Penzion

Penzion U Madony

9,3 / 10 (255 hodnocení)

130 náměstí Tomáše Garrigue Masaryka, Česká Lípa, 470 01, Česká republika

Zobrazit na mapě

Ubytování (penzion) Penzion U Madony se nachází ve městě Česká Lípa (Česká republika - Liberecký kraj). Mezi nejoblíbenější vybavení pro ubytované hosty patří parkoviště a wi-fi zdarma. Klienty je ubytování Penzion U Madony hodnoceno 9.3 / 10 a patří mezi nejlépe hodnocené ubytování v regionu Liberecký kraj.

Penzion U Madony - Fotografie

Penzion U Madony - Adresa

Booking.com

Penzion U Madony - Popis

Penzion U Madony se nachází v České Lípě, 41 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz a 45 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování je vzdálené 30 km od hradu Bezděz a 31 km od hradu Oybin.

Pokoje mají vlastní koupelnu, bezplatné Wi-Fi a některé také výhled na město.

Penzion U Madony podává kontinentální snídani nebo snídani formou bufetu.

Ubytování je vzdálené 49 km od Ještědu a 18 km od aquaparku Staré Splavy. Na letiště Václava Havla Praha je to 98 km.

Penzion U Madony - Vybavení ubytování

Obecné

 • Topení
 • Rodinné pokoje
 • Všechny prostory nekuřácké
 • Nekuřácké pokoje

Personál hovoří těmito jazyky:

 • česky
 • anglicky
 • německy

Exteriér

 • Sluneční terasa
 • Terasa

Jídlo a pití

 • Kavárna v objektu

Parkování

 • Parkování na ulici

Koupelna

 • Vlastní koupelna

Internet

 • Internet

Další ubytování ve městě Česká Lípa

Restaurace Stará Lípa
Restaurace Stará Lípa

8,6 / 10 (424 hodnocení)

Restaurace Stará Lípa se nachází v České Lípě, 39 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí restauraci, bezplatné soukromé parkoviště, sdílený lounge a terasu. Nabízí rodinné pokoje a dětské hřiště. Ve všech prostorách je dostupné bezplatné Wi-Fi. Národní park Saské Švýcarsko je vzdálený 46 km.

Apartman (Byt) Klasterni
Apartman (Byt) Klasterni

6,6 / 10 (5 hodnocení)

Apartman (Byt) Klasterni se nachází v České Lípě. Město Wehlen je vzdálené 46 km.

Apartmány Dubická
Apartmány Dubická

6,7 / 10 (34 hodnocení)

Apartmány Dubická se nachází v České Lípě, 44 km od Kurort Rathen, a nabízí zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Zahrádka
Apartmán Zahrádka

9 / 10 (10 hodnocení)

Apartmán Zahrádka se nachází v České Lípě, 41 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 45 km od národního parku Saské Švýcarsko, a nabízí výhled do zahrady. Tento apartmán má zahradu, gril, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmány LUXOR
Apartmány LUXOR

9,3 / 10 (112 hodnocení)

Apartmány LUXOR se nachází v České Lípě a nabízí výhled do zahrady, restauraci, bar a terasu. Wi-Fi je dostupné zdarma.

Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro
Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro

8,2 / 10 (19 hodnocení)

Apartmán 1+kk v centru České Lípy, 1.patro se nachází v České Lípě a nabízí restauraci. Město Wehlen je vzdálené 46 km.

Kopeček - Penzion
Kopeček - Penzion

8,1 / 10 (95 hodnocení)

Kopeček - Penzion se nachází v České Lípě, 43 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, barem a zahradou. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Ubytování je vhodné pro alergiky a leží 47 km od národního parku Saské Švýcarsko.

Guesthouse Zlatý Hrozen
Guesthouse Zlatý Hrozen

8,3 / 10 (123 hodnocení)

Penzion Zlatý Hrozen se nachází v České Lípě, 41 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz, a nabízí gril, terasu a výhled na město. Nabízí sdílenou kuchyň, turistické informace a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách. Penzion nabízí rodinné pokoje.

