Apartmány

Sklep U Petra

9,1 / 10 (9 hodnocení)

Ke Kapličce, Velké Bílovice, 691 02, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Sklep U Petra se nachází ve městě Velké Bílovice (Česká republika - Jihomoravský kraj). Ubytování Sklep U Petra se řadí do kategorie 3 hvězdičkových hotelů. Ubytování Sklep U Petra se nachází v regionu Jihomoravský kraj a s hodnocením 9.1 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Sklep U Petra - Fotografie

Sklep U Petra - Adresa

Booking.com

Sklep U Petra - Popis

Sklep U Petra se nachází ve Velkých Bílovicích, 12 km od minaretu, 14 km od Janova hradu a 22 km od Kolonády na Reistně. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Lednice je vzdálená 13 km a Valtický zámek 20 km.

Apartmán má 1 ložnici, plně vybavenou kuchyň s mikrovlnnou troubou a lednicí a 1 koupelnu s vanou nebo sprchou.

Apartmán je vzdálený 45 km od paláce Wilfersdorf. 53 km od letiště Brno-Tuřany.

Sklep U Petra - Vybavení ubytování

Vaření

 • Čisticí prostředky
 • Rychlovarná konvice
 • Lednička
 • Varná deska
 • Kuchyň
 • Jídelní stůl
 • Kuchyňské potřeby
 • Mikrovlnná trouba

Koupelna

 • Vana nebo sprcha
 • Toaletní papír
 • Vlastní koupelna
 • Ručníky
 • Toaleta

Aktivity

 • Bowling Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Jízda na koni Dodatečný poplatek
 • Windsurfing Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Aquapark Mimo ubytování Dodatečný poplatek
 • Pěší turistika

Vybavení pokoje

 • Věšák na oblečení
 • Rozkládací pohovka
 • Ventilátor

Obývací prostor

 • Krb
 • Pohovka

Různé

 • Všechny prostory nekuřácké
 • Topení

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky

Ložnice

 • Skříň nebo šatna

Jídlo a pití

 • Příslušenství na přípravu čaje a kávy

Parkování

 • Parkoviště

Exteriér

 • Terasa

Služby pro rodiny a zábava

 • Večerní zábavní program Dodatečný poplatek

Charakteristika budovy

 • Samostatná budova

Zvířata

 • Zvířata

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Velké Bílovice

Penzion Skoupil
Penzion Skoupil

8,1 / 10 (411 hodnocení)

Penzion Skoupil je penzion a vinařství nacházející se na krásném moravském venkově.Hosté si zde mohou prohlédnout vinohrady a ochutnat místní oceněná vína.Ve všech pokojích je zdarma dostupné Wi-Fi.

Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila
Hotel Akademie a depandance Vila Jarmila

8,5 / 10 (731 hodnocení)

Hotel Akademie se nachází v centru města Velké Bílovice, 3 km od vlakového nádraží, a nabízí bezplatné Wi-Fi, venkovní bazén a wellness centrum, kde najdete fitness centrum, vířivku a nabídku masáží. Autobusová zastávka je vzdálená 50 metrů.

Apartmán Na vinařské stezce
Apartmán Na vinařské stezce

9,3 / 10 (49 hodnocení)

Apartmán Na vinařské stezce se nachází ve Velkých Bílovicích. Nabízí klimatizované ubytování, bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Penzion Villa Alena
Penzion Villa Alena

9,4 / 10 (135 hodnocení)

Penzion Villa Alena se nachází ve Velkých Bílovicích, 13 km od zámku Lednice a 20 km od zámku Valtice. Nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Hosté mohou využívat sdílenou kuchyň a zajistit výlety.

Ubytovani U Ruzenky
Ubytovani U Ruzenky

8,6 / 10 (5 hodnocení)

Ubytovani U Ruzenky je prázdninový dům s terasou, který se nachází ve Velkých Bílovicích v Jihomoravském kraji, 43 km od Brna.

Sklep U Křížku
Sklep U Křížku

9,2 / 10 (19 hodnocení)

Sklep U Křížku se nachází ve Velkých Bílovicích, 12 km od zámku Lednice a 19 km od zámku Valtice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, bezplatnou půjčovnou jízdních kol a zahradou. Nabízí balkon a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Vinařství W18
Penzion Vinařství W18

8,5 / 10 (11 hodnocení)

Penzion Vinařství W18 se nachází 13 km od zámku Lednice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Vinný Sklep Monty Velké Bílovice
Vinný Sklep Monty Velké Bílovice

8,6 / 10 (27 hodnocení)

Vinný Sklep Monty Velké Bílovice se nachází ve Velkých Bílovicích, 13 km od zámku Lednice, 20 km od zámku Valtice a 11 km od minaretu. Nabízí zázemí pro vodní sporty, gril a terasu. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň.

