky. Nabízí balkon a bezplatné Wi-Fi. Svinná Lada je vzdálená 1,3 km. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Naše Borovka
Naše Borovka

9,2 / 10 (17 hodnocení)

Nachází se v Borové Ladě v Jihočeském kraji a Naše Borovka se nachází 700 metrů od Borové Lady a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, zahradou a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chalupa Nový Svět na Šumavě
Chalupa Nový Svět na Šumavě

9,8 / 10 (80 hodnocení)

Chalupa Nový Svět na Šumavě Nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště v Borové Ladě, 700 metrů od Nového světa.