Apartmány

Hezké ubytování v centru města

8,9 / 10 (31 hodnocení)

3 Jungmannova, Třebíč, 674 01, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (apartmány) Hezké ubytování v centru města se nachází ve městě Třebíč (Česká republika - Vysočina). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří wi-fi zdarma. Ubytování Hezké ubytování v centru města se svými službami a kvalitou řadí mezi 3 hvězdičkové hotely. Ubytování Hezké ubytování v centru města se nachází v regionu Vysočina a s hodnocením 8.9 / 10 od klientů se řadí mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu.

Hezké ubytování v centru města - Fotografie

Hezké ubytování v centru města - Adresa

Booking.com

Hezké ubytování v centru města - Popis

Ubytování Hezké ubytování v centru města se nachází v Třebíči na Vysočině, nedaleko židovské čtvrti a baziliky sv. Prokopa. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Některé apartmány mají kuchyňský kout s mikrovlnnou troubou, lednicí a varnou deskou.

Apartmán je vzdálený 35 km od historického centra Telče a zámku Telč. Na letiště Brno-Tuřany je to 79 km.

Hezké ubytování v centru města - Vybavení ubytování

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky
 • německy

Zabezpečení

 • Hasicí přístroje
 • Kamerový systém ve společných prostorách

Různé

 • Nekuřácké pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Služby pro rodiny a zábava

 • Hlídání dětí / služby pro děti Dodatečný poplatek

Internet

 • Internet

Parkování

 • Parkování

Další ubytování ve městě Třebíč

Apartmán Aromasalon
Apartmán Aromasalon

9,6 / 10 (124 hodnocení)

Apartmán Aromasalon se nachází v Třebíči, 1 km od baziliky sv. Prokopa, 36 km od historického centra Telče a zámku Telč, a nabízí ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Je vzdálen 600 metrů od židovské čtvrti Třebíč a nabízí turistické informace.

Penzion Vis a Vis
Penzion Vis a Vis

7,7 / 10 (204 hodnocení)

Penzion Vis a Vis se nachází v centru Třebíče, 600 metrů od židovské čtvrti a baziliky sv. Prokopa, a svým hostům nabízí Wi-Fi zdarma, bezplatné soukromé parkoviště a úschovnu kol. Autobusová zastávka je vzdálena 150 metrů odtud.

Penzion Shamrock
Penzion Shamrock

8,1 / 10 (270 hodnocení)

Penzion Shamrock se nachází v Třebíči, 1,1 km od baziliky sv. Prokopa a 35 km od historického centra Telče, a nabízí restauraci, bar a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené 36 km od zámku Telč, necelý 1 km od židovské čtvrti Třebíč a 35 km od vlakového nádraží Telč. Penzion má rodinné pokoje.

Bakin bar
Bakin bar

6,6 / 10 (53 hodnocení)

Bakin bar se nachází v Třebíči, 1,4 km od baziliky sv. Prokopa a 36 km od historického centra Telče. Všechny pokoje mají kabelovou TV s plochou obrazovkou a vlastní koupelnu. Hotel nabízí rodinné pokoje.

Apartmány Holiday
Apartmány Holiday

9 / 10 (271 hodnocení)

Apartmány Holiday se nacházejí v Třebíči, 400 metrů od Židovské čtvrti. Nabízejí pokoje a apartmány s koberci, velkou TV s plochou obrazovkou a Wi-Fi zdarma.

Demaris
Demaris

9,3 / 10 (214 hodnocení)

Demaris se nachází v Třebíči, 600 metrů od baziliky sv. Prokopa a 35 km od historického centra města. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou.

Grand Hotel
Grand Hotel

6,7 / 10 (632 hodnocení)

Grand Hotel se nachází v Třebíči, 500 metrů od baziliky sv. Prokopa a 35 km od historického centra Telče. Nabízí restauraci, nepřetržitě otevřenou recepci, pokojovou službu a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Hotel má krytý bazén a turistické informace.

Hotel Joseph 1699
Hotel Joseph 1699

9,1 / 10 (535 hodnocení)

Tento hotel se nachází v Třebíčské historické židovské čtvrti zapsané na seznamu UNESCO, jen pár kroků od synagog a centra. Nabízí bezplatný internet a neplacené parkoviště.

Chata Dagmar
Chata Dagmar

9,7 / 10 (7 hodnocení)

Chata Dagmar se nachází v Třebíči, 16 km od baziliky sv. Prokopa a židovské čtvrti. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, klimatizací, sdíleným lounge a zahradou. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Infinity
Infinity

8,3 / 10 (149 hodnocení)

Infinity se nachází v Třebíči, necelý 1 km od baziliky sv. Prokopa a 35 km od historického centra města. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou.