Apartmány Mariánská
Apartmány Mariánská

8,6 / 10 (54 hodnocení)

Apartmány Mariánská se nachází v České Lípě, 41 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 44 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi a posezením.

Rodinné apartmány Angelika
Rodinné apartmány Angelika

9,6 / 10 (153 hodnocení)

Rodinné apartmány Angelika se nachází v České Lípě a nabízí výhled do zahrady, sezónní venkovní bazén, bar, sdílený lounge, zahradu a gril. K dispozici je Wi-Fi zdarma a neplacené soukromé parkoviště.

Hotel Olympia Garni
Hotel Olympia Garni

7,2 / 10 (187 hodnocení)

Hotel Olympia Garni se nachází 1 km od centra České Lípy a nabízí bezplatné Wi-Fi připojení k internetu, saunu, bowling, squash a soukromé parkování zdarma.

KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu
KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným parkováním u domu

9 / 10 (6 hodnocení)

KVARTÝR - apartmán na náměstí v České Lípě, s bezplatným Wi-Fi se nachází 45 km od Národního parku České Švýcarsko a 48 km od univerzity Aplikované vědy. Tento apartmán sídlí v budově z 18. století, 32 km od hradu Oybin a 48 km od mostu Transporter Bridge.

Apartman JakoDoma
Apartman JakoDoma

Apartmán JakoDoma se nachází v České Lípě, 42 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 44 km od národního parku Saské Švýcarsko a 49 km od Ještědu. Tento apartmán má výhled do zahrady a na hory a bezplatné Wi-Fi.

Apartmán Esperanza v podkroví
Apartmán Esperanza v podkroví

10 / 10 (2 hodnocení)

Apartmán Esperanza v podkroví se nachází v České Lípě, 42 km od národního parku Saské Švýcarsko a 49 km od Ještědu. V okolí se můžete věnovat cyklistice. 41 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz. Nabízí zahradu a neplacené soukromé parkoviště.

Apartman Kala Česká Lípa
Apartman Kala Česká Lípa

8 / 10 (33 hodnocení)

Apartman Kala Česká Lípa se nachází v České Lípě, 43 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz a 46 km od národního parku Saské Švýcarsko. V okolí se můžete věnovat pěší turistice. Nabízí výhled do zahrady a bezplatné Wi-Fi.

Hotel Morris Česká Lípa
Hotel Morris Česká Lípa

7,5 / 10 (167 hodnocení)

Tento hotel se nachází v centru České Lípy. Je zařízený luxusním nábytkem v barokním a renesančním stylu. Nabízí restauraci Moravanka, kde se podávají klasická česká jídla, vinný sklípek a kavárnu.

Ubytování u parku
Ubytování u parku

8,9 / 10 (86 hodnocení)

Ubytování u parku se nachází v České Lípě, 41 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování se sezónním venkovním bazénem, bezplatným soukromým parkovištěm, zahradou a terasou. Ubytování je vzdálené 44 km od národního parku Saské Švýcarsko, 49 km od Ještědu a 18 km od aquaparku Staré Splavy. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy
Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy

9,7 / 10 (9 hodnocení)

Nadstandardní luxusní apartmán v centru České Lípy se nachází v České Lípě, 43 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, 44 km od národního parku Saské Švýcarsko a 48 km od Ještědu, a nabízí ubytování s bezplatným Wi-Fi. Ubytování je vzdálené 32 km od hradu Oybin a 48 km od mostu Transporter Bridge.

Apartmány Kozákova
Apartmány Kozákova

9,4 / 10 (31 hodnocení)

Apartmány Kozákova se nachází v České Lípě, 43 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz a 46 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí výhled do zahrady, zahradu a bezplatné Wi-Fi.

Apartmány U Vodního hradu
Apartmány U Vodního hradu

9 / 10 (173 hodnocení)

Apartmány U Vodního hradu se nachází 41 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí ubytování se zahradou, terasou a pokojovou službou. Ve všech prostorách je zdarma dostupné Wi-Fi.

