Hotel

Hotel Volf

9,3 / 10 (84 hodnocení)

Hlávkova 12, Přeštice, 334 01, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (hotel) Hotel Volf se nachází ve městě Přeštice (Česká republika - Plzeňský kraj). S klientským hodnocením 9.3 / 10 je ubytování Hotel Volf jedno z nejlépe hodnocených ubytování v regionu Plzeňský kraj.

Hotel Volf - Fotografie

Hotel Volf - Adresa

Booking.com

Hotel Volf - Popis

Hotel Volf se nachází v Přešticích, 19 km od Západočeské univerzity a 22 km od muzea Škoda Plzeň, a nabízí bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je bankomat, turistické informace a směnárna.

Každé ráno se podává kontinentální snídaně.

V Přešticích a okolí se můžete věnovat pěší turistice, cyklistice a dalším aktivitám.

Ubytování je vzdálené 22 km od Západočeského muzea a Velké synagogy. Na mezinárodní letiště Karlovy Vary je to 92 km.

Hotel Volf - Vybavení ubytování

Služby

 • Turistické informace
 • Bankomat
 • Denní úklid
 • Směnárna
 • Individuální přihlášení/odhlášení
 • Expresní přihlášení/odhlášení

Obecné

 • Zvuková izolace
 • Topení
 • Prostor pro kuřáky
 • Rodinné pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Zabezpečení

 • Hasicí přístroje
 • Požární alarmy
 • Venkovní kamerový systém
 • Kamerový systém ve společných prostorách

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • rusky
 • německy
 • anglicky

Aktivity

 • Dočasné umělecké expozice
 • Cyklistika Mimo ubytování
 • Pěší turistika Mimo ubytování

Exteriér

 • Terasa

Parkování

 • Parkování na ulici

Jídlo a pití

 • Kavárna v objektu

Internet

 • Internet

Další ubytování v oblasti Plzeňský kraj

Hotel Restaurant Modrá Hvězda
Hotel Restaurant Modrá Hvězda

7,7 / 10 (78 hodnocení)

Hotel Modrá Hvězda, který stojí na hlavním náměstí v Dobřanech, má vlastní pivovar nabízející 8 různých druhů nepasterizovaného piva. Je zde také restaurace s velkou zahradní terasou.

Chata Hus
Chata Hus

6,5 / 10 (2 hodnocení)

Chata Hus se nachází v Rabí. Ubytování je vzdálené 44 km od obce Bayerisch Eisenstein a hosté mohou využívat soukromé parkoviště a bezplatné Wi-Fi.

Meyana Lake Manor
Meyana Lake Manor

9,5 / 10 (4 hodnocení)

Meyana Lake Manor se nachází v Tachově a nabízí restauraci, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a cyklistice.

Darovanský Dvůr - Wellness & Golf Hotel
Darovanský Dvůr - Wellness & Golf Hotel

8,3 / 10 (57 hodnocení)

Darovanský dvůr Wellness & Golf Hotel sídlí v několika krásně zrekonstruovaných budovách bývalého statku v Darové, 20 km severovýchodně od Plzně. Má velkou zahradu a je obklopený golfovým hřištěm. Lze tu zdarma využívat Wi-Fi.

Pension Janka Kdyně
Pension Janka Kdyně

8,9 / 10 (58 hodnocení)

Pension Janka Kdyně se nachází v Kdyni, 41 km od vlakového nádraží Cham a 21 km od muzea Drachenhöhle. Nabízí ubytování se společným salonkem, bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách a neplaceným soukromým parkovištěm. Penzion má rodinné pokoje.

Apartmán U Sjezdovky
Apartmán U Sjezdovky

9 / 10 (43 hodnocení)

Apartmán U Sjezdovky se nachází v Železné Rudě a nabízí zahradu, přímý přístup na sjezdovku, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na hory. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a lyžování.

Courtyard by Marriott Pilsen
Courtyard by Marriott Pilsen

8,6 / 10 (1573 hodnocení)

Nový hotel Courtyard Pilsen se nachází v multifunkčním komplexu Diplomat Center, několik minut od Náměstí Republiky v centru města. Bezplatné Wi-Fi je k dispozici ve všech pokojích i veřejných prostorách.

Apartmány Elisabeth
Apartmány Elisabeth

7,4 / 10 (85 hodnocení)

Apartmány Elisabeth se nachází v budově vlakového nádraží Železná Ruda - Alžbětín a nabízí pokoje se satelitní TV a společnou koupelnou.