Green House
Green House

9,6 / 10 (17 hodnocení)

Green House se nachází v Třebíči, 1,2 km od baziliky sv. Prokopa a 35 km od historického centra města, a nabízí terasu a výhled do zahrady. Nabízí soukromý bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion Tenis HTK
Penzion Tenis HTK

9,2 / 10 (371 hodnocení)

Penzion Tenis HTK se nachází v Třebíči, je umístěný v areálu tenisového klubu a obklopený parkem, a nabízí sezonní venkovní bazén, terasu, zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné parkoviště.

Penzion DON
Penzion DON

8,3 / 10 (111 hodnocení)

Penzion DON se nachází v Třebíči, 1,8 km od baziliky sv. Prokopa, a nabízí restauraci, bar a výhled do zahrady. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Hotel poskytuje konferenční a banketové prostory a večerní zábavu.

Ubytování Niagara
Ubytování Niagara

7,6 / 10 (86 hodnocení)

Ubytování Niagara se nachází v Třebíči, 600 metrů od baziliky sv. Prokopa, a nabízí bar, bezplatné soukromé parkoviště a zahradu. Ubytování je vzdálené 35 km od historického centra Telče a zámku Telč a nabízí bezplatné Wi-Fi. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Hotel Kocour
Hotel Kocour

9 / 10 (1106 hodnocení)

Hotel Kocour se nachází v Třebíči, 300 metrů od baziliky sv. Prokopa, a nabízí turistické informace, nekuřácké pokoje, restauraci, bezplatné Wi-Fi a bar. Ubytování je vzdálené 35 km od historického centra Telče, 35 km od zámku Telč a 200 metrů od židovské čtvrti Třebíč. Zámek Vranov nad Dyjí je vzdálený 47 km a zámek Náměšť nad Oslavou 22 km.

Penzion pod Kostelíčkem
Penzion pod Kostelíčkem

7,7 / 10 (15 hodnocení)

Penzion pod Kostelíčkem se nachází v Třebíči, 1,3 km od baziliky sv. Prokopa a 36 km od historického centra Telče, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Ubytování je vzdálené asi 36 km od zámku Telč, 1,2 km od židovské čtvrti Třebíč a 35 km od vlakového nádraží Telč. Penzion má rodinné pokoje.

Apartmany u Synagogy
Apartmany u Synagogy

8,8 / 10 (307 hodnocení)

Apartmány u Synagogy se nachází v Třebíči na Vysočině, nedaleko baziliky sv. Prokopa a židovské čtvrti. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi.

Penzion Padrtův mlýn
Penzion Padrtův mlýn

8,4 / 10 (61 hodnocení)

Penzion Padrtův mlýn v Třebíči nabízí Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště.

Arch Apartment Třebíč
Arch Apartment Třebíč

8,5 / 10 (4 hodnocení)

Arch Apartment Třebíč se nachází v Třebíči, necelý 1 km od baziliky sv. Prokopa a 35 km od historického centra Telče. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Tento apartmán se nachází 35 km od zámku Telč a necelý 1 km od židovské čtvrti v Třebíči.

Rodinné apartmány Country golf club Střítež
Rodinné apartmány Country golf club Střítež

8,9 / 10 (51 hodnocení)

Rodinné apartmány Country golf club Střítež se nachází v Třebíči, 3,9 km od baziliky sv. Prokopa a židovské čtvrti. Nabízí bar, zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Atom Třebíč
Hotel Atom Třebíč

8,4 / 10 (594 hodnocení)

Hotel Atom Třebíč provozuje vlastní restauraci, která podává místní kuchyni. Wi-Fi je zdarma dostupné ve všech prostorách a hotel má nepřetržitě otevřenou recepci.

Hotel & Apartments U Černého orla
Hotel & Apartments U Černého orla

8,1 / 10 (351 hodnocení)

Hotel Černý Orel se nachází v centru Třebíče ležící na řece Jihlavě a nabízí prostorné, moderně zařízené pokoje s koupelnou i bezplatným Wi-Fi připojením. Soukromé parkoviště lze využívat zdarma.

U Židovské brány
U Židovské brány

9,8 / 10 (129 hodnocení)

Apartmán U Židovské brány se nachází v Třebíči, pouhých 300 metrů od baziliky sv. Prokopa a 200 metrů od židovské čtvrti, a nabízí bezplatné Wi-Fi a výhled na řeku. Apartmán sídlí v budově z 18. století a v okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Hotel Alfa
Hotel Alfa

7,6 / 10 (113 hodnocení)

Hotel Alfa se nachází na kraji Třebíče a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi. Do historického centra se od hotelu dostanete za 15 minut pěšky. V místní restauraci mohou hosté ochutnat tradiční českou kuchyni.

Apartmán RAST
Apartmán RAST

9,9 / 10 (8 hodnocení)

Apartmán RAST se nachází v Třebíči, pouhých 300 metrů od baziliky sv. Prokopa, a nabízí bar, sdílený lounge a sdílenou kuchyň. Nachází se 35 km od historického centra Telče a má bankomat.