Apartmány HAVLÍČKOVA
Apartmány HAVLÍČKOVA

9 / 10 (122 hodnocení)

Apartmány HAVLÍČKOVA se nacházejí v České Lípě v Libereckém kraji a nabízejí zdarma dostupné Wi-Fi i bezplatné soukromé parkoviště.

Penzion Na Kopečku
Penzion Na Kopečku

8,5 / 10 (129 hodnocení)

Penzion Na Kopečku se nachází v České Lípě, 43 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm a zahradou. Ubytování je vzdálené přibližně 49 km od Ještědu a 14 km od aquaparku Staré Splavy. K dispozici je bezplatné Wi-Fi. Ubytování je vhodné pro alergiky a leží 46 km od národního parku Saské Švýcarsko.

ApartmányDanielova
ApartmányDanielova

9,3 / 10 (158 hodnocení)

ApartmányDanielova se nachází v České Lípě a nabízí sezónní venkovní bazén, bezplatné Wi-Fi a neplacené soukromé parkoviště.

Apartmán na okraji města s vlastním parkováním
Apartmán na okraji města s vlastním parkováním

9,6 / 10 (19 hodnocení)

Apartmán na okraji města s výhledem do zahrady se nachází v České Líbě, 42 km od národního parku Saské Švýcarsko a 44 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz, a nabízí zahradu a výhled do zahrady. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat lyžování a stolnímu tenisu.

apartmán U památného stromu
apartmán U památného stromu

9,3 / 10 (18 hodnocení)

Apartmán U památného stromu se nachází v České Lípě. 43 km od města Stadt Wehlen. Nabízí bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.

Apartmány Tiskárna
Apartmány Tiskárna

8,9 / 10 (7 hodnocení)

Apartmány Tiskárna se nachází v České Lípě, 42 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a 44 km od národního parku Saské Švýcarsko.

Apartmány Žižkova
Apartmány Žižkova

8,6 / 10 (49 hodnocení)

Apartmány Žižkova se nachází v České Lípě, 42 km od univerzity aplikovaných věd Žitava/Goerlitz a 44 km od národního parku Saské Švýcarsko. Nabízí výhled na město a bezplatné Wi-Fi.

Penzion SLUNCE
Penzion SLUNCE

7,9 / 10 (259 hodnocení)

Penzion SLUNCE se nachází v České Lípě, 43 km od University of Applied Sciences Zittau/Goerlitz, a nabízí ubytování s restaurací, bezplatným soukromým parkovištěm, sdíleným loungem a zahradou. Nabízí rodinné pokoje a terasu. K dispozici je sdílená kuchyň a bezplatné Wi-Fi ve všech prostorách.

Apartmán Wake
Apartmán Wake

8,7 / 10 (23 hodnocení)

Apartmán Wake se nachází v České Lípě a nabízí bezplatné půjčení jízdních kol, zahradu, zázemí pro vodní sporty, Wi-Fi zdarma a výhled na jezero. Na místě je neplacené soukromé parkoviště. V okolí se můžete věnovat pěší turistice a rybaření.

Penzion Kozí farma Nový Dvůr
Penzion Kozí farma Nový Dvůr

8,6 / 10 (139 hodnocení)

Penzion Kozí farma Nový Dvůr se nachází v České Lípě, 47 km od Zittau/Goerlitz. Nabízí turistické informace, pokoje vhodné pro alergiky, sdílený lounge, bezplatné Wi-Fi a zahradu. Nabízí rodinné pokoje a terasu. Na místě je soukromé parkoviště.

Apartmány Litoměřická
Apartmány Litoměřická

8,1 / 10 (8 hodnocení)

Apartmány Litoměřická se nachází 44 km od univerzity aplikovaných věd Zittau/Goerlitz a nabízí sdílený lounge, zahradu a sdílenou kuchyň. K dispozici je bezplatné Wi-Fi a soukromé parkoviště.