Penzion U PSTRUHA
Penzion U PSTRUHA

7,5 / 10 (105 hodnocení)

Penzion U PSTRUHA se nachází v Modravě, 1,9 km od obce Filipova Huť, a nabízí sdílený lounge, bezplatné soukromé parkoviště, zahradu a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Penzion má lyžárnu.

Vila Verunka
Vila Verunka

9,3 / 10 (44 hodnocení)

Vila Verunka se nachází v Plzni, 7,7 km od katedrály sv. Bartoloměje, 8 km od stadionu Doosan Arena a 8,3 km od galerie Jiřího Trnky. Tento prázdninový dům má vlastní bazén, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Černý Tulipán #1
Apartmány Černý Tulipán #1

9 / 10 (71 hodnocení)

Má zahradu a terasu. Apartmány Černý Tulipán #1 nabízí ubytování v Plzni s bezplatným Wi-Fi a výhledem do zahrady. Ubytování je vzdálené 49 km od kláštera Teplá a 1,8 km od zoo a botanické zahrady Dinopark.

Pension Kristýna
Pension Kristýna

8,6 / 10 (12 hodnocení)

Pension Kristýna se nachází v Kašperských Horách a nabízí ubytování pouze pro dospělé, sdílený lounge, zahradu a gril. Penzion má lyžárnu a je vzdálený 3,3 km od Ždánova a 3,9 km od Nového Dvoru. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, sdílená kuchyň a služba organizace výletů.

Chata Nechata
Chata Nechata

9,8 / 10 (9 hodnocení)

Chata Nechata se nachází ve Velharticích a nabízí ubytování se soukromým bazénem a bezplatným Wi-Fi. 2,8 km od Nemilkova. Nabízí sezónní venkovní bazén a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion a Restaurace Vyhlídka
Penzion a Restaurace Vyhlídka

8,5 / 10 (206 hodnocení)

Penzion a Restaurace Vyhlídka se nachází v Železné Rudě a nabízí restauraci, bar, zahradu a přímý přístup na sjezdovku. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Na skleničku si můžete zajít do snack baru.

Villa Karolina
Villa Karolina

9,4 / 10 (63 hodnocení)

Villa Karolína nabízí fitness centrum, jízdu na koni a pokoje s bezplatným Wi-Fi.

Chateau Zbiroh
Chateau Zbiroh

8,7 / 10 (245 hodnocení)

Hotel Chateau Zbiroh je zasazen do novorenesačního zámku, o kterém první zmínka pochází již z 12. století a který stojí uprostřed malebné krajiny Křivoklátského lesa. Nabízí krytý bazén a wellness centrum s vířivkou, saunou a solárii.

Apartmany Vila Lucia #6
Apartmany Vila Lucia #6

8,8 / 10 (26 hodnocení)

Apartmány Vila Lucia #6 se nachází v Plzni, 1,3 km od zoo a botanické zahrady Dinopark a katedrály sv. Bartoloměje. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a TV s plochou obrazovkou. 49 km od kláštera Teplá. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány Prášily
Apartmány Prášily

8,9 / 10 (28 hodnocení)

Apartmány Prášily se nacházejí v obci Prášily v Plzeňském kraji, nedaleko obcí Gruberg a Dolní Kamenec, a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Wellness Club Zlatý lev
Wellness Club Zlatý lev

6 / 10 (20 hodnocení)

Wellness Club Zlatý lev se nachází v obci Puclice, 37 km od muzea Drachenhöhle, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště a sdílený lounge. Ubytování je vzdálené 40 km od Západočeské univerzity, 40 km od muzea Škoda Plzeň a 41 km od Velké synagogy. K dispozici je dětské hřiště, nepřetržitě otevřená recepce a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány Vydrýsek
Apartmány Vydrýsek

8,5 / 10 (15 hodnocení)

Apartmány Vydrýsek jsou situované v domě v Srní. Mají posezení, satelitní TV a lze v nich bezplatně využívat Wi-Fi. V každém je dále plně vybavená kuchyň s klasickou i mikrovlnnou troubou a koupelna se sprchou, bidetem a toaletními potřebami zdarma. Můžete si z nich užívat výhled do přilehlé zahrady a na hory.