Penzion Žurek
Penzion Žurek

8,4 / 10 (102 hodnocení)

Penzion Žurek se nachází ve Velkých Bílovicích, 12 km od zámku Lednice. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště. Ubytování je vzdálené asi 20 km od zámku Valtice, 11 km od minaretu a 14 km od Janova hradu. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Relax Morava
Relax Morava

9,6 / 10 (34 hodnocení)

Relax Morava se nachází ve Velkých Bílovicích, pouhých 13 km od zámku Lednice, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Zámek Valtice je vzdálený 20 km. Na místě je soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Ubytovani Valentovi
Ubytovani Valentovi

9,5 / 10 (19 hodnocení)

Ubytování Valentovi se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi, sdílenou kuchyň a úschovnu zavazadel. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a šipkám.

Vinný sklep a penzion U Vinohradu
Vinný sklep a penzion U Vinohradu

9 / 10 (6 hodnocení)

Vinný sklep se nachází 12 km od zámku Lednice a 20 km od zámku Valtice. a penzion U Vinohradu se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí pokoje s klimatizací a vlastní koupelnou. Ubytování je vzdálené asi 11 km od minaretu, 14 km od Janova hradu a 21 km od Kolonády na Reistně. Na místě je neplacené soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Sklep Mozajka
Sklep Mozajka

10 / 10 (3 hodnocení)

Sklep Mozajka se nachází ve Velkých Bílovicích, 20 km od zámku Valtice a 11 km od Minaretu. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. 12 km od zámku Lednice. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Sklípek u Svobodů
Sklípek u Svobodů

9,7 / 10 (42 hodnocení)

Sklípek u Svobodů se nachází 13 km od zámku Lednice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice
Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice

9,3 / 10 (21 hodnocení)

Vinný sklep Vinoza Velké Bílovice se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí bar, sdílený lounge, zahradu, bezplatné Wi-Fi a výhled na město. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště a sdílenou kuchyň.

Hotel Madl
Hotel Madl

9,1 / 10 (158 hodnocení)

Hotel Mádl, otevřený v roce 2011, se nachází v poklidném prostředí vinařské obce Bílovice. Nabízí stylové pokoje a apartmány a chutnou českou kuchyni. Je součástí vinařství a provozuje také bar ve vinném sklípku.

Sklep Púrynky
Sklep Púrynky

9,4 / 10 (7 hodnocení)

Sklep Púrynky se nachází ve Velkých Bílovicích, 13 km od zámku Lednice a 20 km od zámku Valtice. Nabízí sdílený lounge a klimatizaci. Tento prázdninový dům nabízí neplacené soukromé parkoviště, sdílenou kuchyň a bezplatné Wi-Fi.

VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA
VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA

8,5 / 10 (60 hodnocení)

VINAŘSTVÍ DAVID OSIČKA se nachází ve Velkých Bílovicích, 12 km od zámku Lednice a 20 km od zámku Valtice. Apartmán s bezplatným Wi-Fi, sdílenou kuchyní a neplaceným soukromým parkovištěm.

Apartmány vinařství Zdenek Polach
Apartmány vinařství Zdenek Polach

9,3 / 10 (24 hodnocení)

Apartmány vinařství Zdenek Polach se nachází 12 km od zámku Lednice a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Penzion a restaurace U Hroznu
Penzion a restaurace U Hroznu

8,4 / 10 (76 hodnocení)

Penzion a restaurace U Hroznu se nachází ve vinařské oblasti Velké Bílovice a nabízí restauraci, která podává českou kuchyni. Hotel má 2 km vzdálený vinný sklípek, který nabízí ochutnávky vín.

Penzion Vinařství Fabikovič
Penzion Vinařství Fabikovič

8,8 / 10 (35 hodnocení)

Penzion Vinařství Fabikovič se nachází ve Velkých Bílovicích, 12 km od zámku Lednice, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Nabízí konferenční a banketové prostory a bezplatné Wi-Fi.

Vinařský penzion Přední Hora
Vinařský penzion Přední Hora

8,8 / 10 (26 hodnocení)

Vinařský penzion Přední Hora se nachází ve Velkých Bílovicích, 12 km od zámku Lednice, a nabízí sezónní venkovní bazén, neplacené soukromé parkoviště, bar a sdílený lounge. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion má zahradu a sluneční terasu.

Penzion Dvojka
Penzion Dvojka

9,7 / 10 (38 hodnocení)

Penzion Dvojka se nachází ve Velkých Bílovicích a nabízí zahradu a terasu. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Výhled směřuje do zahrady.

Penzion Vinarstvi Bilkovi
Penzion Vinarstvi Bilkovi

9,6 / 10 (77 hodnocení)

Penzion Vinařství Bilkovi se nachází ve Velkých Bílovicích, 13 km od zámku Lednice, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Ubytování je vzdálené 20 km od zámku Valtice, 11 km od minaretu a 14 km od Janova hradu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Penzion Andrea
Penzion Andrea

9 / 10 (12 hodnocení)

Penzion Andrea se nachází ve Velkých Bílovicích v Jihomoravském kraji, 13 km od zámku Lednice a 20 km od zámku Valtice. K dispozici je také sdílená kuchyň, sdílený lounge a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Kolonáda na Reistně je vzdálená 22 km a palác Wilfersdorf 45 km.