Penzion Fáfa
Penzion Fáfa

8,1 / 10 (609 hodnocení)

Penzion Fáfa se nachází v Rozvadově, 46 km od Kolonády u Zpívající fontány a Zpívající fontány. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Nabízí výhled do zahrady a sluneční terasu.

Apartmán u Řezné
Apartmán u Řezné

8,4 / 10 (14 hodnocení)

Apartmán u Řezné se nachází v Železné Rudě, 18 km od Zwieselu.

Frances House
Frances House

Frances House se nachází v Horšovském Týně, 38 km od muzea Škoda Plzeň, 39 km od Velké synagogy a 40 km od Západočeského muzea. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. Dům je vzdálený 33 km od muzea Drachenhöhle a 38 km od Západočeské univerzity.

Hotel U Branky
Hotel U Branky

7,8 / 10 (195 hodnocení)

Hotel U Branky se nachází 500 metrů od centra města Stříbro v Plzeňském kraji a nabízí pokoje s bezplatným Wi-Fi, vlastní koupelnou a TV. K dispozici je zamykané parkoviště.

Apartmány U Otavy
Apartmány U Otavy

8,7 / 10 (59 hodnocení)

Apartmány U Otavy se nachází v Sušici, 32 km od Zwieselu, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Penzion Dvůr Krasíkov
Penzion Dvůr Krasíkov

8,6 / 10 (176 hodnocení)

Penzion Dvůr Krasíkov se nachází v Kokašicích v Plzeňském kraji a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a neplaceným soukromým parkovištěm.

Chata Obzor
Chata Obzor

9 / 10 (222 hodnocení)

Chata Obzor se nachází v Železné Rudě, 50 km od muzea Drachenhöhle, a nabízí výhled do zahrady, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Lomnicka 22,
Lomnicka 22,

8,3 / 10 (3 hodnocení)

Lomnicka 22 se nachází v Lomničce a nabízí sdílený lounge, zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a výhled na jezero. Nabízí výhled do zahrady a je vzdálen 45 km od Lokte.

Family
Family

8,3 / 10 (214 hodnocení)

Tento malý rodinný penzion se nachází v centru kouzelného historického města Domažlice, které leží jihozápadně od Plzně a jen 15 km od hranic s Německem.

Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24
Apartmán “U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24

9,7 / 10 (31 hodnocení)

Apartmán „U nás v podkroví“ v Rezidenci Klostermann, Železná Ruda 24 se nachází v Železné Rudě a nabízí klimatizované ubytování s terasou a bezplatným Wi-Fi. Do Viechtachu je to 26 km. Na místě je neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány hotelu Ostrý
Apartmány hotelu Ostrý

8,6 / 10 (66 hodnocení)

Apartmány hotelu Ostry se nacházejí v Železné Rudě, 500 metrů od lyžařského střediska Železná Ruda. Ve vzdálenosti 10 metrů najdete bowling a dětské hřiště. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Penzion OSTROV
Penzion OSTROV

8,1 / 10 (51 hodnocení)

Penzion OSTROV se nachází v Kostelci, 39 km od kláštera Teplá a 27 km od Západočeské univerzity. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi ve všech prostorách. Nabízí sdílenou kuchyň, restauraci a terasu. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartmán na náměstí
Apartmán na náměstí

9,1 / 10 (21 hodnocení)

Apartmán na náměstí se nachází v Kašperských Horách, 2,3 km od Ždánova a 4 km od Rejštejna. Nachází se 100 metrů od Kašperských Hor a nabízí bezplatné Wi-Fi a bankomat.

Avantgarde apartments
Avantgarde apartments

9,2 / 10 (283 hodnocení)

Avantgarde apartments se nachází v Plzni, 50 km od kláštera Teplá a 700 metrů od muzea Škoda Plzeň. Nabízí ubytování s kuchyní. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Holiday Home Újezd Svatého Kříže
Holiday Home Újezd Svatého Kříže

8,5 / 10 (6 hodnocení)

Holiday Home Újezd Svatého Kříže se nachází v Bělé nad Radbuzou a nabízí ubytování s terasou. Nachází se na pláži a má zahradu.

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava
Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava

9,9 / 10 (14 hodnocení)

Stylová chalupa na kraji národního parku Šumava se nachází ve Strunkově, jen pár kroků od Strunkova a 1,2 km od Petrovic u Susice. Tento prázdninový dům sídlí v budově z 19. století, 3,1 km od Žikova a 3,4 km od Pích.

Penzion Na Výsluní
Penzion Na Výsluní

9 / 10 (28 hodnocení)

Penzion Na Výsluní se nachází 1,2 km od Zuklíny a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Hotel Srní
Hotel Srní

8,4 / 10 (326 hodnocení)

Hotel Srní se nachází v Srní, 2,4 km od Hrádky, a nabízí restauraci, soukromé parkoviště, fitness centrum a bar. K dispozici je krytý bazén a půjčovna lyžařského vybavení. K dispozici je nepřetržitě otevřená recepce, dětský klub a směnárna.

Cottage next Svihov castle
Cottage next Svihov castle

8 / 10 (5 hodnocení)

Cottage next Svihov castle se nachází asi 30 km od Západočeské univerzity. Nabízí výhled do zahrady, bezplatné půjčení jízdních kol, sdílený lounge a zahradu. Tento apartmán nabízí bezplatné parkování a sdílenou kuchyň.

STYLISH APARTMENT WITH TERRACE AND GARAGE in THE CITY CENTER
STYLISH APARTMENT WITH TERRACE AND GARAGE in THE CITY CENTER

9,3 / 10 (55 hodnocení)

STYLOVÝ BYT S TERASOU A GARÁŽÍ v CENTRU MĚSTA se nachází v Plzni, 500 metrů od Západočeského muzea, galerie Jiřího Trnky a katedrály sv.Bartoloměje a nabízí ubytování s terasou a terasou, Wi-Fi.Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Penzion pod svahem
Penzion pod svahem

6,8 / 10 (302 hodnocení)

Penzion pod svahem se nachází v Železné Rudě v Plzeňském kraji, 1,9 km od Pamferhütte. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi, grilem, přímým přístupem na sjezdovku a neplaceným soukromým parkovištěm.

Špičák - U Barabů
Špičák - U Barabů

8,7 / 10 (18 hodnocení)

Špičák - U Barabů se nachází v Železné Rudě, 1,9 km od Špičáku a 2,1 km od Železničného Stanice Špičák, a nabízí ubytování s kuchyňským koutem. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Chalupa Sněženka
Chalupa Sněženka

9,7 / 10 (3 hodnocení)

Chalupa Sněženka se nachází v Nýrsku, 400 metrů od Blaty, a nabízí gril, bezplatné Wi-Fi, bankomat a turistické informace. Ubytování se nachází 33 km od muzea Drachenhöhle a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol a neplacené soukromé parkoviště.

Villa May Way
Villa May Way

8,9 / 10 (451 hodnocení)

Villa May Way se nachází v Rozvadově, 48 km od vlakového nádraží Mariánské Lázně - centrum města a Ferdinandova pramene. Nabízí ubytování s kasinem, Wi-Fi zdarma ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. K dispozici je přepážka s turistickými informacemi a terasa. Ubytování je vzdálené 49 km od památníku Fryderyka Chopina a 50 km od Ambrožova pramene.

Sportpension Ostromeč
Sportpension Ostromeč

7 / 10 (3 hodnocení)

Sportpension Ostromeč se nachází ve Velkém Malahově, pouhých 42 km od Západočeské univerzity, a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. Apartmán má balkon a výhled do zahrady.

Pension GRANTL
Pension GRANTL

9,6 / 10 (66 hodnocení)

Pension GRANTL se nachází v Kašperských Horách, 2,9 km od Ždánova a 4,2 km od Rejštejna. Nabízí zahradu, bezplatné Wi-Fi připojení ve všech prostorách a neplacené soukromé parkoviště. Nabízí rodinné pokoje a gril. Nabízí výhled na hory a sluneční terasu.

Modern Apartment Klatovy
Modern Apartment Klatovy

9,4 / 10 (103 hodnocení)

Modern Apartment Klatovy se nachází v Klatovech, 39 km od Západočeské univerzity, 42 km od muzea Drachenhöhle a 42 km od muzea Škoda Plzeň, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Apartmán sídlí v budově z roku 2017 a v jeho okolí se můžete věnovat pěší turistice, lyžování a rybaření.

Zamecka Fortovna Obora - Forester House
Zamecka Fortovna Obora - Forester House

9,4 / 10 (63 hodnocení)

Zámecká Fortovna Obora - Forester House se nachází v Kaznějově a nabízí bezplatné Wi-Fi, restauraci, bar a zahradu.